Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

hannyy
17. srp 2012

@jane_s ty jsi zvire beru 😀 😀 😀 ja z tebe snad dneska padnu 😀 😀 😀 😀 manzilkovi jsem volala a tak znel naladene 😀 😀 😀 ho naladim v nasi vyrivce a pak hupsky dupsky nato 😀 😀 😀 😀

januliiisek
17. srp 2012

@jane_s No nevím,já vždy potom slezla a chvilinku "nenápadně" ležela 😀 A jinak my jsme se milovaly každý den 😀 😀 😀 Prostě vždy když byla chuť.. Klidně i 2x denně.. 😀 Jenže to bylo asi to že to bylo chtěně nechtěně.. Říkaly jsme že když miminko příjde tak super ale jako nebylo úplně plánované že teď hned.. Víš jak 😉

smisek2011
17. srp 2012

@jane_s No snazime se tak obden nekdy se stane ze ale tri dny nic..neni cas obcas...ale tak ja doufam ze uz ve me malj nebo mala roste🙂

jane_s
17. srp 2012

@hannyy Tyyyy jo, vy máte jako výřivku jo?😀DD To se někdo, má by bylo vodní snažení😀DDD ale myslím si, že by mimina vybublali ven😀DD

jane_s
17. srp 2012

@januliiisek 😀DD takže po sexíku rychle z koně na záda, jako odpadlý rytíř😀DDD beru na vědomí a padnu za vlast😀DD
@hannyy Je pátek hormony se bouří a my tady plánujeme polohy, to je sranda 😀 😀 😀
@smisek2011 Však se to má dělat podle chuti, já ani nechci být továrna na děti a přemáhat se, když máme chuť jdeme do toho, když ne, tak na to kašleme, nemá to pak cenu že jo?

tera87
17. srp 2012

@hannyy 😀😀😀😀😀 tak jaký koliv ale nohy hned nahoru 😀

januliiisek
17. srp 2012

@tera87 Někde na netu jsem četla i něco o tom že potom tam ještě třeba zašťourat prstem,aby to bylo ještě pravděpodobnější.. 🙂

mourovata
17. srp 2012

holky, já četla, že i zezadu je to dobrý, ale musí být ženská hodně předkloněná, že to pak dopluje dál. Nebo misionář ale podložený zadeček a pak hned na 10-15 minut svíčku - zadek a nohy nahoru. Gravitace je mrcha. myto tak praktikovali tak uvidíme jestli se zadařilo

mourovata
17. srp 2012

holky je mi divně, ale ráno jsem to vydržela a testík nedělala 😉 ale zítra au udělám, páč chci jet do města tak když budou // tak koupím tatínkovi překvápko 😎

januliiisek
17. srp 2012

@mourovata No to jsem zvědavá,tak snad to dopadne dobře a budou // 🙂 Určitě musíš pak písnout 😉

smisek2011
17. srp 2012

@jane_s jo presne tak.me to pak ani nebavi honem musime se milovat protoze chceme mimi...to me pak fakt bavi☹ a manzu taky..

lucijete
17. srp 2012

Tak já to nevydržela a dělala test (11 DPO - kterou jsem DOUFÁM že měla, pač jsem testovala ovu v tomto cyklu poprvé) a bílo...🙂 Tak asi nic

mourovata
17. srp 2012

@januliiisek určitě dám vědět ráno jdem zdlábla rybičky a je mi od rána zle od žaludku. Problém je, že já neumím zvracet. Vždycky je mi děsně zle a ani prsty do krku nepomáhají. Prostě nejsem zvracecí. Zato je mi pak oto víc zle a toho jsem se u těhu bála ☹

hannyy
17. srp 2012

@jane_s : my mame obrovskou vyrivou vanu 😀 😀 je to ja vyrivka 😀 😀je v ni plno mista na vsechno 😀 😀 😀 😀

januliiisek
17. srp 2012

@mourovata Tak snad to nějak samo přejde a bude líp.. Mě bývalo zle od žaludku jen pár dní a naštěstí teďka už je to OK..

mourovata
17. srp 2012

@lucijete já tu někde zahlédla pěkné album, kdy si holčina dělala test po vynechání MS, byl bílý, objednala se k mudr a než šla asi za týden na kontrolu našla dušíka, takže nic není ztraceno 🙂

mourovata
17. srp 2012

@hannyy závidím, my máme pidi sprcháč a jak jsme přibrali tak víc jak jeden se tan nevejde ☹

januliiisek
17. srp 2012

@hannyy No jo asik můžeme všichni jen tiše závidět.. My máme jen klasickou vanu a když jsem do ní chtěla jít s drahou polovičkou tak mi bylo sděleno že se tam nevejdem.. No od té doby jsem se o tom už raději ani nezmínila 😀 A né že ne,ale teďka po přibrání nějakých kil navíc mám co dělat abych se tam vešla sama 😀 (no tak zlí to snad ještě není teda 😀 )

mazula
17. srp 2012

@mourovata
tak to držím palce, ja som testla dnes s posledným testom, čo mám, a nič.Bolí ma ale podbruško aj spodok od spodku xixi pichá, ale asi som nachladla,čo už,my ďaľšie snaženie až potom o 5t 😢

mourovata
17. srp 2012

tak holky první věcička pro mě dorazila bezpečnostní pás do auta pro těhotné, mám radost a vypadá suprově http://www.chranimsvedite.cz/product/novinka-be...

jane_s
17. srp 2012

@hannyy 😀 tak to jsem velice ráda, to jsi mě uklidnila😀DD tyyy jo sexík ve vířívce bych si dala😀 já bych z ní nevylezla mít jí doma😀 bych měla imr vééééére varhánky na prstech 😀 😀 😀

jane_s
17. srp 2012

@lucijete To je hrozně brzo, ještě počkej kočko😉)))

smisek2011
17. srp 2012

@jane_s uz mi prisly ty ovu hned jsem jeden zkusila ale druha carka slabounka...asi se jen rozptyluju...

jane_s
17. srp 2012

ZALOŽILA JSEM NOVÉ FÓRUM PRO NÁS HOLČIČKY, KTERÉ SE AKTIVNĚ SNAŽÍME, JE TO FÓRUM UZAMČENÉ, V PLÁNU JE VYTVOŘENÍ TABULKY, JAK NA TOM KTERÁ JSME, DENNÍ AKTUALIZACE. POKUD SE CHCETE PŘIDAT, PROSÍM NAPIŠTE MI DO SZ: VÁŠ NICK, JAKÝ DEN CYKLU JSTE A KOLIKÁTÝ CYKLUS SE SNAŽÍTE😉 VĚŘÍM, ŽE SE BUDEME ROZRŮSTAT A BUDEME SLUŠNÁ PODPORUJÍCÍ SE BANDA😉

smisek2011
17. srp 2012

@jane_s napsala jsem ti do ip...

mazula
17. srp 2012

@jane_s
jej jani super, ja už som na jar písala návrh urobiť tabulku,ale nikto nejak nereagoval, už aj Ti píšem 🙂

jane_s
17. srp 2012

@mazula Já si už shromažďuji data na tabulku a až budu mít od více holek, tak je tam ano? Každý den se bude aktualizovat, aspoň už se nebudeme muset jedna druhé ptát jaký DC jsme a tak 😀 bude to jasné🙂))
@smisek2011

jane_s
17. srp 2012

@mourovata
@hannyy
@lucijete
@tera87 ZALOŽILA JSEM NOVÉ FÓRUM PRO NÁS HOLČIČKY, KTERÉ SE AKTIVNĚ SNAŽÍME, JE TO FÓRUM UZAMČENÉ, V PLÁNU JE VYTVOŘENÍ TABULKY, JAK NA TOM KTERÁ JSME, DENNÍ AKTUALIZACE. POKUD SE CHCETE PŘIDAT, PROSÍM NAPIŠTE MI DO SZ: VÁŠ NICK, JAKÝ DEN CYKLU JSTE A KOLIKÁTÝ CYKLUS SE SNAŽÍTE VĚŘÍM, ŽE SE BUDEME ROZRŮSTAT A BUDEME SLUŠNÁ PODPORUJÍCÍ SE BANDA
a chceme tam i Tebe
@januliiisek

mazula
17. srp 2012

@jane_s
paráda, teším sa 😉

januliiisek
17. srp 2012

@jane_s No jo berušenko moje,ale já už mám po snažení,takže bych vám tam nejspíš jen kazila partičku ☹ 🙂