Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

verisek.s
10. led 2012

@janaaa3 taky dopředu gratuluji, vypadá to opravdu vééélmi nadějně 🙂 🙂 🙂 Čárku vidím naprosto zřetelně 🙂

janek83
10. led 2012

@janaaa3 tak ta čárka mi teda nepřijde vůbec slabá, je krásně vidět a přidávam se k holkám s gratulací, z UTZ asi bude jen vidět žloutkový váček ale z krve to určitě pozná.
@lussi jj už hledám, v pondělí si beru volno a oběhám to všechno. Já myslím že to snažení neposunem, tak uvidíme

Holky jak je to od novýho roku, vím že zaměstnavatel může vyhodit zaměstnance v nemoci, ale pořád platí ochrana pro těhotnou? třeba ve zkušební době.

mitote
10. led 2012

teda holky, vy jste toho nakecaly a ja nejak zaspala 🙂 u nas nic noveho, dvakrat jsme to zkusili a nic...nicmne ted zas prestavame, u manzela nastali problemy v praci tak nutne rychle hledame praci a dokud ji nebude mit jistou, tak miminko oddalujeme, preci jen nechceme miminko, kdyz bychom byli nezamestnani. Jinak mam take zkouskove, uz me z toho hrabe. Ve ctvrtek se budu objednavat na gyndu k jine, abyhc prokonzultovala svuj stav, odepsala me emailem, ze krvaceni-spineni uz tri mesice mimo menzes neni ok a ze me muze vzit, i kdyz nejsem u ni registrovana.
@xsuzzi tak UTZ uzlin a stitne, stitnou mam pry ukazkovou, uzlinek mam pry hodne a od zari uz dlouho, ale zadna neni nadorova...uffff 😎

mitote
10. led 2012

@janaaa3 gratululu, evidentne jsi prvni z nas 😀

miskadis
10. led 2012

@janaaa3 ty jo, tak taky gratuluju, já tam tu druhou čárku vidím naprosto zřetelně 🙂 Tak až budeš mít info ve čtvrtek, šup sem s ním 😉

zlatickon
11. led 2012

ahoj holky,mužu se k vam přidat?my se snažíme teda už dýl ale pořád nic. ☹ možna ted to vyjde mam zvlaštní pocit.Ovulace proběhla před 4 dny teplota stoupla a držela se,dnes rano klesla a bolí mě podbřisek jako na menzes i když na menz.mám ješzě15dní čas,bílí výtok mam take a nízký krevní tlak,to jsem měla minulé těhotenství také.Tak jsem sama zvědavá.Máte někdo skušenosti s tou bazalkou?Myslíte že mužu byt těhu?Děkuji

lussi
11. led 2012

čaues,
zrovna jsme se vrátili z herny, dnes tam byla i 2 miminka, tak jsem se kochala🙂

@janek83 tak přinejhorším pupek ukážeš až po zkušebce 🙂

@mitote hodně štěstí, ať se naskytne nějaká dobrá práce co nejdříve! 😎

lussi
11. led 2012

@zlatickon hoj🙂 Jak douho se už nedaří? V bazálce se nevyznám, tak snad poradí ostaní holky...

mitote
11. led 2012

@zlatickon proc zkousmas ovulace a teplotu? akorat se tim zbytecne stresujes
@lussi diky moc

janaaa3
11. led 2012

@cooke tak da se rict, ze i vyslo, mam prijit za 14dni...jre to jeste malinky, takze nevi jestli se tam uchyti... 😒

janaaa3
11. led 2012

@miskadis info mam, mam prijit za 14dni, je jeste malinky a nevi zda se uchyti...ale je tam 😉

janaaa3
11. led 2012

@lussi tak mam prijit za 14dni na kontrolu, videt tam neco bylo, ale nevedel jestli se tam neco uchyti tak radsi prej az za 14dni na kontrolu, ale je tam 😉

leni_tom
11. led 2012

@janaaa3 Tak na sebe teď dávej maximální pozor...ale to ti asi nemusíme říkat 🙂

zlatickon
11. led 2012

@mitote ahoj,zkoumam protože si mimi moc přejem a nezbyvá nám moc času.

zlatickon
11. led 2012

@lussi ahojky snažíme se už 8 mesícu,jednou to odešlo s menzesem ☹ a ted po tom toužím ještě víc.

janek83
11. led 2012

@janaaa3 tak to moc gratuluju a držím palečky
@lussi tak to je jasný že bych se tím nechlubila ve zkušebce 🙂) mě jde spíš o to, když mě někam přijmou a bude tam riziková práce, tak budu muset na nemocenskou, proto se ptám jestli mě můžou ve zkušebce vyhodit, dřív nesměli ale teď s novýma zákonama kdo se v tom má vyznat

janek83
11. led 2012

@zlatickon já o ni taky nic nevím, spíš bych taky potřebovala poradit, přemýšlela jsem že bych to taky zkusila kontrolovat, protože když neberu HA tak ji mám nepravidelnou. I když teda ovulku asi poznám, protože vždycky v polovině cyklu mě bolí příšerně pravý vyječník. U těch dvou prďousů jsem nic nesledovala, nechali jsme to náhodě 🙂

mitote
11. led 2012

@zlatickon jenze tim se jen silene stresujes a popravde ten stres ma na poceti sakra vekej vliv, moje kamoska tohle delala pet let, dokonce i tri IVF, milovali se jen dle ovulace a nic...a kdyz jsme ji reli at s ena vse vysere a da si pauzu, tak za mesic byla tehotna..a to jen proto, ze to prestala resit. A snazeni se 8 mesicu nic neni, prumerna doba je rok.

zlatickon
11. led 2012

@janek83 jo to ja mam už tři ale taky vubec netuším,přišlo to tak nějak samo.Rozvadím se a ted s přítelem se snažíme jak zběsilí.Příteli je 61 tak potřebujem otěhotnět co nejdřív.Já co jsem četla o bazalce tak jsem to taky moc nepochopila,akorád někde psala jedna pani že by při uhnízdění měla teplota klesnout a zašpinit.Teplota mi klesla ale nešpiním jen mám bílí výtok.Já třeba mám ciklus 28dní při menzesu mi teplota klesne,pak to kolísá a asi 10den stoupne a drží se až zase do menzesu akorád ted klesla.Na jaké koliv jiné příznaky je asi ještě brzy akorád co tak mám citlivé bradavky na dotek 😕

janek83
11. led 2012

@zlatickon to špinění ale není podmínkou, ja jsem u kluků nic nezpozorovala. Takže se snažíš o čtvrtého raubíře?? Co já jsem z bazalky pochopila tak v době ovulky by měla klesnout a pak se zase zvednout a drží se nahoře a pokud to nedostaneš a teplota je stále vyšší, tak by to mělo znamenat těhotenství, ale asi jsem to pochopila blbě a když vidím grafy, tak jsem magor úplně 😀

zuzkka88
autor
11. led 2012

@zlatickon Pokles teploty, tzv. implementační pokles není vůbec podmínkou a vůbec nepotvrzuje těhotenství a jeho absence naopak nepotvrzuje neúspěch. Každá to má prostě jinak, pokles být může a nemusí, stejně tak špinění. Na pochopení bazální teploty doporučuju tento odkaz, je tam vše hezky popsané. http://merenibt.xf.cz/ 😉

zlatickon
11. led 2012

@janek83 ahoj jo to mi povídej,ja jsem to taky nepochopila hlavně jsem dle bazalky měla ovulku ale přitom jsem ji měla až dva dny po to.Protože mě hrozně bolelo na pravé straně a měla jsem i ten vytok co pomaha spermiim.Jojo o čtvrté,jsem na to zvědava protože přítel má ještě v péči syna tak že jich budem mít pět 😕 ale těším se děti miluju a bude aspon sranda 😀

janek83
11. led 2012

@zlatickon jj mě taky při ovulce hrozně píchá v pravým vaječníku. No jsem zvědavá, prášky mám do 18, jestli si budu měřit a hlavně zda pravidelně, jsem hroznej lempl a u ničeho dlouho nevydržím 😀

zlatickon
11. led 2012

@zuzkka88 děkuji moc stejně z toho nejsem moc moudra,neva raděj počkám a uvidím.Za jak dlouho od ovulace mužu testovat?

zlatickon
11. led 2012

@janek83 tak to jsem já taky ale když něco fakt chci tak držím 😉A kolik ti je?

janek83
11. led 2012

@zlatickon čerstvých 28 😀 jinak s tím testováním bych počkala do očekávané ms, nemuselo by se dřív nic objevit a mohla by si být zklamaná.

zuzkka88
autor
11. led 2012

@zlatickon to je různý.. někomu se slabá čárka může ukázat třeba už 9., 10. den po ovulaci, někomu 15. dní po.. jistější je to po vynechání MS.

zlatickon
11. led 2012

@janek83 jé tak to mě bude ted 14.1.28let 😀 tak ani nevím jestli mužu nějakého panáčka nebo asi spíš ne abych něco nepokazila 😨 a ty teda máš už dvě děti?jak jsou staré?

zlatickon
11. led 2012

@zuzkka88 děkuju to já raděj počkám ale nevím zda to vydržím 😵

zlatickon
11. led 2012

@zuzkka88 a ty už máš nějake děti?nebo se teprve snažíte?