Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

janek83
11. led 2012

@zlatickon tak to jsme od sebe jen měsíc a 2 dny, já jsem 16.12. 😀 hele já myslím že jedním panáčkem nic nezkazíš, já si dělala test při zpožděné ms a byl tam duch, šla k dr, ta řekla že nic nevidí a píchla mi provokačku, s manželem jsme to nějak nezvládli, protože jsme se už těšili na mimi a tak jsme se opili, pak jsme občas chodili na pivo při procházce, já to do měsíce nedostala, změnila dr, vzal mi hned krev a den na to oznámil že jsem těhotná a můžu říct že to malýmu nijak neuškodilo 🙂 Jj, mám dva kluky, Alexandra tomu bude v únoru 8 a Matyáše, tomu bude teď 29.1. 5 🙂 a ty máš jak staré děti?

zlatickon
11. led 2012

@janek83 ty bláho to je mazec.Ja mám syna Filipa tomu je 11,dceru Adelku te je 7 a Josífka tomu ted budou 4 a Petr(muj přítel)má syna Alana a tomu je 12let.Chtěli by jsme ted holčičku Aničku,po mamince přítele ale ted už jsme natom tak že by jsme brali i trojčata.

janek83
11. led 2012

@zlatickon jéééé my se chceme taky snažit o tu vytouženou cácorku. Akorát furt přemýšlíme o jméně. Jana - po mě a mojí prababičce, pak Sofie, Rozálie a možná Elizabeth

zuzkka88
autor
11. led 2012

@zlatickon jeee ty máš narozky 14.1.? Já taky 🙂 Jen mi bude 24. Ne děti ještě nemáme, od jara se budeme snažit o první.

mitote
11. led 2012

panakem nic nezkazis, ted jsem o tom cetla nejaky vedecky clanek, problem by byl, kdybys pila pravidelne, napr denne. A vrozena vada po alkoholu je nepravdepodobna, to spise maminka behem prvniho trimestru potrati 😉
@zlatickon jo kamaradce bylo 24, jejimu manzelovi take kolem sedesati a o dite se snazili 7 let a uz maji triletou holcicku

zlatickon
11. led 2012

@janek83 sofinku jsem chtěla taky ale maminka ma přednost ale možná že ji pojmenujem anna sofie

zlatickon
11. led 2012

@zuzkka88 no téééééda tak vše nej nej a oslavto pořádně dokud ještě mužeš 😉 a držím palečky

janek83
11. led 2012

@zlatickon tak to je jasný, jinak anna sofie by bylo taky hezký 🙂

zlatickon
11. led 2012

@mitote jo tak to asi dám jenže máme restauraci tak že jak se tu lidi dozvědí že mám narozky tak nevím nevím a nic jim říkat ještě nechcem když to není jisté

mitote
11. led 2012

@zlatickon ja bych se klidne napila, rikam ,jeden exces nevadi, ja taky na silvestra nevedela a solidne jsem to prepiskla, tak ze jsem se rnao probudila naha v postlei aniz bych vedela, jak jsem se do ni dostala :D

mitote
11. led 2012

jinak my se vcera domluvili na chlapeckovi Filip a na holcicce Sofie

zlatickon
11. led 2012

@mitote koukam že ta Sofie jde na dračku 🙂 je to krasny jméno aty už teda jsi těhu?

zlatickon
11. led 2012

@mitote teda tak to bylo s tou kamarádkou taky hustý.A jsou zdraví a v pořádku?

mitote
11. led 2012

@zlatickon jo? to ani nevim, ja uz ji mam vymysleno min tri roky. Nene tehu jese nejsem, nechavame tomu volny prubeh 😉
Jo jsou zdravi a v poradku, vim ze se snazili 7 let, jemu je ted uz min 65, ji neco pres 30, male jsou tusim nejak tri roky, mozna ctyri, nevim presne. A vse ok, ale vim, ze tech IVF taky prodelali nekolik a byli oba dva pry uplne v poradku.

miskadis
11. led 2012

@janek83 Sofie se mi taky líbí - chtěla bych jí pro eventuální druhou holku. Já jsem už od mlada chtěla pro holčičku jméno Sára - to se mi splnilo🙂, manžel nebyl proti, ale říkal, že jméno pro druhé mimi bude vybírat on, už teď se toho ale bojím, protože to, co vymýšlel za jména, jak by se jmenovali naše děti, kdybych neměla vymyšlenou Sáru, tak z toho jsem šla do kolen🙂 Pro kluka vymyslel jméno Napoleon a pro holku Apolena. 😀 No a jak se vyplňovali do porodky papíry o jménu dítěte, tak my jsme samo věděli, že čekáme holku, tak jsme tam n ze srandy napsali chlapecké jméno Ludvík 😀 Nedokážu si představit, kdyby se doktoři spletli a měli jsme kluka 😠 😀

miskadis
11. led 2012

@zlatickon
@janek83 teda holky, vy už máte dětiček, to je krása. Akorát já osobně si nedokážu představit, jak bych zvládla 3 děti. Teď mi stačí ta naše čertice a někdy už mi z toho fakticky hrabe 😠 😝 😝 😅
Já jenom doufám v to, že když je jedno dítě zlobivý, tak to druhý bude andílek.... 😀 Ale při mém štěstí, nevím nevím 😀

janek83
11. led 2012

@miskadis jo tak Sára se mi taky líbí ale nebude. Nj chlapi, ty když mají vymyslet jméno to by člověk čůral. To by bylo hustý kdyby se vám narodil kluk 😀 jinak já mám vcelku hodný děti. Na dva kluky až divný, ale jsem za to ráda, to víš, chceme se pokusit o holčičku, ale stejně to vidím na kluka 😀

mitote
11. led 2012

jo to muj otec porad vymysli jmena typu Xenie, Pankrac, Apolena, atp... uf 😀 jinak my planujem dve az tri ditka 🙂

hanka_k
12. led 2012

holky jak to čtu to je krása, my bysme ted chtěli holčičku, příští týden bych to měla kolem 17., 18. dostat tak uvidíme, jestli se zadařilo či ne, ale kvůli zdravotním problémům nemáme otálet, ale i tak jsme chtěli mezi dětmi tak tři roky rozdíl
Mates nám trval 7 měsíců, ale nijak jsme to nehrotili, tad taky ne, ale už bych chtěla být těhotná, je to hrozné všechny kámošky kolem jsou ted těhotné s druhým...

leni_tom
12. led 2012

Tak já jsem momentálně v myšlenkové fázi, že doberu poslední tři paltíčka, která mám koupená, pak si budeme dávat do svatby pozor a po svatbě tomu necháme volnej průběh. Před svatbou uvidím, jestli menstruace naskočí tak, jak má, jestli poznám ovulaci a pak se uvidí. Chtěli jsme původně počkat až na svatební cestu, která bude v říjnu. Ale prostě jsem si řekla, že ikdyž se zadaří už v létě, tak mi prostě nebude špatně a na tu svatebku odletíme 😀

zlatickon
12. led 2012

@leni_tom teda svatba?to je taky krásný.Akorád já jsem ted už skoro rok v rozvodovím řízení.Přítel neotálel a na štědrý den mě požádal o ruku.Měla jsem obr radost protože tenhle chlap je zlatíčko.Tak až se rozvedu tak pak bude svatba hlavně kvuli mimísku,protože bych byla ještě v ochrané lhutě a jmenovalo by se po mém ex manželovi ☹ chtěla bych svatbu v řecku,že by jsme to spojili s dovolenou protože nic velkého nechcem tak budem jen mi dva a svědci.Teda jestli to takhle krásně klapne. 😵

zlatickon
12. led 2012

@janek83 ahojky nevíš,jak to ty holky píšou že měli na testu ducha,jak to asi ten duch vypadá?Jestli je to myšlené jako slaboulinká druha čárka,nebo jestli to je ružove celé.?to políčko k té kontrolní čárce?děkuji ti.Ja ted mažu do prace tak se pak hned sem juknu

leni_tom
12. led 2012

@zlatickon Já si beru rozvedeného, ale oba víme, že tohle už je fakt to pravé. Odmítá se podruhé rozvádět 😀 Svatba v cizině u moře je krásná. Přeju aby vám to klaplo. My chceme na svatbě rodiče a společné přátele, takže bude velká párty 🙂

leni_tom
12. led 2012

@zlatickon Duch znamneá, že ta čárka, která se má objevit je jen slabounká, málo vidět. V případě těhotenství by pak měla sílit až bude stejná jako ta vzorová.

misullka
12. led 2012

Ahojky, můžu se taky přidat do rozjeté konverzace? My plánujeme taky zjara počít druhé mimčo. Máme doma 2 letýho chlapečka, tak bychom teď rádi holčičku..teda já..Manžel by samo sebou radši dalšího raubíře 🙂

miskadis
12. led 2012

@misullka ahoj, jasně, že se můžeš přidat🙂
My máme skoro dvouletou cácorku a chtěli bysme ještě jedno mimi. Mě je to celkem fuk, co to bude, ale manžel chce samo kluka 😀 , je zajímavý, že snad každej chlap si přeje syna, ale když má dceru, tak je z ní stejně podělanej, jako ten můj 😀 😀 😀 Jo a hlavně, kdyby jsme měli kluka, tak by to byl pokračovatel rodu, protože manželovo brácha má 2 holčičky. 😉

janek83
12. led 2012

@misullka ahojky, vítám tě, jééé další z Chomutova 🙂
@zlatickon jj je to slaboulinká čárka, většinou na to musíš koukat delší dobu a váháš jestli tam je nebo ne, ale je tam 😀

zuzkka88
autor
12. led 2012

@zlatickon děkuji určitě... taky přeji dopředu vše nej 🙂

zuzkka88
autor
12. led 2012

@mitote Filip a Sofie jsou krásná jména! Taky jsem o nich hodně vážně uvažovala.. Filip je sice bratránek, ale stejně se moc nevídáme. Jinak mně se jména líbí hlavně kvůli "phí" z šifry mistra leonarda 😀 Jenže Sofinek je teď strašně moc.. a to mě odrazuje (ale on si člověk nevybere že, kdo víc co bude módní za 10 let).. ale jinak nádherné jméno

mitote
12. led 2012

@zuzkka88 jojo, uz tri roky manzelovi vykladam, ze bude Sofie...a on prisel s Filipkem a me se to libi 🙂