Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mmirunda
15. led 2012

ahojky, taky jsem snažilka, HA vysazená v srpnu 2011 a od prosince se snažíme na ostro. Zatím nic ☹ teď čekám na nejbližší ovu 😉

miskadis
15. led 2012

Ahoj holkyyyy, je tady někdo?
@zlatickon taky ti držím palce, protože podle mě to vyjde, fakt těch příznaků je dost 😉

mitote
15. led 2012

hehe tak my uz to prubly i behem ovu 😀

mmirunda
15. led 2012

@mitote my to taky jistíme skoro denně 😉

mitote
15. led 2012

@mmirunda ted nechapu, my to dnes nejistily 😉 a pak me doslo ze mam nejspis ovu 😀

mmirunda
15. led 2012

@mitote my jistily a to mě ovu teprve čeká, jenže může přijít už zítra nebo pozítří, tak by tam na vajíčko ty mršky mohly počkat 🙂

mitote
15. led 2012

@mmirunda to ja vubec neresim, ja jsem si jen po sexu vzpomnela, ze pokud jde o dny, ze asi nekdy touhle dobou mam ovu a tim to asi tak konci 😀

mmirunda
15. led 2012

@mitote já to taky neřeším, ale dneska mi to tady někdo napsal, tak posílám dál 😀

mitote
15. led 2012

@mmirunda aha 😀 my tomu nechavame uplne volny prubeh

mmirunda
15. led 2012

@mitote taky jsem chtěla, ale nějak jsem tomu propadla ☹

mitote
15. led 2012

@mmirunda jakto? ja nevim, me by to zbytecne stresovala, jak to, ze jsem neotehotnela behem ovulace, jakto ze nemam dokonalou teplotu, atd 😀 to fakt neni nic pro me...

mmirunda
15. led 2012

@mitote tak teploty neměřím, jen zkusím ovu testík. Je to asi tím že miminko chci dlouho a teprve teď jsem se dočkala snažení se obou stran ( což je důležité, že ) a první měsíc se nepodařilo a hlavně si myslím, že jsem už stará ☹ víc jak polovina holek je tady mladších jak já ☹

mitote
15. led 2012

@mmirunda ja jeste nedavo ani nevedela ze testy ovulace existuji, nedej boze abych je pouzivala 😀 je ti 28 let, to je jeste dobry, ja to vidim jako problem az po tricitce

mmirunda
15. led 2012

@mitote tak třicet mi bude příští rok a vzhledem k tomu že dělám v lékárně, tak ovu testy znám už dlouho

mitote
15. led 2012

@mmirunda no jo no 🙂 ja jsem prave chtela prvni dite do 25ti a snad o zvladnem, ale manzelovi bude uz 29 v unoru

mmirunda
15. led 2012

@mitote to já taky vždycky chtěla do 25 a to už nestihnu 🙂, jenže jsme se pak s bývalým přítelem po 7 letech rozešli, takže se to víc urychlit nedalo

mitote
15. led 2012

@mmirunda no to asi ne 😀 to je pak blby no, ja nastesti ex kopla do zadku po pul roce, dva roky sama apak hura muj manzel 🙂

mmirunda
15. led 2012

@mitote to je krásný 🙂 já se zatím vdávat nehodlám, stačí mi mimi a třeba si nás ten můj pak vezme 😀

mitote
15. led 2012

@mmirunda no my jsme v tomhle trochu staromodni a nemenila bych, svatba nas zase posunula jinam 🙂

mmirunda
15. led 2012

@mitote to rozhodně, ale nechci do ní chlapa nutit, měl by chtít sám a já to zase tak strašně nepotřebuju

mitote
15. led 2012

@mmirunda no my nastesti chteli 😀

mmirunda
15. led 2012

@mitote tak pak není co řešit

mitote
15. led 2012

@mmirunda ee 😀 nastesti 🙂

leni_tom
15. led 2012

@mitote @mmirunda My jsem taky asi staromódní, nejdřív svatba (o které budoucí muž mluvil už když ještě nebyl rozvedený 😀 ) a pak hned mimi. Mě bude pár dní po svatbě 27, příteli zítra 34 a už se cítí že bude starý tatínek. Vždycky jsem si představovala, že první dítě bych chtěla ve 28, tak by se nám to i mohlo povést. Už se těším, už chci bříško, ať ho nemusím furt zatahovat jako teď, ale naopak pěkně vyšpulit 😀

mitote
15. led 2012

@leni_tom hehe, me uz taky prijde, ze jak bude memu muzi 29 let, ze uz ma sakra cas na dite 😀 ja napak jsem ted tak nejak, ze me prijde, ze to vse nejak rychle uteklo, nedavno me prisli lidi dospely s detmi stari a najednou mam mit dite ja...sakra kde jsou ty roky? 😀

zuzkka88
autor
15. led 2012

@mmirunda ahoj vítej 🙂 28 určitě není moc.. dneska je to na prvorodičku průměr.. mně se naopak všichni diví, že chci mimčo tak "brzy" (včera mi bylo 24), neznám nikoho z bližšího okolí v mým věku, kdo by měl nebo plánoval..

leni_tom
15. led 2012

@mitote @mmirunda A s těma ovu testama asi blbnout nebudu. Jak tak čtu ty krátký zprávy osttaních snažilek, tak jim stejně nikdo nerozumí 😀 Jsou takový dost nejednoznačný. A na měřrní teploty nemám trpělivost. Tak doufám, že nebudu muset žádnou takovou metodu študovat, že to půjde snda brzy samo. Jsem věčný optimista 😎

zuzkka88
autor
15. led 2012

@mitote Taky mám někdy ten pocit.. 😀

mitote
15. led 2012

@zuzkka88 jo? nejsem sama? 😀 me to uplne silene desi 😀

@leni_tom ja jsem toho nazoru, ze je to na skodu, kdyz me nejde otehotnet, tak cim vic se na to soustredim a delam tady ty kraviny, tim vic to logicky nepujde.. miminko ma byt z toho ze se dva miluji z lasky, ze chtji a ne honba za ditetem

zuzkka88
autor
15. led 2012

@leni_tom ovu testy mi přijdou dost nespolehlivý.. na někoho prý ani správně nereagují a ukazují si co chtějí.. nezkoušela jsem je a ani neplánuju.. ale teplotu jsem měřila, asi od července a skončila jsem cca před dvěma měsíci.. chtěla jsem vědět, jestli ovuluju a jak vypadá můj cykus.. a taky abychom mimo plodné dny mohli naostro 🙂 (prášky neberu rok)... ale už měřit neplánuju, až možná kdyby se pár měsíců nedařilo.. jinak ne