Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

leni_tom
15. led 2012

@mitote My byli v pátek na maturitním plese kamarádům. Tak jsem s melancholií zavzpomínala na dobu před 7mi roky, kdy jsem měla maturák já. A záviděla těm mladým, jak mají všechno před sebou, jak jsou plný nadšení a teprve začnou poznávat svět. Na jednu stranu bych se nejradši do těch dob na gymplu vrátila, ale na stranu druhou jsem ráda za to, co mám. Přítele, který by pro mě udělal cokoliv, dokončujeme baráček, svatbu máme před sebou, nad miminkama se rozplýváme oba dva (občas přemýšlím, kdo víc 😀 ), dokončila jsem vejšku, mám fajn práci s fajn kolektivem ...asi jsem měla fakt štěstí a neměnila bych.

mitote
15. led 2012

@leni_tom no vidis, ja nemam dojem, ze by za ty ctyri roky od matury se neco zmenilo, ano, odstehovala jsem se hne dpo maturite a nasla manzela, ale popravde, to bylo jen vysvobozeni a desna uleva 🙂 😉 ale uz pred tim jsem prosla takovyma vecma, ze zivot a svet mam mylsim poznanej az az 😀

zuzkka88
autor
15. led 2012

@mitote jo někdy si sama připadám ještě jako dítě.. ne teda že bych se tak nějak chovala (snad), ale ještě "nedávno" jsem lítala po diskotékách, o dítěti jsem nepřemýšlela.. i když toto platilo na střední, takže i když mi to přijde jako nedávno, tak už je to 5 let a víc 😀 no strašně to letí... ale asi před rokem, rokem a půl se to změnilo a já jen čekám, až si budeme moct ten uzlíček "pořídit" 🙂 A přesně tak, děťátko má být z lásky.. i když chápu, že někdo to chce mít pod kontrolou, "spěchá na to" z různých důvodů.. třeba když spolu pravidelně nespí, tak aby se vůbec trefili... my naštěstí ten problém nemáme, takže si můžem "dovolit" jen tak zkoušet bez sledování plodných dnů 🙂 ale znám spoustu párů, co spolu nespí častěji jak jednou za týden, tak pak může být "problém" se trefit

mitote
15. led 2012

@zuzkka88 hehe no ja bych pomlcela o nas 🙂 nekdy jo je to malo, kdyz je moc prace, starosti, stresu a nekdy jsme jak kralici denne 😀 😀 😀

mitote
15. led 2012

je fakt ze sex s manzelem miluju, je jedno, jestli z toho neco ma byt, ale jsou to ty nase nejintimnejsi chvile 😎

zuzkka88
autor
15. led 2012

@mitote a tak to má být 🙂 jdu chrnět, zítra mě čeká obhajoba, tak mi drž palce

mmirunda
16. led 2012

@leni_tom no co člověk to názor, nikomu je neberu ani nevyvracím 🙂. Ovu tesyt zkusím teprve poprvé a nemyslím si, že je budu zkoušet každej měsíc, jen to chci zkusit, ale vyhazovat za to peníze určitě nehodlám a BT si měřit taky nebudu, ale když je holka zoufalá a chce mimi, je ochotná pro něj udělat cokoliv.

@zuzkka88 No ani se ti nedivím že už chceš mimi, já už ho chtěla dávno, jenže jsme se bohužel s bývalým přítelem rozešli, takže mi nezbylo nic jiného než zase jenom čekat ☹, ale tentokrát věřím tomu, že to vyjde 🙂

@mitote a jestli mi jde nebo nejde otěhotnět vlastně ještě nevím, myslím si že druhej měsíc je ještě dost brzo tohle tvrdit, ale uvidíme no, každopádně Vám přeju holky ať se Vám brzo zadaří

misullka
16. led 2012

Ahojky holky, koukám, že jste to tu včera pěkně rozjeli 🙂) Já jsem svoje první těhu taky strašně prožívala.🙂 Vysadila jsem prášky v září a do prosince jsem si odmarodila snad všechno co kolem spodku odmarodit jde, neustále nějaký záněty, tak i pořádná angína..na konci roku jsme si dali předsevzetí, že tedy od ledna začneme "pracovat" a zadařilo se hned napoprvé. Žádný ovu testy ani měření u nás neprobíhalo..někde na netu jsem si našla ovu kalkulačku, zapsala si ten den a kolem něj jsme to zkoušeli..no a zadařilo se hned na poprvé. Teď už jsem zase od srpna bez HA, cyklus je pravidelný snad na minutu..tak doufám, že i podruhé to bude bez problémů. Mam kolem sebe pár kamarádek, který první těhu měli naprosto bezproblému, taky se zadařilo hned a druhé těhu děs a hrůza...buď jim to nejde a nebo mají 1-2 potraty..tak se toho trochu obávám...ale budu věřit, že bude vše v pohodě.

misullka
16. led 2012

Když ještě vzpomínám, tak se musím přiznat, že i ty měsíce od září do prosince, kdy jsem byla věčně nemocná, sex byl u nás vzácností, že jsem vždycky hrozně prožívala každou MS, pořád jsem si říkala proč to nevyšlo...docela mi to šlo na psychiku. Kamarádky kolem mi říkali, že tak rok až dva než otěhotněli..nějak jsem to nehrotila a ta představa, se mi líbila, protože v tý době jsem se ještě úplně na mimčo necítila..ale i tak se mnou trochu cloumalo...fakt na to chce nemyslet a být v pohodě. Pak to půjde snáz 🙂)

misullka
16. led 2012

a ještě k tomu plesu, jak jste tu psali o tom, jestli jste už dost staří/mladí na dítě..já byla po x měsících v sobotu venku s holkama (bezdětnýma, svobodnýma) a chvilkama jsem si říkala, co mi chybělo, že jsem si ve 26 pořídila dítě..kdybych pár let počkala, taky by se nic nestalo..na druhou stranu když člověk přijde a vidí doma, jak ten brouček krásně spinká v postýlce, jak za mnou v noci přijde a přitulí se..a že v posteli leží člověk, který vás miluje a ke kterýmu se můžete přitulit..neznám krásnější pocit 🙂

leni_tom
16. led 2012

Zrovna včera v posteli jsem říkala příteli, že v těch 18ti mi připadali lidi od 26 a výš už takový dospělý, chlapů v tomhle věku jsem se bála (byli moc staří 🙂 ) A teď mi samotný bude 27 a ta představa, že nějaká 18ka si může myslet, že už jsem stará... 😀 A ještě jsem si nabrnkla chlapa o 7,5 roku staršího...taky co mi dalo práce mu začít tykat, doteď se tomu smějeme. Ale je fakt, že ten čas letí hrozně rychle.

verisek.s
16. led 2012

Ahojky holky, tak já jsem včera užila poslední tabletku HA 🙂 Teď ještě tak 2 měsíce počkáme, jak to bude s cyklem a pak to necháme už na přírodě 🙂

hanka_k
16. led 2012

Ahoj holky, v nejbližších dnech bych to měla dostat, ale přijde mi, že to zatím nevypadá, tak uvidíme co a jak, uvažuji, že si zítra udělám test, ale nevím, jestli to není brzo.
Jinak jména jsme měli při prvním, jednoznačně Eliška a u kluka se to měnilo, nejdřív Ondřej, pak jsme uvažovali Filip, ale to jsme měli morče a kytku Filipa, tak to nám přišlo divné, no a nakonec před porodem jsme přišli na jméno Matěj, ještě mi mamka říkala Matyáš, ale víc se mi líbil Matěj
při druhém si myslím, že holka zůstane a kluk asi ten Ondřej, uvidíme

cooke
16. led 2012

@verisek.s Tak to máme uplně stejně já ještě čekám kvůli cestě ale za dva měsíce jdeme na to bez chránění 🙂 🙂 🙂 už se těším

miskadis
17. led 2012

Ahoj holky,
teda vy jste fakt mladice, my letos máme od maturity už 10let 😅 - no opravdu to šíleně uteklo. V létě máme sraz, tak se na ty lidi docela těším. Ale mám prvenství v tom, že jsem se jako první ze třídy vdala a taky měla dítě 😀 Když se občas s někým z gymplu sejdu, tak normálně spousta lidí ještě studuje a ani nemají stálého partnera! Já jsem se vdávala ve 24letech po 5-ti leté známosti a neměnila bych. Já ani nemám vysokou školu, jako 99% lidí od nás a vůbec mi to nevadí 😉 A miminko jsem chtěla vlastně taky už od mlada, tak jsme si ho pořídili v mým 26letech a jsem spokojená.

miskadis
17. led 2012

A ještě k tomu snažení - my jsme se o Sárinku snažili rok a povedla se nám přesně po roce 😀 Ale nejhorší bylo, když jsem každej měsíc dostala MS, samozřejmě jsem to obrečela, vlastně jsem kvůkli tomu řvala pořás, stresovala jsem se tím, proč to nejde, jaktože jiní mají to štěstí, že se jim to povede napoprvý, max. na podruhý a my pořád nic 😒 Mylsela jsem na to, kudy jsem chodila a je jasný, že právě kvůli tomu to nešlo. Žádní ovulační testy a ni bazální tepltou jsem si teda nikdy nedělala, ani popravdě nevím, jestli bych to uměla 😅 , ono stačilo to stresování i bez toho.
Fakt těch prvních pár měsíců bylo hrozných, pak jsem se nějak dostala do pohody a povedlo se mi na to fakt nemyslet, a ejhle ono se to fakt povedlo 😉

mitote
17. led 2012

holky me uz je ctvrty den po ranu dopoledne tak zle... mazec

zlatickon
17. led 2012

@mitote hehe že by se zadařilo?to by bylo super,jsem zvědavá.Podavej info 😉 mě je ráno zle od žaludku a na večer ale nezvracím,i když kolikrát přemýšlím že si pomužu aby to šlo ven ale ja tak nerada zvracím i když by se mi možná ulevilo 🤐 Jo a předevčírem v práci se mi stalo,že se mi chtělo hrozně čurat jenže jsem měla na krámě hrozně moc lidí.A když už jsem se na ten zachod dostala astahla gatě tak jsem se uplně lekla(to fakt nekecam)jak se mi vypouklo břicho.To bylo jak v patym,ted se tomu směju protože jsem se fakt lekla sama sebe 😀Na malou se mi chce každou chvíli,už mi v praci říkali jestli jsem nasydla a že jsem nějak přibrala.A co se týče papaní tak jím uplně všechno ale vždycky když jím něco sladkého tak to musím hned zajíst něčím slaným a naopek.Akorad mě hrozně štve ta prace,jedu už tyden v kuse ajsem šíleně unavená i když na odpolední chodím v jednu tak vstávám v pul jedenácte.Je super jak se to tu krásně rozjíždí

leni_tom
17. led 2012

@mitote No to nekecej, že by se vám to povedlo hned a téměř omylem 😀 TO byste si to snažení ani neužili🙂 Kdy má přijít MS?

miskadis
17. led 2012

@mitote jůů, že by první těhulka? 😉

miskadis
17. led 2012

@leni_tom přesně jak píšeš - v 17-ti jsem o lidech, co jim bylo kolem 30 let, říkala, že jsou ale staří 😀 No a těm, co je 40..., to už je hotovo 😅
Ale mě taky bude za chvilku 30 😝 (fakt neskutečný) - pamatuju si doby, kdy jsme taky každej víkend lítaly po diskotékách a ono mi to připadá, že to není tak daleko, ale ve skutečnost to tak je 😒

mitote
17. led 2012

@zlatickon
@miskadis
@leni_tom holky nestraste, manzel sice rikal, ze ma supermany vyskoleny, ale ze by ze tri pokusu neco bylo? 😀 menzes ma prijit kolem prvniho unora.

misullka
17. led 2012

@miskadis Né nadarmo se říká, že psychika je mocná čarodějka 🙂 Proto se možná teď na to druhý ani nijak nepřipravuju..prostě začneme od března zkoušet a uvidíme, jak budu mluvit v dubnu 🙂
Naštěstí mam před sebou sestřenky svatbu koncem dubna, pak koncem června dovču..takže mam co "plánovat" a nebudu se stresovat snažením 🙂
Jinak my máme letos 9 let od maturáku..jsem zvědavá, jestli příští rok někdo zrealizuje nějakou slezinu. Jo a taky jsem byla jedna z prvních ze základky, co se vdala a měla dítě....Občas si mezi nima připadám jak důchodce..oni jak píšeš..lítaj po diskotékách, "užívaj" si a já řeším dítě..

misullka
17. led 2012

@mitote budu ti držet palečky, aby se zadařilo. 🙂

mitote
17. led 2012

@misullka psychika je vic nez mocna carodejka 😉

miskadis
17. led 2012

@misullka přesně jak píšeš - ještě na únor mám jedno platíčko prášků, to doberu, no a pak děj se vůle boží 😀 Určitě to nebudu hrotit tak, jako u prvního mimi, protože by mě z toho asi brzo trefilo. Hlavně si myslím, že s tou naší divoškou nebude na myšlenky typu, proč to tenhle měsíc zase nevyšlo, čas 😀
Taky plánujeme dovču na léto, budeme se chovat prostě "normálně" 😉
My teda máme srazy od gymplu každej rok, takže se víceméně zúčastňuju, ale letos je to přece jen už 10 let, tak tam budou pozvaní i učitelé, co nás tenkrát učili....no taková nostalgie 😀
No, ale už předloni, když jsem byla na třídním srazu, tak jsem si tam připadala jako mimoň - 3/4 z nich tam řešilo zkoušky, diplomky, praxe atd . a já si tam tolika chtěla pokecat o dětech 😀 😀

miskadis
17. led 2012

@misullka přesně jak píšeš - ještě na únor mám jedno platíčko prášků, to doberu, no a pak děj se vůle boží 😀 Určitě to nebudu hrotit tak, jako u prvního mimi, protože by mě z toho asi brzo trefilo. Hlavně si myslím, že s tou naší divoškou nebude na myšlenky typu, proč to tenhle měsíc zase nevyšlo, čas 😀
Taky plánujeme dovču na léto, budeme se chovat prostě "normálně" 😉
My teda máme srazy od gymplu každej rok, takže se víceméně zúčastňuju, ale letos je to přece jen už 10 let, tak tam budou pozvaní i učitelé, co nás tenkrát učili....no taková nostalgie 😀
No, ale už předloni, když jsem byla na třídním srazu, tak jsem si tam připadala jako mimoň - 3/4 z nich tam řešilo zkoušky, diplomky, praxe atd . a já si tam tolika chtěla pokecat o dětech 😀 😀

miskadis
17. led 2012

jee, teď to tam mám všchno 2x 😅 - to jsem ale ťunťa 😅

misullka
17. led 2012

@miskadis my míváme ročně srazy se základkou, loni teda nebyl a další asi až taky nějaký výročí, účast čím dál slabší. No a ze střední nevím o nikom, komu by se to chtělo organizovat..tak uvidíme jestli něco bude.
Já teda HA neberu žádnou...po porodu jsem měla tu proveru, to je svinstvo, pak jsem zkoušela dvě normální, ale ani jedna mi nesedla, takže jsem už někdy od srpna/září bez prášků a je mi líp. Dáváme si bacha a doposud úspěšně. A když vidím, že mam ten cyklus fakt pravidelný na den a skoro na hodinu, tak věřím, že se zadaří hned napoprvé.

misullka
17. led 2012

@miskadis jinak ještě k tý diskotéce a věkovým rozdílům..to má asi každý, že v 17 vidí ty starší lidi o dost starší..ale musím uznat, že když jdu tady na jednu diskotéku, pravidelně tam potkám dvě holky, vdaný, ta jedna má dítě, ode mě můžou být tak o 5 let..víc asi ne a vždycky když je tam vidím, tak mám po náladě a odkráčím domu. Vnímám je jako zoufalky a vždycky si řeknu co tady děláš..jdi domu, věnuj se rodině a neshazuj se tady jako ty dvě..nevím..ale pokaždý mi zkazí náladu.

zlatickon
18. led 2012

ahoj holky jsem štěstím bez sebe,vyšloto dnes dve čárky.jupí tralala já se štěstím zblázním