Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

miskadis
18. led 2012

@zlatickon jeee, tak to mooooc gratuluju, to je nádhera 🙂 🙂 😉

cooke
18. led 2012

@zlatickon taky se přidávám ke gratulaci ..... jsi druhá potvrzená v této debatě hned po @janaaa3 a doufám že nás na jaře bude víc 😉

zlatickon
18. led 2012

no to teda dofam že přibudete další.Je to fajn když sem takhle píšem,myslím že to spousu snažilkám pomuže.Mě to teda osobně pomohlo hodně.Jsem fakt v uplném začatku,na testu byl rano duch,jenže jsem měla jít 31.1.na operaci s kylou tak jsem jela do laborky na krev aby to bylo na tuty a tam mi to potvrdili.Tak že se operace ruší a ja se nemužu dočkat,za čtrnact dní si mám prijít pro první fotečku.

zuzkka88
autor
18. led 2012

@zlatickon jee taky moc gratuluji 🙂 to máš takový dárek ještě k narozeninám že? 🙂

markiiii88
18. led 2012

Ahojky holky, mám na vás takový ,,hloupý dotaz,, nemáte některá zkušenosti s vyvolávačkou? Já na ni šla v pátek, dnes MS, mám to tedy brát jako první den cyklu?Chci si měřit BT ať se brzy zadaří.Děkuju za odpovědi.Prvním holkám v naší diskusi mocinky gartuluju je to paráda 😀

zlatickon
18. led 2012

@zuzkka88 Ahojky děkuji,no taky jsem říkala,jelikož jsem to tušila od sameho začátku,říkala jsem už o narozky že jsem dostala ten nejhezčí dárek na světě.A nejlepší to bylo ráno.Měla jsem dva testíky,tak jsem si řekla že to ted prubnu a uvidím,že si když tak za dva dny udělám druhy.No a ejhle byly tam 😀 tak jsem vletěla do ložnice kde spinkal šmoulík,rosvítila jsem a uplně v euforii jsem skočila do postele a říkam miláčku je tam.A on se hrozně lek,že prý z toho má infarkt 😀 Já se zarazila a říkám z čeho?z mimi?a on hned že né že ze mě 😀 😀 😀 ale mile mě překvapil,sám ví den,hodinu i polohu 😵 kdy to mimiško udělal.Jo co se týče te euforie tak jsem v ní pořád.Tak šup holky další pište pozitiva.Jo a menzes bych měla dostat až za týden tak mě doktorka upozornila že mužu zašpinit ale at se toho hlavně nelekam.Holky držím všem palečky je to fakt mazec,ten krasný pocit

zlatickon
18. led 2012

@markiiii88 děkuji,já v tomhle nemám skušenosti,bazalku jsem zkoušela ale vubec jsem ji nepochopila tak že jsem se spíš držela toho co cítím.Jelikož mám(měla 😉 )ovulaci bolestivou tak jsem věděla kdy přišla a vlítli jsme na to.I když to fakt bolelo tak to stálo za to.A co to je ta vyvolávačka?

markiiii88
18. led 2012

Jedná se injekční podání Agolutinu, který ti vyvolá MS která se jaksi nedostaví, mám takový blbý pocit zda u mě vůbec nějaká ovulace probíhá, chci zkusit tu BT a když jí taky nepochopím (trochu se obávám stejného problému jako ty 🙂 ) tak jdu za doktorem a nechám si udělat hormonální profil, nechci na mimi čekat rok, dva....... strašně si miminko přeju a to by v tom byl čert aby se nepovedlo 😎

cooke
18. led 2012

@markiiii88 S tou bazální teplotou to není tak složitý ....ale je to celkem zodpovědnost a disciplína kteoru já nemám tak to ani zkoušet nebudu. Jde o to že si každé ráno (pozor vždy nejlépe ve stejnou hodinu) ještě předtím než vylezeš z postele změříš bazální teplotu a zapíšeš. V průběhu cyklu je BT v určitém rozmezí hodnot ale při ovulaci a po ní cca 10 dní začne rapidně soupat. A pokud ani neklesne a nedostaví se MS tak jsi těhotná 🙂 dopře je to popsáno tady: http://www.ovulacni-testy.cz/mereni-bazalni-tep...

markiiii88
18. led 2012

@cooke Děkuji, vím jak to měřit jen nevím zda mě nepřepadne lenost🙂Každopádně pro mimi vše,ale uvidíme, jak říkám nejsem si jistá zda probíhá ovulace.Myslela jsem si jak to půjde jak po másle,ale koukám, že to tak lehké není 😀 Zatím to chci brát s rezervou a nyní se připravovat na plánovanou svatbu, třeba budoou myšlenky jinde a tělíčko se zblázní a budou // 😀 uvidíme,ale děkuju za rady

zlatickon
19. led 2012

ahojky holky,ja jsem si měřila bazalku poctivě a zapisovala po menzesu mi klesala az byla na 36.6 a pak stoupla na 37.0 to jsem nic necitila vse ok.druhy den byla 37.1 a ja citila na prave strane vajecnik nebo vejcovod.Nevim co to bylo ale bolelo to hodně tak jsme na to skočili a ted tyden pred menzesem mam potvrzene tehu i lekarkou.Taky na me koukala jak na blazna že už to vim.Tak ze jsem ted dle oplodneni 11den po oplodneni a dle doktorky jsem 3tydny-podle menzesu.A ja pravě zase z toho co jsem cetla o bazalce,jsem pochopila ze ovulace je v den kdy mi klesne nejniž teplota ale podle toho jak se nam to povedlo tak jsem mela ovu 2dny po tom.ale je fakt že v době nejnižší teploty jsme uz na to mohli skocit jelikož si ty spermíci na to vajíčko počkají 3dny.Holky ja jsem stejne cvok,ted mame jedine tema-mimi.Reší prestavbu,pokojicek,to že bude mimi na zimu tak teple oblečeni,fusaky,kočárek,postylku a košík jelikož máme velký dum tak samozřejmě potřebuju oboje 😀 no proste cvokařím a ted ani nevim jestli mi na to vše bude stačit těch 8 měsícu 😨 do toho musíme stihnout rozvod a svatbu ufff

zlatickon
19. led 2012

@markiiii88 držím palečky

lussi
19. led 2012

@zlatickon tak to je skvělé, moc gratuluji! A vždycky když něco vybereš, třeba kočárek tak sem hoď foto, ať se pokochám 😎 😉
Jdu vás dočítat🙂

cooke
19. led 2012

@zlatickon neboj "pod tlakem" se toho stihá nejvíc, takže věřím že budeš mít vše zmáknutý ještě dřív než za 8 měsíců 😉

markiiii88
19. led 2012

@zlatickon Děkuju, během tvého nejhezčího období očekáváme fotky co sis už koupila,vybalila atd. ať nás naladíš🙂

Já si dnes zkusila koupit kontryhelový čajík,tak uvidíme co to semnou udělá.Nemáte někdí zkušenost jak to pít zda 10 dní před či po měsíčkách nebo průběžně pořád?Díky

zlatickon
20. led 2012

Ahojky holky děkuji všem.Ja bych sem ráda už něco dala ale vubec nevim jak se to dělá 😕 ☹

zlatickon
20. led 2012

No tak jsem s velkým tápením dala svou fotku ale vubec nevím jak se to rovná 😠 😀

mitote
21. led 2012

tak holky ja dnes nedlala a objednala lzicku takovou tu krmici jak ji naplnite vyzivou a mackate 😀 na cesty bude skvela, manzelovi se moc libila a rikal at ji objednam :D

leni_tom
21. led 2012

@mitote Já teda budu objednávat až bude jisté, že se nám to povedlo. Náhodou by to nešlo a tyhle věcičky mi pak budou ležet dva roky doma.Ani zatím nic nehledám, žádné obrázky si neukládám. Jen nakukuju do alb tady. Ikdyž je fakt, že u nás je teď na pořadu příštích 4 měsíců svatba a dodělání baráčku.

mitote
21. led 2012

@leni_tom tak myslim, ze ctyri veci doma me nezabijo 🙂

zlatickon
22. led 2012

ahojky holky,tak co je s váma?vubec nepíšete.Ja bych taky už nakupovala ale bojím se,jsem pověrčivá.Počkám až po tom třetím měsíci.Mám fyzicky náročnou práci a nemužu jim říct že jsem těhotna jelikož jsem ve zkušebce ☹ dělám tam sice už třičtvrtě roku ale až od 1.12.mi dali hpp. 😠 Tak nevím jak to zmáknout,asi se poradím s doktorkou a šla bych na nemocenskou.Jenže taky nevím jestli mi to udělá.

markiiii88
22. led 2012

ahojky holky,tak kontryhelový čaj je mňamka,je výbornej,pak dám vědět jak to zabralo.Jinak u nás se trochu začíná zastiňovat svatba,která bude v květnu a furt se řeší mimi..................zatím nic nekupuju,ale užívám si to-ségra čeká za 14dní druhého potomka,tak nakupuju pro něj...............už se těším až si budu kupovat pro sebe🙂

mitote
22. led 2012

@zlatickon jo ja jsem take poverciva ale rikam si ze jednou za pul roku jedna vec menezabije 😉 ale treba kocarek doma do narozen nebude ani omylem.

lussi
23. led 2012

nazdárek , nějaké novinky?🙂
Jinak k těm pověrám, my naopak pověrčiví nejsme, kočárek jsme koupili už když jsem byla v 5. měsíci, protože byl za dobré peníze a nic se nestalo🙂 Stejně jsme ho neměli ke komu dát, rodiče máme daleko a ke známým jsme ho dávat nechtěli, aby nezabíral místo...Ono když se má něco stát, tak se to stane a nějakých pár věcí tomu nezabrání 😎

leni_tom
23. led 2012

Nejde o to, že bych byla pověrčivá, to ani ne. Spíš nevím, co bude. Kdyby nám to třeba dlouho nešlo, tak se úplně vidím, jak bych chodila do té krabice se furt dívat na ty krásný věcičky, co jsem v nadšení kupovala a teď je ani nevyužiju a brečela bych. Doma nechci nic, dokud nebudu vědět, že jsem těhotná. Pak nebudu čekat ani na ty první tři měsíce ale 😀

zlatickon
23. led 2012

Ajojky tak dnes jsme byly v Praze a já si vyhlédla kočárek,je neutrální,černobílí kjáááásný.Za chvíli razím k lékáři.Musela jsem zdrhnout z práce jak mi bylo zle tak jsem zvědavá jestli na mě něco leze nebo jestli to je mimískem ale bolí mě v krku jako na angínu ☹

lussi
23. led 2012

@leni_tom jj, já taky nekupovala nic, dokud jsem neotěhotněla, snažili jsme se 5 let, tak to bych toho asi za tu dobu nastrádala dost😀

@zlatickon a copak je to za značku? 😎

zlatickon
23. led 2012

@lussi holka zlatá to jsem si uvědomila orávě před chvílí že jsem ji zapoměla ☹ ale není problém tam zajed a když tak ho i rovnou koupit.Jenže se ještě rozhoduju,líbí se mi tenhle o kterém píšu a pak ABC je to taková trojkolka a kolečka je černo zlatej.Jenže ty kola má jako golfky tak že nejsou nafukovací. ☹ To by bylo u nás na vesnici asi dost nepraktický.Tak spíš ten co nevím značku 😀 😀 😀 Jo byla jsem u toho doktora,mám fotečku,ale ještě nevím jak ji sem dát 😠 budu se snažit co nejdřív.A pro jistotu jsem na nemocenský.Tak holky co je s váma?co nějaké příznaky nebo testíky?Jak to s Váma jde dál?

lussi
23. led 2012

@zlatickon my taky koukali po ABC, ale na živo se mi nezdál, zdál se mi takový nestabilní, takže jsme pořídili jiný.
Super, tak na fotečku jsem zvědavá🙂
No a u nás zatím nic, zrovna mrchuju, takže to fakt spíš vidím na jaře na umělý.

zlatickon
23. led 2012

@lussi ahojky,proč umělí?jak dlouho se snažíte?Omlouvám se jestli jsi to tu psala tak jsem asi zapoměla. 😒