Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

lussi
23. led 2012

@zlatickon v poho, já taky nestíhám číst všechno 🙂 Filípka máme taky z IVF, trvalo nám 5 let než jsme se dočkali, zřejmě jsem přechodila někdy dávno zánět, tak mám jakoby "slepené" vejcovody, ne úplně neprůchodné, ale na oplodnění to zřejmě nestačí. Ještě máme zamražená embryjka, tak to půjde rychle,akorát se musíme modlit, že se uchytí 😎

zlatickon
24. led 2012

@lussi aha tak to jo,to kdysi mela moje mamča.Chodila na nejaké ty profuky-tenkrát a snažili se o segru 9let a nic vetšinou byla mimoděložně a pak to vzdala a povedlo se to přirozeně-to byl fakt zázrak zato ted je to číslo,je jí 18let a je na zabití🙂Tak držím moc palečky at se to povede a podavej info.Jo já taky mám Filípka je mu 12let to už spíš je Filip🙂je větší než já🙂)))

zuzkka88
autor
25. led 2012

@mitote Ahoj tak jak to vypadá? Zadařilo se? Co nějaké příznaky.. testy? Jsem celá zvědavá 🙂

leni_tom
25. led 2012

@mitote...no jo vlastně, tak co? 🙂

mitote
25. led 2012

@zuzkka88
@leni_tom nevim menzes ma byt od nedele cca, zatim to vypada, ze ji dostanu 🙂 me je o celkem holky sumak, jestli otehonim ted nebo za mesic...trapit me to a zacnu to resit za rok, ale do te doby jsem v klidu a v pohode a at se maticka prirroda zaridi

jinak hlasim natazene svaly na krku, levou pulku zadku, brisko, paze 😀 zitra bude hur 😀

mitote
25. led 2012

jo a jeste vam neco povim, na tom, ze do CR se vozi sizene a hnusne potraviny neco bude, byli jsme tu nakoupit v samosce, reknu vam, sunka Clever, ale nevypadala ani z dalky jako nase sunky...to stejne se ostatni:pecivo, testoviny, pamlsky, ovoce...kvalita uplne jina a za stejne ceny neli obcas levnejsi nez u nas...a kdyz to srovnam s play rakusaku 😠

leni_tom
25. led 2012

@mitote S potravinami je to pravda 100%. TAdy u nás na severu se jezdí nakupovat do Německa...

mitote
25. led 2012

@leni_tom no to se nedivim, me to tu sokro, nejen lepsi, ale vetsi vyber a ceny..bez komentare...od ted kdykoliv pojedem do rakouska (mame viden za rohem a casto jezdime do lazni, vidne nebo d outletu) tak nakoupime poradny nakup potravin tady...

leni_tom
25. led 2012

@mitote Já už hodně koukám na etikety. Nejlepší šunku jsem zatím našla v Lidlu, ne teda zrovna levná, ale 96% masa se fakt pozná. Radši si připlatím, než jístrozemletá kopýtka a ocásky 😀

mitote
25. led 2012

@leni_tom pokud jde o jidlo, tak na tom odmitame setrit,, syry kupuji zasadne v syrarne, vino ve vinotece, maso u reznika, chleba a bagety si peceme svoje, maslo take v syrarne - prave domaci. Presne tak, nerada bych jedla mysi ocasky a ptaci zobaky obohacene o "vitaminy" E 😀 😀 😀

simomama
25. led 2012

ahoj! rada bych se k vam taky pridala. my uz jedno miminko mame a ted bychom (bych) radi druhe 😀 . nevim, kdyz presne zacneme, snad uz brzy, myslim kazdym tydnem!! vekovy rozdil uz bude min 25 mesicu... prala jsem si 2 roky.. tak uvidime. jsem zvedava, jak rychle se nam to podari... nemyslim si, ze to bude rychle... vzhledem k pracovnim stresum manzela... takze behem tydne na to nedojde... ☹ a tak....
rada si s vami budu vymenovat zkusenosti... myslim, ze to hodne pomaha.
taky uz papam kyselinu listovou 😉

cooke
26. led 2012

Ahoj holky, chvilku jsem tu nebyla tak Vás jdu dočíst 🙂

zlatickon
27. led 2012

@leni_tom je to jsi mi udelala radost,ja pracuji pro Lidl🙂))

zlatickon
27. led 2012

ahojky holky,ja jsem vážně asi cvoček.Už mám doma věci pro holčičku i pro chlapečka.Přemyšlím o tom že si nenecham říct co to je ale jak se znám tak to nevydržím🙂Ted pročítam vše kolem porodních plánu,prsa mě bolí jako hrom a je mi zle od žaludku.Připadám si hrozně nafoukla ale jinak super.A co jinak vy?jak jste daleko se snažením?co vaši drobečci které už máte?atd...

leni_tom
27. led 2012

@zlatickon Já bych nevydržela envědět, co to bude. Chci na miminko už pak mluvit jménem a nakoupit věci přímo pro něj a ne nějaké neutrální🙂 A jinak kolegyně nakupuje jedině v Lidlu - prý i rybí prsty tam mají nejlepší, ta šunka, tuňákovou pomazánku miluje snad celá naše firma 😀 Pečivo je bezvadný, zelenina taky OK. Za mě dobrý, škoda, že tam toho nemají víc, jako třeba Kaufland apod.

erin4
27. led 2012

Ahoj všem. Já jsem byla vždycky nějak pro to nenechat si předem říct,co to bude, jestli holka nebo kluk, že je to jako překvapení. Ale teď to přehodnocuju, když slyším od kamarádek, že to vědí a jsou spokojené, přesně jak píše leni_tom, že na miminko mluví a kupují přímo pro ně, atd.

mitote
27. led 2012

tak to ja budu chtit vedet pohlavi hned, at hned muzu nakupovat barvicky a jen jen oboupohlavni 😀 A abych si s tim mhla povidat a oslovovat ho/ji.
Jinak mam menstruaci 🙂

zuzkka88
autor
27. led 2012

Já si to taky nechám říct hned.. z důvodů co už tu holky psaly 🙂

zlatickon
28. led 2012

@leni_tom ajoj jo bohužel Lidl na to nema takove prostory☹Já už pravě věcičky mám i pro holčičku i pro chlapečka ale taky to nevydržím,už ted jsem koukala v kolikátem měsíci je nejdřív vidět pohlaví🙂Já si myslím že to je holčička protože mi je zle a zle mi bylo jen při holce a kluci byli v pohodě.

zlatickon
28. led 2012

@mitote ahoj tak vy na to nespěcháte a nechaváte volný pruběh,tak držím palce do budoucna 😉

leni_tom
28. led 2012

Tak jsme dnes na baráčku odmontovávali topení v budoucích dětských pokojích, abychom mohli vymalovat zatím jen základní bílou barvou. Tak jsem tam tak stála a představovala si, kam postavím postýlku, kam přebalovák, kam si dám křesílko nebo gaučík... 😀 No doufám, že za rok touhle dobou už budu vymýšlet konkrétní nábytek a barvy 🙂

zlatickon
29. led 2012

@leni_tom ahoj,třeba to bude i dříve,já to tady mám taky jak na staveništi.Dělame 3 děcky pokoje 2 klučičí a jeden holčičí ale už se to konečně rýsuje.Pak se bude dělat miminkovský na ten se těším nejvíc.Dneska je taková spousta krasných věcí že mi jde hlava kolem ale už nějakou minimální představu mám 😀 nejhorší je že je tomu mímu jedno co tam dám,řek at si to navrhnu a bude to a když potřebuju poradit tak mi řekne že se mu líbí všechno 🙂 a pak babo rad,mě se taky líbí všechno

leni_tom
29. led 2012

@zlatickon Jo já mám taky instrukce, že si mámv ymyslet, co chci a on to je provede a postaví 🙂 Dřív jak za rok to nebude, protože budeme začínat až v létě nejspíš, po svatbě 🙂

zlatickon
30. led 2012

@leni_tom Ahojky jo svatbu jsme taky planovali před otěhotněním,ale ted jsme radi a vybiráme těhu svatební šaty tak snad nějaké seženu.Budem se brát v létě a to už budu mít bříško jako balon🙂Chtěli jsme se brát v tom Recku tak jsem zvědavá jestli nám to v mém stavu povoli 😒

leni_tom
30. led 2012

@zlatickon Asi záleží na tom, jak ti bude,do letadla tě pustí do nějakého urč. týdne, nevím přesně do kterého. A někdy chtějí potvrzení od lékaře, že jsi v pořádku. Už jsem na to taky koukala, protože bysme chtěli v říjnu na svatební cestu a je možné, že už budu těhotná, jen doufám, že mi nebude blbě, abychom fakt mohli letět.

ludmilad
30. led 2012

Hlavně si dejte pozor na cestovní pojištění, myslím, že ho dávají jen do určitého týdne těhotenství - asi tak do konce šestého měsíce myslím....

mitote
30. led 2012

s pojistenim neni problem, aspon ne u Allianz, ale s tim letadlem problem muze byt, kapitan ma pravo te nevpustit na palubu dle sveho uvazeni...delala jsem v cestovce

simomama
30. led 2012

kazda spolecnost ma jine podminky, je potreba si precist podminky konkretni letecke spolecnosti. .. vim, ze treba lufthansa to mela nejak do 37-38 tydne s potvrzenim od lekare... to uz bych ale teda asi letet nechtela... 😒 ale to jsem takzy slysela, ze VZP ti to po 6mesici nepojisti... ja jsem letela ve 22/23. tydnu a uplne v pohode...

zlatickon
30. led 2012

Jé holky děkuji moc za rady.my se budem brát asi tak červenec srpen to budu 7-8měsíc tak nevim nevím.Já už bych se bála kolem toho 35 týdne,to už bych nikam neletěla.Tak se když tak hold vemem tady,je tu taky spousta hezkých míst.Duležité je aby jsme s miminkem byly v poho.Teda jako abych pravdu řekla tak bych se bala asi letět i ted. 😀

zlatickon
1. únor 2012

ahojík holky jak se máte?Tak se mi povedlo sem dát nějaké ty fotečky🙂))))