Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

medi_ivca
19. únor 2012

@romannaa hmm, tak jo. Uz ted jsem napnuta jak ksandy 😀

lucinka0606
19. únor 2012

@romannaa Já si myslím, že pobolívání vnímáš jen proto, že se na to soustřeďuješ, cítíš tak každé pichnutí...já to tak aspoň mám 🙂 My se snažili minulý týden a já se pořád sleduju 🙂 Už jsem na sobě vypozorovala, že chodím často na WC, že mě sem tam pichne v podbříšku...no šílím prostě 😀 Už se totiž nemůžu dočkat, jak to dopadlo 🙂 Nám je celkem jedno, kdy se miminko podaří, budeme mít už druhé, ale prostě to období od snažení do testu, to je šílenost 😀 😀 😀 A ještě k tomu moje zvědavost a netrpělivost, no strašná kombinace 😀 😀 😀
A co prsa, nebolí tě prsa? Mě třeba při prvním těhu nebolely, ale vím že hodně holek prsa po otěhotnění bolí, ale většinou všechny příznaky nastávají stejně až dlouho po dni předpokládaných měsíčků....všechny dřívější příznaky jsou podle mě jen výplody naší fantazie 😀 😀 😀 No, budu se moc těšit na zítřejší zprávy o tobě 🙂 Snad vám to vyšlooo 😵 😵 😵
Jinak ještě k testů, sakryš ženská, jaktože už doma nemáš udělanou zásobu??? 🙂 Já byla minulý týden v kaufu v lékárně, tak jsem si hned jeden koupila....takové věci se vždycky hodí 😀 😀 😀

@xsuzzi V pohoooo 😵 😎 😀 Tady tě vždy rádi podpoříme 😎 😀 😵 Myslím, že tyto pocity jsou opravdu všude stejné 🙂 A přesně jak píšeš, děťátko si vybírá nás a ne my jeho 🙂 Tááákže, uvidíme za pár dní, jestli chtějí být naše miminka štíři a nebo si počkají až na znamení střelečka a budeme je mít pod stromeček 😵 😀 Já si hledám ve všem špatném něco dobrého, takže když se nám mimi nepovede tento měsíc, tak si naplánujeme s mužíčkem nějaké supr posezení s kamarádama, u vínečka a třeba u aktivit a budeme se tulinkat intenzivně příští měsíc 🙂
A ano, poku jste se tulili včera a ovu byla až dnes, tak jsi byla oplodněná vlastně až dnes 🙂

@medi_ivca Vítám 🙂 Já jsem dnes 19DC a myslím si, že ovulaci jsem měla cca 14. a testovat teda budu jen tak ze srandy ve středu, pač má milouš svátek, tak kdyby náhodou, abych mohla dát dáreček navíc 🙂, ale jinak potom asi až v pátek...z minulého těhotenství mám vyzkoušeno, že jsem měla pozitivní test cca až těch 10 dní po ovu...ikdyž myslím ducha ale až po 20 minutách jsem měla už tak 8. den 🙂
A co znamená, že jste na to vlítli už minulou sobotu, jako že jste od soboty snažilkovali každý den až do této soboty? 🙂

romannaa
19. únor 2012

@lucinka0606 snazime se uz od listopadu,ale ja to ze zacatku vubec nehrotila,a vyslo to hned napoprve a na peti testech vysly II ,ale pak prisly krece a krvaceni ,atak doslo k samovolnemu potratu,byly slzicky,ale stava se ve velkem procentu pripadu a my se snazime dal🙂To vis,ze prsa boli jak cert! 😀 a navic mirne boleni zaclo uz hodne brzy,takze nejake podezreni tusim🙂

xsuzzi
19. únor 2012

@lucinka0606 - si bobina 😀 se těšim, že máme stejně všechno a budeme i spolu rodit 😅 😀 😀 😀 😀
holky, já minule testovala až 14 DPO, ale jen proto,že jsem měla předtím svatbu a vůbec mě nenapadlo, že by se mohlo podařit hned první noc co tomu necháme volnej průchod 😀 pak sem se směřovala na svatbu,takže,když jsem v den MS, MS nedostala,tak mě to bylo jasný,ale jako fakt až ten den 😅 no a vzhledem k tomu,že 14DPO na mě vykoukli hned silný //, tak já budu testovat teď dycky už 10 DPO 😅 ať si užiju sílení // 😀
Jinak teda nechápu,jak někdo nemůže mít doma testy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 já jich mám 8 sotva jsme se začli snažit 😀 😅 😵
holky zítra škola, chjo chjo, se mi děsně chce 😝 ale pojedu o 2 hoďky dřív, poslední 2 hodiny konzultací z PP fakt nemusim mít, napíšu si patologii a pofrčim, naberu Péťulu a pojede k holiči,pač to má přerostlý jak liány a já se tam prostě jindy nedostanu 🙂 😵
No takže já si moc tenhle měsíc na zdaření nevěřim,pač sem měla ty nervy, tak z toho nejspíš nic nebude, ale,když jo,tak asi budu mile překvapená 😅 ale,když ne, tak se noc neděje a budu se těšit na příští měsíc 😵 jinak Luci, jestli já teď ne,tak je mi to líto,ale tobě to taky teda tudíž výjde až za měsíc 😀 😀 😀 se vsaď,že pojedeme za jeden provaz 😅 😀 😀 😀
holky testovatelky,tak šup šup,ať se všem zadařííííííííí 😵 😵 😵

xsuzzi
19. únor 2012

holky tak teď sem viděla test od jedný těhule tady a ta testla 8!! dní před ovu a měla tam // slabý,ale měla 😀 druhá ji tam psala, že u prního zkoušela už 5 dní DPO a taky je měla 😅 takže ono je to fakt individuální 🙂 někdo je nemá 14 dní DPO a někdo je má už 8 DPO, to je nespravedlivé 😅
holky to už taky testujte 😅 😅 😅

xsuzzi
19. únor 2012

víte co je holky nejhoršího? 😅 že u toho prvního nebyl čas myslet na to jestli se zadařilo nebo tak něco, jestli to vyšlo,protože já měla v hlavě úplně něco jiného, ale teď,když máme v hlavě jenom to mímo,tak jak píšete, se budeme pozorovat jak šílený 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

medi_ivca
19. únor 2012

@lucinka0606 minulou sobotu jsme si "odbyli" to "poprve" po konizaci. Mela jsem obavu, abych treba nekrvacela, nebo to nebylo bolestive. A ono to bylo vse v pohode. Takze ted pri ovulaci jsme si uzili pekne rano. Jak rikam, vubec to nehrotim, chtela bych spis jarni miminko, ale kdyby se to povedlo, jo to by byl mazec. To by ten muj byl za geroje 😀 😀

medi_ivca
19. únor 2012

@xsuzzi posledni dva dny je mi nejak divne. Mota se mi siska, nemam chut na vino ale furt jsem v klidu. Za to ten muj uz me vidi s pupikem. Nevim kdo z nas dvou bude ted vic pozorovat 😎 😀

medi_ivca
19. únor 2012

Jo a k tomu testovani jo?, 2.3. mam narozky. Tak si udelam zkusebni test. To bude 14 dni po ovu. To by byl darek 😵 😅

mitote
19. únor 2012

@xsuzzi heh to jsem ted mela obdobi, ze jsem nevedela jeslti miminko chci...bavila jsem se o tom s kamoskama na vycviku, jedna je v sedmem a druha porodila a obe rekly, ze to mely take, tka me to uklidnilo, ze nejsem pako a naopak vcera me to solidne chytlo, ze chci mimi 🙂

jinak dnes a celyy tyden je v babyparku sleva 20% na vse skladem, plati i na eshop, tak jsme neodolala a koupila pejska plysoveho na kocarek 😀

xsuzzi
19. únor 2012

@medi_ivca - a jak dlouho máš po konizaci? Já jsem taky byla na Péťulových 8mi měsích, 2 operace a téměř půl roku dávání se dokupy, pač mi zanesly po druhý operaci do rány stafyloka,mňamka to byla 🙂
tak ať je vše v pořádku 🙂
my taky nejdřív chtěli jarňátko,jako je Peťka, jenže to by bylo Peťkoj zas už 5, teď mu budou za měsíc 4, tak jsme si řekli,že už není nač čekat, navíc já moc toužila po miminku už dávno,to až teď sem tak švihlá, když ho můžu mít 😅
tak bude místo jarňátka třeba zimňátko,nic moc,ale což,hlavně,že bude 😅

xsuzzi
19. únor 2012

@medi_ivca - jo a kolik, že si DPO? 🙂

xsuzzi
19. únor 2012

že už máš jako příznaky myslim 😀

xsuzzi
19. únor 2012

@mitote -jo asi to mají fakt všichni, jak tak poslouchám 😀 tak je to dobrý,nejsem magor 😅 😝 😀 😀

mitote
19. únor 2012

@xsuzzi jojo, ale taky jsem si ted asi dva mesice myslela ze jsem magor...ale vcera kamoska rekl az je tehotna a popravde jsem pocitila acitim solidni zavist 😀

lucinka0606
19. únor 2012

@xsuzzi Já si myslím, že 10DPO je v pohodě...dívala jsem se do mého alba, kde mám začátky s Tobinkem a mám tam focený test 11DPO, ale je tam strašlivý duch, skoro vidět nejde...ale ono na té fotce je to vždy vidět hůře než ve skutečnosti...Uvidííííímeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 Já už jenom 3 dny do prvního testnutíííííí 😀 😀 😀 😀 A asi se nedočkám 🙂 To budu cca 8DPO...
A já to u Tobinka zase moooc prožívala...my se brali v červenci a skrze nějaké organizační záležitosti jsme museli odložit snaženíčko až na říjen...no nemusím vám popisovat, co to pro mě bylo za utrpení 😀 😀 😀 Ale v říjnu byl milouš moc pracovně vytížen a tak z toho nic nebylo a v listopadu už jsem byla nervózní jak prase před porážkou 😀 😀 😀 Totálně nepravidelné cykly a vůbec jsem nevěděla kdy mám ovu, vůbec jsem svoje tělo neznala a nevěděla jak funguje...ono taky po 7 letech braní antikoncepce jak taky, že... 😒 Měřila jsem si i BT, abych se v tom svém cyklu trochu orientovala a k tomu mi v tom listopadu vycházel totálně anovulační cyklus dle měření BT....24DC a furt ovu nikde....nuž, ae 25DC ovu proběhla a my tulili 24DC večer, takže supéééér a Tobinek byl tam kde měl být 😀 😀 😀 Prostě jak jsi psala, chtěl jít za náma 🙂

@medi_ivca Ajó, tak to jo...já myslela, že jste byli tak pilní a hezky od soboty do soboty 🙂 No to máš teda pravdu, to kdyby se vám hned tak hezky povedlo, to by se tvůj nosil 🙂 My když poprvé tak otěhotněli brzy, tak když jsme si vždycky chválili, jak se nám to rychle povedlo, tak můj vždycky prohlašoval, že přece věděl co dělá a že není potřeba zbytečně plýtvat 😀 😀 😀
A to je hrozně hezké, že je tvůj tak netrpělivý a už tě vidí s pupíkem 🙂 Můj milouš je k tomu takový laxní...jako miminko chce, ale nedává to najevo a nemá vůbec potřebu se o miminku bavit jako já ☹ ☹ ☹ Mě to hrozně štve, ale už ho prostě znám 10 let a vím, že jiný nebude...Ale zase ať ho jako moc nepomlouvám, bříško mi mazal a na kopanečky se taky těšil a jak se Tobinek narodil, tak o tom žádná, to byl v 7 nebi a dodnes je, je úžasný tatínek...jen ho prostě nebaví o tom pořád žvanit...možná jsem já moc náročná a možná o tom já furt mluvím až mu lezu na nervy 🙂

xsuzzi
19. únor 2012

no, ti teďkom řeknu co cítím já jo? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 že chci miminko 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 no já mám dost prostě 😅 hele 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sem tu před půl hodinou ležela,kluci přede mnou,chvíli předtím jsme dělali všichni rádi rádi(objímáme se společně) a já pak byla za nima,oni přede mnou na posteli a já jak mě dneska bolí ten vaječník kurevsky,tak sem si držela bříško a jak jsem si to uvědomila,tak jsem si ho začla hladit a promlouvat myšlenkama k němu a říkala jsem do bříška... pojď k nám miminko, pojď k nám 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 no exot 😅 😅 😅 😅 😅
holky to sem tady fakt nejstarší rašple sem teď zjistila jo? 😀 děláte kozy né 😝 😝 😀 😀 😀 😀

xsuzzi
19. únor 2012

@lucinka0606 - holka ještě mi řekni,že jste se brali 21.7 jako my?!!! A to se už fakt picnu 😅 sice rok 2007,ale to není důležitý, to mi teda řekni 😅 😀 😀 😀 😀 jinak pod tvůj poslední odstavec se samozřejmě úplně ztotožňuju,máme to stejně 🙂 😝 😀 sem si našla v tématu zas k sobě vopici jednu 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

mitote
19. únor 2012

holky co to znamena DPO? 😲

lucinka0606
19. únor 2012

@xsuzzi Chichi...nene, my se brali 11.7. a rok 2009 🙂 Ale tak ten červenec máme společný 🙂

xsuzzi
19. únor 2012

den po oplodnění 😀

lucinka0606
19. únor 2012

@mitote Den po ovulaci 🙂

mitote
19. únor 2012

@lucinka0606 aha tak to u me asi nic, muzu mit tak dva tydny po ni a vcera test cisty jak slovo bozi... 😀

ashlee
19. únor 2012

ja testovala 11dpo a měla jsem ducha.To jsem měla ovulaci 19DC.Ted bych chtěla testovat a mit // silne ,a ne se stresovat jestli sili. 😝

ashlee
19. únor 2012

@lucinka0606 my měli svatbu 4/7 2009

lucinka0606
19. únor 2012

@ashlee Šak my to máme taky všecko podobně 🙂 Vidíš, svatba skoro stejně a kluky máme na chlup stejně staré 🙂
A já se zase těším i na toho ducha, hlavně ať už se něco děje 😀

ashlee
19. únor 2012

@lucinka0606 😀
já se těším na to až budu těhule a mimčo bude kopat 😀 😀

lucinka0606
19. únor 2012

@ashlee No tož to je jasná věc 😀 😀 😀 Ale všechno musí nějak začít a jedno bez druhého nejde 🙂 První duch a pak kopanečky 😀

medi_ivca
19. únor 2012

@xsuzzi ja mam priznaky tak leda nejake virozy 😀 . Jen muj chlap v tom vidi nejake jine tajemstvi 😎

ashlee
19. únor 2012

holky kdo nejste v tabulce tak se přidejte.teda pokud chcete.