Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

kacule1978
25. bře 2012

hele já dnes mám třetí den menzes, začala jsem dnes brát clostylbegit.....a pak musím jít na ulrazvuk na gyndu a to vychází na 5.dubna - pak uvidíme co mi paní doktorka poví 😒 jestli dá injekci...aby se uvolnilo vajíčko...vůbec nemám přestavu

mazula
25. bře 2012

@kacule1978
a potom ona Ti bude sledovať i kedy sa uvolní?neviem ako to funguje

kacule1978
25. bře 2012

prý mi dá injekci na uvolnění vajíčka a řekne ať na to skončíme. Já teď četla že právě tím ultrazvukem se koukne, jestli vůbec nějaká ta vajíčka dozrála...ne na všechny to působí

kacule1978
26. bře 2012

Holky, včera jsem si vzala poprvě clostylbegit.....celá se třesu jak když mám absťák, mám migrénu a hlavně jsem v noci VŮBEC nespala. Ale vůbec...........bože to je asi pěkněj driják ☹

mazula
26. bře 2012

@kacule1978
a to musíš brať celý mesiac?nezávidím Ti,ale neboj, síce cesta k mimi ťažká,ale keď sa zadarí 😀 aj zabudnesš.Ja som po pôrode o 2 ani nechcela počuť, nie kvôli pôrodu,ale že som ležala tak dlho v nemocnici,a teraz to už neriešim, jediné čo mi ostalo,sú kamošky z oddelenia, aj keď to v sebe mám, lebo si poviem, čo ak zasa, vieš už mám malého, manžel jazdí, som sama,mama300 km od nás, tak by som z toho veľkú radosť nemala,ale treba myslieť pozitívne.Uvidíš, možno tým, že to budeš mať nabudené z liekov, tak sa hneď aj zadarí, držím palce

kacule1978
26. bře 2012

@mazula dakujem Ti....uvidime. Neni mi dobre, stacilo by mi alespon kdybych usnula.....jsem desne unavena. Ja mamu nemam vobec, zomrela mi pred 3 rokmi, stale velmi placem, velmi mi chyba. Drz sa, zadari sa nam obema!

kacule1978
26. bře 2012

@mazula jo, no bere se to 5dni.....pak za tyden na to na gyndu...a dnes mi volali, ze tam moje doktorka dva mesice nebude, ze si zlomila ruku ☹ takže jdu k cizi a prej je desna.....no nevim nevim

mazula
26. bře 2012

@kacule1978
mne pred 2 a pol rokom zomrel zo dňa na deň oco, takže viem, ako sa cítiš,drž sa, neboj, možno Ti bude práve tá iná mudr.vyhovovať

kacule1978
26. bře 2012

@mazula nie, ta moja je velmi mila....tato vraj nie a dela bolestiva vysetrenia.....mne je tak cle z toho clostylbegytu...... ☹

mazula
26. bře 2012

@jankajarni
ahoj, tak u nás to vyzerá sľubne,manželík zrejme v piatok dorazí,ale vaječník pobolieva a mám pocit, že i hlien, tak nechápem, či sa mi to tento mesiac posunulo,ako naschvál 😀

mazula
27. bře 2012

@mazula
ten smajlík mi nevyšiel,mal tam byť 😠 alebo ešte horší, ale ten neni v ponuke...

kacule1978
27. bře 2012

@mazula a bude jen na vikend? Tak drzím pěsti......

mazula
27. bře 2012

@kacule1978
asi iba víkend a keby aj dlhšie, tak už mi to nepoôže ,ak ovu už prebehla 😖 uvidíme...

kacule1978
27. bře 2012

jsi si jistá? kurnííííííík, tohle je peklo ☹

mazula
27. bře 2012

@kacule1978
netuším, ovu test doma nemám, bývame na dedine a nechce sa mi kvôli tomu autom do mesta a potom tie nervy, ak by ozaj ovu bola a muž nikde, to radšej tulkneme a budeme dúfať,asi blbé čo?

kacule1978
27. bře 2012

moja ja si objednala lady q, je to mikroskop, a muzes ho pouzivat donekonecna. já si ho objednala na itnernetu.....jestli chceš těhotnět, tak bys měla vědět, kedy ovuluješ, moja 😉

mazula
27. bře 2012

@kacule1978
zatiaľ nechcem až takto, aj tak môj je stále preč a teraz keď bude meniť prácu, tak si moc voľna nevyberie,nechám sa prekvapiť ešte tento cyklus a potom uvidím...drž palce 😅

kacule1978
27. bře 2012

@mazula držím, držím 😉

kacule1978
28. bře 2012

Holky, tak jak to zvládáte? já zítra beru pátý den ten clostilbegyt a příští týden na gyndu na UZ......modlím se, aby to fungovalo a mohli jsme plodit potomka 🙂

mazula
28. bře 2012

no tak ja stále čakám, v pia dorazí manželík a hneď na to skočíme, to bude 13DC, tak budem pevne dúfať a modliť sa.Keď to klapne tak úplne supík, lebo to stíham do konca mája ísť na PN-ku, kým mi skončí rodičovský.Tak uvidíme,ale spodok pobolieva, tak sa modlím, nech to ešte 2 dni vydrží a hlavne nech sa potom zadarí 😎 takže potom za 2t budem netrpezlivo očakávať,resp.neočakávať xixi

kacule1978
28. bře 2012

drž sa, moja....je to děsn tohle....a přitom některé ženské do toho spadnou skoro náhodou 😀

mazula
28. bře 2012

no a koľko aj nechtiac...

kacule1978
28. bře 2012

jj ☹

mazula
30. bře 2012

no moja, dnes určite ovu, aj keď nemám test,ale hlien taký ako kedysi za slobodna, taký som si nevšimla už asi aj posledné 3 mesiace, a manželík večer doma, tak dúfam, že vajíčko sa tam ešte pozdržíííííííííííííí 😀

jankajarni
30. bře 2012

@mazula Držím palce! Já budu potřebovat štěstíčko příští týden, můžem začít nejdřív ten 14 DC, tak snad nebude pozdě, ale poslední dva cykly byly 29 a 31, tak třeba to vyjde. Holky, posílejte myšlenkovou podporu koncem příštího týdne až do Velikonoc (ty jsou na ta vajíčka symbolický)!🙂 Díky J.

mazula
30. bře 2012

@jankajarni
no super, to by mohlo vyjst,ja sa bojím aby u nás nebolo už neskoro 13DC predsa len pri 26-27 cykle,ufff,tak sa necháme prekvapiť

mazula
31. bře 2012

ahoj,no my sme vcera tulkli, a robila som aj ovu test vecer, tak druhá čiarka svetlá, a dne sto isté, tak sa obávam že už je po... ☹

mazula
1. dub 2012

No čo baby,niečo nové?

mazula
2. dub 2012

😀 tak dnes 16DC a mám ovu, že testovací prúžok tmavší,xixi,len nech to klapne

mazula
2. dub 2012

tmavší než kontrolný som chcela napísať xixi