Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mazula
23. dub 2012

@luciplasi
určite by som testla aj 1 deň po vynechaní,ja som zvedavá 😀 max.do týždňa po vynechaní to už musí byť ružové na bielom 😀

zezizu
24. dub 2012

ahojky, holky. ráda se k Vám přidám. my teď budeme podstupovat 2.IVF. 1.IVF v listopadu nám nevyšlo ☹ přeji všem hodně štěstíčka při snažení

mazula
24. dub 2012

@zezizu
ahoj,vitaj,držím palce, my sa začíname snažiť aktívne 3.mesiac,ale tatík nám jazdí s kamionom takže je to u nás obtiažne 😖 určite to vyjde, a potom šup do témy pôrod jar 2013 😉 alebo vlastne Nový rok 2013 😀

mijunek
24. dub 2012

ahojte, tak my se aktivně snažíme od ledna...a nic...zatím nepropadáme panice, ale.... 😖

mazula
24. dub 2012

@mijunek
ja už nekupujem testy,lebo potom mám jedine nervy z toho, keď tulkneme každý druhý deň tak je to v podstate aj jedno,a nie som si istá,či mi ukázali aj tak správny deň ovu 😖 ja som mala paniku po 1.raze keď sa nezadarilo,lebo syn sa podaril hneď po 1.tulknutí,takže prvý mesiac šok, druhý už s rezervou, a teraz sa radšej už nestresujem,uvidíme

mijunek
24. dub 2012

@mazula tak já chci ještě zkusit ten mikroskop, jsem si říkala, že za to už nic nedám a uvidíme..., protože jsem to měla nějaké rozházené a pak taky víc než dost stresu, takže uvidíme, co uvidíme 😀 a pak to budeme řešit případně dál, zatím jsem tak nějak v poklidu..., zvlášť, když si pročítám, jak to někomu trvalo x let, tak se na to snažím nemyslet a dopředu to "nehrotit"

zezizu
24. dub 2012

@mazula
@mijunek my se snažíme už delší dobu. přes rok chodíme do Gennetu do Prahy. Podstoupili jsme nějaké inseminace a teď půjdeme na další IVF. jsem ráda, že jsme to nakonec ještě neodložili, jak bylo v plánu, jelikož se vyskytl problém u mě i u manžela.... holky pevné nervy!

mijunek
24. dub 2012

@zezizu jejda, to mě mrzí...držím ti pěsti, aby se zadařilo... 🙂

zezizu
24. dub 2012

@mijunek děkuji já Tobě taky...

mazula
24. dub 2012

no baby ozaj pevné nervy,cesta za mimi ťažká, ani by som si to nikdy nemyslela,ja mám jednoho raracha malého už doma 😀 ale bude mať 3 roky a to mimi nám v baráku nejak chýba ☹ ja už aj kočík vybrala, dupky objednala,ružové xixi,akože privolávam babu,ale už som skrotila hormon a čakám čo príde

ludmilad
24. dub 2012

@mijunek tak to jste na tom stejně jako my, taky od ledna, doma máme už jedno, tam to trvalo půl roku. Tak snad to teď bude rychlejší, i když už se blížíme 😒

ludmilad
24. dub 2012

mně už je jedno, co to bude, jestli kluk nebo holka - původně jsem chtěla holku do páru

jankajarni
24. dub 2012

@mazula Tak jsem zpet, mens dorazila presne v den, kt. jsem cekala(30DC), takze fakt byla ovu minuly cyklus 15DC a my to prošvihli o pár hodin...ale i tak to nemuselo vyjit... Cca za tyden by mohlo mit smysl kvetnove snazeni🙂 Nechci se na to upinat, ale nejde to-bojim se, abychom byli v ty dny oba zdravi, v nalde, proste vsecko ok a probehlo tuleni v ty spravne dny(ktere jsou myslim 12-15, hlavne 13-14). Dneska jsem byla na školeni, asi 200 lidi v mistnosti a pořad prskali a kašlali:( Už jsem asi blazen, ale těch šancí je tak málo, každý měsíc jen pár dní a čas letí...

ludmilad
24. dub 2012

nejtěžší je, aby byla nálada 🙂
My chtěli jet v červnu na dovolenou letecky do Bulharska, tak teď nevím, když to třeba vyjde, tak jestli je vlastně vůbec vhodné létání.....?

mazula
24. dub 2012

@jankajarni
my máme tata ešte doma a to som asi 10DC ale moc sa neteším,lebo posledné 2 cykly sme to chytli a nič z toho,ale nejak bolo,nejak bude a raz bude 😉

cicikaci
25. dub 2012

Zdravím Vás všechny, jsem tady nová a ráda bych se zeptala jestli má některá z vás podobnou zkušenost jako já, nebo alespoň Vaše názory.
Ha neberu. S přítelem se nijak nechráníme a většinou provozujeme tzv. přerušovanou soulož 😀 (zní to hrozně). Vždy v "neplodných dnech" po menstruaci si ale přítel pozor nedává....zkrátka dle nálady. 😎
Ms mám pravidelně po 33 dnech. Tento měsíc jsem ale v polovině cyklu asi 4 dny špinila, a nyní mám 3dny opožděnou ms. K tomu mě bolí levá ledvina a břicho na levé straně (jakoby močové cesty). Tak se nemůžu rozhoupat zda jít na gynekologii, nebo na urologii , ale zřejmě tam i tam. Zítra ráno udělám testík.
Máte některá zkušenosti s bolestmi břicha v začátku těhu?
díky, a všem snažilkám držím palečky.

luciplasi
25. dub 2012

Ahojky holky tak se nezadařilo dnes ráno dorazila MS 😠 .... nevadí nevadí další měsíc to jistí 😀 .... doufejme, že mi ten optimismus vydrží 😅

jankajarni
25. dub 2012

@luciplasi ahoj, tak to jsi dobrá, žes to takhle psychicky zmákla, ale já byla při příchodu ms tentokrát taky ok, pže jsem to čekala, jak jsem psala. moc ti budu držet palce další měsíc, na oplátku na mě mysli koncem příštího týdne🙂

deniska2
25. dub 2012

ahojte hoky poterbovala by som radu nakupila som si ovulačne testiky a som testovala s priatelom sme sa tulili 14.4. 15.4. a to som mala n a ovulačnom teste // dva rovnake paličky potom ešte toho 17.4. a to som mala testovaciu silnejšiu paličku než kontrolnu takže to znamen a že ovulacia nastane 24 hod alebo 48 hod, a od včera citim talky v pošve ako keby som tam mala tapon a ma to tlači von neviete čo to može byt mal niekto taketo pociti každu chvilu citim ako keby mi niečo vypadlo z pošvi ☹ ale bolesti nemam žiadne ani pri moženi nič tak neviem čo to može byt dne sosm si robila test a nič jedna / ale je ešte velmi skoro moja meštruacija ma prist až 3,5. čo to moe byt a mam husty vytok taky bieli zatim žiadne priznaky okrem tohoto 😵

ludmilad
25. dub 2012

@luciplasi co se dá dělat.... ☹ to byl první pokus? bereš to dobře, hlavně vydržet, ono se to jednou podaří 😉

luciplasi
25. dub 2012

@jankajarni držím strašně moc palečky a určitě dej vědět 😉 ......

luciplasi
25. dub 2012

@ludmilad děkuji snažím se být nad věcí.... sice to je někdy perné v rodině máme jedny takové nepřejícné příbuzenctvo - snaží se žít náš život, ale "LÍP".... V březnu jsme se v dobrém zmínili že se chceme začít snažit a ejhle už volali že jsou těhu no koment 😖 ....ale co když je to baví..... hlavně at maj vše ok.... 🙂

luciplasi
25. dub 2012

@ludmilad jo a začali jsme se snažit v půli března takže spíš takový první pokus🙂

ludmilad
25. dub 2012

@luciplasi no, to je těžké, ale tím se nenechej otrávit 😉 Nejhorší je, lidi to berou jako soutěžení - kdo dřív otěhotní, jako by nevěděli, jak to může ostatní trápit, fakt burani 😠 Hlavně ať se dokážete s manželem navzájem podržet a příbuzenstvo hoď za hlavu - ty sis je nevybrala......

mazula
25. dub 2012

@luciplasi
ahoj,no to je škoda...my sme zahájila tretí mesiac snaženia, tak uvidíme

mazula
25. dub 2012

@jankajarni
ahojky, no tak tatíka máme stále doma, tak tulkáme obdeň,ale v piatok alebo v sobotu odchádza, tak uvidíme,ale beriem to trochu s rezervou,čítala som veľa komentárov tu, ženy čo boli zdravé a podarilo sa aj za rok, nebojte raz nám to vyjde.Musíme si nájsť aj trošku inej radosti,my sme si kúpili bazén, tak sa vytešujem ako sa budem s malým kúpať,tak aspoň človek na to tak nebude myslieť.Je to ozaj pravda, treba sa upnúť na niečo iné,sme všetky mladé,zdravé, raz to príde určite,a keď nie prirodzene,tak medicína je už ďaleko 😉

mazula
25. dub 2012

@cicikaci
ahoj,ja som mala,ale bolesti v podbrušku ako na menzes

ludmilad
25. dub 2012

@mazula tak to máš pravdu, když to nepůjde, tak medicína pomůže - tím se taky utěšuju 🙂 ale přijde mi divné, když jedno už máme, tak druhé přece taky musí jít normálně, my začínáme 4. měsíc snažení

mazula
25. dub 2012

@ludmilad
že?inak toto si aj ja hovorím,preto bol prvý mesiac šok,že nič,druhý som už brala lepšie,teraz už ani nič nečakám radšej,ale máme výhodu, že máme aspoň to jedno, že pri tých deťoch aspoň človek na to tak nemyslí,kopu starostí a čaká nás leto ,teplo,držme sa ,nech sa pekne presunieme do inej témy 😀

gabinka1
25. dub 2012

@luciplasi Taky mi dorazila ale ted ma prijit ovulace tak se snad kooonecne zadari :-/ uz se snazime pul roku ale prasky neberu uz 9mesicu..
a ty?