Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mazula
25. dub 2012

@ludmilad
a to je na tom najhoršie, že si vravím, že v kom je chyba a aká,alebo či to proste chce len čas, že to prvé bolo ozaj zázračne skoro ☹

mijunek
25. dub 2012

holky neklesejte na mysli...ono to přijde, až to nejmíň budeme čekat. 😉 ..já mám do toho navíc velký stresy v práci, kde jsem 11 let, možná za chvíli ani ta práce nebude dle toho co se u nás děje, hlavně, že jsme zdravé 🙂 žádný stresy - já vím, mě se to kafrá, ale tak nervama si nepomůžem ani jedna 😉 😉

ludmilad
25. dub 2012

@mazula no máš pravdu, taky mě to napadá, manžel měl mononukleozu, tak jestli to nemohlo mít nějaký vliv na počet spermií....snad ne. Nám první trvalo půl roku, tak si říkám že čas to spraví 🙂

luciplasi
25. dub 2012

@gabinka1 ahojky 4 roky už HA neberu (prodělaná embolka 😖 ) tak se uvidí doufám že brzy se zadaří a budeme 3 😀 ... A tobě držím palečky at se vám brzy zadaří 😉

mazula
25. dub 2012

tak,tak,všetko zlé je na niečo dobré..tak som si povedala,že ak neklapne tehu teraz, začnem sa trochu hýbať,mám problémy s chrbticou a nejak sa to zhoršilo,tak začnem pracovať na sebe.a potom uvidíme,čo príde,aj my máme stres,muž menil prácu, tak mesiac bez príjmu, žiadna sláva,tak už len to nejak vydržať všetko 😔

mazula
26. dub 2012

@kacule1978
ahoj,tak ako to vyzerá u Teba?

mazula
26. dub 2012

baby, tak dnes som 12DC a hlien nad hlien xixi,tak sme pre istotu tulkli,tak neviem kedy bude ovu,a už testy ani nekupujem,lebo aj tulkáme pravidelne a potom človek v strese,že hlien inak test inak,takže tak, takže počkáme čo bude.lebo minulý mesiac hlien tiež skôr,pozitív test až 16DC a nič ☹

jankajarni
26. dub 2012

@mazula tak super, manžel nakonec neodjel? mně taky hlen předcházel ovu test, možná to zpoždění lh hormonu v moči...ale věřila bych spíš hlenu. držím pěsti, něco mi říká, že by vám to tentokrát mohlo vyjít🙂 mně se čas děsně vleče, ještě 6 dní do snažení, tulit budem samo i dřív, ale dnes jsem teprv 6DC, takže ještě tak 6 dní to nemá cenu...kěž by to klaplo, byl by to o měsíc opožděnej vánoční dáreček🙂

mijunek
26. dub 2012

@mazula tož držím palce jako divá 😉

ludmilad
26. dub 2012

Tak já dnes už 14DC, tak podle minulosti tak ještě 2-4 dny do ovu, dnes test slabý, navíc je mi dnes blbě od žaludku, asi špatný oběd - to když si jednou zajdu do restaurace ☹ takže dnes ani nějak nemám chuť na nic ☹

mazula
26. dub 2012

@mijunek
Ďakujeeeeeeeeeeeem 🙂

mazula
26. dub 2012

@jankajarni
no mi vrav,ide až v sobotu večer, takže ešte tulkneme,uvidíme,hádam do tretice všetko dobré.Také mimi do Nového roku xixi

mazula
26. dub 2012

@ludmilad
no tak rýchlo tulky tulky,keby to bola istota, že človek trafí ovu a bum a je to,ale...tak tulme sa a dúfajme,a za 2t pozitívne testíky 😉

jiiita11
26. dub 2012

Ahoj holky, tak my se snazime treti mesic a zatim taky nic....v tento mesic jsem si myslela, ze jsme to trefili v ovu obdobi a byla jsem si jista, ze to vyslo..MS mam dostat 11, ale ted mam takovy typicky boleni v podbrisku a pred tim, tak zase asi nic:(( hmhm, jsem si rikala, jak to bude jednoduchy.... 😠

jiiita11
26. dub 2012

@luciplasi mam taky svagrovou, ktera, kdyz jsme se jednou tak bavily a ptala se me, tak jsem rikala, ze se o mimi zatim bavime.....ona den nato, ze se o tom taky zacali bavit.... a kdyz pri dalsim komunikace doslo ke konverzaci, ze se snazime, tak co myslite, ze u nich? hmhm, nejhorsi na tom je, ze ho k tomu dohnala, je to V.L:( ale co uz, je to jejich zivot...no a ted ona je uz tehu, ze....

ludmilad
27. dub 2012

@mazula Jistota to právě není nikdy, vždyť to trefuju už pár měsíců a nic 😀 Teď to pojistíme!
@jiiita11 no, to já si taky říkala, že to půjde líp, jsem se těšila, že pojedem na dovču k moři po letech a zatím ani mimčo, a tím jak se to zdržuje, tak asi ani ne dovča - kdyby to vyšlo, tak prý letecky se moc v prvním trimestru nedoporučuje ☹ A minulý měsíc jsem taky myslela podle pocitů, že to vyšlo a nic. Naštěstí teď máme další pokus 😀

jiiita11
27. dub 2012

@ludmilad - jak rikas, my jsme letos taky vybrali dovolenou radeji v CR🙂 ale co, i u nas je hezky, tak o nic nejde..u more jsme byli loni a nemusime tam byt kazdy rok🙂 jasne ze, nic neni ztraceno, jednou to prijde...teda súpis neprijde🙂)) hus se na to tesiiiim🙂 ale ted ty pocty jsou takovy blby, kdyz vim, ze jsou to typicky mensesovy priznaky:(( ale co, jak rikam, uuuusmev a jedem nanovo🙂)Jak dlouho jsi brala HA? ja prave dost dlouho, tak i to asi do toho...

cicikaci
27. dub 2012

ahoj holky, jen pro informaci, kdyby se to některé z vás stalo ať víte...ta bolest v levé části břicha byl zvětšený vaječník, na kterém mám 3 cysty (3-4 cm velké), píchli mi injekci na vstřebání těch cyst. Na kontroly chodím pravidelně, nechápu, že se udělaly takhle najednou. ms jsem ale stále nedostala....uvidím. Držte se.

verisek.s
28. dub 2012

Ahoj holky, tak my ode dneška začínáme se snažením 🙂 V pondělí jedeme na měsíc na dovolenou po Kanadě a do Mexika, tak snad se vrátíme ve 3 🙂 🙂 🙂

jiiita11
28. dub 2012

@verisek.s Juuu, tak to drzim pesti, to se urcite zadari🙂) Zmena prostredi vetsinou pomuze🙂)) at se vam tam libi a dej vedet🙂)

jiiita11
28. dub 2012

@cicikaci Jejda, tak at je to dobre...kamaradka ma totez, ale 5cm velkou...Bude to dobry🙂 drzim pestiky🙂

verisek.s
28. dub 2012

@jiiita11 děkuju moc 🙂 Ovu by měla být buď teď o víkendu, nebo 4.5., cyklus není pravidelně, tak uvidíme. Pojistíme to raději už od teď 😀 😀

jiiita11
29. dub 2012

@verisek.s jj, ja ted prave cekam, jestli MS dorazi nebo ne, potvora, ale citim, ze asi jo:(( a tak, pristi mesic to jisti🙂)

verisek.s
29. dub 2012

@jiiita11 Tak držím palečky 😉 😉

jiiita11
29. dub 2012

@verisek.s hmhm, porad si snazim rikat, ze snad ne, ze jsou topriznaky tehu, mirny tlaky v brichu, ale moc tomu neverim🙂 :(

mazula
1. kvě 2012

@ludmilad
ahoj,ako pokračuješ?ja dnes 17DC takže už je zrejme po, tento mesiac som netestovala,tulkli sme obdeň,raz pauza i 3 dni, nejak ma to už nebaví síliť,tak sa za 9-10 dní necháme prekvapiť,to je naše 3 snaženie,dúúúúúúúfam 😉

chcememimi
1. kvě 2012

ahoj, můžu se přidat? Snažíme se o druhé miminko 🙂

mazula
1. kvě 2012

@chcememimi
ahoj,jasné,vitaj u nás 😉 snažíte sa prvý mesiac?

ludmilad
1. kvě 2012

@jiiita11 no, my právě u moře už dlouho nebyli ☹ HA asi 10 let, pak jsem měla dojem, že se z toho tělo pár měsíců dostávalo, jedno mimčo už máme, takže by to jít mělo 😀
@mazula já dnes 19DC, byli jsme na prodloužený víkend pryč, tulení co 2 dny, test pozitivní v SO, ovu teda asi 17DC (NE), takže teď už jen 2 týdny čekání....
@chcememimi tak vidím, že máš skoro stejně staré mimčo jako já 🙂

chcememimi
1. kvě 2012

@ludmilad opravdu? a co máte? 🙂