Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

kikimaruska
12. čer 2012

@krevetaci ahojky 🙂 já už jednoho prcka mám, jsou mu 4 a povedl se neplánovaně...nyní už od února snažíme, ale nějak se tomu nechce...Docela závidím maminám, když tu čtu v albíčkách, jak vysadili a hned poprvé už se zadařilo....Myslela sem, že vysadím a do dvou měsíců max. se budem těšit...asi to moc řeším...

jane_s
12. čer 2012

@krevetaci Ahojky, víííítej v klubu🙂 neboj se ničeho, půjde to nám všem, to by bylo aby nebylo😉 přijde mi, že te´d všude vidím těhulky a maminky s kočárky, ale my to taky brzy zažijeme..udělejte si s manželem spoustu krásných večerů a bude to raz dva😉

jane_s
12. čer 2012

@verisek.s
@ddanda jsem moc ráda, že jsem Vás dvě tady dneska poznala, doufám, že zůstaneme v kontaktu holky a sem tam si napíšeme, jak kdo na tom je🙂 a budu se každopádně těšit na pozitivní zprávičky od vás, fotky bříšek a miminek🙂))) ono než se nadějeme, bude to tady, uvidíte😉 a pak si budeme říkat "pamatujete jak jsme společně říkaly že to nejde"😀

krevetaci
12. čer 2012

Ahoj, moc děkuji za přivítáí. Říkám si, že se na mimi nesmím moc upíat ale čím víc si to říkám tím víc na to myslím ☹.

kikimaruska
12. čer 2012

@krevetaci tak, neupínat, já se upnula, nutí mě k tomu dost okolností, které mě tlačí co nejdřív...a je to dost stresové...nedaří se....tenkrát sem neřešila vůbec nic a malej byl ihned...ale to se radí, když sama se stresuju...☹

ddanda
12. čer 2012

@jane_s @verisek.s Určitě musíme zůstat v kontaktu a drbat společně své pocity a změny. Dneska jsem se byla objednat na gynekologii na prohlídku. Jsem na 17.7 tak doufám že to spojíme s tou první těhu prohlídkou 😀 Ale to jsem si myslela už když jsem tam byla posledně 😒

krevetaci
12. čer 2012

@kikimaruska no právě, pořád si říkám, že až to příjde tak to příjde...snažím se co nejvíce zaměstnat mozek něčím jiným...

verisek.s
12. čer 2012

@ddanda Já jdu k doktorovi 9.7., tak doufám, že by mě taky mohl potěšit dobrou zprávou 😀D Uvidíme 😉 Držím palečky a dobrou, holky 😵 😵

ivetaivetka
12. čer 2012

aHOJKY holky,taky se přidávám🙂ale zatím se nedaří☹(co vy ostatní a jak dlouho se snažíte??

kikimaruska
12. čer 2012

@ivetaivetka ahojky...my od půlky února 2012...

ivetaivetka
12. čer 2012

aha tak my druhý měsíc🙂))a zatím nic???ja si nemuzu ani neja počítat plodne dny,ptže cyklus mam totalne rozhašený ☹

kikimaruska
12. čer 2012

@ivetaivetka já mám cyklus ukázkový, ale mám problémy s čípkem a víceméně nám dr řekl, že pokud mimi chceme někdy ještě mít, musíme se začít snažit hned...ale zatím se nezadařilo ☹...ikdyž ted jsem očekávala MS včera a zatím nic...ale moc se neraduju, to už sem se radovala první 3 měsíce... 😝

ivetaivetka
12. čer 2012

Já měla MS dostat v neděli a zatím taky nic....takže nedávám si žádné naděje,ptže mini špinění tam je ☹

ddanda
12. čer 2012

@ivetaivetka Ahoj, my už 10. měsíc se snažíme.

ddanda
12. čer 2012

@verisek.s Tak to musí dopadnout. Dobrou.

lucijete
12. čer 2012

Hezký večer přeji!!! Přidávám se k vám, tak doufám, že mě někdo zasvětí do všech OVU testů, použití, apod. 🙂 Něco mi řákala sestra ne gyndě, ale já jsem kroutila hlavou, že to nepotřebuji...a už je to tady, začínám se zajímat🙂 Snažíme se, ale netlačíme na pilu, necháváme tomu volná průběh...

kikimaruska
12. čer 2012

@ddanda a dr. to s Vámi bude řešit, pokud se nezadaří do roka? Mě dr řekl, že do roka se nic dělat a řešit nebude (četla sem, že někdo to řeší i po pul roce)...sem si říkala, no to bude hned a ted už to bude 5 měsíc...Co kdybysme pak udělaly tabulku, např s údaji odkdy se snažíme, pak kdy zjistíme II., v kolikátém týdnu....atp? Budeme mít přehled...a můžeme tu tabulku klidně dát do albíčka a zamknout jen pro nás....co vy na to?

kikimaruska
12. čer 2012

@lucijete tak OVU testy jdou mimo mě 😅 , ty já sem nikdy nepoužívala a taky nevím, co s nimi...

ddanda
12. čer 2012

@kikimaruska Já nevím, kdy to začíná doktorka řešit, ale my sami jsme si řekli, že případně začnem po roce obíhat doktory. Moje známá to hrotila už po půl roce a poslali je na spermiogram. Takže si myslím že to asi lékaři nechají na nás.

kikimaruska
12. čer 2012

@ddanda no, to právě dr řekl, že doporučení atp.se dělá nejdřív po roce...ale já si myslím, že v tom mám podíl hlavně já, moc to řeším, stále se stresuju...prej by třeba pomohla dovolená, ale na to není čas ani finance, ale aspon na 4 dny vyrazíme na Šumavu po svatbě 🙂

ddanda
12. čer 2012

@kikimaruska No tak my už to budeme mít za chvíli rok, co neberu HA, takže uvidíme. Stejně pořád doufám že to dopadne do té doby bez pomoci lékařů. Kdy máte svatbu?

kikimaruska
12. čer 2012

@ddanda 14.7.2012

ddanda
12. čer 2012

@kikimaruska Tak to budeš mít spoustu zařizování a starostí se svatbou a nebudeš tolik myslet na mimi a dopadne to 😉

dancii88
12. čer 2012

Ahoj všem, mohu se přidat? My máme s partnerem svatbu v srpnu, rozhodli jsme se pro mimi už loni, vysadila jsem antikoncepci a půl roku bez menstruace.. V lednu a únoru sem tak jako špinila, březen, duben klasika už a od té doby zase nic.. je pravda že jsem v březnu byla na bandáži žaludku tak se to tělo asi ještě s tím srovnává.. jinak jsem byla na gynekologii, mám lehce pozitvní cytologii, dělali kontrolní odběr, tak uvidíme.. a nedozrávaj mi vajíčka, takže uvidíme co se bude dít dál.. prý počkáme ještě dva měsíce a pokud nedostanu mentruaci píchnou mi vyvolávací injekci aby sme nabrali hladinu hormonů.. takže mě čeká zobání prášečků zřejmě.. máte někdo podobné zkušenosti?

klarrka
13. čer 2012

@kikimaruska No, to jaksi nejde 😀 . Píšeš kvůli nějaké fetce, či šmejdovi, to jako v práci? No máš toho požehnaně, moc bych Ti přála, aby to vyšlo. Jak píšeš, když Tě něco tlačí, jde snažení hůře a stres se chtě nechtě dostaví. Já bych se už do práce nejraději nevracela, kéž by to vyšlo, třeba klidně až to IVF v září. Zůstala bych doma na rizikovým a bylo by. Kdybych se alespoň začala snažit dřív, no ale čas už nevrátím, že ☹ . To jsem opravdu nemohla vědět, že první nevyjde. Už mně to leze na mozek, dnes se mi zdálo, že moje mamča mi ukazovala nechtěný pozitivní test a mně tak píchlo u srdce až mně to vzbudilo.

Ahoj holky, koukám, že se k nám přidaly nové povídálky 😀, to je dobře, alespoň nás bude na to naše trápení víc 🙂

@ddanda Ahojky, já na kartářky věřím. Mně před rokem předpovídala teta (má takový ty "nadpřirozený" schopnosti), že dítko budeme mít až za rok, na to jsem v srpnu otěhotněla, tak jsem si říkala, že karty jsou blbost a ejhle, ono to bylo mimoděložní těhu. Tak počítám, že to tetce vyjde a já o prázdninách zjistím // 😀

klarrka
13. čer 2012

@dancii88 Ahojky, já jsem hormony (Clostilbegyd, Ultrogestan, Noretisteron) brala tři měsíce (po histologii), dr. chtěl, abych co nejdříve byla těhu, mám jen jeden vejcovod, hrozí že znovu sroste. Cyklus jsem měla pravidelný, hormonální profil v pořádku, tak že mě hormony totálně rozházely cyklus a teď se dávám dohromady. Ale Ty máš jak čtu problémy, tak Ti léčba určo zabere, neboj 🙂. Já na srovnání cyklu začala brát přírodní léčbu - FertilAid - nesmí se ale kombinovat s jinými hormony. Řekla bych, že mi zabírá, uvidíme, jestli bude ovu (beru ho 1. cyklus), ale bazální teplotu mám teď ukázkovou... Tak držím palce, ať testy dopadnou dobře a ms chodí jak hodinky 😉

kikimaruska
13. čer 2012

@klarrka Koukám, že máš zkušennosti s mimoděložním těhu... ☹, tak snad ted už se zadaří správně....musí! A jinak k práci...no já jakmile mi dr.potvdí těhu jdu ihned na rizikový těhotenství. Mám k tomu hned 3 faktory. První je předčasný porod synka (28+3 tt), pak ty změny na čípku a jeho krvácivost a nakonec hlavně ta práce...nemají mě kam přeložit jinam a narovinu se těším, až budu moct konečně být doma s malým a v klidu, pohodě...a hlavně pokud to bude jako u Kubíka, tak prvních pul roku budu jen zvracet, zvracet, hubnout a hlavně asi 22 hodin spát 😝 😀 ...sem byla uplně hotová... Tenkrát mě dr.taky hned chtěl dát do neschopnosti, já akční sem nechtěla odejít ihned a rozhašit plán směn...tak druhý den poslední noční..., kterou sem ale proseděla skoro celou na wc s bolestma, pak ráno sem začla krvácet, tak k dr, ten mi vynadal na tři doby a už sem jela do neschopnosti 😕 ...takže až se zadaří, už mě nepustí ani na krok 😀 .
@ddanda to je pravda, uplně vše si zařizuji sama, jsem takovej plánovací tip...máme to na zahradě (oběd, ...), takže se nezastavím už ted...zrovna sem si říkala, až mi tam vleze jeden celý den volna, musím konečně dodělat oznámení...a za chvilku pádím pro závoj a na barvení a zkoušku účesu...

Tak zatím...

jane_s
13. čer 2012

@verisek.s Jééé no tak to bude radosti, jestli to vyjde, tak si musíte nechat záležet jasan?😉

jane_s
13. čer 2012

@klarrka Tak hodně štěstíčka..taky se příští týden chystám ke kartářce, tak jsem zvědavá, co mi řekne, něco na tom bude že? Je to někdy až strašidelné..tak ať Ti to teď už vyjde😉 taky bych si to moc přáááála🙂

jane_s
13. čer 2012

@ivetaivetka Ale to vypadá nadějně😉 mnoho žen má ještě jednu slabší MS když už jsou těhu, tak přeju hodně moc štěstíčka😉