Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

kikimaruska
14. čer 2012

@jane_s no já byla v lednu na konizaci čípku, kvůli krvácivosti při styku i jakýmukoliv dotyku...(měla sem s tím problémy už před synkem). DR.tam našel nějaký změny ve II.stupni, tak chodím každé 3 měs.na kontroly, jestli se ty změny nestupňují a nějak nemění...takže nám řekl, že pokud chceme ještě miminko, abychom ihned vysadili a začali se snažit...protože by pak už mohlo být pozdě, kdyby se čípek musel nějak víc odstranit...Proto jsme v únoru vysadili...jinak bychom začali až někdy po létě...jsme prve plánovali.

ddanda
14. čer 2012

@jane_s na střeše nejsem a na beremku jsem jako danca8

ddanda
14. čer 2012

@kikimaruska já jsem teda taky po konizaci, byla jsem v dubnu 2011 a pořád tam mám nějaké ty viry, s kterýma se musí vyrovnat moje imunita sama. Mně spíš po té konizaci řekl doktor, že s mimčem bychom měli počkat, až budu mít tak 3 stěry za sebou. Tak jsem si říkala že je asi blázen, že tak dlouho čekat nechci, ale V červenci už jdu na třetí a mimčo pořád nikde 🙂 Je zvláštní, že to každému říkají jinak, ale asi je to individuální. Asi není konizace jako konizace.

kikimaruska
14. čer 2012

@ddanda já mám stěry dobrý...jestli myslíme obě cyto...právě vždy po kontrole mi řekne, zda je to ok a můžeme se snažit, anebo zda je něco v nepořádku. Taky sem slyšela, že co dr,to jiná situace. On mi pořádně ani nechtěl nic říkat...on řekl, že pokud chceme miminko, měli bysme hned vysadit...a já říkám, a jako ihned? Tak já vysadím a tak po 3 měs.se začnem snažit, aby se tělo vyčistilo po HA...on se tak na mě podíval něco jako lítostivě a řekl, Ne, myslím opravdu ihned...nyní máte půl roku zelenou plus kontrola každé 3 měs, pokud by se nezadařilo.Já to víc pak ani nepitvala. Jen mi řekl, kdyby to přešlo do fáze III.tak pak už nebudeme moct a bude se muset řešit ta situace, po terý bych pak už mimi mít nemusela nikdy...

jane_s
14. čer 2012

@ddanda
@kikimaruska Oběma vám moc přeji, ať to máte dobré a dopadnou ty miminka holky..koukám, že každý trápí něco, nemůže být nic normálního..tak se držte a nebojte se, červen to teď jistí🙂 budeme testovat jak divé a to by bylo aby nebylo😉

kikimaruska
14. čer 2012

@jane_s jasně. já už jdu do té lékárny...nebo se nevyhrabu 😀

jane_s
14. čer 2012

@kikimaruska No já už myslela, že už jsi dávno zpět😀DD tak koukej mazat ať už jsou u Tebe testíky a může se začít jasan?😀

kikimaruska
14. čer 2012

@jane_s no já sem hrozná, sem ráda, že se ta diskuze tady pořádně rozjela... 😀 , už jdu!

jane_s
14. čer 2012

@kikimaruska 😀 a to ještě není konec, počkej až začneme všechny testovat, to tady nebudou nabíhat nové stránky😀DDD no co, důležitá je podpora a pozitivní přístup a když se budeme podporovat a všemu se zasmějeme, to by bylo, aby to nešlo🙂))

ddanda
14. čer 2012

@kikimaruska Mně dělá občas 2 stěry a o ten druhý jsem si měla zavolat asi 14 dní po kontrole a byl špatnej ☹ Ale jsem takový jelito, že se nechci pořád vyptávat jak blb ale pak zas nic pořádně nevím 😀

ddanda
14. čer 2012

@jane_s Tak jsem se na tebe konečně dostala na střeše i na beremese. Máte moc krásnej domeček, takovej bych taky brala a postupně si ho rekonstruovat, Teráska taky supr, tam se musí dobře vysedávat 😀 Samozřejmě svatební fotečky taky krásný, jste jak katalogový páreček 🙂

jane_s
14. čer 2012

@ddanda Moc moc děkujeme, já už taky načíhla na Vaše svatební fotečky, jste moooc sympatický pááár😉 fakt Vám to moc slušíííí..jééé tak se líbí náš domeček? Víš hrozně se s tim frfláme, jak nemáme hypotéku tak všechno postupně víš? Ale tak teď mám radost z Terásky, tam se vysedává krásně, někdy pak musíš dorazit na kávu😉 No a máme vevnitř hotové takové ty hlavní místnosti🙂

ddanda
14. čer 2012

@jane_s No tak to jste šikulky bez hypotéky.... J8 bych taky už hrozně chtěla mít něco svého, sice nejsme v tak uplně cizím bytě, ale stejně.... Jako novostavba je samozřejmě asi lepší, ale já sobně pokukuji i po domečkách na prodej, ale manžel o tom nechce ani slyšet 😢

ddanda
14. čer 2012

@jane_s chtěla jsem ti napsat, že někdy sednu na motorku a dorazím na to kafčo, ale pak jsem si uvědomila že jsem ji nedávno prodala ☹ Tak třeba na nějaké nové, jestli se nám podaří pořídit

jane_s
14. čer 2012

@ddanda Jak to? On by chtěl nový??..jako nový je super, to je jasný, všechno si uděláš dle svýho, ale mě se líbí to kouzlo staršího domečku v tom, že z ošklivého Káčátka Ti vyroste pak krasavec když se o něj člověk fakt stará a dá si ho dokupy a hlavně tam člověk může od začátku bydlet..ale tak vy máte kde, tak to máte super🙂 domeček fakt vřele doporučuju, už jen kvůli dětem jednou..

jane_s
14. čer 2012

@ddanda Jste motorkáři😀 my takyyyy🙂 já teď žádný svůj stroj nemám, ale manžel jooo a tak jezdíme🙂))to je mazec..Tvůj manžel taky jezdí?? Tak to někdy musíme dát vyjížďku společnou🙂))) Pošlu pak klidně na mejlika foto s naší Krasavicí🙂 jakou máš moto? Mě by se jednou líbila streetová Aprilia🙂))

ddanda
14. čer 2012

@jane_s já jsem měla Suzuki GS500, manžel má taky Suzuki, ale Bandit600. Jelikož už nejsme takoví motorkáři jako dřív (z nedostatku času, ...) tak jsme usoudili že nám bude stačit jen jedna motorka dohromady, která bude vyhovovat nám oběma. S tím domkem na to mám stejný názor jako ty, ale manžel když nemusí tak nic neřeší. Tak mám někdy pocit že to začne řešit až nám řeknou že se z bytu máme vystěhovat 😀 Ne, tak postupně, autíčko, mimčo, ... pak budem řešit hnízdečko. V bytě bychom teda bydlet nechtěli.

kikimaruska
14. čer 2012

@ddanda mě dělá vždy dva stěry a taky po 14 dnech volám 😉

Jsem tu! Holky sehnala sem jen OVULAR ovulační test, taky 5 ks za 109 Kč...tak uvidíme!

jane_s
14. čer 2012

@ddanda Jj tak uvidíte, te´d to mimi a k tomu pak začnete ladit bydleníčko a bude to fajn🙂 aspoň vás pořád něco čeká..já tuhle taky říkala, jestli si nemáme vzít půjčku a vše tady dodělat, ale takhle mám radost z každý maličkosti, tak asi prostě jak to půjde🙂 teď děláme bránu a skříň vestavěnou do ložnice a na podzim plánujeme schodiště dřevěné🙂 ale to je darda, musím se hodně snažit😀 škoda že ty prachy nepadaj místo deště, to by teď byly žně😀 a tak to je super že jste motorkáři jako my..🙂 tak doufám, že se někdy na motorkách uvidíme😉

jane_s
14. čer 2012

@kikimaruska Tak to je super, tak hodně štěstí při testování😉 Dáme si vědět ano? Já začínám 19.6. testovat..to už uteče..

kikimaruska
14. čer 2012

@jane_s určitě, já začnu první 23, ale co tak stále počítám, tak mám cyklus 30 dní a ne 28, takže opravdu vychází, že ovu by měla být až 25...ale testů mám 5, tak dobrý 😀, a kdy se budete testit? já asi až večer před...protože když ráno, tak mi to stejně k ničemu není, když tatku uvidím třeba až za 14 hodin...?

jane_s
14. čer 2012

@kikimaruska No to bych právě taky ráda věděla😀 protože jako na netu všude doporučují netestovat při ranní moči, ale hlavně každý den ve stejnou hodinu a nejlépe odpoledne..ale na testu v návodu mám, že mám ráno..tak jsem z toho právě jelen..ale asi bych se měla řídit návodem že? Jinak vůbec to nevadí, že ho uvidíš tak dlouho, normálně totiž prej spermie přežívají 24 hodin a při ovulaci 72 hodin, takže když na to "vlítnete" před tím a pak po tom, tak se vůůůbec nic nestane😉

kikimaruska
14. čer 2012

@jane_s Hmm, tak teda nevim každý den odpoledne...to můžu být kdekoliv, když jsem v práci a tam to fakt nejde :-d. A v mém letáku: Kdy odebrat vzorek moči pro testování? odpověď: PRO PROVEDENÍ SE HODÍ JAKÝKOLIV VZOREK MOČI. No to je odpověď 😝 otázka KDY, odpověď, jaký 😀, takže asi kdykoliv přes den, nebo co?

jane_s
14. čer 2012

@kikimaruska Takže na netu říkají jedině odpoledne, můj test jedině ráno a Tvůj test kdykoli😀 tak to jsi dopadla nejlíp😀DD no nevadí, nějak to provedeme..nebudeme si z toho dělat vlekou hlavu že jo?🙂))) tak si urči hodinu kdy můžeš a hlavně prej je důležité každý den v ten samý čas😉

kikimaruska
14. čer 2012

@jane_s Já mám super výběr, buď v 6 ráno...(to jde i při noční) anebo ve 21 hod.než se dostanu domu...jenže o noční to zas nejde...mám teda hotovo, přichází v úvahu pouze v 6 ráno 😝 když mám teda ten celodenní test 😀

ddanda
14. čer 2012

@kikimaruska Tak schválně s čím přijdu já, já razím tak za cca půl hodinky do lékárny 🙂

jane_s
14. čer 2012

@kikimaruska Jj tak to udělej ráno a neřeš to..já to udělám taky ráno, když to tam píšou a je to🙂 přece pokud to bude tak to musí ukázat tak i tak že je pozitivní ten test🙂 No jsem na to zvědavá🙂

kikimaruska
14. čer 2012

Ještě mě tu pobavilo bezpečnostní opatření...MJ: Nezmrazujte!, to je jako bych to chtěla strkat do mrazáku, místo věty např. Nevystavujte mrazu 🙂 .Tak už sem to pročetla skrz naskrz a můžu jít uklízet

ddanda
14. čer 2012

@kikimaruska' PRO PROVEDENÍ SE HODÍ JAKÝKOLIV VZOREK MOČI" ...tak hlavně nepoužívat taťkův vzorek 😀

kikimaruska
14. čer 2012

@ddanda to mě taky napadlo...s dá se to i pochopit, že klidně několik dní starou...a je to v pořádku. 😀 Ne, to už jsou zavádějící spekulace! 😀 😀 😀 ale opravdu to překládal nějaký expert.