Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

terunka88
26. čer 2012

@jane_s Ne ne, spíš jsme plánování mimča odložili o rok-dva 😉

mendie
26. čer 2012

Díky, no celkem nevalně, minulý měsíc jsem měla ukázkovou ovulaci, ale manžela na služebce, tento měsíc mi zase nevyšel ovulační test pozitivní, nevím, jestli jsem třeba testovala špatně nebo OVU neproběhla, nevím. Každopádně jsme to zkusili, tak uvidíme. Děj se vůle boží 🙂 ale absolutně selhávám v jakékoli snaze na "to" nemyslet ☹

ddanda
27. čer 2012

@mendie To ti rozumím, taky mi to už nějak nejde na to nemyslet. ☹

krevetaci
27. čer 2012

@ddanda jsem na tom stejně

smisek2011
27. čer 2012

dobre ranicko🙂

motley
27. čer 2012

Ahoj všem 🙂 ... též testujeme, ale nějak nám to nevychází, proto tento měsíc začínám s měřením teploty a jelikož jsem prodělala vážnější gynekolog.operaci a nějaké dlouhodobější záněty... objednal se manžel na spermiogram do Pronatalu v Praze, dnes byl na krvi a v pátek jde na spermiogram... velmi rychlé to bylo, přístup velmi diskrétní, ale co mě překvapilo...za půl hodiny, kdy jsem čekala na recepci na manžela přišlo cca 12 párů k registraci... vím, že je to velký problém, proto to taky začínáme trochu řešit, abychom si byli jisti... ale stejně mě to překvapilo 😒

ddanda
27. čer 2012

@motley Je to zvláštní, jestli je to opravdu tou antikoncepcí, kterou bereme a dostává se to spodních vod a ničí to celkově potenci,.... Fakt nevím. Přijde mi, že dříve to nebylo, nebo jestli se o tom jen nemluvilo?

kikimaruska
27. čer 2012

Tak holky včera 13 dní po MS, už se objevila druhá čárečka, ale negativní (slabší než kontrolní),ale aspon už je vidět. V 10 dnech nebyla vidět vůbec...jak říkám asi toho 30 🙂

smisek2011
27. čer 2012

ahoj holky...tak dnes mam 28 den cyklu a zatim to nevypada ze by ms mela prijit trosku me poboliva brisko ale to uz mam tak z tyden a pul tak uvidime co se z toho vymota🙂

kikimaruska
27. čer 2012

Tak novinky...dnešní testík pěkná dálnice 🙂 😉

ddanda
28. čer 2012

@kikimaruska No supeeeer 🙂

krevetaci
28. čer 2012

@smisek2011 tak džíme pěsti 🙂

kikimaruska
28. čer 2012

Holky snad se to podaří chytnout...přítel musel zůstat přes noc v práci a dorazí až večer v 18 dnes 😒 ...no a já za půl hodky musím běžet na noční do práce...chjo. Snad nám to nějak neuteče...

jane_s
28. čer 2012

@kikimaruska Tak to je super🙂)) tak ať pěkně sílí potvůrka😉 Koukala si na naše testy s Dančou?😉 my už máme pro tento měsíc dotestováno🙂)) tak uvidíme..

jane_s
28. čer 2012

@smisek2011 tak ať to dobře dopadne😉 držím pěstičky..musíííííí🙂)

kikimaruska
28. čer 2012

@jane_s koukala sem Vám na fotečky, já sem první plně negativní vyhodila, mám jen ten ze včera a předevčíra a dodám dnešní 🙂, bohužel pátý nemám, upadl mi do mísy 😅 a ikdyž jsem ho ihned vyndala, tak ta chemie udělala své a znehodnotil se...ale myslím, že ten poslední dnes bude stačit...a uvidíme, zda budu muset kupovat na další měsíc....kéž by neeee 😉

ddanda
28. čer 2012

@kikimaruska Já ty testíky nemám ale tak ukázkový jak Janča, ta to má fakt na 1* 🙂

jane_s
28. čer 2012

@kikimaruska A tak dneska máš OVU? Měla si pozitivní testík?🙂 My jsme pro jistotu s Dani testovaly už od 10DC😀 docela nás to i bavilo..abychom něco neprošvihly..tety známá otěhotněla 5 dní po MS, tak radší víš jak🙂)) Tak hodně štěstíčka, já si včera byla v lékárně pro další testy, už jsem je totiž měla objednané, ale snad nebudou třeba😉 Kdyžtak je pošlu dáááál🙂

@ddanda Ty je máááš taky krásné má drahá😉 To je tou fotkou, ty jí máš rozoostřenou, věřím že ve skutečnosti to je větší mazec😉

ddanda
28. čer 2012

@jane_s no je to ve skutečnosti víc vidět, ale myslím si že to může být taky druhem testu, ne?

jane_s
28. čer 2012

@ddanda Taky si myslím Dani..každý test je jiný..já jsem si mimochodem na příště objednala ty samé co máš ty-D jak je 6 ks a dva TT zdarma, tak je chci taky zkusit, ať to máme už totálně stejný😀 jsou i za lepší cenu.. ale třeba nebudou třeba.. ty si budeš taky ještě kupovat na příští měsíc, nebo už na to kašleš?🙂

jane_s
28. čer 2012

@mendie
@ddanda
@krevetaci Copak to jako jde na to nemyslet? Jasně, že to nejde😀 ale holky musíme na to myslet vždycky jenom pozitivně..nééé se hroutit s myšlenkou nově příchozí MS, jsme tady na tom stejně, budeme se podporovat a to by bylo aby nebylo přece😉 držím vám všem pěstičky😉

ddanda
28. čer 2012

@jane_s Já už na to opravdu kašlu, už vím kdy asi ovu mám a poznám i příznaky, takže už se tím nebudu stresovat. Ale kdybys chtěla parťáka na testování, tak se domluvíme na testování těhu, co říkáš? Tipuju, ale že ty ty ovu testíky budeš muset poslat někomu dalšímu, ty už je potřebovat nebudeš 😉

jane_s
28. čer 2012

@ddanda NO jako parťáka na TT Tě beru na milion procent😀DD však to je brzy tady..jak to letí neskutečně, nedávno jsme začali testovat OVU, vyplácala jsem 10 testů raz dva😀 a teď jsem na nás orpavdu zvědavá..snad to vyšlo Dani😉 Těším se na naše společné další testování, když jsme tu OVU měli ve stejný den😀

ddanda
28. čer 2012

@jane_s No byla ny to krásná náhodička.... 🙂 Nesmíme to zakřiknout 😉

jane_s
28. čer 2012

@ddanda Však jasnýýý, v žádným případě, jako když se nic neděje😀

mokio
28. čer 2012

Ahoj holky...tak dnes přišla ta mrcha ms 😠 No, takže zase nanovo...alespon to budu brát tak, že i když po hormonech, který beru, se ale ms aspon ustálila a chodí pravidelně.I když je mi teda pekelně zle 😒 Tak držím jane-s a ddande 🙂 palečky, at těhu testování dopadne s úspěšnýma dvěma čárkama, po kterých tu všechny tak toužíme 🙂 A ostatním samozřejmě taky 😅

tanis
28. čer 2012

Ahoj holky, mohla bych mezi vás? Trošku jsem si pročetla diskuzi...moc se zatím neorientuju, snad se to brzo změní:o)S přítelem máme za měsíc svatbu..a teprve od 13. 6. se snažíme o miminko..teda spíš si nedáváme pozor:o) Každé ráno mi pak přítel říká: "Tak co, už máš miminko?:o)))"

kikimaruska
28. čer 2012

@tanis vítej. Kdy máš svatbu? my máme 14.7 🙂 . Tak věty tvého přítele jsem slýchávala obdobné velmi často ze začátku... 😀 ale ted už začínáme šestý měsíc snažení a už to ustalo...

tanis
28. čer 2012

@kikimaruska Děkuji za přijetí:o) No taky si říkám, že to brzo skončí, pač je to přestane bavit:o) taky se snažím, aby si nemyslel, že mi jde jen o miminko....ale jde to někdy těžko, ne že by se mi to nelíbilo jen pro ten samý akt, ale člověk je toho plnej a pořád na to myslí no... jestli se to povede nebo ne.. :o)
Svatbu máme o týden později:o) 21. 7. :o)))

tanis
28. čer 2012

@kikimaruska Ale měla jsem pocit, že jsem četla, že se u vás už možná zadařilo, vid? moc bych vám to přála