Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

tera87
11. črc 2012

@verisek.s já si moc naději nedělám ale.... 🙂
věřim ale že ty tam budeš mít // 🙂

@verisek.s
@jane_s 🙂 taky děkuju

ddanda
12. črc 2012

@verisek.s Tak hned koukej hodit info taky nám, jo? 🙂

tera87
12. črc 2012

@kikimaruska. Maruško jak si dopadla?

jane_s
12. črc 2012

@ddanda Verča možná bude trhat naše Trio😀DD ale my jí to přejeme, my jí dohoníme že jo?😉

ddanda
12. črc 2012

@jane_s no není to od ní pěkné, ale my ji opravdu doženeme. Taky jí to moc přeju 😉

verisek.s
12. črc 2012

@jane_s
@ddanda
@tera87 Holky, radši si nechci nic namlouvat 😉 Ale uvidíme. Testík koupím nejdřív zítra, dneska i včera jsem v práci od 8 do 20 + noční, takže se nemám jak kamkoliv dostat 😢 Tak uvidíme, jestli se ukáže nějaký duch, nebo budu muset vyčkat do příštího víkendu a bude to jasné 😀 Ale spíš s tím nechci počítat, ať pak nejsem moooc zklamaná 😒 Ale věřím 🙂

ddanda
12. črc 2012

@verisek.s tak uvidíš, no. Ale já se přikláním k tomu, že to dopadlo 😉

tera87
12. črc 2012

@verisek.s ty nás napínáš 😀D

jane_s
12. črc 2012

@verisek.s To jo Veru, radši nic nenamlouvat, protože já už si namlouvala dvakrát a dopadlo to červeně🙂)) takže v klidu, otestuj a my se těšíme na výsledek😉 jsme s Tebou kočko! 😉

jane_s
12. črc 2012

@ddanda Jasně Dani, my pak obě najednou jasný?😉 to by sakra bylo aby nebylo!!!

ddanda
12. črc 2012

@jane_s ale v červenci už, jo? 😉

jane_s
12. črc 2012

@ddanda Dani červenec max. srpen prostě jdem do toho😀DD načetla jsem další rady, takže teď už jsem teoretik profik, teď to ještě aplikovat do praxe😀DD

ddanda
12. črc 2012

@jane_s jaký nový rady, co s eještě dá fělat prosímtě? 😀

jane_s
12. črc 2012

@ddanda Napíšu do SZ😀 aby ses mi nesmála tady před všema kočko😀DDDD ale vesměs už to víme..jen jsem to dělala špatně teď!

ddanda
12. črc 2012

@jane_s no to mně teda zajímá 😀

verisek.s
12. črc 2012

@jane_s
@ddanda A mě to taky zajímááááá 😀 😀 😀

jane_s
12. črc 2012

@ddanda
@verisek.s Jasný jasný, napíšu Vám to SZ jo?😀DD

krevetaci
12. črc 2012

@jane_s mě to taky zajímá!!!!!! 😀

jane_s
12. črc 2012

@krevetaci Nejte vy náhodou zvědavý ženský?😀DDDD máš to tam😉

trefulka
12. črc 2012

@jane_s Přidávám se do klubu zvědavých bab :D Musím dělat něco špatně cca dva a půl roku 😀

jane_s
12. črc 2012

@trefulka 😀 😀 😀 😀 jasný jasný, už posílám😀 ale sama nevím jestli je to blbost..ale je to od zkušené maminy, která několik let nemohla a pak dvojčata😉

trefulka
12. črc 2012

@jane_s Díky 🙂 Myslím, že příležitost bude co nevidět :/

jane_s
12. črc 2012

@trefulka Přeju Ti mnoho štěstí..tohle věčný čekání je na budku viď, ale ono to tady jednou dopadne nám všem, věřím, že to bude co nevidět..přijde se do naší tabulky snažilek😉

trefulka
12. črc 2012

@jane_s kde ji najdu?

jane_s
12. črc 2012

Najeď si na fórum, kdy čekáte - nečekáte menstruaci, tam to je.. a nebo než se zorientuješ, napiš mi jaký jsi DC, kolikátý cyklus se snažíte a jaké vitamíny užíváš, já Tě tam dopíšu ráda😉 řešíme to tam s holkama, tak se přidej😉 my to dokážeme, uvidíííííš😉)))

krevetaci
12. črc 2012

@jane_s Jsme 🙂 🙂 díky moc

krevetaci
12. črc 2012

@jane_s nooo každá rada dobrá 🙂

jane_s
12. črc 2012

@krevetaci Jj přesně tak🙂 taky to tak beru, nejlepší je osobní zkušenost někoho kdo měl taky takové trápení🙂

krevetaci
12. črc 2012

@jane_s ano ano, vy se máte, že to hned tento měsíc už můžete uvádět do praxe, já se tomu mému muži snad přibalím do kufru 🙂

ddanda
12. črc 2012

@krevetaci kampak ti frčí?