Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

krevetaci
12. črc 2012

na měsíc do Londýna, pracovně ☹ ☹

tera87
12. črc 2012

@jane_s počkéj a co já? Já to chci taky vědět 😀😀😀

ddanda
12. črc 2012

@krevetaci tak to je škoda ☹

jane_s
12. črc 2012

@tera87 Jasný jasný, hned pošlu😀DD

jane_s
12. črc 2012

@krevetaci No jo chuďátko, ty vlastně budeš strádat vid?☹ Ale neboj se, on se Ti vrátí kočko a pak to rozjedete ve velkém jasan?😉

tera87
12. črc 2012

@krevetaci aspon budou po půstu ty mršky víc nabuzený a aktivní 🙂 🙂 🙂

verisek.s
13. črc 2012

Dobré ráno holky, tak ten pátek 13. mě naštval, na testu zatím nic ☹ 😒 😖 🙂 🙂

ddanda
13. črc 2012

@verisek.s ještě je asi brzy, ne? Vydrž prťka, vydrž 😀

verisek.s
13. črc 2012

@ddanda Mno brzo je, 25. DC a cca 12.DPO, ale někdo už tam má dálnice a já nic 😢 Mno nedá se nic dělat, zkusíme později 🙂 A teď jsem se dozvěděla, že manželovi zemřel nevlastní děda, ach jo ☹ ☹ To je teda dneska den....

ddanda
13. črc 2012

@verisek.s třeba zítřek přinese lepší zprávičky 😉

krevetaci
13. črc 2012

@tera87 no to doufám!!! 🙂

jane_s
13. črc 2012

@verisek.s Neboj se kocko..treba jeste neni nic ztracene..myslim na Tebe..dej vedet ano? tfuj tfuj..😉

verisek.s
15. črc 2012

@jane_s
@ddanda Ahoj holky, tak asi držím s váma basu a tentokrát to nevyšlo 😢 Nastoupila migréna (naštěstí brzo zažehnaná prášky) a taky špinění...těhu test 26. den cyklu negativní....Takže zase další měsíc před náma.....

jane_s
15. črc 2012

@verisek.s Verunko, to vůbec nevadí..aspoň netrháš partu😉 víš co jsme si řekly😉 nééé teď vážně, upřímně od srdce jsem Ti to přála, fakt moc, ale vůbec to nevadí, teď jsme si to holky nacvičily a příště to vyjde jasan? Žádný smutky kočko..my to dokážeme co nejdřív uvidíš!!!! 😉

jankajarni
15. črc 2012

ahoj holky, můžu se přidat? delší dobu jsem tu nebyla, hodně práce a ted delší dovča...dneska opět ms, tak jsem z toho docela smutná...(snažíme se od března, ale 1 měsíc jsme vynechali kvůli práci). Držím palce všem, kterým ms zatím nedorazila. Já mám MS celkem pravidelně(+- 2 dny), ovu test pozitivní každý měsíc 13/14. den...pořád přemýšlím, proč se nedaří. Dle prohlídky jsem ok, Dr. se tváří, že zatím o nic nejde, ale já tak nějak každý měsíc vím, že to neklaplo...co myslíte, v čem může být problém?Možná v partnerovi, možná to moc chci...okolo mě jsou většinou holky těhu na první pokus nebo do 3 měs po svatbě:(

ludmilad
15. črc 2012

@jankajarni nám to poprvé trvalo 6 měsíců, podruhé 5, taky jsem z toho byla smutná. Neboj, určitě to vyjde!

tanis
15. črc 2012

Ahoj holky, chci se na něco zeptat...včera jsem měla rozlučku se svobodou, nechtěla jsem kvůli tomu snažení vůbec pít, ale nakonec mě holky přesvědčily do několika skleniček šáňa a asi dvou panáků...nebyla jsem úplně mimo, ale trošku jsem se cítila "načatá"....teď přemýšlím, jestli by to nemohlo mít negativní vliv na případné mimi...ale pokud by tam nějaké bylo, tak by bylo staré ani ne týden... Tak nevím, trochu se bojím... 😒

ddanda
16. črc 2012

@tanis říká se, že dokud nemáš potvrzené těhotenství od doktora, máš se chovat jako bys těhotná nebyla. Neboj, to by mu neublížilo. 😉

ddanda
16. črc 2012

@verisek.s ach jo Veru, to s emi teda ani trochu nelíbí. Nemusíš zase za každou cenu se ve všem po nás opičit 🙂 Třeba to ještě dopadne, nezoufej. No a když ne, tak příště, no ☹

sabisek
16. črc 2012

@jankajarni Ahoj, pokud nevadi, ze se k vam holky pridam, rada bych take se sbvou troskou do mlyna.
VIm presne, co myslis. U me v rodine (svagrova, sestrenky) jsoiu vsichni tehotni hned napoprve, jen mi nic (snazime se jiz 3 mesice a posledni 2 jsme tak vzorni, ze bych nebyla schopna urcit DO protoze mame vice moznosti 😅 ). MS pravidelna snad na hodinu, OVU take, priznaky velmi rozpoznatelne. Vubec nevim, kde je chyba, asi v tom, jak na to porad myslim. Nejhorsi je, ze se porad vsichni ptaji, ''jste jediny, kdo nemaji mimonk, tak kdy do toho take pujdete''. Nikomu nerikame, ze se jiz snazime, aby me to neptrapilo jeste vice. ☹
Ale verim, ze to dobre dopadne 😉

ddanda
16. črc 2012

@sabisek Jo to znám a ty otázky už taky nesnáším. Taky to nikomu neříkáme, aby mně pořád někdo nesledoval a nehlídal. Včera jsem se dověděla že jsem protivná, jestli bych si už nechtěla pořídit mimčo (ale v legraci) tak mně to tak trochu zamrzelo a nejradši bych všem hend řekla, jak to je ale nechci aby to někdo v mém okolí věděl, že to prostě nejde.

sabisek
16. črc 2012

@ddanda TO je u nas to same. Svagrova, at je jinak supracka, se me pta pokazde, kdyz me vidi. Dokonce uz k nim nehcci moc chodit, protoze se chci vyvarot techto otazek. Asi jak jim to slo hned, nechape, ze nekdo muze mit problemy.

ddanda
16. črc 2012

@sabisek no to mám taky ráda takový to, že na tom nic není, že jim to šlo hned, .... 😠

jankajarni
16. črc 2012

@ludmilad Díky moc za podporu, tak snad je to normální. Já si vždycky myslela, že komu to trvá víc než tak 3 měs, ten má bud problém, nebo neví, kdy má plodný dny a netrefuje se. Bylo mi divný, proč by to nevyšlo, kdyby bylo vše ok a plodné dny "pokryté"...ale třeba je tam ještě spousta faktorů ve hře a i když je vše ok, může to trvat, jak potvrzuješ...a máš třeba pocit, že ty měsíce, kdy to vyšlo, jste něco změnili, nebo tak?

jankajarni
16. črc 2012

@sabisek přesně jako u nás, už jsem si říkala, jesli to není tím, že sexujem moc🙂 ale není to kvůli mimi, prostě dovča, léto...🙂 nikdo neví, že se snažíme, ale občas rodiče řeknou"až budete mít mimčo, až budeš těhotná..." a mně se chce bulet a mám strach-říkám si, "kdybyste věděli"...

sabisek
16. črc 2012

@jankajarni Jj, nejsou nasi pribuzni...? JInak mamka mi tedka rika, kdo je zase tehotny v mem okoli a vzdy pak tak koukne na me, jako by cekala, ze reknu ze jsme take, ale ono nic...

jankajarni
16. črc 2012

Tak to asi jsou🙂 Někdy mám chut se začít ptát lidí s mimi, jak to udělali🙂

ddanda
16. črc 2012

@jankajarni taky mám takový tendence 🙂

jane_s
16. črc 2012

@jankajarni Ahojkyyyy, taky se snažíme od března, byly teda zdravotní problémy, takže jsme se snažili vlastně pořádně jen 3 krát, ale ono to vyjde uvidíš..😉 přeju Ti strašně moc štěstíčka! Rok je prý naprosto normální, dej tomu čas, já jsem taky trpělivá, nic jiného nám nezbývá, takže pevné nervy a pozitivní myšlení jasan?😉

jane_s
16. črc 2012

@tanis Přesně tak, dokud Ti to nepotvrdí, je to jako bys nebyla😉 doktor mi to taky říkal..teta pila v létě jak divá😀 a je z toho krásná holčička zdravá🙂)) takže fakt se neboj🙂)) bude to dobrýýýý😉 to by byla škoda to nezapít přeci!