Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

tera87
16. črc 2012

@tanis neboj neboj 🙂 já se tenkrát hrozně opila a byla jsem už pomalu ve třetím týdnu. Samozřejmě jsem o tom nevévěděla.A Honzik je zdravoučkej 🙂🙂

tera87
16. črc 2012

Já si holky myslim źe to nejde proto že se na to moc soustředíme. Jenže to nejde na to nemyslet a vypustit to z hlavy.
Ale vyjde nám to všem určitě 🙂🙂

ddanda
16. črc 2012

@tera87 Přesně tak, je to jen a jen v té hlavě 😢

jane_s
16. črc 2012

@tera87 Jj hlava dělá svoje, jenomže jak na to nemyslet že? To snad ani nejde, to jedině začít chlastat a být do němoty každý den😀 jenomže to taky asi není řešení..ale ono to vyjde😉

jankajarni
16. črc 2012

@jane_s jj, jako v tom vtipu: na co myslíš, když Ti řeknu "nemysli na růžovýho chameleona?"🙂 snad budem mít všecky co nejdřív štěstíčko...

ludmilad
16. črc 2012

@jankajarni ne, přišlo mi to stejné.....věděli jsme, kdy jsou plodné dny, do nich to nasměrovali a několik měsíců jsem prořvala, jaktože to nevychází.....pak jsme se už v plodné dny milovali každý den.....ale to taky pár měsíců trvalo než to vyšlo....no je to věda. Pak jsem se uklidnila až tím, že když to nepůjde, tak že se to dá řešit, zjistili jsme, že manžel je OK a dál jsme nemuseli pokračovat 🙂

jane_s
16. črc 2012

@jankajarni Bylo by to skvělý mít konečně zase pořádný kus štěstí😉

jane_s
16. črc 2012

@ludmilad No tak to je krásnýýýý, já chci takyyy😉 my to zkoušeli teď každý den v plodné dny a nic, tak teď zkusíme ob den a třeba se to štěstí na nás usměje, ona to asi fakt není žádná sranda že?😉

tera87
16. črc 2012

@jane_s holky cvičit Mojžíšovku je taky dobá věc...trošku se od toho odreaguješ a hlavně to uvolní to co je potřeba.Takže může být blbejblok v zádech, kolem pánve nebo tak...a jak to uvolníš tak šupu a je to.Moje mamča dávala u mě nohy nahoru aby tam ty mršky zůstali.

Chtěla jsem se zeptat vždycky po sexu si lehnu na břicho ale stejně ty mršky mám za chvilku po nohách a tak-vytečou ...je to tak vždycky??? blbá otázka co? 😀 ale napadlo mě jestli třeba tou zakloněnou dělohou to neni...

jane_s
16. črc 2012

@tera87 Ze mě to taky vyteče raz dva🙂)) já si vždycky pak pod sebe dám polšář a třeba 10 minut ležím ale ono to pak vyteče😀 takže buď v klidu, jsi naprosto normální.. Mojžíšovku neznám😀 co to je zase?🙂)) zkusit se má všechno že?🙂 Tuhle jsem si říkala, jak ve mě spermie můžou přežít až 72 hodin, když hned vytečou potvůrky😀DD bych jako měla dělat 72 hodin svíci či co?😀 😀 jsem asi padlá na hlavu ne? 😀 😀 😀 😀

ddanda
16. črc 2012

@tera87 @jane_s Já teda holky nevím, ale podle mně to teče vždycky, ale některý tam určitě zůstávají, ne? Si to představuju, že pro všechny tam místo není, že se tam dostávají jen ty nekrychlejší a nejbystřejší a ty tam můžou udělat mímo. Ostatní že odplavou ven. Ale jsu zítra k paní doktorce, tak když si vzpomenu, můžu se jí zeptat 😉

ddanda
16. črc 2012

@tera87 a ty cvičíš Mojžíšovou? To se dá i doma podle návodu na netu, ne? Nebo se musí někam docházet?

jankajarni
16. črc 2012

@ludmilad Díky moc za odpoved. Asi psychika je fakt potvora a dělá divy. Zkoušela jsem měřit BT a taky ovulační testy, ale stejně to bylo k ničemu. Tak na tyhle vymoženosti asi kašlu, budem zkoušet tak 12.-16. den a uvidíme...

jane_s
16. črc 2012

@ddanda Tak se koukej Dani zeptat, ať to víme, co máme dělat, jestli fakt dělat ty trapný svíčky😀DD nebo rovnou stojky, ať to nateče třeba až do hlavy😀DD

tera87
16. črc 2012

@jane_s já je dělááám 😀 😀 😀 někdy teda...Milda se m vždycky směje .-D

@ddanda
@jane_s mám doma stažený cviky v počítači...a je to hodně dobrá věc 🙂 cvičim si někdy doma ale asi by to chtělo pravidelnějš 🙂

ddanda
17. črc 2012

@jane_s v hlavě by ti to bylo asi k prdu, akorát by ti to tam udělalo zmatek 😀

jane_s
17. črc 2012

@ddanda 😀DD ten už tam mám, takže jsem naprosto v klidu jako😀

jane_s
17. črc 2012

@tera87 Tak to se na to budu muset teda podívat🙂))

sabisek
17. črc 2012

Zdravim po rani. Davam vsem za pravdu - myslet na to nejde. Snazime se 3 mesice a porad na to myslim. Ted jsem i prestala chodit do posilovny kdyby nahodou... Manzel rika, ze jsem blazen. Svicky vsak nedelam. Tento mesic jsme se poctive snazili 🙂 a dneska rano jsem 25DC a jak jsem koukala na web, nektere jiz meli ducha - udelala jsem si test a nic, tak si rikam, jdu behat! ☹

zu81za
17. črc 2012

Ahoj holky, já jsem dnes 17. den cyklu, ve čtvrtek jsem si dělala ovu test a byl tam duch, v pátek jsem už měla hezkou dálnici a v sobotu jsem měla i zvýšenou teplotu, takže jsem se radovala, že proběhla ovulace, ale od neděle teplota spadla na obvyklých 36.6 a drží se. Dnes tedy 36.8. Jsem zvědavá jestli ovulace byla (podle teploty asi ne) a nebo jestli nebude až te´d. Už se v tom vůbec nevyznám.

tera87
17. črc 2012

@zu81za ¨Zuzi mohlo to něco ovlivnit...já se na to ani radši nespoléhám prostě se snažim manžela znásilnovat tak aby jsme to neprošvihli 😀 😀 😀

zu81za
17. črc 2012

To já se taky snažím, ale pokaždé to nevyjde. Jen jsem si říkala, že podle teploty poznám, kdy ovu přesně je, a zase vím houby. Tak třeba mně měří špatně teploměr. Někde jsem četla, že teplota je nejpřesnější, testy prý nemusí ukazovat dobře. 🙂

jane_s
17. črc 2012

@zu81za Člověk má v životě fakt jistou jen tu smrt a daně že?..na nic jiného se nedá spoléhat!

tera87
17. črc 2012

@zu81za já zase někde četla opak...takže čert se v tom vyznej :-/ nejlépe to asi určí dr. já mám vždycky při ovu průhledný hlen ale ted jaks e snažíme mi přijde že to mám furt takže prostě nevim 😀

jane_s
17. črc 2012

@sabisek Nic není ztraceno, dokud nepřijde MS tak je to v pohodě jasan?😉 Každé tělo je jiné, některé holky mají čárky 12DPO, jiné až 10 dní po tom, kdy nepřijde MS, fakt je to jiné..vůbec si s tím nedělej velkou hlavičku a prostě nezbývá než čekat jasan? Ty chodíš do posilky?😉

zu81za
17. črc 2012

Já zase žádný hlen nemám, tak jsem z toho blázen. Nezbývá než čekat a těšit se na snažení.

sabisek
17. črc 2012

@jane_s Jj, snazim se chodit behat 4 tydne, ted, co mam prazdniny. Ale pres tyden jsem nebyla, radeji, co kdyby, abych nic co nemam nevyklepla... 😅 Jinak budu trpelive cekat a uvidime. 🙂

jane_s
17. črc 2012

@sabisek Já taky chodila 4 krát týdně na jumping, tak jsem přestala chodit po vysazení HA, abych to nevyklepla😀DD ale mimi nikde a já kynu😀DD to je fakt super.. tak to jsi teda velká sportovkyně ty jo😉 Já teď plánuju chodit na brusle nebo na rychlejší procházky🙂))

sabisek
17. črc 2012

@jane_s To mame podobny, na jumping jsem chodila do Letnan, take tak 2 tydne, to jsme jeste bydleli v Praze, ted davam jen posilku, ale protoze je to soukroma a mala, tak tam moc lidi nechodi, tak bych taky asi dala delsi chuzi. Nebo kolo, to pry nevadi... Take kynu, mam o 4 kila vice nez pred mesicem a beru to dost blbe... ☹

jane_s
17. črc 2012

@sabisek A nerostou Ti spíš svaly? Jestli chodíš posilovat😉