Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

sabisek
17. črc 2012

@jane_s Do posilovny, ale ne posilovat, chodim behat na pas ci na crosstrainer. Zasadne neposiluji, protoze me to nebavi... Takze bohuzel svaly nerostou a knoflik na riflich uz take nejde dopnout.. ☹

jane_s
17. črc 2012

@sabisek No to mi teda řekni, jak je to možné🙂 když jako cvičíš...Taky chodím na pás😉 ten mě fakt baví, ale posilovací stroje mi taky nic neříkají.. já ale na pásu jdu rychlou chůzí, to je prej na hubnutí, šla jsem třeba rychlostí 8 km/h😀 jednou jsem málem havarovala🙂))

tera87
17. črc 2012

http://cvicime.cz/cviceni-praha/cviky/mojzisova...

holky mrkněte 🙂 hned začínám a hlavně jsem se tam dočetla kdy může být problém a mělo by se začít cvičit a já mám asi 5 z topho :-/ 😀

kikimaruska
17. črc 2012

Ahojky holčinky, omlouvám se, že Vás zanedbávám, bylo plno shonu, svatba, do toho kontrola u dr, lítáme po úřadech a další kontrola ve čtvrtek. Prozatím HCG stouplo, byla vidět v pondělí 2mm dutinka, v případě obtíží ihned do nemocnice...takže jsme odložili i minisvatební cestu a v případě už lepších výsledků ve čt.odjedeme alespon na chatu ke kamarádce na prodloužený víkend... 😉

ddanda
17. črc 2012

@tera87 díky za odkaz 😉

ddanda
17. črc 2012

@kikimaruska ahojky mladá paní, tak jaká byla svatba?

sabisek
17. črc 2012

@jane_s No vidis, zitra zkusim 8 na pul hodky.
JInak jsme dneska s manzelem byli vybirat vypinace a svetla do baraku a uprostred Bauhause se pohadali, az me zaclo pichat v brise... ☹

jane_s
17. črc 2012

@kikimaruska Ahojky krásná nevěsto a budoucí maminko🙂A tak jaká byla svatba? Oznámila si novinku?😉

kikimaruska
17. črc 2012

@ddanda pěkná...ještě při oblékání pěkně pršelo, ale pak když jsme potřebovali,tak bylo polojasno, občas sluníčko...i focení s koníkama se vyvedlo...moc se těším na fotečky...pak můžete pokouknout na beremku 😉

jane_s
17. črc 2012

@sabisek Jak to, že jste se pohádali?☹ to mě moc mrzí, ono bude zase dobře uvidíš..to se stává:-*

jane_s
17. črc 2012

@kikimaruska Jůůů fotky, určitě pak ráda mrknu na beremko, byla jsi náádherná nevěsta, nemám pochyb😉

kikimaruska
17. črc 2012

@jane_s oznámili jsme to s dárečkem a bačkurkama...fotografka snad pořídila i videosekvenci, jak čtu dopis od miminka babičkám, děděčkům, tetičkám... a i fotečku máme 🙂

kikimaruska
17. črc 2012

@jane_s jo jo, čekám na profi a pak dodám pár co mám od kamarádek, ale nechci to dávat ted, jsou docela nekvalitní...máme zatím jen pro sebe...pro představu...ale jednu Vám hodím,chcete?

jane_s
17. črc 2012

@kikimaruska Jůůůů, tak to muselo být dojemnééé, určitě někdo uronil slzičku vid?🙂

sabisek
17. črc 2012

@jane_s Diky, s manzelem je to u nas normalni, je to typicky chlap. Jen on ma predstavy o necem, ktere v nasich zemepisnych sirkach nejsou uplne proveditelne a dostala jsem vynadano, ze nevim, jak se sestavuje zasuvka😒 Neboj, nic si z toho nedelam, jiz me vola, jestli nechci granko - ja jsem jak decko a ulitavam na nej (mozna to jsou me 4kg navic!). Preci, co se skladlivam to se rado miva, zitra mame 3 roky od svatby! To by byl darecek, kdyby se zadarilo, ale to pichani, nevim nevim.

kikimaruska
17. črc 2012

@jane_s spousta lidí o tom nevědělo...takže překvápko 🙂 o to víc pak když mamka převlečená za chudasku s mimčem (neměli jsme panenku, měla v dece plyšovýho Krtka 😀...tak svatebčané dávali penízky na miminko...ale rovnou mysleli jako na to naše... 🙂 . Dneska jsme byli v Ikee dokoupit prckům nějaký nábytek a drobnosti do děcáku...aby nebyl tak prázdný a měli si kam dát prádlo 🙂

ddanda
18. črc 2012

@kikimaruska to muse lo být krásný 🙂

verisek.s
18. črc 2012

Ahojka holky,

tak u nás se mímo nekoná, ms, potvora, opět dorazila ☹ Tak snad tentokrát.....jedeme zase na chaloupku na týden, tak snad se nám poštěstí 🙂

ddanda
18. črc 2012

@verisek.s to je škoda 😢 Tak příště 😉

sabisek
18. črc 2012

@verisek.s Urcite to vyjde priste 🙂

tera87
18. črc 2012

@kikimaruska jééééé to je krásný 🙂 muselo to být dojemný 🙂

@verisek.s jééé to je mi moc líto ☹ ale nedělej si z toho nic 🙂 zadaří se určitě 🙂 🙂 🙂

@ddanda já od včera cvičim tak jsem zědavá 🙂

tera87
18. črc 2012

jooo a holky napadla mě jedna věc.. kdy\ž jsme se začali přesně před třema rokama snažit o první tak jsem asi 3 měsíce chodila k fyzioterapeutce a ona mi dávala dohromady záda a řikala mi že mám pohnutou pánev a že budu mít asi problém otěhotnět.Pomalu mi jí uvolnovala a záda dávala dohromady.No a první pokus vyšel ..:- takže je určitě ten samej problém...takže asi začnu zase někam chodit a určitě cvičit tu Mojžíšovku.

verisek.s
18. črc 2012

@ddanda
@sabisek
@tera87 Díííky holky, určitě to vyjde 🙂 Přeci s váma nemůžu trhnout partu 😀 😀
Nová zásoba ovu testů zakoupena, tak můžem zase začít 🙂 🙂

kikimaruska
18. črc 2012

Tak holky tady máte malou ochutnávku...ale je to zatím jen od kamarádů,proto šaty jsou přesvícené...ale tak pro představu, než bude album na Beremku (někdy v puli příštího týdne). 🙂

ddanda
18. črc 2012

@kikimaruska krásná těhulka nevěsta 🙂

sabisek
18. črc 2012

@verisek.s Super pristup! 🙂 Kde kupujes Ovu testiky, taky se na dalsi mesic zazasobim....Dik

sabisek
18. črc 2012

@kikimaruska Nadhera.... 🙂

tera87
18. črc 2012

@kikimaruska nádherná 🙂

tera87
18. črc 2012

mám další objev 😀 na netu jsem našla lubrikační gel sasmar který podporuje početí.udrží tam ty mršky...vůbec jsem o tom ještě neslyšela....

ddanda
18. črc 2012

@tera87 já už o tom slyšela, ale nějak jsem to nezkoumala. Naopak klasický lubrikační gel není vhodný, pokud chceš orěhotnět.