Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

tera87
21. črc 2012

@verisek.s to je hodně možný... ☹ ale vyjde to určoooo brzy...
já mám ulcerozní colitidu takže občas snížená imunita jlikož střeva jsou hooodně důležitý..a ted jsem zapomínala brát prášky takže se tělo prostě potřebuje srovnat ...začala jsem zase poctivě brát 🙂

Já mám Espiro Enzo zelenej 🙂 a moc se mi líbí Maxi cosi

verisek.s
21. črc 2012

@tera87 Jůůů, no tvůj kočárek je taky suprovní 🙂 🙂 Dost Můře podobný 🙂

jane_s
21. črc 2012

@tera87 To zažívám taky😀 kámoška mi říkala, ať sem vůbec nelezu, jenomže člověk si tady najde vztah k lidem a nejde to jako říct si, už sem nepůjdu:-/ je to složitý no, ale ta psychika dělá svoje😉 my to dokážeme, uvidíš.. vsugerace znám😀DD taky jsem je teď dvakrát měla😀DD

tera87
21. črc 2012

@verisek.s je a taky je dobrej až teda na kola ...hned první den mi ulítali čepičky z ventilků....jinak je fajn 🙂 ale na holčičku bych chtěla jinej 😀 hodně se mi ted líbí hnědej.

@jane_s my jsme s holkama z beremka šli na chvilinku sem na koníka ale už jsme dobrý tři roky na Nyxu...máme tam jen svojí skupinu a nikdo nám to tam nečte...( dřív to tady nešlo) .Do ted se stýkáme jsme z celý rebubliky .Jezdíme společně i na dovolený alwe já jsem ještě nebyla.Ted jsozu holky ve sklípku na víkend -Mildovi nevyšla dovča jinak bych tam jela a kluky bych měla u tchýně 😀 je to tady fajn člověk to nedusí v sobě,nezatěžuje tim lidi kolem sebe a vypovídá se tady. 🙂

jane_s
21. črc 2012

@tera87 No tak to je slušnej gang teda😀 tak to je super t yjo.. o tom Nyxu jsem nic neslyšela, ani nevím co to je😉

tera87
21. črc 2012

@jane_s to je chat...je nás 16 a tede začínáme druhý kolo dětí..ještě je nás pár bez dětiček ..včera se jedný narodil chlapeček 🙂 rodíme v přímém přenosu 😀 Ilča teda včera tajnůskařila ...dověděli jsme se to až večer že je malej na světě.. ale jinak se snažíme podávat průběžně info 😀

jane_s
21. črc 2012

@tera87 Tak to je fajnový🙂 tak to je super, že to takhle společně prožíváte😉 tak ať se hlavně už zadaří to druhé Terezko😉 Co bych za to dala, plánovat druhé, mě jde o první, to už by člověk chtěl hned😀 druhé už bych si spíš vychutnávala, až se podaří😉

tera87
21. črc 2012

@jane_s to je jediný co mě uklidnuje můžu být ráda že mám už toho lumpíčka mojeho 🙂 po druhém moc toužim a Honzík sourozence potřebuje 😀 má moc rád děti.Ale nesmim to tak hrotit...jsou tady holčiny co se snaží takových let a dali by cokoliv aspon za toho jednoho broučka.

januliiisek
21. črc 2012

Ahojky děvčata. Můžu se k vám přidat? 😉

verisek.s
21. črc 2012

@januliiisek Ahojky, jasně 🙂 Taky se snažíte o miminko?
holky, ještě 4hodiny v práci...ách jo, se to vleče...a pak noční příslužba na telefonu...oujé, snad v noci nic nebude. Co vy podnikáte?

januliiisek
21. črc 2012

Mno my už jsme si spíš dosnažily.. Jsem dnes 15+4. A abych pravdu řekla,moc jsme to neplánovaly.. Přišlo to tak nějak samo..

tera87
21. črc 2012

@januliiisek jů tak to veliká gratulace 🙂 takže milý překvápko? 🙂

januliiisek
21. črc 2012

@tera87 Moc děkuji.. Z počátku to byl celkem šok protože se svojí drahou polovičkou nejsem až tak dlouho,ale stále jsme jezdily ke kamarádce která má skoro ročního synka a já říkala že už chci svoje 🙂 . A přítel vždy říkal neboj až to příjde tak příjde.. Mno a asik 14 dní po jeho hlášce jsem zjistila že jsem opravdu těhotná 😀 Z počátku se to neobešlo bez komplikací ☹ ale teďka už je snad i bude vše v pořádku..

tera87
21. črc 2012

Ajaj zdravotní komplikace? Nebo s přítelem?
Hlavně že teď už je všechno v pohodě. 🙂

januliiisek
21. črc 2012

@tera87 Zdravotní komplikace,krevní sraženiny,nějaké trhlinky a silné krvácení.. Na pohotovosti mi napsaly jen diagnozu hrozící potrat a to jsem byla v 9tt+3. ☹ S přítelem je vše naprosto v pořádku a né že ne doufám že to tak zůstane i napořád.

verisek.s
21. črc 2012

@januliiisek Tak to gratuluji🙂 I když moc podpora to pro nás není, že to šlo tak nějak samo a neplánovaně 😀 😀 😀 To myslím samozřejmě v legraci. My jsme tady většina snažilek už nějaký ten pátek, testujeme ovulace a modlíme se, aby to prostě vyšlo. Zatím se moc nedaří... Ale my to zlomíme, že jo, holky? 😉 😉

januliiisek
21. črc 2012

@verisek.s Děkuji za gratulaci a omlouvám se že to pro vás moc podpora nen ☹ í. Ale já si myslím že čím víc se na to člověk soustředí a vážně se nějak moc snaží tak tím hůř to jde.. Kamoška se taky snažila a pořád o tom mluvila a nic nic,pak to vzdala(jako už nad tím tolik nebo spíš vůbec nepřemýšlela) a v září bude jejímu synkovi rok.. Samozřejmě vám držím pěstičky pro štěstí a věřím že to brzy příjde 🙂

verisek.s
21. črc 2012

@januliiisek Nemáš se za co omlouvat, psala jsem, že je to v legraci 😉 😉
Ono se to jednoduše říká, ale hůř provádí. My to všechny víme, že to nemáme řešit, ale prostě to nejde. Kor když člověk chodí sem... 🙂 Ale ještě na tom nejsme úplně nejhůř, bazální teploty si neměříme a až zase tak na to upnuté nejsme. Ale věříme, že tento měsíc už to vyjde (ostatně jako jsme věřily už ty všechny před tím) 😀 😀
Tak snad už budeš v pořádku, dneska ti doktoři a ta pohotovost, to je děs. A kolik ti je, jestli se můžu zeptat? 🙂 A jméno tipuju Janča? 🙂 🙂

tera87
21. črc 2012

@januliiisek ty jo a to si tě nenechali v nemocnici? Tak hlavně ať je to v pohodě.

januliiisek
21. črc 2012

@verisek.s Ano ano,jméno jsi uhodla 😉 A jinak mi bude v listopadu 26. Ještě mladý kuře. Sama to znám,jedno období jsem měla hodně moc snaživé a nic z toho nebylo.. Měla jsem věčně nějaké problémy se spodkem(záněty a málo ženského hormonu,menstruaci co 14dní)nakonec jsem byla ráda že to nevyšlo protože co se vyklubalo z tehdejšího přítele za rapla,fůůj.. A teďka jsem s přítelem chvilku plánovaly jsme svatbu,a místo toho vznikl mimísek.
Mno snad už ty mé zdravotní komplikace budou v pořádku,ale pořád si říkám že ještě není nic vyhráno a stát se může cokoli...
Ale opravdu vám všem držím moc moc moc pěstičky ať to opravdu výjde..

januliiisek
21. črc 2012

@tera87 Nenechaly a taky se spousta lidí divilo.. Udělaly mi vyšetření a UTZ a podle toho bylo vše v pořádku,tak mi píchly vitamín K a tradá domů.. 😒

tera87
21. črc 2012

@januliiisek já jsem ještě o rok mladší kůře 😀 záněty to znám dost na né taky trpim. Já jsem taková chodící mrtvolka co se týče zdraví :-\😀
a odbud si Jani?

tera87
21. črc 2012

@januliiisek teda to je v celku síla :-\ a co na gyndě normální?

januliiisek
21. črc 2012

@tera87 Jj taky jsem si tím vším prošla a už snad nikdy víc.. Zdraví je občas dost zrádné. Já jsem z Vysočiny 🙂

jane_s
21. črc 2012

@januliiisek Přeji hodně štěstíčka, ať to všechno dobře dopadne, asi si taky koukám trpíš své vid? Tak ať je to hlavně lepší😉

januliiisek
21. črc 2012

@tera87 Mno na gyndě mi pak řekla že to krvácení bylo asi jak jsem měla tu krevní sraženinu tak to prostě jen tělo vyloučilo.. Brala jsem nějaké prášky a vitáminy a musela jsem ležet,a pravidelně každý týden chodit na tu injekci vitamínu K.. A postupně se mi i ty trhlinky ztratily a teď by mělo být vše Ok.. Jen po screeningu z Brna se jim zase nelíbí že mám moc HCG v krvi.. A nevím co to znamená,teda prý to znamená že může být u mimíska vrozená vada a tak mi dělala Dr ve středu triple testy.. Uvidíme no.. Nic se u mě neobejde bez komplikací ☹

tera87
21. črc 2012

@januliiisek to mi povidej 😀😀😀. Teď ale musíme bejt zdravoučký 🙂

januliiisek
21. črc 2012

@jane_s ano,občas to stojí pěkně za houby a jsem z toho všeho tak nešťastná že bych nejraději občas šla na potrat,ale to je vždy jen z toho zoufalství (ale samozřejmě bych nešla). Jinak moc děkuji 🙂

januliiisek
21. črc 2012

@tera87 To je fakt.. Hlavně aby to zdraví sloužilo,ale jak to zařídit když pořád zlobí..

tera87
21. črc 2012

@januliiisek Jani budu na tebe moc myslet ať je to v pořádku! Ale pokud by tripl.vyšli špatně tak jdi na odběr plodové vody. Tripl testy někdy vyjdou špatně i když to tak neni.

januliiisek
21. črc 2012

@tera87 Ale já slyšela že odběry plodové vody můžou způsobit potrat.. Výsledky budu vědět až za 14 dní nejdřív.. To čekání bude věčný ☹