Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

tera87
12. srp 2012

@verisek.s tak tam neni jen kyselina listová 😀 asi jsou po tom zdravější i spermie...nějaký účel ty ostatní vitamínky asi maj 😀 ale jakej to netušiiim 🙂

@jane_s je pravda že když jsme se snažily o Honzulku tak jsem týden před tim byla na kontrole na gyndě a pak jsme jeli na Lipno a známá mi řiká že jsem třeba těhotná -měla jsem to tam dostat a ono nic.pak jsem tam dvě noci po sobě zvracela a ona hele ty budeš těhotná a já nééé vždyt jesem ted byla na gyndě to by poznala.Pak jsme dojeli po týdnu domů a měla jít na vyštření něco jako cévkování na urologii ale doktor že se omlouvá ale že mi našel infekci takže mi ten zánět močáku musí nejdřív vyléčit a pak že mi to může udělat.dal mi antibiotika a já ještě čekala v čekárně a řikám Mildovi jestli by mi skočil zatim do tý lékárny že mě nějak bolej prsa a MS nikde.a já že si zatim dohodnu nový termín.Došli jsme domu a já si udělala ten test jen jsem na něj mrkla a že ho ponesu do koše ale tam druhá čárečka talopvej dušík ...myslela jsem že už mám halucinace tak řikám Mildovi prosimtě pojd se na něco podívat je tam nebo ne já už jsem asi blázen...a on no je tam :-d tak jsme se na sebe koukli a já řikám se slzama my budeme mít asi miminko 😀tak jsme se obejmuli a já slepice užvaněná volala hned mamce a kamarádce atd 😀 antibiotika jsem ani nezačala brát a zákrok na urologii odvolala 😀 a je pravda ž e tim že jsem byla na tý gyndě a ona tam nic neviděla tak jsem s tim opravdu nepočítala 🙂 (měla jsem před tim nějak cystu myslim tak jsem byla na kontrole).

víkend byl trošku pracovní včera jsem dělala mamče depilaci a pedikúru a dneska jsem byla dělat tetě kosmetiku a masáž zad.Honzíček nám usnul v autě cestou na nákup a tak ted s Milda škrábe chodbu kterou Jenda počmáral a bude jí malovat já jsem poklízela kuchyn----Máme počmáranej komplet celý barák 😀 telátko je to malý...ve středu se chystáme k Mildovým rosdičům na Moravu a vracíme se v něděli.
ty jo tak jsem si dneska dala polívku u čínanu a hovězí kung pao který miluju (máme čínany kousínek od baráku) rajská mi totiž lezla už i ušima a hned u prvního sousta polívky se mi udělalo špatně na zvracení a pak jsem teda ochutnalo kungpao a bylo tak strašbně přesolený že jsem obě jídla vyhodila...a je mi blbě do ted nějak mi to nesedlo fakt se jim to dneska nepovedlo.

@verisek.s j§§§§ hvězdičky a že vim co si budeme přát 😀

hannyy
12. srp 2012

@verisek.s to je tvuj nazor , ale ja to vidim jinak,

hannyy
12. srp 2012

@ddanda no tak obrovska gratulace 😀 to je uzasne , mam velkou radost .

@jane_s Ahoj Beruu, no koukam nato jak blazen , je to super novinka, to vis ze to dokazeme . Manzilek byl na vikend doma, rybarili jsme, v so jsem sli na zabavu a zatancovat si , ja jsem chytla lina 30cm 😀 takze spokojenost nejvetsi 😀 😀 😀 😀 😀 Jaky jsi mela vikend ty ? 😀

hrhanka
12. srp 2012

Ahoj holciny, tak jamam jednu dobrou a jednu spatnou zpravu. Ta spatna je ze jsem dneska 2.DC ale ta dobra, ze mam cyklus stejný jako před nasazením HA 28dni, takze aspon za to jsem rada. tento mesic ještě prekontroluju ovulku at vím jestli vše funguje jak má a pak už to necháme na přírodě kdy nás obdari. Ale musím nahlásit ze jsme ted na rybach a podle poctu hvězd které teď spadlo, tak jsme pristi mesic zarucene všechny v tom 😀

hrhanka
12. srp 2012

Jo a jinak.je tu kosa jak z nosa...v srpnu jsem přes den v peti vrstvach obleceni a v zimni cepce na hlave ještě nesedela... 😀

ddanda
13. srp 2012

@hannyy děkuju moc a čekám na Vás ostatní 😉 Musíme se všichni dočkat co nejdříve....

mourovata
13. srp 2012

Ahoj kočky, tak se taky přidávám k těm čekatelkám na 20.8 (MS). Teplota mi pomalu stoupá, břicho bolí celý měsíc a prsa mě začali bolet dříve než obvykle, ale na testíku taky zatím jen bílo ☹ Už se nemůžu dočkat příštího týdne, až budu alespon vědět na čam jsem, to čekání a nejistota je děsný

jankajarni
13. srp 2012

@ddanda moc gratululu! budem se snažit Tě následovat🙂

ddanda
13. srp 2012

@jankajarni díky moc, spoléhám na Vás 😉

verisek.s
13. srp 2012

@tera87 No je tam listovka a béčko, ale to můžeš koupit manžovi radši obyč b-komplex za 30kč a máš to to samé, ne zbytečně vyhodit 350kč za femibion, který si kupujou ženské právě kvůli kyselině listové, která je pro chlapa fakt zbytečná 😉 Za ten zbytek, co ušetříš si můžeš koupit radši něco na mimiško 🙂

hannyy
13. srp 2012

@ddanda no my se pokusime te dohnat 😀 😀 😀 😀

ddanda
13. srp 2012

@hannyy tak joooo 😉

verisek.s
13. srp 2012

@mourovata Taky čekám, nevím, kdy to může přijít, každou chvíli 😀 Ale tajně doufám, že to nepřijde vůbec. Jinak příznaky jsem měla minulý měsíc snad všechny a nic z toho nebylo, teď nepociťuju vůůbec nic, jen strašnou únavu, nechce mi ráno vstávat a přes den bych taky nejradši spala a odpočívala 😀 Tak jsem teda zvědavá, jak ty včera padající hvězdičky plní ty přání rychle 😅 😀 😀 😵

mazula
13. srp 2012

@jankajarni
ahoj jani, tak ako to u teba vyzerá?U mna zatial nič, ja som asi 16 alebo 17DC,ani neviem poriadne, v každom prípade po ovu, ktorú sme nakoniec stihli,tak uvidíme čo z toho na 5.pokus bude 🙂 dúfam dúfam...

mourovata
13. srp 2012

@verisek.s právě stříhám metr, kdy můžu testovat a jak to dopadne, doufám že budou // manža se všude chvástal, že až začne vyrábět bude to na první pokus, tak jsem zvědavá 😀 3 děti už má z předchozích vztahů, tak snad ví co dělá 😀. Jen mě štve že tu nemůžu nikde sehnat TT10 všude mají jen 20 nebo 25

ddanda
13. srp 2012

@verisek.s já mám teda taky teď potíže se vstáváním, pořád posunuju budík. Dřív jsem vstala na první zazvonění.... 😉

tera87
13. srp 2012

@verisek.s tam ale nejsou jen Béčka .-) je tam jod, vitamin c. vitamin E atd 🙂 já to jen někde četla že to doporučili i manželovi ale proč to fakt netušim 😀

@ddanda jo tak s tim vstáváním je nás víc ..ještě že má Milda dovolenou protože já nejsem schopná ráno vstát k Honzikovi.jsem úplně hotová.

ddanda
13. srp 2012

@tera87 že by???? 😉

verisek.s
13. srp 2012

@tera87 To si radši může koupit normál multivitamin 😀 Furt za čtvrtinu ceny 😉 Když si přečteš dávky vitamínů, těch nebéčkových tam opravdu moc není....já bych to do manži necpala 😉

verisek.s
13. srp 2012

@mourovata Tak já mám poslední test s citlivostí 10....tak si ho šetřím...dělala jsem 9. a 10. den po ovu a nic ☹ Tak na to kašlu a ten poslední si nechávám, kdyby opravdu ms nedorazila. Ale ona stejně dorazí, si myslím 😖 😖
To je teda pěkně na nic, že u vás nemají ty s nižší citlivostí ☹

jane_s
13. srp 2012

@hannyy
@tera87 Tak první den v bývalé práci holčičky a já tady pořád jsem😀 bolí mě hlava a pěkně jsem si mákla..ani na koníka jsem neměla dneska čas😀 to je hrozný, jak já k tomu přijdu že?😀 Jak jste se tady dneska měly berušky moje? Co je nového? Musím si to tady pročíst😉
@verisek.s

hannyy
13. srp 2012

@jane_s Beru ja mam taky honky v praci za hodku jdu dom tak jsem rada , ze hned pujdu lezet , nevim, ale bud jsem prochladla, protoze me silene boli kycelni klouby , ale mela jsem taky pijaka tak aby to nebyla nejaka borelka, v noci jsme mela i horecku, tak vubec nevim co to je, ted stonat nemuzu ani nemam cas letet k doktorovi, no snad to nic nebude 😠

hannyy
13. srp 2012

@jane_s Cekam jeste na ty fotecky 😀 cos pokoupila 😉

verisek.s
13. srp 2012

@hannyy Jééjda, tak se rychle vykurýruj, na tu borelku ale bacha, to je prevít 😒
@jane_s Jani, já jsem v práci dneska 8-20 a zítra to samé....takže jsem ráda, když přijdu domů večer, lehnu a spím. Tento týden mám dlouhý, tak má i pátek, sobota a neděle + obden noční příslužbu na telefonu ☹ No už se fakt těším, až budu s bříškem doma 🙂

jane_s
13. srp 2012

@hannyy Dej mi mejlika beru, nechci to sem dávat, nechci to zatím zakřiknout😀 pak to sem dám až budu vědět, že jsem těhu😀DD Takže hoď mi do SZ mejlika a já hned pošlu má drahá😉
@verisek.s Verunko já jak skoro rok podnikám, tak Ti můžu říct, že jsem totálně KO, člověk už je zvyklej na něco úplně jinýho ty jo😀DD ale co mě nezabije to mě posílí..jako poslední na co v práci jde myslet je mimi😀DD tak třeba budu pak překvapená v tom shonu.. Jééé tak to přežij beru, snad už brzy bude bříško a budeš doma:-* Kdy že by měla přijít MS?😉 Kdy mám držet pěstičky?😉

januliiisek
13. srp 2012

@jane_s Mno a já nic kočko :'-( 😀 Pche,jsem se na to tak těšila že omrknu 😀 :-P

verisek.s
13. srp 2012

@jane_s No já mám délku cyklu pokaždé jinou, dneska jsem 29. den, nejdelší byl 32 dní...takže během 3 dnů uvidíme 🙂

jane_s
13. srp 2012

@januliiisek 😀DDD to víš že bych to poslala i Tobě😀 to je jasný, nahoď mejla jestli chceš, fakt jsem nějaká trochu pověrčivá na to, dát to rovnou sem😀 na to je dost času..zahrabu to do skříně a vytáhnu až to bude aktuální.. a co jinak kočko? Na co ty teď čekáš? Na ovu nebo ms?😀DDD já už si přijdu jak čekatelka roku ty jo!

jane_s
13. srp 2012

@verisek.s Jéééé tak ty už takhle čekáš na ortel, to je super Veru, tak držím pěstičky..pak mě akorát bude mrzet, že z naší trojky jsem to jediná já nedokázala😀 jsem hold divná no, co se dá dělat..ale moc Ti to přeju a těším se na //😉 tfuj tfuj!

januliiisek
13. srp 2012

@verisek.s Fííha,Verunko moooooc držím pěstičky aby potvora nedorazila a aby na UZ byl vidět ten malinkej hrášeček 🙂