Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

krevetaci
18. čer 2012

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, zítra mě čeká preventivní gyn. prohlídka, tak by mě zajímalo jestli jste jí náhodou v tomto období snažení také neabsolvovali a jestli vás nečekalo nějaké podrobnější vyšetření?

adlura
18. čer 2012

ahojky holky také se ráda přidám 🙂

trefulka
18. čer 2012

@kikimaruska Ahoj, co svatba? Jinak my se snažíme přes dva roky... Teď zkusíme IUI (2 - 3x) a pak teprve bychom zkusili IVF. Takže asi taky po prázdninách.

kikimaruska
18. čer 2012

@petramarie nechala bych tomu tak týden...nejmíň...pokud stále nedorazí, bude to určitě jisté... 🙂

kikimaruska
18. čer 2012

@adlura vítej 🙂
@krevetaci asi běžně jako vždy, běžná kontrola plus cytologie asi a mě dělá pokaždé i UTZ (má ho v ordinaci). Tak nějak víc se zatím nedělá, až když se potvrdí těhu tak se měří tlak, váží....kontroluje moč a tak to vše, co se v těhu dělá.

kikimaruska
18. čer 2012

@trefulka no blíží se to 14.7 🙂, ted 30.6 má bráška, takže jdem jako hosté a za 14 dní....je to mazec, vše si sama zařizuju, tak se nezastavím a ještě dost věcímusím dotvořit, dodělat, pak nazdobit...hlavně počasí aby vyšlo 🙂

adlura
18. čer 2012

ahojky je mi 27 mám 3-letého syna a už od vánoc zkoušíme druhé ale stále nic.Mám i dost nepravidelnou menstruaci ale hormony v pořádku tak doufám že se nám to podaří

kikimaruska
19. čer 2012

@adlura koukám, že jsme prcky měly obě ve 24 🙂
@petramarie nějaké novinky?

petramarie
19. čer 2012

@kikimaruska ahojky, jo jo, novinky, ale spatne. ☹ MS rano opet nic, zkusila jsem novy test a negat. Holky tady podporovaly a psaly, ze jim test ukazal // ay treba po tydnu vynechani... No a odpoledne na bazenu MS a hotovo. Tim se mi rozhodil cyklus a dal uz nevim, jak budu teda pocitat ovu.

kikimaruska
20. čer 2012

@petramarie ☹, mě se tento měsíc také spozdila o dva dny...psala sem to výše, nikdy se nespozdila...taky sem se radovala, taky testovala...a dostala jí 😒 . Ale jednou to vyjít musí! A na počítání ovulace sem si poprvé už taky koupila testíky...my už se snažíme od února...a koupila sem je až ted...snad pomohou...

verisek.s
20. čer 2012

@ddanda
@jane_s Ahoj holky, no já klasicky vůůbec nestíhám 😀 Na svatbě bylo super, příští týden jdeme na další 😀 Jinak teď mám dlouhý týden, takže jsem pořád v práci, teď mi přijede na návštěvu rodina z Prahy do soboty, takže pořád někde lítám. Jinak teda jsem učinila objev, že se nepočítá MS od špinění ale až od pravého krvácení (já špiním i týden před tím, takže docela brutus 😖 😠 ). Takže jsme se snažili špatně celé 3 měsíce 😀 Takže včera jsem vše přepočítala a ovu by měla být na naší dovči na chaloupce v Beskydech (kolem 6.7.), takže se moooc těšíme, tam to půjde samo 😅 Takže testíky zatím nekupuju a necháme to ještě náhodě 😵 A co vy, jak se máte? 🙂

jane_s
20. čer 2012

@verisek.s Ahojky Veruuu, tak to toho máš teď opravdu hodně, já jsem si říkala, kde Tě máme🙂 Tak to je dobře, že už máš v tom jasno a že te´d už budete pracovat na mimi ve správný čas🙂 a na dovče? To by bylo aby nebylo🙂)) já jsem si testíky koupila, a už jsem od včerejška začala testovat, tak jsem zvědavá, chci to zkusit, jestli OVU vůbec mám a kdy asi tak, ať jsem klidnější..takže tento měsíc to zkusím s tím a uvidí se..včera jsem byla u té kartářky😀 tak prej bych měla otěhotnět od 7. měsíce, nejdýl 10. měsíc..tak jsem zvědavá, jestli se trefila🙂)) prej už bych na naší dovču do Krkonoš v září měla jet těhotná, tak se nechám překvapit.. Tak si užívej krásného počasí, svateb a až bys měla víc času, tak si zase budeme písat všechny😉 budeme se na Tebe těšit..v práci to přežij, myslíme na Tebe!🙂

ddanda
20. čer 2012

@verisek.s No jejda, už jsem ti chtěla psát, jestli jsi na nás nezapomněla 😀
To máš teda frmol, tak to se ti nedivím, že se nestíháš zastavit na koníkovi. Já když vidím, kolik mně to žere času .... 🙂 Já už teda taky testuju, zda a kdy mám ovulaci, tak uvidíme, jestli se objeví. Měj se a směj se 🙂

verisek.s
20. čer 2012

@jane_s No tak vidíš, to určitě vyjde 🙂 Já mám kartářku mamku, takže to mám z první ruky, ale já na to nevěřím, takže si vykládat nenechávám 🙂 I když podle zákazníků je dost úspěšná, jezdí k ní i z Rakouska 🙂 Třeba se hecnu a nechám si na mimčo vyložit 😀 I když je pravda, co si na mě vykládala sama a vždycky mi zavolala bude to a to, tak jí to vyšlo 🙂 🙂
@ddanda No právě, žrout času 😀
Držím vám holky pěstičky, ať ty ovulky chytnete a miminko se povede 😵 Dneska jsem teda po novu 😅 2.DC, takže uvidíme, jak to bude dál postupovat.
Já letím nakoupit, uklidit, uvařit, v tom vedru parádní plán....oujééé, no co se dá dělat. Tak se taky mějte zatím hezky a já se zase objevím 🙂

jane_s
20. čer 2012

@verisek.s
@ddanda No koukej se tady zase objevit,až bys měla víc času😉 budeme se s Dančou těšit, zatím Ti tady místo zahříváme😀 jak se říká.. budeme testovat a pak Ti dáme vědět kočko.. na mimi si to nech vyložit ty jo😀 Já mít mamku kartářku tak tohle už dáááávno víííím😉 mamce bych navíc věřila úplně nejvííííc, ale tak jestli maminka ví že se snažíte o mimi tak třeba už to má na TEbe dávno vyložené😀
Tak se opatruj Veru a zase někdy písni, budeme rády😉

petramarie
20. čer 2012

@kikimaruska To mě právě dokáze naštvat...... zrovna teď se mi MS opozdí, když to nikdy neudělala. Přemýšlím, jak budu počítat teď ovu. Vždycky jsem měla cyklus 26 dní a teď se mi to posunulo, takže nevím, jestli zadat do tabulky 28 dní nebo jak. Achjo. Asi si taky koupím ty ovu testy, abych měla představu kdy asi. Doporučíš mi nějakou značku? Vy se snažíte o druhé dítko, že? 🙂

jane_s
20. čer 2012

@petramarie Ano ano určitě zkus OVU testíky, taky teď testuju jako divá, je to taková jistota, že to člověk neprošvihne😉 A neopozdila se proto, že už jsi dávno těhulka?😉

mokio
20. čer 2012

@jane_s ahooj..tak jsem dnes 9DPO a už jsem tak nedočkavá, až budu dělat testík. Mám citlivé bradavky, večer 37st teplotu a dnes výtok.Kéž by to vyšlo.Jenže tyto příznaky můžou být i po těch všech hormonech...tak drž palečky.Co Ty? 😉

petramarie
20. čer 2012

@jane_s kéz bych byla. Ale po trech dnech zpozdeni prisla MS ☹

adlura
20. čer 2012

Kikimaruska jojo čerstvě 24 🙂)

jane_s
20. čer 2012

@petramarie je to zklamani vid?☹ JA UZ jednou myslela ze to dopadlo a po 2 dnech smutne zjisteni a nic..ale nesmime se dat jasan? Jak dlouho se snazite?

jane_s
20. čer 2012

@mokio tak drzim pesticky a dej vedet ano?😉 Zitra rano otestuj a snad bude aspon duch. Ja ted testuju OVU tak uvidime jak to tentokrat dopadne😉 keeeez by uz! Tak hodne stesticka😉

mokio
21. čer 2012

@jane_s děkuju...ještě s testama radši počkám,je ještě moc brzo. Tobě taky hodně štěstí 🙂 ,aby ovulka byla. Já,kdyby mi doktorka neřekla, tak jsem o ní ani nevěděla 😉

jane_s
21. čer 2012

@mokio 🙂 jak toooo? Ty si jí netestovala? TAk přeji strašně moc štěstí a budu se těšit na pozitivní zprávy a pak na fotky testíků a bříška😉 Jak dlouho že se snažíte?

petramarie
21. čer 2012

@jane_s no my to zkusili poprve a hned 3 dny zpozdeni,ktere jsem nikdy nemela,ale MS nakonec dorazila. ☹ Priste to snad vyjde.. Vim,ze mam cas,ale taky chci hned 🙂

jane_s
21. čer 2012

@petramarie Jj taky chci hned😀 je to fakt mazec vid? Clovek si rika v kliiiidku, ale nejde to..tak hodne stesti..kdy Ti vychazi dalsi snazenicko? Preju hodne stesti..me to vypada ted na vikend na OVU tak jsem sama zvědavá..už by to sakriš mohlo vyjít😉 vám to vyjde uvidíš😉

mokio
21. čer 2012

@jane_s netestovala...já vysadila minulý rok v červnu antiko a od té doby jsme se začali snažit...ale to poctivý snaženíčko až od začátku roku 🙂 měla jsem cylkus až 50-60 dní...nasazen duphaston..ovulka nebyla- nasazen clostík a hned prvně potvrzena ovulka 😅 Tak ted čekáme..Tobě hezký snaženíčko 🙂 a sakra to by bylo ,aby nebylo 😀

jane_s
21. čer 2012

@mokio Sakra přesně😀DD mě neříkej že to nepůjde jako, to bych se na to mohla vyprdnout😀 NO jo hold to vyjde nám všem teď v červnu nebo červenci a porodnice se v březnu netrhnout, nedá se nic dělat😀 tak to už si to ale opravdu zasloužíš, hlavně, že je OVU😉 To je základ úspěchu a teď už to půjde samo😉 uvidííííš..tak držím pěstičky a písni mi pak ano? budu ráda..já na OVU čekám, tak jsem zvědavá, co mi testy ukážou🙂)) Tak přeju také příjemné snaženíčko a hlavně žádné nervy, ono to přijde😉

petramarie
21. čer 2012

@jane_s mam MS 2.den,takze na ovu si jeste pockam 🙂 Mam skluz v pravidelnosti cyklu ted,kdyz jsem mela 3 dny zpozdeni. Ale koupila jsem dnes OVU testy, tak uvidim. 🙂

jane_s
21. čer 2012

@petramarie Jj to jsi udělala dobře, taky testuju o sto šest a jsem zvědavá, jak to dopadne🙂) každej radí nemyslet na to, ale copak to jde?😀 Naštěstí jsem teď na sebe navalila takových aktivit, že snad fakt na to budu míň myslet🙂)) Tak ať to už sakriš vyjde nám všem😉