Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

lussi
9. led 2012

@leni13 nazdárek🙂 A jo, už bych taky měla něco začít zobat, u Fífy jsem brala Femibion, tak se ještě musím rozmyslet do čeho půjdu....

cooke
9. led 2012

@lussi Ahojky, myslím, že těhule tu zatím není 🙂 všechny se teprve "chystáme" na to supr jaro 🙂

janek83
9. led 2012

Ahoj holky, tak jsem se dnes dozvěděla že mi smlouvu neprodlouží, takže fakt super. Ten rok začal fakt skvěle.
Jinak vítám nový snažilky 🙂

mykolaapsi
9. led 2012

@leni13 Tak jsem byla dnes poprvý a super, bavilo 🙂 je to strašně přirozený pohyb. ve středu se chystám zas.

Také vítám nově předchozí. 🙂 se začínáme pěkně rozrůstat, jen tak dál...

miskadis
9. led 2012

Ahoj holky, koukám, že tady řešíte cvičení, já chodím občas do fitka, párkrát jsem byla na spinnningu a tam už mi nikdo nedostane nikdy 😝 Za boha jsem to nemohla ušlápnout a nejhorší bylo, když jsme musely ject ve stoje. Normálně se mi z toho začala točit hlava 😠 Nechápu, jak to ty ostatní můžou v pohodě ušlápnout. Docela často chodím na Zumbu - ta je úplně skvělá a na ten H.E.A.T už jsem taky koukala, docela mi to láká, tak to asi prubnu. Potřebuju nějak dostat ze sebe ten stres z toho našeho zlobidla 😀 Nejhorší je, když přijdu z nějakýho cvičení, tak si říkám, že už bych pak neměla jíst a buch!, narvu se pomalu vším, co mi pod ruku přiijde 😠 🙂 Jojo, mám hotl slabou vůli.... 😅

janaaa3
9. led 2012

cauky holky, chci se zeptat, s pritelem se snazime o miminko, dnes jsem si delala tehotensky test, mam spozdeni 2dny, a vysel mi pozitivni, teda jedna carka byla slaba, myslite si ze by uz konecne usmalo stesti? 🙂

janek83
9. led 2012

@janaaa3 ahojky, jj může být pozitivní, zkus testnout i zítra ráno, čárka by se měla každým dnem víc zvýrazňovat. 🙂

cooke
9. led 2012

@janaaa3 Tak to držím pěsti aby jen a jen sílila 🙂

janaaa3
10. led 2012

@janek83
@cooke chci se zeptat, nevite zda doktor by to videl uz na ultrazvuku? delam velmi tezkou fyzikou praci a uz jednou jsem potratila tak jen nechci aby se neco prihodilo

lussi
10. led 2012

Nazdárek🙂

@janek83 tak to je mi líto 😒 Tak rychle najít novou práci a pak šup do snažení. Nebo jak to teď plánuješ?

@janaaa3 tak to vypadá velmi nadějně, držím palce 😵 Myslím, že dutinka už by mohla jít vidět určitě, na srdíčko je ještě brzy, ale těhotenství by mělo jít krásně poznat.

cooke
10. led 2012

@janaaa3 doktor to hlavně pozná z odběrů krve ... takže za zkoušku to stojí 🙂

janaaa3
10. led 2012

@lussi myslis si ze to pozna kdyz mam jen 5dni spozdeni, ale test uz mi ukazuje pozitivni? teda delala jsem uz 3 testy, bya jsem netrpeliva, prae ze jsem tady nekde certla ze to doktor pozna az tak za 14dni ode dne spozdeni menses, tak tedka nevim 😒

janaaa3
10. led 2012

@cooke dobre, zkusim tam zajit za 2dny, rekl mi at prijdu co nejdriv, ten potrat jsem mela totiz v 3.tt tak aby tomu predesel.. 🙂

lussi
10. led 2012

@janaaa3 tak mimís tam ještě vidět určitě nebude, možná už uvidí malou bublinku a pokud ne, tak ti nabere krev a z hladiny hcg už budete vědět víc 😎 Jinak u mě byly vidět pořádné žloutkové váčky v 5tt a v 6tt byla už i srdíčka 😉
Neboj, určitě to dobře dopadne!

lussi
10. led 2012

kdy jsi měla poslední menzes?

andrejkonellis
10. led 2012

janek83@ 😅 😎 já vím... Ale aspoň starat se o sebe člověk musí...myslím tím, že je dobré se na těhotenství pomalu připravovat a nehuntovat tělo alkoholem a cigaretami, nebo já nevím...špatným stravováním 😉

janaaa3
10. led 2012

@lussi posledni jsem mela 14.prosince a cyklus mam tech necelych 25dni..tak to spis asi pozna jen z krve... 😒

lussi
10. led 2012

@janaaa3 tak to je teoreticky 2 týdny po oplodnění, takže si fakt myslím, že už něco uvidí 🙂

lussi
10. led 2012

tady je to hezky vypsaný, mrkni
http://tehotenstvi.academy.sk/index.php

janaaa3
10. led 2012

@lussi dekuji moc za tu stranku, jen nevim jak jsem na tom s ovulaci, nebo kdy jsem otehotnela, protoze druha carka na testu mi vyjde vzdy slaba, nebo spis o dost slabsi nez ta prvni, tak si myslim ze jsem asi jen na zacatku... 😒 moc tomu nerozumim 😒

lussi
10. led 2012

@janaaa3 slabší čárka je normální, já měla dlouhou dobu jednu slabší a to jsme měli uchycená 2 embryjka, neboj, za pár dní budeš mít pořádné koleje. Vyfoť testík a hoď to sem, ať se mrkneme🙂

janaaa3
10. led 2012

@lussi tak tady je, moc na nem neni videt rozdil, je uz tmavsi, delany je rano v pul 9 🙂

lussi
10. led 2012

tak to už si dovolím gratulovat😀

janaaa3
10. led 2012

tak to potom dekuju 🙂 klidnejsi budu az mi to rekne doktor osobne ve ctvrtek 🙂 🙂

lussi
10. led 2012

@janaaa3 dej hned vědět jak si dopadla, držím palce ať se mrňous ukáže, když už o sobě dal takhle hezky vědět 🙂

janaaa3
10. led 2012

@lussi urcite pisnu jak to dopadlo 🙂

hanka_k
10. led 2012

ahoj holky, taky se k vám přidám, snažíme se asi od prosince, ale to bylo jen jednou asi v půlce měsíce, ted už je to trochu víc, tak uvidím, kolem 17. to mám dostat
mezi svátkama jsem byla u dr. a těhu jsem nebyla, ale potom jsme to zkusili dvakrát take uvidím, ale dneska jsem byla na kontrole(chodím kvůli cystám) a dr. nic neříkala, ale možná, že ještě nebylo nic vidět, měli jsme sex 5. a 8. tak si myslím, že kdyby něco tak je to ještě brzy na to aby to šlo poznat

cooke
10. led 2012

@janaaa3 myslím že budeš první v této diskuzi ... které se to povedlo .... držím pěstičky 😉

mavo
10. led 2012

Ahoj holky, tak už to je týden... a menzes pořád nikde. Jen trošku špiním. Nevim jestli si mám jít pro test, nebo se to ještě nějak srovná a byl by to jen planý poplach. Žádný změny na sobě nepozoruju....

mavo
10. led 2012

@janaaa3 tak to si také dovolím gratulovat páč tam 2 čárky vidím jako vyšité 🙂 Dělala jsem si test jen jednou, před dvouma rokama a to sem tam vůbec nic neviděla, takže kdybys nebyla, tak nic nevidim :D (jestli to teda chápeš 🙂 ) ale u tebe ty dvě vidim 🙂 Takže se šetři.