Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

lucinka0606
5. únor 2012

Moc dlouho jsem tu nepsala, vždy jen tak polehoučku nakouknu, přečtu pár věcí a mizím 🙂 Ale původně jsme plánovali mimi až od března a dnes proběhla změna a dem do toho už teď od února. Jsem teď 5DC, takže jen počkám až skončí MS a s chutí do toho 🙂 Ovu mám cca 14-16DC, tak jsem zvědavá 🙂 Krásně ji na sobě poznám, ale tuleníčko bude prostě tehdy, když se nám bude chtít 🙂 Žádné stresy, ona si to příroda nějak zařídí 🙂 A k debatě o pohlaví...u prvního jsem to strašně mooooc chtěla vědět a taky jsem si to nechala říct, ale teď vážně přemýšlím, jestli to nevydržet a nenechat se překvapit....ale pere se to ve mě moc 🙂Ani tak nejde o věcičky, protože u Tobinka jsem zjistila, že miminku stejně nejvíc pasuje bílá barva, ale o to mluvit na něj jménem...no uvidíme, jak se rozhodneme 🙂 Když jsme se snažili o Tobinka a byla jsem v diskuzi pro snažilky, tak jsme měli udělanou supr tabulku, kde se hezky zaznamenávalo kdo a kdy našel // a kdy má termín porodu apod. Ale už přesně nevím, co tam bylo, zkusím pozjišťovat. Byl to super přehled 🙂

leni_tom
6. únor 2012

@lucinka0606 Nějaké tabulky jsem tu taky v diskuzích viděla. Tady to zatím nikdo ještě nijak extra nesleduje, buď se to zatím nechává volně plynout anebo někdo ještě ani nevysadil HA, jako třeba já 🙂 Koukala jsem na vaše fotky a Tobiášek je krásné dítě.

leni_tom
6. únor 2012

Jinak u nás v práci je pozdvižení...kolegyně má termín porodu 3.5. a od soboty leží v porodnici, protože jí praskla voda...o celé tři měsíce dřív. Mám z toho husí kůži jenom to píšu 😢 Zatím jí udržují a čekáme na nový zprávy po vizitě.

zuzkka88
autor
6. únor 2012

@lucinka0606 Tak držím palce, ať to vyjde co nejdřív 😉 tabulku bychom mohly udělat
@leni_tom teda to je hrozný, tak snad to dobře dopadne. ☹

Co vy holky, jak jste která na tom? My třeba plánujeme začít příští cyklus (teď jsem 1DC), takže od března.

leni_tom
6. únor 2012

@zuzkka88 Všichny věříme, že to dopadne dobře. Sice budou mít začátky těžký, ale určitě bude to malý nakonec v pořádku. Teď je necelý 28. týden, plodovka neodtekla celá, takže mimi nemuselo zatím ven, píchají jí injekce na dozrávání plic malého, nařízený naprostý klid, neustálé kontroly srdíčka a zkusí jí udržet alespoň do 30. týdne. Prý už je trochu klidnější, cítí se lépe, ale ten pocit musí být hrozný. Jí pořád vidím, jak sedí u oběda a hladí si bříško, který ještě neměla moc velký a jak jsme se v pátek bavili, že se to blíží, ale času ještě dost. Ve středu nastoupila nová holčina na zaučení...tak byla zaučovaná 3 dny a teď do toho spadla rovnýma nohama.
A jinak jak jsme na tom, já dnes zase první prášek HA 😀 Čekáme na tu svatbu, takže poseldní 4 měsíce a jdeme na to. CHtěli jsme až na svatební cestě, ale do října už bych to nevydržela, takže to riskneme a prostě mi nebude špatně a poletíme kdyžtak už ve třech 🙂

mitote
6. únor 2012

@leni_tom tri mesice pred porodem to jde, moje kamoska rodila v patem mesici, miminko melo 670g a ted je to velka vesela uplne zdrava ctyrleta slecna...dneska uz na tom medicina vazne dobre
@zuzkka88 my jsme na tom asi porad stejne...spise se ted desim ze nezvladnu bakalarku do statnic

leni_tom
6. únor 2012

@mitote Vím, že už by se to mělo dát zachránit, ale stát se může cokoliv viď. Hlavně to, že bude fakt dlouho v nemocnici, že si neužije to těhotenství tak, jak má, že budou dlouho dohánět ostatní miminka...no ale hlavně, aby to bylo zdravý. Prý se to spustilo asi kvůli nějaké infekci, chodila plavat do veřejného bazénu, tak jestli to je z toho, kdo ví.
Loni jsem touhle dobou teprve začínala řešit diplomku, když se do toho pak dáš, tak to jde od ruky. Já šla rovnou z práce do knihovny na internet, abych měla klid a nic mě nerušilo a fakt jsem s tím pohla. To zvládneš.

zuzkka88
autor
6. únor 2012

@leni_tom to je něco, všechno vypadá v pořádku a pak najednou je všechno jinak. Vůbec si nedokážu představit, jak se cítí.

@mitote proč myslíš, že to nezvládneš? Kdy odevzdáváš?

zlatickon
6. únor 2012

ahojky holky ještě jsem nestihla přečíst vše co jste napsali nového,hned jak budu mít časík přečtu.Ale ted jsem se vyděsila.Měli jsme sex a ja jsem ěla po čuraní na toaletáku krvavý hůlen.Nic mě nebolí ani při sexu nic nebolelo a nevím jestli mám jed k lékaři nhebo jestli to je normální po sexu☹Prosím napište jsem vystrašená jak malá holka

zlatickon
6. únor 2012

@leni_tom teda tak držím moooc palečky

zuzkka88
autor
6. únor 2012

@zlatickon nic to být nemusí. Ale pro jistotu bych možná k doktorovi zašla, už proto, že tě to trápí, aby jsi věděla, že je vše ok.

zlatickon
6. únor 2012

@zuzkka88 dekuji moc už jsem volala doktorovi a ptala jsem se tak nastesti říkal že to nic není,že to je z toho jak je sliznice prosakla a že to tím sexem bylo podrážděne.Uf to jsem si oddychla a přítel říkal že raději budem bez sexu☹

mitote
6. únor 2012

@zuzkka88 odevzdavam 5.5. nejpozdeji...ja nevim, asi stresuje jen ma vedouci, ostatni maji klidek a jeste nezacali ☹

zuzkka88
autor
7. únor 2012

@zlatickon Tak to je dobře, že je to v pořádku 🙂
@mitote To zvládneš. Kolik toho máš napsané? No jestli ostatní ještě nezačali, tak asi můžeš být v klidu 🙂 Já si zrovna dneska bud registrovat téma diplomky. V 5, snad nespadne IS, loni kvůli přihlašování diplomek na prf úplně zkolaboval

mitote
7. únor 2012

@zuzka88 praveze nic, porad delam projekt vyzkumu a cele prace. A tema v ISu vypisuji ucitele a porad me ho nechce vypsat, dokud nebude kvalitni projekt, ale tema melo byt vypsano uz v podzimnim semestr

leni_tom
8. únor 2012

Holky, tak kaolegyňka to do 30. týdne nevydržela, včera porodila Matyáška 39cm, 990g, ale vypadá to moc dobře. 😉

zuzkka88
autor
9. únor 2012

@mitote Držím palce ať to zvládneš 😉 Když se do toho pustíš, tak jde práce napsat velice rychle.
@leni_tom Teda chuďátko, ale určitě to zvládne. Rodí se miminka i dřív a bez následků. Budeme držet palce ať to Matyášek co nejdřív dožene.

ashlee
9. únor 2012

ahoj holky
mužu se k vám přidat?
my už se budeme snažit o druheho prcka.mám syna bude mit už 19měsicu tento měsic.

zuzkka88
autor
9. únor 2012

A vítám novou budoucí snažilku @ashlee 🙂 Kolikátý DC jsi?

ashlee
9. únor 2012

@zuzkka88 dik, jsem 5dc.

zuzkka88
autor
9. únor 2012

@ashlee Tak to jsme na tom skoro stejně, já jsem 4DC 🙂

xsuzzi
9. únor 2012

tak holky, čus teda nejdřív 😅 😀 já jen, že my to posubuly úplně né březeb duben, ale teď mi skončí ms v neděli a začínáme se snažit 😵 vám říkám, že budu trtkat jak králik 😝 😀

ashlee
9. únor 2012

@zuzkka88 a jak dlouhy maš cykly?

leni_tom
9. únor 2012

@xsuzzi Jé tak to vám závidím 🙂 Já jak beru HA, tak na to nemám ani nijak extra moc chuť. Pevně doufám, že se to změní až jí vysadím🙂 Abysme si to dělání miminka taky užili. 😀 Já si to včera počítala, že poslední ms si nechám na týden před svatbou a hned po svatbě se na to můžeme taky vrhnout 🙂 Což je ještě 5 platíček.

mitote
9. únor 2012

@xsuzzi no u nas to byla jeste vetsi haluz, najednou se manze zeptal: Chces mimco? Ja tradicne rekla jo a on to udelal 😀 Koukala jsem jak trotl

xsuzzi
9. únor 2012

@mitote -cože? Co udělal? 😅 jako miminko nebo co? 😀
leni- no já na to taky nemám vůbec chuť, ale miminko mi žene kupředu 😀 takže já se holky moc těším, protože se od uterý už budeme snažit o miminko jupííí 😵 😀 jsme říkali, že není nač čekat 🙂
akorát co jsem teď bez HA 5 cyklů tak mám úplně pojebaný cyklus 28,30,26,21,24 takže když jsem posledně vysadila HA, tak jsem měla ukázkovej cyklus před Péťulou a věděla, že mám ovu 14 den, teď kdoví kdy ji mám :-P 😎

mitote
9. únor 2012

@xsuzzi miminko zatim ne, jen vyslal jak rika sve supermany 😀

zlatickon
10. únor 2012

@leni_tom téééda tak to kamarádce gratuluju a zároven moc držím palečky.Já jsem dneska probrala šatnik a už mi neni pomalu ani spodní prádlo,jsem 6plus 1a jsem jak sud.Mám tři kyla nahoře a jestli to pujde takhle dál tak nevím 😲

leni_tom
10. únor 2012

@zlatickon Teda to snad ani není možný ne? Že rosteš tak rychle 🙂 Na tý mojí kolegyňce to do 14týdne nebylo vidět téměř vůbec a pak jen pro všímavé 🙂 I teď ve 27. měla bříško celkem malé. Ale to je individuální no, ona byla celá taková štíhlounká, drobounká.

zlatickon
10. únor 2012

@leni_tom no ja jsem z toho taky na větvy,jsem taky diblík,mám 158cm a vážila jsem 50kg.jde to fakt nějak rychle 😅 jen se bojím jak budu kynout dál,pořád doufám že se to zarazí-někdy někde 😕