Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

ashlee
10. únor 2012

@zlatickon já mám 152 cm a při prvním tehotenství jsem na konci važila asi 74kg,rodila jsem v červenci,měla jsem hrozny otoky .Jsem zvedava jak to bude u druhyho.

alkione
10. únor 2012

Ahoj, my se sice začnema snažit až někdy po létě, ale už tady chvíli pokukuju a jsem ráda, že jsem přišla i na tuto diskuzi. Chtěli bychom začít už na jaro, ale máme na květen naplánovaný přeočkování a nechci riskovat nějaký komlikace, kdyby se nám to náhodou podařilo 🙂. V létě to asi necháme náhodě. Ségra i sestřenice před prvním mimčem několikrát potratily, tak si nedělám moc iluze, že by to u mě bylo jinak.

zuzkka88
autor
10. únor 2012

@ashlee No jak kdy. Vysadila jsem před rokem. Nejdřív jsem měla cyklus cca 28-31 dní, poslední 4 měsíce 27 a teď naposled 30 dní. Co ty?

zuzkka88
autor
10. únor 2012

@alkione Ahoj vítám. Hlavně věřit a nemyslet na takový věci. To se bohužel může stát každé z nás, ale raději doufat, že nám se to vyhne. 🙂

alkione
10. únor 2012

@zuzkka88 Já na to zatím koukám s nadhledem, ne že bych se kvůli tomu nějak stresovala, sestra má nyní 3 zdravý kluky 😉 Jinak jsem v prosinci vysadila HA, asi po 7 letech a vše v pořádku, až jsem byla překvapená 🙂. Plánujeme teď zdravěji jíst, tak uvidíme jak nám to půjde 😀

ashlee
10. únor 2012

@zuzkka88 já mám taky nepravidelny cyklus.25,27,28,32 nebo 30.když jsem poprve otehotnela tak jsem měla ovulaci 19 dc.A taky pozor na vitamin C nebo citrony ,ty prodlužuji cyklus.

zlatickon
11. únor 2012

Ahojky holky,včera večer mě chytla ukrutna střevní chřipka.Celou noc jsem litala na WC a měla šílené křeče které ještě pořad jsou.Tak že dietka a leharo,jen doufám že to zvládne i mimísek 😖

barrykitten
11. únor 2012

Ahoj Holky,

tak se se k vám přidávám. Od ledna jsem po 9 letech vysadila HA a chtěla bych s manželem dítě. už jsme se snažili první plodné dny a sice se menstruace ještě nedostavila (cca 5 dní po termínu) ale těhotenské testy jsem si dělala 2 a vždy negativní ☹ mám silné nevolnosti, bolesti břicha a hnusnou chuť v ústech, dnes první den celý jen spím a ležím a nevím jestli mám čekat nebo jít v pondělí k doktorovi. Plánovala jsem si, že by se to mohlo podařit tak po čtvrt roce , ale kdyby to vyšlo hned na první pokus byla bych ráda.

ashlee
11. únor 2012

ahoj holky
na upraveni cyklu je dobry femigard,jsou to bylinky.Ja když jsem to pila tak jsem otehotnela.Ale ted vim že nemužu,protože to nesmi lidi se zvišenou sražlivosti.

mavo
12. únor 2012

ahoj holky, tak vás po delší době zdravím... prosím vás o radu... jsem teď hrozně osypaná, hlavně na bradě a docela to bolí... nemáte nějaký zaručený tip na akné? Jinak jsem 35 DC a MS nikde... test jsem dělala v pátek a nic... asi budu muset na vyvolání :(

lucinka0606
12. únor 2012

@leni_tom Jj, s tabulkou asi ještě chviličku můžeme počkat, až se to tu více rozjede 🙂 A děkuji za pochvalu Tobiáška, je to naše zlatíčko 🙂
@ashlee Ahojky, my máme ty stejně narozené kluky 🙂 Už jsme se někde v diskuzi potkaly 🙂 My chtěli zkoušet až od března, ale teď jsme to posunuli už teď na únor, tak jsem zvědavá 🙂
@xsuzzi Máte to uplně stejně jako my, první že teda od března, od dubna a teď mi skončila 6.2. MS a deme na to už teď....Teda už sme na to pěkně najeli...zatím od 9DC, jak píšeš trtkáme jak králíci každý den 😀, dnes jsem 12DC, takže ještě minimálně 4 dny budeme tvořit 🙂 No a pak to budeme samozřejmně jistit 😀

ashlee
12. únor 2012

@lucinka0606 jj potkaly ale nevim v jake diskuzi 🙂

xsuzzi
12. únor 2012

čus holky 🙂
leni_tom- holky by ses divila jak je možné mít u jejda jak se jmenuje ta těhulka naše tady? 😅 jo zlatíčko... nevim 😀 tak je možné vše, fakt já měla v 16 tt 10 kg hore 😀 a bylo to božíííí 😅 😀 😵 😵 😵 oni ty hubeňouří jdou nahoru rychleji nebo co 😀 jsem měla 60 kg, teď to teda nehrozí,pač začínám na 66 cca :-P

@barrykitten holka nezoufej, vypadá to dobře, určitě se teprve na testíku může ještě něco ukázat 😵 moc ti to přeju 😵
@mavo -na akné fakt nevim, ale taky nezoufej,třeba se ještě ukáží // 😵

@lucinka0606 - holka jak já ti rozumim 😅 já jsem dnes 7 dc a teprve teďkom mi končí MS, takže od zířka popozítřka jdeme na to juchuuuuuuuu 😀 😵 už se těším jako blázen 😵 doufám, že to výjde hned první cyklus jako u Péťuli 😅 nejsem moc trpělivej typ 😀

holky já teď řešim školu, sice po zkouškách už dloho, ale jedeme dál a já nějak nevim jestli teď chci, aby měla v mym životě škola místo, chci si to těhu a miminko užít ☹

ashlee
12. únor 2012

@lucinka0606 my už se snažime od ledna, ted jsem 8dc.

lucinka0606
13. únor 2012

@xsuzzi 🙂 U nás Tobinek taky vyšel napoprvé, no respektive napodruhé, ale poprvé jsme tomu moc nedali, bylo moc práce v práci 😉 Tak taky trošku doufám 🙂 Jediné, co mě znepokojuje je, že už rok nekojím a pořád když si zmáčknu prco, tak mi teče kapka mléka...dr. říkal, že to na druhé miminko může, ale taky nemusí mít vliv...No necháme se překvapit...jdeme na to tentokrát opravdu zodpovědně 🙂 Určitě vám to vyjde, jsme na tom podobně, tak se musíme informovat navzájem 🙂 A co by jste si přáli, chlapečka už máte, tak dete na holčičku? 🙂
Já sice do školy už nechodím, ale uplně chápu...já bych si asi školu odsunula pokud by to šlo na dobu těhotensví a prvních pár měsíců...nevím jak to máš ty, ale školu můžeš dělat kdykoli, kdežto těhotná si jen párkrát za život 🙂
@ashlee Tak od ledna to je teprve jeden cyklus, to je v poho... 🙂 Teď se to povede, musíte pěkně zodpovědně 🙂

ashlee
13. únor 2012

@lucinka0606 nám matysek vyšel taky až druhy cyklus.Ale ted mi je to jedno kdy to vyjde ale do srpna bych chtěla otehotnět.
Chceme holčičku.

ashlee
13. únor 2012

nechate si řict pohlaví mimča,až budete těhotné?my ne,chceme překvapeni.

ashlee
13. únor 2012

neudělame si tabulku?

xsuzzi
13. únor 2012

@lucinka0606 -to víš, že to na oplodnění nebude mít vliv. Hold si nesmíš mačkat prso a pak ti z něho nebude nic týct 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 hele jak říkáš, jsme na tom skoro stejně, akorát jsi o 3 DC napřed, takže zodpovědně pěkně vy i my a za cca 18 dní tady budeme ve stejný den držet společně pozitivní test jo? 😅 taky na to pujdeme tento měsíc hodně zodpovědně, extra 😀 už mám plán co kdy a jak 😅 tak vám to určitě výjde a nám taky a budeme stejně těhotný a rodící 😀 juch 😀 dáme info, v klidu, to dáme 😅 😅 😀
ohledně pohlaví, víš, že mě to je fakt úplně jedno 🙂 po tom s čím procházíme s Péťulou, tak mě to je fakt jedno, hlavně, aby bylo mimnko zdravé . Peťka je totiž dost nemocnej. Takže já si nepřeju nic jinýho než miminko 🙂
Škola, no mám 2 ročníky za sebou téměř a 3 před sebou, chtěla bych si to těhu užít jako první, ale se školou si ho moc neužiju, jsem pořád v nervech, tak je to na prd ☹ blbý je, že můžu přerušit, ale na 2 roky, ne na jeden, pod náma se neotevřel ročník ☹ a kdybych to udělala, tak pak studovat ještě po mateřský s dvouma dětma, to by byl masakr, ale já tu školu teď nechci vůbec řešit. Chci si užít dětí 😔 😢

@ashlee - jasně, udělej 😅 😀 😀 😀 😀 nápad skvělej, ale já nemůžu, já fakt nestíhám 😅 ale tak třeba se najde nějaká šikulka, bylo by to fajne 🙂 😵

ashlee
13. únor 2012

@lucinka0606 me taky teče kapka nebo vystřikne z bradavky mléko když si zmačku prso,ale jen prave.

ashlee
13. únor 2012

tabulka:

snažilky
lucinka0606......... let..............1snažení / 13 DC
xsuzzi...................28let.............1snažení / 10 DC
ashlee..................27let.............2snažení / 9 DC (posledni cyklus 27dní)
zuzkka88.............24let..............

myslela jsem takovou tabulku,kdyžtak se přidejte kdo tam neni a nebo doplnte,upravte. 🙂

lucinka0606
13. únor 2012

tabulka:

snažilky
lucinka0606.........24 let..............1snažení / 13 DC (poslední cyklus 32 dní)
xsuzzi...................28let.............1snažení / 10 DC
ashlee..................27let.............2snažení / 9 DC (posledni cyklus 27dní)
zuzkka88.............24let..............

lucinka0606
13. únor 2012

@xsuzzi 😀 No já opravdu doufám, že to nebude mít vliv, ale doktor se na to tvářil tak podivně...holt prolaktin bývá někdy zrádný 🙂 Ještě mi z toho bral i vzorek...sem si musela prso mačkat před ním 😝 Ale kamoška otěhotněla při plném kojení a dodnes neví jak a kdy 🙂
Jj, pěkně se pohlídáme, ježiš 18 dní to je uplně kraťoučká doba...to fakt za necelých 18 dní budeme už možná vědět, že čekáme miminko...no mazec 🙂 A jasné, že to dáme!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. 😀 Dneska ale asi dostanu od manžílka "kopačky"...došel mrtvý z práce ☹ Ale uvidíme no, třeba ho nějak zlomím 🙂
A copak je Petříčkovi, jestli se teda můžu zeptat? Nemocné dítě, to je šílené...Takové melé prťata by měli mít od přírody dar, že nebudou bývat nemocná!!! 😒
No a se školou to máš teda divoké, budeš se holt muset nějak rozhodnout, ale nejlepší je rozhodnout se podle toho, jak to cítíš a do žádného rozhodnutí se nenutit... 😉

lucinka0606
13. únor 2012

@ashlee Mě zase levé 🙂 Tak ale snad to bude v pohodě, doktor se sice tvářil tajemně, ale nějak extra váhu tomu nepřikládal...A kamoška otěhotněla když plně kojila a ani neví jak a neví kdy 🙂

xsuzzi
13. únor 2012

holkýýýýýý já nemůžu být 10 DC dyť jsem MS dostala 6týho 😅 tak kolik to je dnů kruciš? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😝 😅 dnes je 13, takže houby 10, ale 7 DC jako jooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sorry 😀 😝 😀 kruciš to je ještě doba 😝 😅 😀 😀 😀
@lucinka0606 - Lucinko, ale neboj se, to nic nemění na tom, že rodit budeme stejně 😅 já totiž hrozně ráda rodim dřív víš 😅 😀 😀 😀 😀 😀 takže žádný strachy, pořád jsme na tom stejněěě 😅 😀 😀 😀 😀
No, my na to jdeme od zítřka a mrtě mrtě moc moc moc pořád 😅 😅 😅 😝 😅 tak se těším no 😝 😅 😅 😅 😀
Jinak Péťulka se narodil s nárůstkem na páteři, má diagnostikovanou spinu bifidu bez hydrocefalu naštěstí- je to roštěp páteře, ale naštěstí patříme k těm 5ti% který to nepoznamená v životě, jinak to bývají postižené děti s tím hydrocefalem, my jsme naštěstí bez, ale od narození jsme hlídaný na ortopedii v HK, má kvuli tomu asi sníženější imunitu, rok co rok od jeho narození trávíme v nemocnici na kapajdách kvuli nevysvětlitelným horečkám 40 a výš co nejdou srazit a minulý rok jsme si to dali rovnou už s narkozou na neurochirurgii v HK právě kvuli tý páteři. No máme toho hodně, Péťulka na horečky trpí moc moc, do toho už má půl roku neobjasněný nález v moči, tedy má v ní půl roku krev, ale nikdo neví proč, takže dojíždíme na nefrologii a pořád mi ho testujou ☹ do toho v září nastoupil do školky a od té doby je pořád, ale pořád nemocnej, vydžel mi ve školce za tu dobu nejdýl 14 dní a to jednou, jinak je to pořád 4 dny ve školce týden doma, týden ve školce 14 dní doma, týden ve školce 3 týdny doma a pořád takhle, teď zrovna jedeme 3tí týden doma, je po atb kupu léků a pořád marod ☹ je toho moc 😔 ale můžeme být šťastný, že se mu vyhlo postižení a je zdravej jako takovej. Sice to má diagnostikovaný, ale je úplně v " pořádku" po téhle stránce, naštěstí se to na nás nikdy snad neprojeví. Je to zdraví dítko, ale pořád hodně zkouší a hlavně pořád něvíme co mu je a on jen trpí a je pořád marod ☹ teď bojujeme s těma ledvinkama no ☹ tak já doufám, že se to brzy vyřeší a objasní ať si můžeme oddychnout!
jen hezky manžílka zlom 😀
holky krásná tabulka 😀 😀 😅 😵
to je tak hezký u sebe vidět konečně snažilka 😵 😵 😵 😵 jupííííííííííí jupíííííííííí jupíííííííííííííí 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😵

ashlee
13. únor 2012

@xsuzzi 😀

xsuzzi
13. únor 2012

@ashlee
@lucinka0606
..... holky tak si za ty kozy prostě netahejte né 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nebojte, nebude to bránit v ničemu!!! 😵 hurá miminko volá 😀 😵

ashlee
13. únor 2012

tabulka:

snažilky
lucinka0606.........24 let.............1snažení / 13 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let.............2snažení / 9 DC (posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let.............1snažení / 8 DC
zuzkka88.............24let..............

ashlee
13. únor 2012

@xsuzzi 😀 .
menstruaci jsi mela 6.2.? tak to jsi 8dc.

xsuzzi
13. únor 2012

holkýýýýýý tak já taky teda 😅 😅 😅 😀
lucinka0606 ......... 24 ........ 1 cyklus snažení ...... 13 DC......... Poslední - 32 DC
xsuzzi ....................... 28 ......... 1 cyklus snažení ....... 8 DC ......... Poslední - 26 DC
ashlee .................. 27 ......... 2 cyklus snažení ........ 9 DC .......... Poslední - 27 DC
zuzkka88 ............... 24

no já udělala dokonce tabulku ve worldu, ale nejde mi to sem zkopčit, jen takhle ☹ bééééééééééé 😀