Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

xsuzzi
18. únor 2012

no tak já nevim co to má znamenat 😒 já si teď najednou nejsem jistá jestli teď chci 😕 😨 ☹

lucinka0606
18. únor 2012

@pincola
@xsuzzi Podle mě, to tak má 99%...mít miminko je rozhodnutí, kdy přemýšlí člověk první nad tím teda kdy ho mít a proč ho mít, pak si člověk řekne, že teď je ten nejlepší čas a začne se plánovat, pak přemýšlí, že je možná ještě brzy a přemýšlí proč ho nemít(těch důvodů si člověk najde nespočet- škola, dovolená, cestování, práce, kariéra, nějaké akce.....) no a tak se ty pocity střídají pořád dokola...aby se vše srovnalo, pak musí ženská najít // čárky na testu a byť je první možná v šoku, jakože no ty brďo co teď, tak se to pak podle mě všechno srovná a těma // se začíná strašně těšit a zároveň se už o ty // začíná strašně bát, aby bylo všechno v pořádku...těší se např. na to jak ho první uvidí a pak už to jede...hormony se zblázní a člověk se nemůže dočkat až zase na dalším utz uvidí miminko a přesvědčí se, že to nad čím furt přemýšlel jestli mít nebo nemít, jestli je v pořádku a bije mu srdíčko 🙂 No a pak jak to kope, tak to už je uplně hotovo, to už je naprostá součást bříška a myšlenka na to, jestli byl ten pravý čas už nikoho nenapadne 🙂
Shrnuto podtrženo....prostě jak už ty myšlenky na miminko jsou, tak je potřeba přestat myslet na jakoukoli ochranu a pustit se zavčasu do toho(jak jsem psala, důvodů proč ještě nemít miminko je vždy nespočet)...hormony a příroda si pak už s našima myšlenkama poradí 🙂

xsuzzi
18. únor 2012

@lucinka0606 -děkuju beruško 🙂 no mě to úplně vyděsilo,protože sem tohle s Péťulou neměla, tam sem si byla jistá. Ale teď sem to ze sebe dostala a řekla to Péťovi,už jsem to nemohla v sobě udržet a tak jsem mu řekla co mám v sobě za pocity a on mi řekl,že ty obavy,škola,práce apod. že příjdu o práci, že to víme, že to není nic novýho, najdu si další 😀 škola, třeba nebudu muset přerušovat a když jo,tak s tim se počítá,prostě nastoupim potom, že tohle všechno přece víme. Tak sem se ptala jestli to nebude zbytečně tohle podstoupit velkej stres a starosti a on říkal,že každý dítě jsou i starosti, ale že to zvládneme, že si musim utřídit myšlenky,ale ať dopadne jakkoli, tak je to správně, prý,když otěhotníme, budu rád, když ne, nevadí, otěhotníme příště. Ale musim vědět jestli chci nebo ještě ne, podle něj, ale všechno co čekáme zvládneme a byť to bude znamenat stres a trápení,tak je to řešitelný všechny ty věci a starosti,který mám v hlavě a tak,aby nás to nepoložilo. Prostě to zvládnem .-) tak jsem ráda,že jsem si s nim o tom svým myšlení a obavách promluvila. trošku jsem se uklidnila 🙂

xsuzzi
18. únor 2012

holky blbá poznámka vzhledem k rozhovoru, ale ovu mám dneska🙂 bolí mě vaječník 😅 😝 😨 🙂

xsuzzi
19. únor 2012

Dobré ránko holky 🙂
Tak musim říct, že jsme dohnali to co jsme zameškali, jsme se tulili i večer 😀 a bylo to krásný 🙂 😵
Sem si říkala, že je potřeba udělat něco s tim apetitem na sex a nedělat ho opravdu jen kvuli miminku a tak sem se naladila, že sem si to fakt užila a moc se mi to líbilo 😅 😀 😀 😀 😵 v noci jsme si to moc užili a fakt paráda 😅 🙂 tak sem teda zvědavá co z toho vznikne 😅 😀 😀

ashlee
19. únor 2012

tabulka
snažilky
mitote.................. 23 let.................2. snažení /25DC(poslední cyklus 28 dní)
lucinka0606.........24 let................1. snažení /19 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 15 DC(posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 14 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 14 DC (poslední cyklus 30 dní)

ashlee
19. únor 2012

ahoj holky,
matysek má dnes 19 měsícu.

pincola
19. únor 2012

@lucinka0606 Tos napsala nádherně🙂
@ashlee Moc gratuluju🙂

romannaa
19. únor 2012

Ahooooj🙂,muzu se pridat?....my se tedy snazime uz od listopadu,kdy nam to vlastne vyslo napoprve,ale bohuzel doslo k samovolnemu odchodu:(,ale snazime se dal a doufame,ze se zadari brzy,dnes jsem 25DC....tak uvidime🙂.....hezky den vsem....

xsuzzi
19. únor 2012

@ashlee -gratuluju, hezky si užijte den 🙂

@romannaa -vítej a směle do snaženíčka 🙂

Holky já dnes sama doma, se můžu vyspat a já od 7 vzhuru, konec jako 😅 jdu k babi na oběd a pak pro Peťku k našim, tak se na něj těšim, odpočli jsme si ty dva dny, tak zase budeme mít sílu na další etapu s nemocema 🙂

ashlee
19. únor 2012

@romannaa ahoj mám tě přidat do tebulky?

romannaa
19. únor 2012

ahoooj,jasnyyyy! 😉 prideej,dekuji

lucinka0606
19. únor 2012

@pincola Napsala jsem to víceméně tak, jak to sama cítím, ale čímdál víc se setkávám stím, že to tak máme skoro každá 🙂 Když se nad tím člověk zamyslí, tak je to divné, protože první šílíme, že chceme miminko a pak šílíme z toho, jestli ho teda vůbec chceme...no, ale asi jak by řekli chlapi, tak ženské asi málokdy vědí, co doopravdy chtějí 🙂

@romannaa Ahojky a ať se ti u nás líbí 🙂 Teda 25DC, tak to budeš za chvilku testovat 🙂 Co říká tvoje intuice? Povedlo se ??? 😀

pincola
19. únor 2012

@lucinka0606 Jsi fakt hodná, že sto tak otevřeně napsala. já nemám kolem sebe těhu kámošky ani holky , co dítě plánují.Myslela jsem si, že to mám jen já a říkala jsem si, že zajdu za psychiatrem, že jsem jediná divná ženská, která neví, jestli chce dítě. 😀

ashlee
19. únor 2012

tabulka
snažilky
mitote.................. 23 let.................2. snažení /25DC(poslední cyklus 28 dní)
lucinka0606.........24 let................1. snažení /19 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 15 DC(posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 14 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 14 DC (poslední cyklus 30 dní)
iff_kov...................22let................1snažení / 11DC ( poslední cyklus 28 dní)
romannaa............ let............... snažení / DC (poslední cyklus dní)

ashlee
19. únor 2012

@romannaa napiš mi udaje do tabulky.

ashlee
19. únor 2012

tabulka

snažilky

mitote.................. 23 let.................2. snažení /25DC(poslední cyklus 28 dní)
lucinka0606.........24 let................1. snažení /19 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 15 DC(posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 14 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 14 DC (poslední cyklus 30 dní)
iff_kov...................22let................1snažení / 11DC ( poslední cyklus 28 dní)
romannaa............ let..................snažení / 25 DC (poslední cyklus dní)

romannaa
19. únor 2012

@lucinka0606 ahoooj,mno budu testovat zitra,akorat dnes nejake pobolivani,tak mam obavy,ze ms dorazi,ale snazili jsme se dle ovulacnich testu a mela jsem takovy zvlastni pocit,ze by se zadarit mohlo,uz se tesim az testnu 😉

ashlee
19. únor 2012

tabulka

snažilky
romannaa............25 let..................3. snažení / 25 DC (poslední cyklus 28dní)
mitote.................. 23 let.................2. snažení /25DC(poslední cyklus 28 dní)
lucinka0606.........24 let................1. snažení /19 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 15 DC(posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 14 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 14 DC (poslední cyklus 30 dní).
iff_kov...................22let................1snažení / 11DC ( poslední cyklus 28 dní)

ashlee
19. únor 2012

@romannaa kdy budeš testovat?držim palce at maš // na těhu testu

medi_ivca
19. únor 2012

Ahoj, mohla bych mezi vas? 🙂

romannaa
19. únor 2012

@ashlee Zitra,drz pesti 😉 ,rano jsem mela celkem slusne boleni podbrisku,tak mozna dorazi ms:(,ale nadeje umira posledni,ze? 🙂

xsuzzi
19. únor 2012

čus holky, vítám nové příchozí 🙂
Tak už jsme doma, sem si dojela pro Peťku a hurá jsme doma 🙂 už sem se na něj těšila 😵
Holky tak díky za podporu,já to u Peťky neměla,tak mě to vyděsilo a jsem ráda, že je to normální a že nejsem žádnej psychouš 😅 🙂 jinak Luci to napsala samo moc hezky,ale tak to ví,že to tak je, že jo, mě cítí na dálku,že ví,že vim 😅
moje švagrová mi včera poslala moc hezkou sms na moje trápení....je to normální,ty tvoje pocity,myšlenky,svědčí to o zodpovědnosti a bohužel taky o tom přeplánovávání všeho 🙂 dítě si vybírá rodiče i čas kdy k nim příjde. Takže buď v klidu, bude to tak jak být má. Buď si vás miminko vybralo a chce přijít teď, za měsíc, dva....třeba za rok. Vy se té situaci jen přizpůsobíte a užijete si to... tak mě došlo to co psala,už kdysi jsem to tak říkala,ale zapoměla na podstatu toho všeho....miminko si vybírá nás, né my jeho,ale ono nás, kdy a jestli příjde a když příjde,má to tak být a je to tak správně 🙂 tak se mi zase o něco víc ulevilo,že to je normální tyhle pocity a už jsem zase více méně fajn 🙂 takže depka za náma a jedeme dál 🙂
Holky chtěla jsem se zeptat, ovulaci jsem neměla ani před 4mi dněmi,ani včera jak jsem si myslela,ale dnes, bolí mě tak kurevsky vaječník,že nemůžu ani na nohu došlápnout a proto, jde mi o to...dnes s taťkou nic, pač bude večer unavenej z práce,zítra taky nic,jde o půl 6 do práce a já přijedu ve 4 ze školy, pak už je po plodnym období asi 🙂 ale chci se zeptat, tedy jsme se milovali třikrát v tento týden, naposled včera ráno a večer a když je ovulka dnes,tak k oplodnění nedošlo např. včera, když jsme se tulili, ale kdyby se zadařilo,tak k oplodnění,byť byl sex včera by došlo až dneska s ovulkou asi, že jo? Chápu to tak správně? 🙂 tak to je cca pro dnes vše 😀 uvolňuji pc hackerovi 😅

ashlee
19. únor 2012

@romannaa mě bolelo břicho když jsem poprve otěhotněla,myslela jsem že je to slepak. 😀 .Taky bolí břicho když otěhotníš,jak se roztahuje děloha.

ashlee
19. únor 2012

@medi_ivca ahoj

romannaa
19. únor 2012

vazne?..tak je to nadejne 🙂 ted uz nic,jen rano a hodne.A jak jsi na tom ty? 😵 take preji brzke II

xsuzzi
19. únor 2012

@romannaa -holka já bych klidně dala test i teď večer 😀 🙂

medi_ivca
19. únor 2012

Diky, diky 🙂
My se snazime ted od unora, drive jsme nemohli, kvuli prodelane konizaci cipku.
Vlitli jsme na to uz minulou sobotu, ovulaci jsem mela ted v patek vecer, tak jsme to podporili v sobotu rano 😀 .
Dnes jsem 18 DC. A premyslim, kdy bych mela zacit testovat? 😕

romannaa
19. únor 2012

jooo,to ja taky 😎 ,ale ted zadny nemam a do lekarny jsem dnes lina zajit,zitra jak pofrcim do prace tak hned koupim,snad to nebude jeste brzy..

romannaa
19. únor 2012

@medi_ivca testovat nejdriv tak 14DPO,driv to asi nema smysl 🙂