Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

medi_ivca
20. únor 2012

@romannaa tak to ale jeste zkusis za par dnu ne? 😉 Treba je jeste brzy

romannaa
20. únor 2012

@medi_ivca No,kdyz nedorazi MS tak s radosti:D

barusatko
20. únor 2012

ahojky holky muzu se k vam pridat 🙂

medi_ivca
21. únor 2012

@romannaa tak dej dnes vedet, jak ti to dopadlo 😉

ashlee
21. únor 2012

tabulka

snažilky

romannaa............25 let..................3. snažení / 27 DC (poslední cyklus 28dní)
mitote.................. 23 let.................2. snažení /27DC(poslední cyklus 28 dní)
lucinka0606.........24 let................1. snažení / 21 DC (poslední cyklus 32 dní)
medi_ivca ............32let.................1.snažení / 20DC (posledni cyklus 28dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 17 DC(posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 16 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 16 DC (poslední cyklus 30 dní).
iff_kov...................22let................1snažení / 13DC ( poslední cyklus 28 dní)

ashlee
21. únor 2012

ahoj holky
budete dnes nekdo testovat?

mitote
21. únor 2012

ahoj, tak jsem se vratila od nove gynekolozky ☹ tak mam nejaky zanet, zatocenou delohu doleva a i nejak zapadly za delohou levy vajecnik, na spineni jsem dostala ascorutin a pak duphaston v pulce cyklu mam brat a na tu delohu mam zacit chodit na mojzisovkuna dva mesice, ze by se to tim mohlo spravit. Ve ctvrtek budou vysledky steru a asi to vypada na nejaka ATB. Jinak mam na dva tydny klidovy rezim. Jsem se malem rozbrecela kdyz jsem sla od tama. V ruce letak z repromedy na mojzisovku :-/

mitote
21. únor 2012

@ashlee jinak testovala jsem a nic

ashlee
21. únor 2012

@mitote a dr. ti delala ultrazvuk?
Kamaradka taky cvičila tu mojžišovku,a otehotněla.

mitote
21. únor 2012

@ashlee jojo, delala klasiku stery, ultrazvuk, pohmat, atd... ☹

verisek.s
21. únor 2012

Ahojky holky, mám na vás otázečku.
Máte některá např. životní pojištění, nebo nějaké připojištění, které zahrnuje výplácení dávek v případě pracovní neschopnosti z důvodu těhotenství? Prý něco takového existuje, tak zjišťuji dopředu, abych si to mohla uzavřít, protože pracuji na rizikovém pracovišti a po dobu těhotenství budu na neschopence doma. A penízky navíc přijdou určitě vhod. Já mám pouze pojištění pro nemoc, úraz, kde by se mi vyplácelo od 15. dne nemocenské např. 200,- Kč za den. Ale bohužel se to na těhtenství nevztahuje, tak koumám, kdo by takový produkt mohl nabízet. Děkuju za rady 🙂 🙂

lucinka0606
21. únor 2012

@verisek.s Ahojky, můj dělá už léta fin. poradce, takže ano, existuje takové pojišťění...akorát to má karenční lhůtu, to pojištění...tzn., že si to sjednáš, ale musíš počkat např. 3 měsíce(tento údaj nevím přesně, ale zjistím) než otěhotníš(je to proto, aby si to člověk nesjednal, když už je těhotný). Kdyžtak napiš do IP...

iff_kov
21. únor 2012

@ashlee my se teprve snažíme 😉

medi_ivca
21. únor 2012

@mitote holka to je mi lito. Ale dej tomu cas. Zkus to cviceni, prej to opravdu pomaha. Ma kolegyne taky cvicila a otehotnela. Nic se nema uspechat. A kor kdyz mas nejaky zanet. To chce vylecit. Hlavu vzhuru, bude lip 😉

mitote
21. únor 2012

@medi_ivca jj, za ty dva tydny s asi na cviceni objednam, ted mam mit dva tydny klid

medi_ivca
21. únor 2012

@mitote Me se takto zhroutily plany loni v srpnu. S cistou hlavou se "pracuje" lip. Takto jsem furt myslela jen na to, ze mam zanet, jdu na konizaci a nesmim otehotnet. Hlavne me desilo to, ze mi hrozi rakovina. Nic moc pocit 🙄
Ale prekonali jsme to, je to doufam za mnou. Ty budes taky brzo fit. ja si rikam, ze to tak asi melo byt. Ten muj se mezitim stihl srovnat na 100% s myslenkou, ze bude jednou otcem a ted se snad milacek tesi vic jak ja 😀 😀 😀

bohunka81
21. únor 2012

Ahoj Mitote, já cvičím Mojžíšovou 4. měsíc, zatím jsem neotěhotněla ale to je spíš tím, že mám bloklou psychiku. Každopádně ti chci moc doporučit paní asistentku Babičkovou, pracuje v Iscaru ale není podmínkou to že bys tam musela chodit i do CARU. Je to přímo žačka paní Mojžíšové a je fakt super, taková rázná žena ale moc fajn🙂

mitote
21. únor 2012

@medi_ivca jakto? konizace je co? a proc ze zanetu hrozila rakovina? muj manzel je skvely, valim se ve fatboy s PC u telky, nezvedam nic tezkeho, nic moc nedelam
@bohunka81 diky moc muzes me hodit kontakt?

xsuzzi
21. únor 2012

@mitote -drž se kočko, to nevadí, to uteče a bude to v pořádku a pojedeš dál jako snažilka,nesmutni!!! 😵

xsuzzi
21. únor 2012

jo vítám nový příchozí 🙂

holky já mám zmatek v hlavě, dle mě ovu proběhal v tu neděli,nemohla jsem došlápnout jak mi bolel vaječník,ale až dnes mám takovej ten ovuvskovskej hlen táhlej, myslela jsem,že se ovu pozná hlavně podle hlenu,ale co teda ty bolesti v neděli? Je to nějaký složitý ten proces ovulace 😀

mitote
21. únor 2012

@xsuzzi no jo uz jsem to nejak prekousla, jen uz aby to bylo za mnou

lucinka0606
21. únor 2012

Holkýýýýý, zítra jeden malý zkušební testík 😀 😀 😀 Kdyby náhodou manžílkovi k svátku, ale na 99,9% si myslím, že to bude uplně zbytečné 😵 😵 😵 Myslím si totiž, že jsem ovu měla 14 nebo 15 ,a u Tobinka jsem se teď dívala do památeční knížečky, jsem měla uplně extrémního ducha až 10DC, takže si myslím, že jestli náááááhodou jo, tak to bude asi vidět až cca toho 25. a dál 🙂 No já su táááák zvědavá 😵 😵 😵

lucinka0606
21. únor 2012

@xsuzzi Já měla ovu táhlý hlen snad od 10.2. do 15.2., takže jsem brala tyto dny jako plodné a taky sme se podle toho s mužíčkem v tyto dny chovali 🙂 🙂 🙂 Ale kdy jsem měla jako tu fakticků ovu, to nevím...ale dle bolesti cca toho 14 nebo 15...Je fakt, že 14 mě trošku bolel i sexík...manžel musel opatrně 🙂

staninka77
21. únor 2012

Ahojky holky.
nevím zda ještě mohuz kvám přidat jestly mě vezmete mezi sebe.
Chtěla bych ještě jedno dítko a to holčičku zatím ve fázi nesnažení až od příštího měsíce nebo od dubna ale raději bych to brala hned. 🙂 Po menzes.
Dnes dorazilapo 26.dnech.
Jsem Staňa. 🙂

ashlee
21. únor 2012

tabulka

snažilky

romannaa............25 let..................3. snažení / 27 DC (poslední cyklus 28dní)
mitote.................. 23 let.................2. snažení /27DC(poslední cyklus 28 dní)
lucinka0606.........24 let................1. snažení / 21 DC (poslední cyklus 32 dní)
medi_ivca ............32let.................1.snažení / 20DC (posledni cyklus 28dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 17 DC(posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 16 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 16 DC (poslední cyklus 30 dní).
iff_kov...................22let................1snažení / 13DC ( poslední cyklus 28 dní)

kdo nejste v tabulce tak se přidejte jestli chcete.

medi_ivca
21. únor 2012

@lucinka0606 drziiiiiim pestiiiiii!! 😉

xsuzzi
21. únor 2012

@lucinka0606 -Luci kočko to sem zvědavá teda 😀 tak držim ploutve 😀 😵
no tak já ten hlen tenhle měsíc teda takovej kluzkej měla už hned po MS pak někde pár dnů po sem si taky vytáhla 😅 ale dnes sem si vytáhle extra tahacího 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 tak já nevííííííím 😅 😅 😅 😅 😅 ale podle bolesti ovulka fakt v neděli. Tak kdy teda byla?? 😅 😅 😅 😅

medi_ivca
21. únor 2012

@mitote konizace je operacni zakrok, kteremu predchazi dysplazie na deloznim cipku. Moje gyn vzala na preventivni prohlidce stery na cytologii. Spatne. Udelala dalsi stery, zase spatne. Tak me preposlala do CGOP (centrum gynekologicko-onkologicke prevence). Tam dalsi stery. Spatne, navic zanet v pochve. Atb na 14 dnu. Pak biopsie z cipku. Tam se ukazala dysplazie II. st. Domluvena konizace. Vic najdes na internetu. To vse a rakovinu delozniho cipku zpusobuje HPV vir, ketry mimojine prenaseji muzi. Jak pohlavne, tak oralne!!
Ale uz to mam za sebou. A ty brzo taky 😉

mitote
21. únor 2012

@medi_ivca ajo takto, tak to ja mam cipek pry krasny a taky je fakt, ze jsem ockovana a jen jeden partner za celou dobu 🙂

medi_ivca
21. únor 2012

@mitote hlavne to zdravi!! Nenech se vykolejit zanetem 😉