Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

pajjaa
16. kvě 2012

@axonka kolin 🙂 dej a drz se 🙂

axonka
16. kvě 2012

@pajjaa tak to jsme blizko, ja bydlim cca 25 od Kolina na Prahu🙂)

axonka
16. kvě 2012

@pajjaa Mimochodem, dnes jsem v Manile shanela tehotensky test..... filipinky se snad netestujou, koukali na me jako bych spadla z visne🙂)), takze v nedeli testovani.......

jankajarni
16. kvě 2012

@axonka To mi nedošlo, že budeš asi ve meste, kde to nejhezčí nebude..ale aspon neco poznáš a člověk si pak váží víc, co má, ne? Moc držím palce na neděli...

jankajarni
16. kvě 2012

@mazula je pravda, že mi vadí představa, že příští měsíc nebudem zkoušet, ale stejně by to nemuselo vyjít jako doted, tak je to asi jedno...nejak to moc leti, no...dík, myslím, že nevyšlo, ale dám určo vědět...tak jako tak závidím ovu za týden, jestli stihnete tulko, je to aspon pokus k dobru🙂

axonka
16. kvě 2012

@jankajarni jojo, po tom jsem tu videla uz nikdy nebudu nadavat na prazskou dopravu a v zadnym pripade na ceske zdravotnictvi. Je to opravdu k zamysleni a vsem co si mysli, ze se maji zle bych doporucila to tu videt ☹ . Ale krasna je povaha tech lidi tu, jsou mili, prijemni a usmevavi 🙂 .

pajjaa
16. kvě 2012

@axonka nymburk?? 🙂

mazula
16. kvě 2012

@jankajarni
neee,manžel je už v práci, doma až za 4t,mám toho nejak dosť dnes,ešte aj choroba na mňa vliezla

axonka
16. kvě 2012

@pajjaa jasne, kousek od nymburka.- Sadska

pajjaa
16. kvě 2012

@axonka 🙂 tak to neni vubec daleko 🙂

axonka
16. kvě 2012

@pajjaa To neni, treba se nekde potkame 🙂) ted jsem studovala na netu tehu testy abych vedela co si po priletu koupit 😀 . Ted jdu spat, je tu uz 1:42, tak at rano zase neumiram 🙂

pajjaa
16. kvě 2012

@axonka ahaa tak utikej taky je 19:45 🙂 akorat koupu prcka a pujde chrnet 🙂 doporuciji clearblue 🙂)

jankajarni
16. kvě 2012

@mazula Aha, promin, jsem to spletla. Tak to budem mit společnou mesicni pauzu:( A co Dr., byla jsi dnes?

mazula
17. kvě 2012

@jankajarni
áno, že ten výtok z prsníkov je neuzavretá klapka mliečnych žliaz,a na to ostatné mi dal bylinkové kapsule skúsiť mesiac a keď nič, že mi urobí ten hormonálny profil,ale ja ovu už za pár dní a to môj nebude doma, tak hádam vyjde ovu na budúci mesiac a potom uvidíme čo daľej.A ty ako sa cítiš,kedy očakávaš resp.neočakávaš?

mazula
17. kvě 2012

@luciplasi
ahoj, ako sa darí?

mazula
17. kvě 2012

@mazula
ahoj,už si tu dlho nebola,ako sa darí?

mazula
17. kvě 2012

@mazula
to patrilo pre kaculu 🙂

jankajarni
17. kvě 2012

@mazula tak to vypadá, že by všechno mohlo být ok, ne? já měla včera nějakou zas krizi, neovládla jsem se a bulela jak želva, asi predmenstruační syndrom:( mela bych to dostat v nedeli, bolej me trochu prsa jako obvykle pred a ta nálada hrozná, jinak nic.tak jsem aspon rada, že budem na to pristi mesic samy ve dvou🙂 a přes léto musíme už sakra zadělat, i kdyby nevím co🙂 chystáte nějakou dovču s malým?

axonka
17. kvě 2012

@jankajarni dnes jsem to nevydrzela a udelala si test a bohuzel jen jedna /, tak to zkusim jeste v nedeli.... Ale vypada to, ze dalsi pokus v cervnu 😅

jankajarni
17. kvě 2012

@axonka Treba je jeste sance... kolikaty jsi DC a jak dlouhy mivas cyklus? Ja dneska 27 a mivam 29, takze MS by mela byt v nedeli. Rozhodla jsem se, ze testovat budu az tak nejdriv den po vynechani, uz takhle mam nervy na pochodu. Aspon kdyztak budete moct zkouset cerven, my nebudem v plodnych cervnovych dnech spolu, takze bohuzel az cervenec:(

zdendula86
17. kvě 2012

ahojky, můžu se přidat?

my jsem začali zkoušet první měsíc a včera jsem měla slabou čárku na TT 😵 tak uvidíme co se z toho vyklube 😉

axonka
17. kvě 2012

@jankajarni dnes jsem 21 den cyklu, obvykle mivam cyklus 26-28 dni a MS by mela prijit ve ctvrtek....nicmene zkusim to jeste v nedeli.... na cerven si koupim ovulacni testy a pujdeme na to vedecky.... 😎

axonka
17. kvě 2012

@zdendula86 jasne, ze se pridej🙂)) gratuluji k testu 🙂 , at to dobre dopadne

pajjaa
17. kvě 2012

@axonka nasla jsi na Filipinach tehu test? :D ja si delala rano taky ale ja jsem 8dpo a taky /

axonka
17. kvě 2012

@pajjaa jojo, nasla....delala jsem ho dnes vecer 😅 . Dneska jsem 21 den cyklu a ted jsem zacala mirne krvacet.... takze to vypada, ze jde MS trochu driv nez mela.... Hned jak prijedu domu, vlitnu do lekarny a koupim ovulacni testy a pujdu na to vedecky. Jeste, ze jsem objednana na gyndu, abych to mohla poradne s dr.probrat...to vis, uz nejsem nejmladsi 😉, tak at nic nepromeskam 😀.

pajjaa
17. kvě 2012

@axonka ja dneska taky byla na gynde a dostala jsem rpovnou zadanku pro manzela

mazula
17. kvě 2012

@axonka
ahoj,21DC by mohlo byť uhniezdenie vajíčka, na menzes je dosť skoro,má to veľ žien, že 1-2 krvácajú alebo špinia, keď sa vajíčko hniezdi 😉

axonka
17. kvě 2012

@pajjaa ja jsem objednana na 29.5., tak snad me uklidni a nepozene me na nejakou snuru vysetreni 😒. Ozvu se v nedeli jak dopadl druhy test. Zitra konecne letim domu..... dnes jsem koupila dva TT, jeden negativni .Nevim jakou maji kvalitu, ale uvidime.... Porad koukam na ten test jestli se ta jedna carka nezmeni ve dve 🙂 🙂....jako blazen

axonka
17. kvě 2012

@mazula Ahoj, moc dekuji za info. Uprimne, zacala jsem byt trochu nervozni , kdyz MS je po dost dlouhou dobu pravidelna, proc najednou ta zmena...... V nedeli mam v planu dalsi test, tak uvidime....

luciplasi
17. kvě 2012

@mazula ahojky moc se omlouvám že jsem se dlouho neozvala. Mám teď lítání v práci a okolo svatby 😉 . Jinak čekám co tento měsíc jak to bude 🙂 ... Minule jsem měla necelé dva dny zpoždění a tak jsem pořádně nevěděla jak si mám spočítat ovu tak jsem to nějak odhadla mám ji normálně pravidelně po 28 dnech a teď to vycházelo na 29 nebo 30 tak uvidíme ovu by bylo jen o jeden den jinak a to jsme se snažili tak uvidíme jak to dopadne. Snažím se na to nemyslet 🙂..A co ty jak se máš? Jak jste na tom? Měj se krásně papa L 🙂