Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mazula
22. kvě 2012

@axonka 🙂

axonka
22. kvě 2012

@mokio jasne, ze se pridej a vitej mezi nami 🙂. Mam kamaradku, ktera mela stejne problemy jako ty, po asi 15 letech skoncila s HAK, pak mela rozhazeny cyklus, k tomu ji zjistili polycysticka ovaria, neovulovala....ani je nenechali zkouset a rovnou je poslali na IVF. Prvni pokus se vydaril, ale bohuzel po dvou mesicich o miminko prisla, meli se tri mesice chranit a jit na dalsi cyklus IVF, ale prisla tam uz tehotna a ted ma krasnyho Adamka 🙂 🙂Tim te chci povzbudit, ze ikdyz to mnohdy vypada jako beh na dlouhou trat, urcite se to vydari 😉. A dekuji Ti za podporu 🙂, zatim zkousime prvni mesic, ale pokud to vyjde......splni se mi sen 🙂 🙂

mazula
23. kvě 2012

@axonka
no čo moja, opúšťaš nás? 😉

jane_s
23. kvě 2012

Ahojky holky, ráda bych se přidala, protože se taky snažíme o mimi🙂

mazula
23. kvě 2012

@jane_s
ahoj,vitaj 😉

axonka
23. kvě 2012

@mazula dnes jsem zase testila a myslim, ze carka sili 🙂 , dam si ted asi dva dny s testenim pauzu a uvidime jestli uz bude regulerni 😉

mazula
23. kvě 2012

@axonka
gratulujem,určite to bude tehu 😉 čiarka by sa Ti 2x neukázala len tak 🙂

axonka
23. kvě 2012

@mazula diky, taky si myslim, jen to nechci zakriknout 😉

mazula
23. kvě 2012

snažilky pripájam zaujímavú stránku, ak by to niektorú zaujímalo:http://vnimavetehotenstvo.sk/polodrahokamy-pre-snazilky-tehotne-zienky-a-ich-deticky-v-brusku/

mokio
23. kvě 2012

Děkuju za podporu...ono je to vážně v téhle době nějak horší...a problémů s otěhotněním stále přibývá. Já doufám, že po těch všech hormonech se taky zadaří🙂 A třeba všechny přinesete štěstí a půjde to samo.Axonko to vypadá na 100% těhu.Já to moooc přeju.
Jane-s jak dlouho se snažíte Vy??? 🙂

axonka
23. kvě 2012

@mokio diky ti 🙂 , ja to tak trochu podvedome tusila od zacatku,ale nechci to zakriknout...

mokio
23. kvě 2012

@axonka Je úplně super, kdyby se Ti zadařilo hned na první pokus 🙂 To nám pak budeš hlásit, jak Ti je a jaký máš chutě apod. Mimichodem už ted na sobě něco pozoruješ? 😉

mazula
23. kvě 2012

@axonka
držím pakce,čaká ťa krásne obdobie 🙂

axonka
23. kvě 2012

@mazula dekuji 😉, ted jsem prijela domu z prace a sla zkontrolovat peclive ukryte testy- jestli jsem rano nemela vidiny.... a nemela 😉 carka je videt i bez lupy 😀 jen, aby mi to pristi tyden take potvrdil gyndr.,shodou okolnosti jdu v utery na pravidelnou kontrolu 🙂

axonka
23. kvě 2012

@mokio dekuji, ja se take divim..... v mladi jsem mela caste zanety, tak jsem trochu pocitala, ze to bude boj 😉. Ani ti nevim, ale mela jsem pocit, ze nam to v ten statni svatek 8.5. proste vyslo....od te doby mam takovy divny tlak v zaludku, minuly tyden jsem slabe krvacela asi dva dny, tak uz jsem myslela, ze MS prisla o tyden driv a ze se mi cyklus zblaznil zrovna ted, ale holky mi tu vysvetlily, ze to muze byt pri uhnizdovani vajicka.....uz bych chtela mit jistotu 😅

mokio
23. kvě 2012

@axonka tak v úterý budeme čekat radostnou potvrzující zprávičku 🙂 Já ted jsem 3.den na Duphastonu, po dobrání budu čekat mentruaci a pak netrpělivě na folikumetrii, a budu doufat, že nám doktorka řekne, at na to vlítnem, že ovulka nastane 😉

axonka
23. kvě 2012

@mokio urcite ti to dobre dopadne, budu drzet palce 🙂 . snazis se uz dlouho??

mokio
23. kvě 2012

@axonka Snažíme se od léta, ale měli jsme doma starosti s nemocnou tchýnkou, takže takové to pravé snaženíčko počítám od ledna.Kolik Ti je let, jestli se můžu zeptat? 😉

axonka
23. kvě 2012

@mokio je mi 34 a kus a manzelovi uz skoro 36 😉 a tobe? Moc preju abyste moc dlouho necekali.... ja jsem tu nekomu radila, aby na to snazeni tolik nemyslela atd..., ale ted kdyz vim jak se citim, kdyz nevim na 100% je to hruza,nemuzu myslet na nic jineho...nejradsi bych se testovala po hodinach 😉 Je mi jasny, ze do patku nevydrzim a zitra budu testovat zase.....

mokio
23. kvě 2012

@axonka To bych asi taky testovala do aleluja.Já jsem stejně mladá jako Ty 😅 a druhé polovičce bude 45. Jsi moc hodná, že povzbuzuješ...ono je to fakt někdy náročný a člověk si rád popovídá s někým, kdo do toho vidí 🙂

axonka
23. kvě 2012

@mokio ja jsem taky moc rada, ze se ze vseho alespon muzu vypsat...zatim to nemuzu nikomu rict...manzelovi neco reknu, az pokud to v utery dobre dopadne a nasim a kamaradum az pozdeji...je to tu fajn, clovek pochyti cenne rady a tipy na vse okolo mimi 😉obcas mam pocit, jestli tomu nepodleham az moc, lezu sem porad, ale co uz 😉. Taky vam doma kazdej rika kdy uz budete mit dite?? U nas uz skoro misto pozdravu- ted naposledy tata, misto ahoj, jak se mas? Uz jsi tehotna???? A to nikdo nevi, ze se snazime....Kdyby to vedeli, tak to asi nepreziju 😉 😝, manzel je z moravy a tam jsou starsi porad konzervativni a samozrejme premysleji jakto, ze tri roky po svatbe a porad nic....kamaradi me obvinuji z karierismu, lituji manzela, ze mu nechci doprat mimi, ze jsem asi na prachy kdyz musim porad pracovat atd.....

mokio
23. kvě 2012

@axonka jo, to znám...rodiče taky tlačili.Ale jednoho dne jsem řekla dost, aby nenaléhali, a od té doby klid. Dokonce jsem to našim o snaženíčku řekla, a je to o moc lepší. Neptají se vůbec. Bylo i vtipný- volala jsem mamině, že mám super zprávu- (čekali jsme přeplatek za vodu a to dost vysoký)a chtěla jsem říct, že nedlužíme nic...no a dovedeš si představit, na co myslela...pak jsme se s mamčou fakt nasmály

mokio
23. kvě 2012

@axonka teda nedoplatek 🙂 nééé přeplatek, ten by bodnul 😀

pajjaa
24. kvě 2012

@axonka koci a kdy ti to ukazel ten test prvni test - respektive v den ms nebo kdy?

axonka
24. kvě 2012

@pajjaa poprve se to ukazalo v utery vecer a to by melo byt 26DC, MS bych mela dostat dnes a zatim nic 😉 dnes jsem opet testila a carka sili 😉

axonka
24. kvě 2012

@mokio ja jim to rikam porad, ale to je jako hazet hrach na zed 😎 chvili dali pokoj a ted v sobotu uz zase zacli...a tchyne s tchanem to je jeste vyssi level....porad o tom melou...... 😅

mokio
24. kvě 2012

@axonka to bude radosti, až jim tu zprávu oznámíte! 🙂 A tuší něco manžel? Vydržela si, a nic nenaznačila? 😉

axonka
24. kvě 2012

@mokio zatim nic netusi, testy jsou peclive schovane 🙂 .....pokud bude co, tak mu to sdelim a v utery, jestli mi to gyndr potvrdi. Nema cenu ho plasit,aby pak byl zbytecne zklamany. Kdyz jsem se vratila ze sluzebky hned se ptal jak se citim, jestli to nahodou nemam pocit zda to vyslo, ja mu rekla, ze nevim, ze jsem slabe krvacela takze spis ne a on tak stejne jsme necekali,. ze by to vyslo hned napoprve 😉 .....

zdendula86
24. kvě 2012

@axonka to je super, že sílííííííí 🙂

no, já bych to nevydržela neříct manželovi, při obou těhu to ihned věděl 😅

já už jsem objednaná taky k dr., jdu tam 4.6., to je nekonečný najednou...snad bude vše OK a nebudu tam muset s nějakou potíží dřív

pajjaa
24. kvě 2012

@axonka ja mam dva dny do ms a dnesni test negativni bricho me boli jak blazen u abych to dostala