Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

xsuzzi
2. pro 2011

cooke cože?? 😕 😕 😅 co to je? 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅
mitote klid, určitě to nic nebude a nad rakovinou opravdu nepřemýšlej. Minimálně bys měla vysoký leukocyty a pokud je máš v pořádku, tak se nic takového neděje!
K nám teď na oddělení dovezli z HK paní co má rakovinu slinných žláz a do toho Parkinsona, mazec ☹ paní je tak hodná, až mě mrazí s jakou uvědomělostí, že je na tom špatně žije, sotva mluví,ale já jí rozumím a běhá mi mráz po zádech, když vidim, že ona ví, není mimo, nic. Kéž by v tomhle případě možná byla, musí to být pro ni strašný v takovym stavu 😔

leni_tom
3. pro 2011

@mitote Tak co u doktorky? Výsledky asi ještě nemáš viď. Ale věřím, že to bude v pořádku, že nepůjde o rakovinu.
@cooke já teda neuvažuju, ani před těhotenstvím ani před svatbou. Doma bychom si takové fotky stejně nevystavili a aby je měl jen uložené v počítači, na to mi to přijde škoda peněz. To pak budu radši nechávat fotit děti každej půlrok nebo rok od profíka.

mitote
3. pro 2011

@cooke ja uz jich nafotila :D

mitote
3. pro 2011

@xsuzzi leukocyty mam v norme, lecim se navic z chudokrevnosti, tak me delaji komplet obraz co tri mesice, ale pred mesicem bylo vse ok.
@leni_tom na ORL jdu v pondeli a na ultrazvuk se musim teprve objednat po ORL.

verisek.s
8. pro 2011

Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Mám před sebou poslední 2 platíčka prášků, tak na jaro bychom chtěli taky začít pracovat na mimču 🙂

xsuzzi
8. pro 2011

holky já chci mimouška hned 😅 ale ještě to nejde no 🙂

leni_tom
8. pro 2011

@xsuzzi no a já navíc sedím v práci vedle kolegyně, která je v 5. měsíci 🙂 Tak jí to trošku závidím, krapítek 🙂 No ale mě zbývá už "jen" 5 platíček a jdeme na to taky. Po těch 8mi letech braní prášků už mi číslo 5 přijde jako nic.
@mitote Tak jak, už je líp?

mitote
8. pro 2011

@leni_tom jde to, byla jsem na ORL, tak je vse ok, byla jsem na UTZ stitne zlazy a taky vse ok, jeste me ceka UTZ lymfatickych uzlin. Nicmene si rikam, jeslti ta zizen a cosi v krku neni z antidepresiv, maji to napsany v pribalovem letaku :-/

mavo
14. pro 2011

Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, musím vás dočíst co nového 🙂 Já jsem už týden přes HA, tak se zatím zkoušíme chránit různě... ale nějak nám to nejde :( Respektive manžovi to nejde, má nějakej blok.. tak nevím co budeme dělat.. asi na to vlítneme hned :D

mitote
24. pro 2011

ahoj, tak my se dohodli na terminu snazeni od 21. dubna do 20. kvetna...protoze manzel si usmyslel, ze musim porodit vodnare 😀 ze on je vodnar a je to nejlepsi 😀 vtipalek 😀

cooke
29. pro 2011

@mitote kdyby to s tím načasováním bylo tak jednoduché 🙂, ale přeji Ti ať to vynde. 😉

Já to asi "hrotit" nebudu, prostě si přestaneme dávat pozor někdy v únoru a uvidím 🙂 HA neberu už asi 9 měsíců tak by to mělo být OK. Jen holky můžete poradit jaké brát vitamíny? Co se doporučuje???

mitote
29. pro 2011

@cooke vsak ja vim...ja to beru hodne jako vtip a uz jsem ryla do manzela co bude delat kdyz porodim o mesic driv 😀

mitote
29. pro 2011

@cooke me doporucila gynekolozka vitaminy calibrum babyplan

picasso
29. pro 2011

Ahoj, tak se přidávám k vám. Naše snaha je teprve na začátku (teprve padlo rozhodnutí, že chceme miminko) a prášky už neberu kolik let. Máte jen nějaké rady do začátku (kromě toho nestresovat se apod.) např. je dobré užívat nějaké vitamíny, jak jsou spolehlivé ovulační testy apod.? 🙂

mykolaapsi
29. pro 2011

@mitote Tak ten můj chce zas berana 🙂)

@picasso já beru listovku, snad to bude stačit

mitote
29. pro 2011

@mykolaapsi takze kdy zacinate? 😀

mykolaapsi
29. pro 2011

@mitote aby to byl beran, tak bysme měli začít až někdy v červnu/červenci, ale myslím, že začneme pomalu už od února, března. Respektive už se nechráníme teď, jen manžel si dává pozor, ale už se stalo, že mu to parkrát taky nevyšlo 🙂) takže záleží na osudu a štěstí 😉

mitote
29. pro 2011

@mykolaapsi tak to my se nikdy moc nechraily, obcas kondom, ale od te doby co jsme manzele tak si spise jen davame pozor a zatim musim zaklepat 😀

mykolaapsi
29. pro 2011

@mitote my právě dlouho - nejdřív HA, pak kondom, ale teď to prostě moc nehrotíme 😉

mitote
29. pro 2011

@mykolaapsi ja HA brala jen s byvalym asi dva mesice,delala me dot zle, pak s pritelem z ktereho se stal manzel jsme bud meli kondom ebo prerusovanou, ted uz hlavne jen prerusovanou, protoze by se nic nestalo...ale i driv, kdyz jsem se ptala (chodili jsme spolu asi dva tydny) co by delal kdybych otehotnela, tak jeho reakce byla, ze by sel pro prstynek a vzal si me 😀

leni_tom
30. pro 2011

@cooke @mykolaapsi holky, jaký máte zkušenosti po vysazení HA? Mám teď tři platíčka ještě koupený, ale další už bych kupovat enchtěla Jenže v červnu máme svatbu a jde mi hlavně o pleť, abych se celá neopupínkovala 🙂

cooke
30. pro 2011

@leni_tom pleť se mi opravdu trochu zhoršila, ale až tak po 6ti měsících co jsem HA přestala brát, ale je to hodně individuální .... HA jsem začala brát hlavně kvůli úpravě cyklu, měla jsem to třeba jednou za tři měsíce a hooodně nepravidelný, což se upravilo a teď už vše v pořáku. Brala jsem nízkohormální HA takže váha zůstala stejná 🙂

mykolaapsi
30. pro 2011

@leni_tom souhlasím s @cooke, že je to hodně individuální. já vysazovala po 7 letech a mírné zhoršení bylo, ale nic zásadního...

mitote
30. pro 2011

holky, jste jedine, komu to pisi, ale dnes, jsme to jednou prubly 😀 zvlastni, vzdy kdyz jsem pri sexu rekla miminko tak se muz cukal a dnes sam rekl, chces mimco? ja rekla jo a on to udelal 🙂 porad to nechapu, co ho to popadlo a necekam z by z jednoho neco bylo 🙂

cooke
31. pro 2011

@mitote Stačí kapka, aby byl taťka :D :D :D

mitote
31. pro 2011

@cooke 😀 😀 😀 no uvidime 🙂 kdyz bude tak bude, kdyz nebude tak nebude...strilet se pro to nebudem 😉

mykolaapsi
31. pro 2011

@mitote tak to jsem zvědavá 🙂 my to takhle prubli v říjnu a nic z toho nebylo, ale pocit to byl zajímavej 🙂

mitote
31. pro 2011

@mykolaapsi jo, pocit je to uzasnej, prvne jsem byla nervozni, jestli jsem na to vazne zrala a dnes najednou predstava ze bych cekala manzelovou detatko je uzasna 🙂 zase to posunulo vztah jinam

mykolaapsi
1. led 2012

@mitote a znamená to, že už se začnete snažit nebo to byl jen "úlet" 🙂?

cooke
1. led 2012

@mitote @mykolaapsi Taky mě zajímá jak to dopadne :D Já si několikrát říkala, že to "jen" zkusíme, ale pak mi to nedalo .... za necelé dva měsíce letíme na delší cestu a to ještě být těhotná nemůžu ..... 🙂 pak už to nechám na přírodě 🙂