Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

ddanda
25. čer 2012

@verisek.s tak budeme držet pěstičky a přát tobě i nám, aby to dopadlo.

jane_s
25. čer 2012

@verisek.s Jééé tak koukej dát Veru vědět vývoj testováníčka😉 My s Dančou to už řešíme a už to máme nadějnéééé😉 takže i Tobě to moc přejeme..a na chaloupce to určitě dopadne😉 tam bude relax..no to bude paráda, romantika😉

terunka88
25. čer 2012

Holky, prodávám nějaké zásoby ovulačních testů, kdo by měl zájem, tak je možné přes aukro: http://aukro.cz/ovulacni-testy-sada-20-ks-1-teh...

verisek.s
25. čer 2012

@jane_s
@ddanda No držím všechny palce, co mám 🙂 Tak dobrou a vy se frčte tulit a neseďte na pc 😀 😵 😅

ddanda
25. čer 2012

@verisek.s Když není s kým, manžele namáme doma ☹

jane_s
26. čer 2012

@terunka88 Už nejsou potřeba?😉 Už se zadařilo?🙂

jane_s
26. čer 2012

@verisek.s
@ddanda Tak holky, manžel přijel hodně pozdě, ale připravila jsem mu jídlo, vanu a pak jsem zaútočila a dopadlo to😀 Co ty Dani?

ddanda
26. čer 2012

@jane_s můj přijel celkem ještě včas (asi v půl 11),ale dali jsem si oddech 😀 Zaútočím dneska, ať jsme unavený, jak chcem 😀

jane_s
26. čer 2012

@ddanda Zaúúúútoč pořádně, ať to stojí za to😀DDD

verisek.s
26. čer 2012

@jane_s
@ddanda Dobré ráno holky, Jani, tak držím palečky, ať se to povedlo 🙂 A Dani, tobě dneska to určitě vyjde 🙂
Já jsem nakoupila testy Life Light, píšou, že ovulace nastává 24-48hod po pozitivním výsledku testu..a já myslela, že je hned 😀 Tak dobré vědět 🙂 Začínáme v neděli, v sobotu na svatbě bych to asi neprovedla 😀 😀 No nic, frčím venčit mé "4nohé dítě", už mě tady popostrkuje 🙂 🙂

jane_s
26. čer 2012

@verisek.s Díky díky Veru, teď zase oblíbené čekání na MS😀 a jestli přijde tak ať si mě nepřeje mrška jedna červená..ale tak nebudu to dramatizovat, třeba to vyjde a když ne, tak se nedá nic dělat, život půjde tak i tak dál..ale nebudu sejčkovat že? I Tobě hodně štěstí a písni pak jak jde testováníčko jasan?😉

verisek.s
26. čer 2012

@jane_s Jasan, nejlepší fáze před tebou 😀 😀 😀 Uvidíš, musíš věřit, že nepřijde 😉 A když jo, tak přesně jak píšeš, prostě kdo si počká ten se dočká 🙂 (ale sakra když to je tak nefér 😀 😀 😀 )
Já se stavím dneska asi do knihovny, vypůjčím si všechny knížky o plánovaném rodičovství a bude 😀 😀

jane_s
26. čer 2012

@verisek.s 😀 tak to mě pak budeš muset Veru proškolit ano?😀 Teď jsem dělala OVU test a chudák můj chlap, asi si zase neoddychne😀 začínám ho litovat🙂))

verisek.s
26. čer 2012

@jane_s Hahaha, já myslím, že to je moc příjemná práce náhodou. Můžou být rádi, že se ty děti "vyrábí" takhle...co kdyby měli házet uhlí.. 😀 😀 😀 😀

smisek2011
26. čer 2012

Dobre rano holky, tak mam zase stejnou teplotu jako dva dny zpet uz tyden se mii to mota kolem 36,6 az 36,7 docetla jsem se na netu ze ani vic nemerim kvuli nemoci stitne zlazy...tak co myslite mam den pred ms...mam zkusit testnout???Nebo jeste pockat??

verisek.s
26. čer 2012

@smisek2011 Den před MS, já bych to asi nevydržela a testla. Ale chce to test citlivý od 10, ne ten od 20. Třeba tam nějaký malý duch bude 🙂 🙂 Držím moooc palečky 😉

smisek2011
26. čer 2012

@verisek.s mam ty s citlivosti 10 tak ja to zkusim mozna no...Nevim:( celkem se i bojim🙂

verisek.s
26. čer 2012

@smisek2011 🙂 Není čeho, ne? Jsou jen dvě možnosti 😀 Tak ještě počkej, jestli to vydržíš 😉

smisek2011
26. čer 2012

@verisek.s nevydrzela a zkusila...myslim ze tam nic neni...Bud ja mam halusky a je tam hooooodne slaba carecka nebo nic...tak uvidime🙂 Jdu si dat horke kakao a kinder bueno aby mi z toho smutne nebylo🙂

verisek.s
26. čer 2012

@smisek2011 vyfoť 😉 No nic se neděje, zopakovala bych za 2 dny, pokud ms nedorazí 😉 😉

smisek2011
26. čer 2012

@verisek.s no nejak mi fotak blbne je to cele rozmazane...zkusim za dva dny🙂 jak rikas kdyz ms nedorazi...kdyz dorazi pristi mesic snazenicko znovu

mokio
26. čer 2012

Ahoj holky...tak jsem dnes 26DC a začíná bolet břicho, jako by mrška chtěla přijít. TT-negativní 😒 minulý měsíc jsem to dostala 27.den.Tak čekám, co bude..říkala jsem si, že nebudu zklamaná, ale nejde to.No, nezbývá než vydržet,že??!! 😉

smisek2011
26. čer 2012

@verisek.s dala jsem fotku do alba ale nic tam nejde videt☹

flasinka
26. čer 2012

@jane_s Ahojky,díky za přijetí. 😎 Já jdu příští týden ve středu na preventivku,tak doufám že se tam dozvím jen samé dobré zprávy a že mi dá paní doktorka i nějaké rady a tipy. 😉 OVUtestíky určitě vyzkouším,ať můžu být taky klidná,že ji mám. 🙂 Držím palečky,ať testuješ naposledy. 😉 😎

flasinka
26. čer 2012

@mokio Ahoj,děkuji za přivítání. Už jsem si stačila všimnout,že se tady testuje o sto šest 😀 😀

mendie
26. čer 2012

Ahoj, tak možná sem taky patřím... taky testuju jak se dá 😒 můžu se přidat?

ddanda
26. čer 2012

@mendie Ahoj, sem může každý, kdo chce, ani nemusí být tester 😀 takže vítej 😉

jane_s
26. čer 2012

@ddanda Copak tester, ale OVU testy jsou povinné😀

jane_s
26. čer 2012

@mendie Ano samozřejmě, vítej mezi námi poctivými snažilkami😉 tak jak dlouho se snažíte?

ddanda
26. čer 2012

@mendie a jak jsi na tom s testováním?