Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

jane_s
27. črc 2012

@tera87 Jsi zlatá kočko, já na bylinky celkem věřím, takže doufám, že mi brzy odpovíííí😉 hned pak poreferuju co se mnou paní vyvede😀
@tanis Jéééé musela to být krásná svatba😉 ale jak to rychle uteklo že? Já než jsem se vzpamatovala, tak jsme letos slavili rok😀 hrozně to letí a tak teď to mimi jasný?😀DD

tanis
27. črc 2012

@tera87 jj, na beremku:o) děkuju moc..byl to stres...takže si myslím, že se nezadařilo...uvidíme, za týden čekám MS:o)) ale jsem ráda,že už nemusím na beremko tolik, jen do bazárku a můžu tu být s váma číst si o miminkách:o))

hannyy
27. črc 2012

@jane_s Ahojky Jani, ano tesim se ,ale mozna si jeste pro nej pojedu do nemecka, no nejak to neklape aby byl doma, my mame porad nejaky adrenalin 😀 Tesim se na nej moooooc 😀 😵 Ten festival je kousek od nas - Dacice , tesim se hl.na Arakain 😵

hannyy
27. črc 2012

Holkyyyyyyy dobra zprava dnesniho dne , pani Dr. z kliniky mi dneska volala a ze me berou a muj problem vyresime, tesi se na me a hl.akcepruji moji pojistovnu, mam radost, 9.8.2012 v 17h mam termin 😵 😀

jane_s
27. črc 2012

@hannyy Jéééé to je úžasná zpráva Haničko, to mám velkou radost😉 tak doufám, že mě budeš informovat jak to vypadá ano? Budu na Tebe moc myslet! Ono se to podaří uvidíš, do vánoc jsme obě v tom😀DD Hlavně si to moc užijte o víkendu, musíš pak vyprávě ju?😉

tera87
27. črc 2012

@hannyy jupííí tak to je super 🙂 :-*

@tanis ty si byla nááádhernááá opravdu teda překrásná...

smisek2011
28. črc 2012

Tak holky...jsem zpet v irsku..U lekare jsem dopadla vicemene fajn, cystyste vajecniky( to pry resit nemusim) opozdene ms myvam protoze mam vajecniky za delohou, jinak stitka dopadla taky super prolaktin je taky ok takze nam uz nic nebrani...No a samo sebou..dneska prisly mesicky☹ ach jooo...takze pristi cyklus znovu...

jane_s
28. črc 2012

@smisek2011 Co to znamená cystycké vaječníky? Já totiž trpím na cysty a v pondělí zrovna kvůli tomu jdu k lékaři víš? Neboj se, MS odejde a budete se směle snažit dál, to uteče 😉

jane_s
28. črc 2012

@tanis NO musím opravdu říct, že tak krásnou nevěstu jsem dlouho neviděla, byla jsi dokonalá od hlavy až k patě a ten úsměv😀 ten Tvůj manžel se na Tebe snad nikdy nemůže zlobit, takhle se usmát, tak roztaje každej chlap😀DD fakt super!!!

smisek2011
28. črc 2012

@jane_s no nemyslim ze to znamena ze jsou tam cysty spise ze jde videt ze ovulku mam ze je jako zjizveny po prasklych folikach??Aspon jsem to pakk pochopila kdyby tam byly cysty urco by to resil a nerekl ze je vse v poradku🙂

jane_s
28. črc 2012

@smisek2011 JJ, jen vyzvídám:-/ jak nejsem v pohodě, každá rada dobrá..jsem ráda, že jsi v pořádku!

smisek2011
28. črc 2012

@jane_s vsak v pohode...jen se ptej...na jednu stranu me tesi ze ms prisla ze to nemyvam nejak extra opozdene ale za utechu jsem si udelala horke kakao a dam si cokoladku🙂

jane_s
28. črc 2012

@smisek2011 Jůůůůů, mňam, to vždycky pomůže taková dobrota že?😉 Neboj se, MS co nejdříve odejde a pak se budete dál snažit a než se naděješ, budeš krásná těhulka!

smisek2011
28. črc 2012

@jane_s no ale i ty...bez tebe ja do toho nejdu jako🙂krasna fakt nevim???Urco strasne naberu🙂 toale nevadi aspon se po porodu nebudu nudit a budu mit co shazovat🙂

jane_s
28. črc 2012

@smisek2011 To víš že jo! To dáme dolu, hlavně že budeme mít miminka a pak to bude takovej fofr že zhubneme raz dva😀 jééé to je super, že na mě počkáš kočko😉 tak to se musím snažit teda😉

smisek2011
28. črc 2012

@jane_s Co ty to spis ja🙂 Urco budes prvni🙂

ddanda
28. črc 2012

@hannyy no tak to je supr, tak snad ti pomůžou 😉

tera87
29. črc 2012

@jane_s ten úsměv Tan viď ?Byla nádherná.

verisek.s
29. črc 2012

Ahoj holky, tak já testuju ovu, ráno i večer a nic. 11.-13. den byla slabá čárka a dneska 14. DC už není žádná ☹ Tak nevím, jestli nejsem tento cyklus bez ovulky. To mě teda pěkně štve ☹ Ach jo. Nevím, jestli nepřijde ještě později, ale nevypadá to ☹ Minulý měsíc byla ovu 14.-15.DC a krásně na testu čárka sílila a teď nic ☹ Minule byl cyklus 26 dní a ten předtím 32, docela mi to lítá. Tak teda nevím, co si o tom myslet 😒 😒

zu81za
29. črc 2012

Ahoj holky, tak já jsem dnes 29 DC, už týden mě bolí prsa a v sem taková nafoukla. Merim I teplotu a je pořád vysoka, ttak si zítra skocim koupit testik, abych věděla, jak na to 🙂 m jsem.

jane_s
29. črc 2012

@tera87 To jo, já takhle vypadat tak si pískám😀 je nádherná..
@verisek.s Ahojky Verunko, V klidu testuj dál, já to taky měla na střídačku, někdy slabší, pak skoro žádná a pak najednou OVU, uvidíš, že ještě přijde ano? Moc Ti fandím a nezoufej, vždyť já jí minule měla 17DC, teď 15DC, to nebývá kočko pravidlem že je stejně😉 takže úúúsměj, hlavu vzhůru a testuj dál ano? Snažili jste se o víkendu😉? Jak jste si to užili kočko? Jinak já jedu zítra k dr. mám asi cystu beru☹ hrozné bolesti, bylo mi už do breku..Mimochodem já taky měla OVU testy jiné minulý a tento měsíc! Ono to nebývá stejné, hlavu vzhůru jasan?
@zu81za Ahojkyyyy, tak přeju hodně moc štěstí, ať to dobře dopadne😉 dej nám vědět🙂

tera87
29. črc 2012

@verisek.s tak pro jistotu to pojistětě ob den aspon týden 🙂 ale třeba jsou ty testíky nespolehlivé ☹

tera87
29. črc 2012

@zu81za jéééé tak držim pěsti tfuj tfuj tfuj at tam jsou dvě čárečky 🙂

jane_s
29. črc 2012

@tera87 Presne tak..taky vsem testum neverim..akorat nas to stresuje vid Terezko? Ja uz to asi taky testovat nebudu..akorat pak tlacim na manzela kvuli snazeni..nechci mu to znechutit🙂

tera87
29. črc 2012

@jane_s přesně tak já vzdala i bazání už ...Milda už mi to řek že to na povel je už otravný takhle se na to nebudeme aspon tak soustředit 🙂večer si dáme lemonka a něco dobrýýýho 😀 sice ovulku ještě nemám ale pěknej nácvik 🙂

jane_s
29. črc 2012

@tera87 a kdypak bude OVU?😉

tera87
29. črc 2012

@jane_s mela by o vikendu kolem 4.8. ale mám to taky všelijak tak uvidíme
🙂

tanis
29. črc 2012

@jane_s Ahojky, mrzí mě, že máš teď takový trápení s těma cystama, mamka měla něco podobného na děloze a taky s tím měla problémy, takže se bojím, co já:o/...Dneska to má hodně ženských bych řekla:o( A můžete se snažit dál i přes to?

jane_s
29. črc 2012

@tanis Ahojkyyyy, uvidíme zítra co mi řekne doktor, co to bude za druh cysty a jak velká bude, podle toho mi asi řekne narovinu jak to vypadá s naším snažením, ale věřím, že to dobře dopadne a nebudou nějaké potíže. Přesně jak píšeš, hodně ženských to trápí..uvidím zítra😉 A jak se cítíte mladá paní?😉 Kdypak máš plodné dny?😉

@tera87 No tak to už se blíííížííí, to je super😉 tak se pořádně snažte už teď ob den, ať něco neprošvihnete😉

tanis
29. črc 2012

@jane_s Tak ti moc držím palce a dej vědět, budu na tebe myslet..je to takový blbý pocit, když nevíš co bude....až budeš vědět víc, věřím, že se uleví a na snažení to nebude mít vliv 😉 Jako mladá paní se cítím fajn, těším se na svatebku, zatím jsme na takové předsvatebce s mojí mamkou a manželovým kamarádem ve Francii:o) Ale těším se, až budeme sami a užívat si jeden druhého 😀 Plodné dny teď nějak nestíhám sledovat, normálně jsem se na to vyprdla, tak uvidíme ...každopádně se snažíme skoro každý den, tak jestli byla, určo jsem ji chytla 🙂