Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

tera87
9. srp 2012

@jane_s Jááá a naprosto souhlasim :-*:-*:-*

jane_s
9. srp 2012

@tera87
@oezde Přesně tak holky, já teď vidím i na sobě, že jsem taková divná, nevrlá, trápím se, i vy ostatní jste takové že se poslední dobou dost užíráte a to je blbost, my to musíme vzít naprosto za jiný konec..za ten správný... prostě to vyjde a je to ! My se dočkáme všechny uvidíte!!!! Ale musíme mít trpělivost a hlavně spoutu práce nebo koníčků...nejhorší co může být, je sedět na koníkovi a každý den vidět nové uživatelky, jak dávají foto // na testu😀D z toho nám brzy škrábne😀 My to musíme uchopit jinak prostě!

tera87
9. srp 2012

@jane_s tak tak! a hlavně sakra jsou tady holčiny co se snaźí i několik let! a my tady vyvádíme kvůli pár měsícům.

jankajarni
9. srp 2012

Holky, to je super, že jste🙂 Říkala jsem si to už taky, že kašlu na OT, teplotu a všecko, ale vždycky, když se blížej plodný dny, tak si říkám, že to nechci prošvihnout, že těch šancí je tak maaalinko za celej rok a zas s tím začnu. Naštěstí ovutesty už nemám a teplotu přestanu měřit,akorát pozorovat se asi trochu budu pořád a počítat, kterej jsem den, tomu se nějak asi nedokážu vyhnout, abych si nevzpomnela...člověk má ten cyklus pořád nějak na očích (MS, suchý dny, bolest prsou...) a tím se mi to pořád připomíná.

jankajarni
9. srp 2012

@jane_s Joo, já chci zlechtat!🙂 To máš fajn, že si o tom můžeš promluvit s mamkou. U nás nikdo nic neví, jen my dva a koník🙂

jane_s
9. srp 2012

@tera87 Přesně, jsem trapná nána, že fňukám jen pro to, že nemůžu 5 měsíců otěhotnět..nejradši bych si nafackovala, moje kamarádka nemohla 10 let a zažila si peklo..holky pojďme fakt řešit něco pozitivnějšího, než kdy má která dostat menzes😀 a kdy se jaká cítila při OVUlaci😀 samozřejmě koník je od toho to řešit, ale s mírou😉 A už žádné slzy..takže od te´d tady nechci vidět tohle::: ☹ 😒 😠 😖 😢 = ŠPATNĚ, já chci vidět toto: 🙂 😉 😎 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 = TOTO JEST OK 😉

jane_s
9. srp 2012

@jankajarni Tak si dejme závazek, že do konce září žádné OVU testy, teploty a nic..nikdo nic z toho neudělá a žádné počítání plodných dnů, víme kdy je zhruba máme a to bohatě stačí😉 Budeme se bavit o dovolených, co kterou baví..jak to má která v rodině, na co se těší atd.. prostě chce to vypustit, nebo se tady z toho všechny zblázníme a místo do porodnice nás jednou povezou v andělíčkovi do Havl Brodu nebo Bohnic😀DDD

tera87
9. srp 2012

😀😀😀😀😀😀😀:-*:-*:-*

jane_s
9. srp 2012

@jankajarni No s mamkou jsem si o tom včera promluvila úplně náhodou, viděla na mě že jsem divná, jinak si takhle moc nepovídám, vidíme se jednou týdne a to tam je celá rodina, takže včera to fakt bylo jak volání o pomoc z mé strany..byla jsem jak tragéd a potřebovala jsem "nafackovat a otevřít" oči..😉 ty máš tady nás a s námi můžeš probrat cokoli ano..JÁ JSEM TAKY RÁDA, ŽE VÁS TADY MÁÁÁÁM 😵 😉

jane_s
9. srp 2012

@tera87 SUPEEEEEEEEEEEER, TO JE VONČOOOOO:-*:-* 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 :-*

jankajarni
9. srp 2012

Já jsem pro 😎

tera87
9. srp 2012

tak bábovka upečená a teď dodělávám rajskou omajdu už aby byla mňam.

Koukáte na olympiádu?

ddanda
9. srp 2012

@tera87 a že bys kousek bábovky poslala???!!!! 😀 😀 😀

tera87
9. srp 2012

@ddanda kdyby to šlo pošlu hned 😀

jane_s
9. srp 2012

@tera87 Já jsem právě te´d dodělala šunkafleky🙂) snad si manžel pochutná, udělala jsem dvě mísy i na zítra🙂)) přece se zejtra zase nebudu prdět u plotny😀 Jééé rajskáááá, mňam, dala bych si, kde že to bydlíš beru?😀DD bych dojela na dlabanec😀DD
Olympiádu sleduju tak občas..naposledy mě zaujal plážák, a co ty? Koukáš? Já tam mám kamarádku, triatlon, Vendula Frintová, skončila 15. chodila se mnou na základku a vždycky mě štvalo, že v běhu jsem byla druhá😀 hele ta běžela jak když jí u řitě chytli saze😀DD

jane_s
9. srp 2012

@ddanda
@tera87 😀DD hele aby Terezce něco zbylo, já jím sežeru rajskou, ty bábovku a chudák manžel😀DD

ddanda
9. srp 2012

@tera87 ty nemáš chytrej počítač?To ještě nikdo nevymyslel?

ddanda
9. srp 2012

@jane_s ty jo dvě mísy? Já udělám jednu a máme to na celej víkend a ještě si vezme v pondělí manžel do práce 😀 Včera jsem si dala k večeři (v 9 hodin večer ☹) blbouni s broskvema, co jsem dělala v sobotu. Ty si byly..... 😎

tera87
9. srp 2012

@jane_s kouám koukám baví mě to ...jééé to je pěkný tam vidět někoho koho znáš 🙂 mě naštval Šebrle...proč tam sakra nepustil někoho jinýho?!
Mnááám šunkofleky taky můůůůžu 🙂
tak si zamnou do Prahy přijedte 😀

tera87
9. srp 2012

@ddanda tak jedině že by si ho nějak zrekonstruovala 😀 ale obrázek ti poslat můžu 😀 😀 😀

jane_s
9. srp 2012

@ddanda Hele tys nečela pravidla týýýhle diskuze😀DDD smutný smajlíky jsou tady zakázaný😀 Dostaneš na zadek bejbeeee..já mám dvě misky, mísy jsem přehnala😀 není to zas tak velkýýýý, jeden oběd, skoro celá mísa v háji😉
Mňáááám blbouni, to jako taky můžu, borůůůvkový miluju🙂))

jane_s
9. srp 2012

@tera87 Praha? Hmmm to dáááám😀 takže za 2 hodinky jsem tam jo? TAk mě čekej😀

tera87
9. srp 2012

@jane_s dobře dobře čekáj tě 😀

@ddanda jééé blbouni to neznááám...co tooo je?

ddanda
9. srp 2012

@jane_s sorry, sorry šéfová 😀

ddanda
9. srp 2012

@tera87 dobře, tak pro neznalé našeho nářečí......kynuté knedlíky s broskvema 😀

jane_s
9. srp 2012

@ddanda No ještě, že ses omluvila jako 😀 😀 😀
No jo každej nezná naše blbouny vid?😀DD to je taky název, kdo to vymyslel vid?😀
@tera87 No jo my na královéhradecku jíme blbouny😀

ddanda
9. srp 2012

@jane_s no nevím, kdo to vymyslel....

krevetaci
9. srp 2012

@jane_s Já se hlásím!!!!!!!

krevetaci
9. srp 2012

@ddanda
kynuté knedlíky s broskvema??? tak tedy znám je s jahodou, meruňkou, borůvkou, švestkou ale s broskví??? jsem ještě nejedla 😲

ddanda
9. srp 2012

@krevetaci myslím že je jedno, co do nich dáš. Já třeba miluju s povidly.