Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

chcememimi
1. kvě 2012

@mazula ano první měsíc, ptze jsem byla v prosinci na revizi, tak se muselo 3 měsíce čekat ....

ludmilad
1. kvě 2012

@chcememimi Kluka, pěknýho čerta 😉 a chceme druhé k němu, aby se spolu zabavili 😀

chcememimi
1. kvě 2012

@ludmilad tak to znám :D taky začíná hodně vyhledávat společnost dětí a jsem za to ráda, dřív se jim hodně stranil 🙂

mazula
2. kvě 2012

ahojte baby,včera som bola 17DC,a poobede ma strasne bolelo brucho asi 2hod a vysiel zo mna taky hustý hlien,bolí ma bradavka,a a z jedného prsníka mi vyšla taká žltkavá tekutina,ale s týmto prsníkom mám problém už asi 4 mesiace že cez ovu bolí okolo bradavky a v deň menzesu prestane,tak neviem čo sa deje, či by to už mohlo byť ono,alebo sa zasa len hormóny bláznia,lebo na tehu sa mi to zdá moc skoro.

ludmilad
4. kvě 2012

Je super, jak jsou ty svátky, tak jezdíme na prodloužené víkendy pryč, tak ani nemám čas přemýšlet, jestli to tenhle měsíc vyjde 😀

mazula
4. kvě 2012

tak ja sa chystám na ženské,nemyslím, že to vyšlo,mala som nejaký výtok z bradavky, ktorá ma už dlhšie bolí,a čítala som, že to môže robiť zvýšený prolaktín, ktorý mimo iné bráni otehotneniu,takže paráda, počkám na menzes a objednám sa 😒

mazula
4. kvě 2012

@ludmilad
a ktorý DC si?ja tuším 19 alebo 20

ludmilad
4. kvě 2012

@mazula Já jsem 22DC, takže už po ovu, a do MS daleko..... 😎
Byla jsem vyřídit pas pro malého, kdybychom nakonec někam přece jen jeli - když to nebude moře, tak třeba aspoň Rakousko k jezerům autem.

mazula
4. kvě 2012

@ludmilad
my sme sa tento mesiac snažili málo,v podstate len do 15DC,makáme na baráku, tak sme uprednostnili spánok 🙂 i tak sme 2 mesiace pred tým snažilkovali každý druhý deň a nič, tak sa necháme prekvapiť,ale skôr s tým nepočítam.ja menzes okolo 26DC dostávam,tak už za pár dní budem vedieť

ludmilad
4. kvě 2012

@mazula Tak já za týden a něco budu taky vědět....když do 15DC a cyklus máš 26, tak to by nemuselo být úplně mimo......

mazula
4. kvě 2012

@ludmilad
no ja podla ovu testu 2 mesiace raz ovu 15DC,raz 16DC,ale tento mesiac ma to ozaj nebavilo síliť, vravela som si,že prvý sa nám podaril na 1 tulknutie,tak ak to má prísť, tak to príde

mazula
4. kvě 2012

baby,neviete poradiť?dnes som 20DC a asi 2dni pozorujem že mi z prsníka vyteká taká tmavožltá tekutina.prv som mala fliačik na tričku, teraz len keď zatlačím,mám z toho docela stres,či je to niečo s tým prolaktínom,alebo to súvisí že som syna vyše 2 rokov kojila,ale bojím sa lebo ten prsník ma už dlhšiu dobu bolí, vždy od ovu až po menzes

mazula
7. kvě 2012

snažilky,kam ste sa vytratili?

briuska
8. kvě 2012

@mazula já jsem v diskuzi IUI ...s tím prsem ti bohužel neumím poradit, zkus to ještě napsat do jiných diskuzí, určitě ti někdo poradí

mazula
8. kvě 2012

@briuska
ahoj,ďakujem, už som objednaná k Mudr.kázal mi počkať keď budem po menzese,ak teda dostanem, čo ja teda dúfam, že nie 🙂 držím Ti palčeky nech máš za pár dní poz.testík,ja som dnes 24DC a zatiaľ žiadna bolesť podbruška, tak tajne dúfam...

ludmilad
8. kvě 2012

@mazula Ahoj, my byli opět na prodlouženém víkendu, za pár dní ti dám vědět, jak to tenhle msíc dopadlo, ještě asi tak 5 dní......
Ale žádné příznaky na sobě nepozoruju....

mazula
8. kvě 2012

@ludmilad
tak uvidíš,ja som pri prvom mala všetko až po vynechaní, teraz mám ten výtok z prsníkov, tak neviem,na to že som 24DC práveže nič necítim, tak neviem,či sa zadarilo,alebo to mám len nejak posunuté, takže za 3-4 dni budem vedieť,držme si palce 🙂 ja pevne dúfam, lebo som už 16.5 objednaná k mudr s prsníkmi a keď to nie je z tehu tak sa docela bojím...

simculinek
8. kvě 2012

Ahojky i já se přidávám 🙂 Tak holky, držím nám všem palečky.... a s chutí do toho... 😀 😀 😀 😀 😀

ludmilad
8. kvě 2012

@mazula fakt netuším, co to je, já nic takového neslyšela, tak snad to budeš mít v pořádku a je to z těhotenství 🙂

ludmilad
8. kvě 2012

Možná dobré znamení: Když jsme byli na dovolené v Jižních Čechách, tak jsme viděli několikrát čápa 😀 Tak jsme mu nechali adresu, aby nás hezky našel 😀

jankajarni
9. kvě 2012

Ahoj holky, tak my se tenhle měsíc činili🙂, ale stejně mám pocit, že to nevyšlo. Dost mě znepokojuje, že nemám skoro žádný hlen tak jako dřív, to mi to až vadilo a ted sotva můžem tulknout kvůli suchu. Nemáte s tím některá zkušenost, čím by to mohlo být? Psychika? Hormony? Dneska jsem 19 DC, cyklus většinou 29, tak ještě můžu cca 10 dní doufat.

jankajarni
9. kvě 2012

@ludmilad To je hezký, tak at k vám trefí co nejdřív🙂

jankajarni
9. kvě 2012

@mazula Nemůže to být hyperprolaktinémie? Mrkni pls na můj příspěvek pro všechny, měla jsi prosím před prvním otěhotněním plodný hlen?Dá se otěhotnět i bez toho?

ludmilad
9. kvě 2012

@jankajarni Jsme si říkali, že to musí být znamení 😀 ale když jsme viděli dva za sebou, tak jsme se zděsili, aby to nebyla dvojčata 😀
No dneska jsem to nevydržela, asi 10DPO a testla jsem, ale zírám na to, oči si můžu vykoukat a buď tam nic není nebo úplně neviditelná.....stejně vím, že to nemá cena dřív než v sobotu, ale prostě ženská zvědavost je hrozná 🙂

hhanca
9. kvě 2012

Ahoj, můžu se přidat?🙂

ludmilad
9. kvě 2012

@hhanca jasně! První testování, tak držím pěsti. 🙂

hhanca
9. kvě 2012

@ludmilad děkuji 🙂 Snažíme se teprve první měsíc, tak jsem realista 🙂 Bylo by to milé, ale uvidíme...

mazula
10. kvě 2012

@hhanca
ahoj,tak šanca je vždzy,nám sa prvý syn podaril prvý mesiac a to sme tulkli len 1x 😉

mazula
10. kvě 2012

@jankajarni
ahoj,pri prvom synovi som mala veľa hlienu,podľa toho sme vlastne aj tulki,teraz tiež málo,niekedy mám pocit, že mám cyklus bez hlienu, aj keď ovu testu je pozitív,ale to asi nesúvisé s hlienom...tak neviem,niekde som čítala,že je dobré piť alchemilku ale len do ovu,mrkni tu na koníkovi o tom baby píšu, že to ozaj pomáha,ja som tiež pol roka užívala homeo,ale kvôli tomu, že som sa 9mes pred otehotnením liečila kvôli častým zápalom, tak som homeo užívala k tomu,tak neviem, či to nebolo aj preto,ale vtedy som to nejako neštudovala,neviem.ale čítala som že sú ženy čo majú hlien vo vnútri na rodidlách.Ale možno by stálo za to skúsiť piť tú alchemilku.A málo hlienu je aj keď sa vraj málo pije, čo by tak akurát sedelo na mňa 😒 ja dnes 26DC, takže najneskôr do 2 dní by som mala začať špiniť, aj keď sa na menzes zrovna necítim, iné mesiace už okolo 20DC cítim tlaky a menzesové bolesti, teraz skoro vôbec nič, ale neteším sa,ani netestujem,zariekla som sa , že ak menzes nedojde, tak testnem až 30DC

mazula
10. kvě 2012

takže ja som už 3.dosnívala,menzes došiel...