Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

jankajarni
8. srp 2012

@jane_s přesně tak, ten neustálej kolotoč marnych pokusu a čekání je hrozně vyčerpávající:( nějak mám posledni dobou i vztek na toho myho. vim, ze za to nemuze, ale to jeho "ono to bude...az prijde cas.." atp. uz me stve. chce se mi zajecet " ale ono to nemusi bejt nikdy, chápeš?!" ale mlcim, nechci byt za hysterku a potaji bulim:( tak na tebe taky myslim, kdyz mame ted ty nalady sladeny🙂
a co vasi chlapi, holky?

mazula
8. srp 2012

@jane_s
Tak v podstate minulý rok po lete sme si prestali dávať pozor,ale riešiť ovu sme začali až marec/brezen, lebo jazdí s kamionom, tak to nejak nevychádzalo, tak sme museli začať kalkulovať,a aj tak sme už chytli 4 ovu a nič,môj ovu test dnes ešte negatív, tak dúfam, že dnes mm dorazí a testík zajtra pozitív 🙂 ale bojím,lebo ta dnešná čiarka sa mi zdá svetlejšia ako tá včera 😒 tak neviem,len najhoršie na tom je, že stále mám v hlave to,že čo aj keď chytíme ovu, nemusí to klapnúť...a viem, že ak neklapne teraz, tak budcu ovu zasa nebude doma, ach jo

mazula
8. srp 2012

@jankajarni
no jani, môj sa snaží byť pozitívny, keď ja som už tak negatívna, chlap to asi tak hrozne nerieši ako my 😀 neboj, ešte nebul, čo keď si tehu, to ešte nemôžeš vedieť, ja vravím, šanca je až do poslednej chvílky než tá mrcha hnusná nedorazi

ddanda
8. srp 2012

@jane_s a bude taky tak fousatej? 😀 😀 😀

ddanda
8. srp 2012

@jankajarni Já to s manželem moc neřeším, abych ho zbytečně nestresovala. Ale už mně poslední dobou připadá, jako že ho v mých plodných dnech snad odpuzuju, nebo už nevím, proč bývá zrozna v ty dny unavenej 😀

hrhanka
8. srp 2012

@ddanda fousatý a rovnou s fajfkou v pusině místo dudlíku 😀

hannyy
8. srp 2012

@ddanda my to mame jako svatebku 😉 takze se uz nekuzu dockat 😉

januliiisek
8. srp 2012

@jankajarni Někteří chlapi jsou váně "super".. I ten můj říkal vždy jen:" Však neboj,taky se dočkáš.. Neřeš to,ono to příjde.. Příjde to až příjde čas.." Takže jejich asi obvyklé hlášky,které nám moc nepřidají.. Depky jsou potvory.. ☹

hannyy
8. srp 2012

@jankajarni muj manzel je super, podporuje me, a nevzdava to , i kdyz je unavenej , co se tyce miminka tak je vzdy pozitivne naladnenej 😀

hannyy
8. srp 2012

@ddanda nemuzu 😀 😀

januliiisek
8. srp 2012

@hannyy Kočko,a na tom aukru to není tak zlé.. Sice je potřeba si hodit registraci,ale některé ceny jsou vážně super.. Kolikrát když už se do toho "pustíš" si můžeš vydražit nějaké věcičky docela levně.. Některé jsou sice třeba použité,ale vypadají jako nové.. Já si takhle vydražila pár věciček (setíky) většinou jako kalhoty a třeba vestičku nebo tak.. A místo z obchodu třeba za cca min.500Kč to mám za polovic.. A teďka čekám na balík věciček do postýlky.. Taky za "pusu"... 🙂

jane_s
8. srp 2012

@jankajarni No já mám chlapa na tohle zlatýho, dělá si srandu z toho všeho, hladí mi břicho a říká "třeba už tam je prcek", tak jako nemít jeho, byla bych totálně v háji, je mi velkou oporou a říká mi jak to bude dobrý a tak..to jediné mě drží nad vodou, ještě mít morouse doma, tak bych to už neustála tuplem... musíme být v klidu a ono to vyjde uvidíš😉

jane_s
8. srp 2012

@mazula Tak a´t to teď už vyjde..no jo jak chlap jezdí s kamionem, tak to není žádná sranda že? To se pak těžko s těmi dny kalkuluje, když v podstatě na otěhotnění je pouze 12 dní v roce😀 to je na budku že, ale neboj, trefíte se a dobře to dopadne, žádný stres jasný??🙂

mazula
8. srp 2012

@jane_s
jani si zlatá, no už mám stres, lebo zasa nemá odvoz domov, tak asi až zajtra, to som ale už 13DC a dnes ten testík sa mi zdal svetlejší ako včera, ale včera určite nebol pozitív.tak som na palicu, v robote stresy, malý dnes super nálada, svokrovci za chrbtom, no vraždiť málo, idem radšej do mesta s malým na kole trochu vypnúť, lebo ma už asi dnes odvezú 😠

jane_s
8. srp 2012

@mazula Já jsem se do teď taky stresovala OVU testy,kašli na to, užívejte si jak to půjde a nestresuj se testama, to je k ničemu, takhle totiž najdeš // na OVU testu, začneš stresovat že chlap jinde a je to v háji, akorát se tím pak trápíš a nic s tím nenaděláš..já měla to samé, přišly // na OVU testu, já začala šílet, že se musíme milovat a pak mě to akorát vystresovalo..Tak se odreaguj a zase napiš jasan? budu rada, nejsi v tom sama, podívej na mě, já jsem traged numero uno😀

mazula
8. srp 2012

@jane_s
mi vrav, ja starý pesimista a ešte aj ovu testy v ruke hruza xixi, najhoršie že podľa pocitov, mám pocit, že by aj ovu už došla, no vyznaj sa, tak dúfam že do obeda dorazí, že využijeme obedné spanie malého 🙂 bože baby, kto by povedal, že otehu taký problém...

tera87
8. srp 2012

holky to je erupce nějaká! Ja byla ubulená včera padlo to na mě depka hrozná.

a masáź parádička 🙂🙂🙂

jankajarni
9. srp 2012

u mě bohužel nálada pokračuje, ráno jsem si zase pobrečela v posteli:( je to všecko těžký, příští rok plánujem svatbu a já si nedokážu přestavit, že se vdávám s tím, že nemůžeme mít dítě:( možná to vy, vdané, máte jednodušší, každý se svatbě těší, jak budou děti...na jednu stranu si říkám, že jsme měli se snažením počkat, ale zas bych žila v nevědomosti, tak nevím...co si o tom, holky, myslíte?

hrhanka
9. srp 2012

@jankajarni Ahojky, nevěš hlavu...musíme být silné holky! 😉 Jendou se to určitě podaří...a jak dlouho už se snažíte?

jankajarni
9. srp 2012

@hrhanka ja se hrozne snazim, ale uz nejak nemam sily...pul roku bez jednoho cyklu. vim, ze to neni jeste tak strasny, ale stejne se mi to nezda:( co ty?

hrhanka
9. srp 2012

@jankajarni no mě se to zatim dobře kecá....jsme teprve na začátku, teď zrovna čekám jak dopadne 1.cyklus...dneska mám 27DC...ale jak to tady pročítám, tak půl roku opravdu ještě není žádná doba.. Ale pokud se ti to nezdá, tak si zajdi k doktorovi, třeba vás otestuje už teď i když mě říkala moje doktorka, že se to řeší až po roce, ale možná to má každý doktor jinak nevím...a se svatbou si nedělej starosti. Berete se přece z lásky ne? I kdyby jste nááhodou nemohli mít děti tak se na tom nic nezmění ne? Ale vy určitě děti mít budete neboj! 😉

ddanda
9. srp 2012

@jankajarni po půlroce bych nedělala takový závěry být tebou, pokud nemáš nějaké důvodné podezření.

jane_s
9. srp 2012

@jankajarni Ahojky kočko, koukej se přestat trápit, nebo si Tě najdu, dám Ti na zadek, at máš proč brečet,a pak Tě tak neskutečně zlehtám, že se budeš smát ještě zítra jasný?😀 Kde je vlastně Tvůj problém kočko? Co Tě nejvíc na tom všem trápí? Já už jsem včera byla taky zoufalá, ale veče jsem si o všem promluvila s mamkou, uklidnila mě, zahodila jsem všechny OVU a T testy, chci začít jinak a lépe! Takhle to dál nejde!!!!
@hrhanka Přesně tak, my to dokážeme že jo? Vždyť na ulici je tolik ženských těhu nebo s kočárem, tak mi neříkejte, že jako hrozna my nic😀 to nééé teda..
@tera87 Beruško, já předevčírem bulela a včera totálně na nic nálada, takže asi se fakt něco děje😀DD Aspoń, že sis tu masáž užila..už je Ti lépe poklade?

tera87
9. srp 2012

@jane_s zlatíčko líp mi je ale na bulení mi je pořád 😀. mám pořád divnej pocit tam dole.Asi jsem už fakt blázen.

jane_s
9. srp 2012

@tera87 A nemůžeš být v tom beruško? Nebo v jaké jsi teď fázi? Žádný bulíkování jasný?😀 Ale já mám co říkat, předevčírem jsem ronila krokodýlí slzy😀 no a včera nálada po psa, dneska už je líp, ale někdy to fakt stojí za budku! Hlavu vzhůůůůru kočičko😉

tera87
9. srp 2012

Holky podporujeme se navzájem a tak.Navrhuju nový začátek pro všechny.Žádný bazálni teploty,ovu testy atak. a pojdme si povídat o něčem jiném 🙂🙂🙂🙂

jane_s
9. srp 2012

@mazula Víš co je nejlepší? Vykašlat se na pocity a na OVU testy, najít si zábavu, začít si užívat života a ono to přijde pak raz dva..já to taky taky hodlám udělat, protože jsem si uvědomila jak jsem trapná a fŇukám při každé MS a že to nedopadlo.přitom sakriž jsme zdravý holky, my to dokážeme, jen naše nevýhoda je v tom,že chceme hned a ono to nejde hned, tak jsme jak na trní a pak bulíme😀DD takže hlavu vzhůru.. a ono to klapne jasan? 😉

jane_s
9. srp 2012

@tera87 PŘESNĚ TAK!!!!! VŽDYŤ JSME JAK MANIAČKY!!! PŘITOM JSME ZDRAVÉ, MÁME MILUJÍCÍ CHLAPI, MÁME KDE BYDLET, NETRPÍME HLADY, NEMÁME SE ŠPATNĚ, TAK PROČ SE NERVOVAT.. JÁ VČERA TY PODĚLANÝ TESTY HODILA DO KOŠE, NEMÁM UŽ DOMA ANI TT, PROČ TAKY, DAJÍ SE KOUPIT KDEKOLI, ALE AŽ PO TOM, CO TO TÝDEN NEDOSTANU A NÉ 12DPO KLEPAK SE U MÍSY, JESTLI TO DOPADLO...UŽ NA TO HOLKY KAŠLU!!!! JSEM PRO ZAČÍT ZNOVU A LÉPE!!!! MY TO DOKÁŽEME, ALE NESMÍME SE TRÁPIT, BREČET PŘI KAŽDÉ MS A BOJOVAT😉 JAKO ZA MLADA 😀 😀 TOŽ KDO JE PRO A JDE DO TOHO SE MNOU??? NEBO-LI S NÁMA S TEREZKOUUUU? ZALOŽÍM NOVÉ FÓRUM KLIDNĚ😀

tera87
9. srp 2012

@jane_s můžu ale nemyslim si to.Nebo si to nechci připouštét abych nebláznila.
Teď jse 19DC
Musíme se hndit do klidu všechny začináme bejt pékné rozhozený. všechoy a to neni dobrý.

oezde
9. srp 2012

@tera87
@jane_s jsem pro!
nema cenu se sborove stresovat 😉