Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mokio
21. čer 2012

@jane_s jo,jo,jo..to se musí povést.A ono se to povede,at už dřív, nebo později. 🙂 Ale radši dřiv,že jooo?! 😅 Písnu určitě. 🙂

jane_s
21. čer 2012

@krevetaci Tak jak dopadla prohlídka?🙂 Jsi v pořádku? Určitě vám nic nebrání snažení hm?😉 Jinak mě akorát dělal vnitřní ultrazvuk, ale jinak klasika jako vždy🙂 a co dělal Tobě? Nějaké vzácné rady Ti nedal doktor kočko?😉

jane_s
21. čer 2012

@mokio 😀 máš naprostý rech, třeba hned ať to vyjde..to je pořád jenom nějaké čekání😀 čekání na OVU, čekání na testy, na těhu test, čekání na //, čekání na prohlídku u doktora, pak tisíce vyšetření a pak čekáš 9 měsíců na mimi😀DDD život je jedno velké čekání🙂

petramarie
21. čer 2012

@jane_s Tak hlavne, aby jsi mela cas oplodnovat. 😀 tim testovanim ja to moc prehanet nebudu, zkusim to, abych vedela, kdy ji +- mam a jestli vubec. Vy to zkousite jak dlouho?

krevetaci
22. čer 2012

@jane_s Ahoj, prohlídka dopadla v pohodě a proběhla jako vždy. Vzácné rady mi nedal, jen říkal, že u zdravého mladého páru jsou normální až dva roky snažení. Tím mě docela překvapil. Rozhodně bych to asi po roce neúspěšného snažení začala řešit nějakým dalším vyšetřením mě a manžela.... A co vaše testíkování? Já jsem teď 11 den MS ale zatím netestuju, teď to bude prvně co se budeme opravdu snažíkovat ob den (snad nám to tak kvůli práci vyjde) tak uvidíme...

jane_s
22. čer 2012

@petramarie No vysadila jsem prášky na konci února, ale víš jak, dvakrát snažení vůbec nešlo třeba, protože jsem měla obr cystu a měla jsem hrozné bolesti, že na tulení jsem fakt neměla myšlenky..takže v podstatě jsme se aktivně snažili 2 krát, ale teď zkusím OVU a uvidí se😉 Hodlám to teď jednou zkusit a bude to..nemínim se tím každý měsíc stresovat..musíme si říkat, že jestli to nevyjde te´d, vyjde to příště..hlavní je bejt v pohodě🙂

jane_s
22. čer 2012

@krevetaci No mě doktor řekl, že kdyby to nešlo, mám dorazit v lednu a začneme to řešit, mě řekl, že normální je rok😀 to má každej jinak koukám ty jo..kdybych to věděla, tak už vysadím prášky dávno🙂)) No koukej už začít testovat, já radši začala 10 DC protože jedna kámoška otěhotněla 5 dní po MS, tak aby to člověk zbytečně neprošvihnul víš? Ale samozřejmě je to na Tobě..já jstem dneska 13 DC a testuju už, zatím testovací čárka duch, tak uvidíme🙂 snad se to o víkendu zesílí😉 v jakou hodinu testuješ? My se zatím snažíme teď každý den, manželovi ani neříkám, že bude nějaká OVU, je léto, tak to na nás dobře působí😀 ale ob den to je taky super, možná i lepší co tady holky psaly😉

krevetaci
22. čer 2012

@jane_s Já si teda myslím, že když by nám to rok nešlo, tak to budu chtít nějak řešit, dva roky mi příjdou opravdu hodně bez jakéhokoliv vyšetření. Já právě s tím snažením ob den nevím no, většinou jsem se dočetla, že je to lepší, že jsou pak spermie při větší síle ale po tom co jsem přestala brát HA, tak si uprostřed cyklu připadám jako nadržená 😉 .....a přesně jak píšeš, ještě to léto k tomu 🙂 , no uvidíme, nechci se na to nějak šíleně soustředit ale nejde na to nemyslet. Já jsem zatím netestovala, takže ani nevím jak a kdy testovat ale pokud budu testovat budu chtít znát vaše rady a zkušenosti 😉 . Hlavně si teď tak říkám, že jsou docela k neuvěření takové ty příběhy jak se spolu dva tulili jednou a to ještě neplánovaně a hned se zadařilo...

jane_s
22. čer 2012

@krevetaci Jooo no, kámoška do teď tvrdí, že přes antikoncepci otěhotněla..přítom zatím ví, že si chtěla pouze připoutat chlapa, jsou různé podivné příběhy..je zajímavé, že někdo si jednou tooo a je to😀 a to je teda fakt nějaký divný...chjo..a my se s tím tak prdíme že? Přitom jsme zdravé, tak nevím, asi je to životním stylem, stresem..těžko říct.. Ale neboj se, taky se dočkáme..jj asi máš pravdu a ob den je to lepší, už mi to radila i jedna holčina tady, že dokud se snažili každý den, tak nic a teď ob den a dobrý, tak to tak asi taky budeme muset zkusit😀 ale zas víš jak, každý jsme jiný, asi neexistuje jedna jediná rada jak otěhotnět a podle toho aby se řídili všechny ženský na světě..naše babičky mívaly i 15 dětí a fakt nic netestovaly😀

krevetaci
22. čer 2012

@jane_s 😀 s těma babičkama souhlasím, snažím si říkat, že mám ještě čas a bejt v klidu ale stejně doufám....Snad na nás všechny to letní teplé počasí zapůsobí, hodíme se do pohody a bude 🙂

jane_s
22. čer 2012

@krevetaci To budou v březnu praskat porodní sály😀 No nechci to ani vidět.🙂))) přesně tak ty jo..přece se nebudeme stresovat, chce to brát s humorem..jednou se tomuhle všemu zasmějeme a řekneme si jaké jsme byly řešitelky😀DD Takže hlavu vzhůru, a hurá do boje😀 Těším se na pozitivní zprávičku od Tebe😉

verisek.s
22. čer 2012

@jane_s Ahoooj Jani, tak mi mamka ty karty vyložila a do 3 měsíců by mělo být mímo 😀 Vypadá to na chlapečka, ale máme ho přivézt z nějaké cesty (jediné, kam jedeme je chalupa, kde budu mít zrovna ovulku), takže jsem zvědavá, jestli jí to vyjde 🙂 🙂 🙂 🙂 Jedeme 4.-8.7. 🙂

jane_s
22. čer 2012

@verisek.s Ahojky Veruuu..tak to je super😉😀 jsem to vedela ze to vyjde. Me taky rekla ze to vidi od 7. do 10. Mesice..tsk to uz vydrzime. Tak se na chate poradne tulte jasan?😉 Uz se tesim na ty pozitivni zpravy🙂 a co planujete na vikend?

kikimaruska
23. čer 2012

Ahojky...po práci se hlásím, jsem 10 dní po MS, testy negativní...jak jsem počítala, spíš to bude až nějak 25-27...Tak zatím 🙂

ddanda
24. čer 2012

@krevetaci Taky už tomu nevěřím, že si dva spolu tooo a hned čekají dítě. Nebo jestli to nebude tím, že to vůbec právě neřeší.... Kdo ví. No ale každopádně se mi to taky nějak nedaří neřešit to 🙂

ddanda
24. čer 2012

@verisek.s @jane_s Tak nevím jestli si nemám taky někde nechat vyložit karty, abych byla klidnější 😉

ddanda
24. čer 2012

Ale pozor, včera i dnes kolem nás kroužil čáp, takže ..... Sice bych uvítala jako první vránu, ale už je mi to asi jedno, který opeřenec nám to donese. Klidně bych brala i kachnu 😀

jane_s
24. čer 2012

@kikimaruska To je v pohodě, já jsem 15DC a taky zatím negativní, tak testuju dál a uvidím🙂 snad už to dopadne ty jo..čekám s každým testem a zatím nic🙂 ale ono to snad přijde😉 Tak dej zase vědět ju?

jane_s
24. čer 2012

@ddanda 😀 Kachna by byla fakt originální, o tom žádná😀DDD a tak jak testíky?😉 Já pořád stejnýýýý, ne a ne zesílit potvůůůrka🙂

jane_s
24. čer 2012

@ddanda 😀 to jo teda, hurá ke kartářce😀

smisek2011
24. čer 2012

ahoj holky muzu se pridat???My se snazime uz druhy mesic a zatim nic☹ ted ocekavam ms nemusela by ale uz prijit🙂

mokio
24. čer 2012

ahoj holky...tak jsem nevydržela a 13DPO jsem zkusila testík...a negativní.Tak budu doufat, že jsem ho udělala brzo a dvě čárky třeba ještě dorazí...

mokio
24. čer 2012

@smisek2011 ahoj a vítej 🙂 držím palce, aby ms nepřišla.... 😉 ,já v to tedka taky doufám 🙂

smisek2011
24. čer 2012

@mokio Tak to taky drzim palce🙂Ja mam 25. den cyklu a telota se mi drzi vyssi uz tyden..tak snad no..V utery jsem mela ovu test pozitivni ale ve ctvrtek tam uz nic nebylo myslim ze ovu byla tak pondeli nedele tak snad se nam zadarilo..

mokio
24. čer 2012

@smisek2011 to čekání, jak to dopadlo, je fakt strašný....já bych testovala snad už každý den 😅

jane_s
24. čer 2012

@smisek2011 Ahojkyyyy..jasny pridej se..tak at to vyjde😉 ja ted testuju OVU tak jsem zvedava..je to porad jen cekani ze? Ale dopadne nam to vsem dobre😉

jane_s
24. čer 2012

@mokio treba to je vazne brzy..tak drzim pesticky aby hlavne ta mrska MS neprisla..dej vedet ano?

kikimaruska
24. čer 2012

@verisek.s také jsem byla u kartářky... v úterý...tak uvidíme, zda se vyplní...mj.i to, co už jsem několikrát slyšela...ale odjinud 🙂
@smisek2011 vítej
@jane_s jo jo, je brzy...test byl plně negativní, ta druhá čárka ani nebyla vidět...ale je fakt brzo...ovu čekám asi na bráchovu svatbu 30 🙂

smisek2011
24. čer 2012

@mokio ja taky...uz jsem zkusila i tehu ikdyz vim ze mi to nic ted neukaze🙂 ale zkusit jsem to musella
@jane_s jojo presne tak porad clovek jen doufa a ceka co se tyce ovu testu testovala bych klidne i ted kdyz vim ze jeden den tam carka byla a o dva dny pozdeji uz nee ikdyz vim ze uz se tam asi tento mesic neobjevi, ale tehu test by nam to mohl nahradit ne??
@kikimaruska diky

jane_s
25. čer 2012

@smisek2011 no ja mam ted celkem strach ze OVU testy budou pouze negativni a Tehu psk asi zase taky:-\ no uvidime. A jaky jsi DC?