Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

jane_s
7. črc 2012

@tera87 Já jsem čaje zatím nezkoušela, beru listovku a vitamin E🙂 ty plánuješ čajíky?😉

tanis
7. črc 2012

@jane_s To si taky přesně říkám, s tím drinkem, hlavně holky mi připravujou rozlučku, byly by zklamané, kdybych se s nima nenapila:o)

tanis
7. črc 2012

@petramarie Někde jsem četla, že ovu nemusí přijít z důvodu stresu nebo tak a další měsíc třeba dorazí, je to možný?

jane_s
7. črc 2012

@tanis Ano o tom jsem také slyšela, stačí se v období OVU maličko stresovat a ona prostě nepřijde, je to prý hrozně citlivá věc..máš pravdu!

tera87
7. črc 2012

@jane_s ráda bych něco zkusila ale netušim co 🙂)) když jsme se snažilio o první tak mi dali něco přímo v krámku kde prodávají čajíky sypaný ale to byla nějaká míchanice a nevzpomenu si co to bylo.Zapátrám po netu co se doporučuje. taky jsem tenkrát brala listovku...koupim si ted asi calibrum babyplan tam je všechno 🙂)

tera87
7. črc 2012

@tanis
@jane_s taky jsem to slyšela a vim hodně i od známých že jakmile se třeba i moc upínáš na to otěhotnění tak to taky kolikrát nejde....
Moje známá dokonce byla údajně neplodná a moc chtěli mimi tak nakonec asoptovali holčičku která mimiochodem vypadala jako když je opravdu jejich 😀 byla jim podobná a je.No a jako to pak vypustila z hlavy tak po několika letech zjistila že je těhu a ma i syna vlastního 😀

tera87
7. črc 2012

Holky tak jsem našla tohle Čaj ke zdárnému početí -----------------------------------
100 g třezalky
100 g kopřivy
100 g kontrihelu
50 g hluchavky
30 g měsíčku
20 g řebříčku

Polovina lžíce se spaří 1/4 l vody. Nechá se 15min. louhovat. Pije se 3 x denně mimo menzes. Po využívání se vynechá 14 dní a pak opakujeme.

petramarie
7. črc 2012

S tim stresem je to docela mozny.. Stres pusobi negativne na vsecno. Ta listovka je i vole prodejna?

jane_s
7. črc 2012

@tera87 JJ calibrum taky beru a je super..doporučili mi ho v lékárně, je tam opravdu vše potřebné..tak pak dej vědět ten čajíček, kdyby si nějaký dobrý sehnala ju?😉

tera87
7. črc 2012

@jane_s určitě 🙂) zkusim asi tenhle co jsem ho sem ted dávala -postup a uvidíme a nebo zkusim ještě něco 🙂

tera87
7. črc 2012

@petramarie jojo je volně prodejná 🙂

jane_s
7. črc 2012

@petramarie Mě jí nejdřív předepsal i doktor, má se brát i v prvních 3 měsících těhu..no a teď už si jí kupuju sama, na dva měsíce kolem 60 Kč, to je prd že?😉 to stojí za to..ale calibrum je taky super, doporučuju! Te´d měli v lékárně u nás akci za 99 Kč celé balení, to je super cena..určitě ale listovku ber, to je základ!

petramarie
7. črc 2012

@tera87 mela jsem vzdy od doktora, ale nechce se mi tam ted, tak musim po nejake pokukat v lekarne.

petramarie
7. črc 2012

@jane_s neco si naordinuju, diky. 🙂 Ono uz je jedno, kolik to bude stat, uz tak nas lekarny zdimou za ovu testy. 🙂

kikimaruska
8. črc 2012

Ahoj maminky...mám otázku a zároven se docela bojím...abych se neradovala předčasně. Dnes jsem 25 dní po MS a asi 11-12 dní po ovulaci. Dělala sem si těhu testík-mamatest č.10 a je tam pozitivní čárka. Ne uplně duch, ale je viditelná, ale slaboulionká. Jenže sem ted 3 dny brala GYNOPEVARYL....myslíte, že by to na to mělo vliv a bylo falešně pozitivní? Jdu hned dopoledne do lékárny, test jsem měla jen jeden....Hoolky. Jen co vím Mamatesty snad dělaly hodně falešně pozit.výsledků, ale já nikdy neměla nic, plně negativní a ted je tamkde má být krásná druhá čárečka, jen ale slaboulinká...taky je čas, MS čekám za 6 dní....

kikimaruska
8. črc 2012

Tady ho dávám...nevím, zda to bude vidět...ve zmenšeném...

ddanda
8. črc 2012

@kikimaruska to nevím, jestli by Gynopevaril mohl mít na to vliv. Každopádně si radši kup další testík a zkus pro jistotu znovu 😉 Určitou naději máš 🙂

tera87
8. črc 2012

@kikimaruska kočko mamatesty naopak jsou jedny z nejspolehlivějších (teda co jsem se dočetla ) 🙂 zkus si udělAT test clearblue je to ten digitální ukáže ti i v jakým týdnu by si mohla být 🙂

alt
8. črc 2012

@kikimaruska ten clearblue bych zatím nekupovala, on je totiž citlivost 20, na krabičce to nenajdeš kolikátka to je, když ti 10 ukazuje ducha, tak ta 20tka ti asi ještě nic neukáže.. Já kupovala ty mamatesty a opravdu myslím, že za pár korun dva proužky a spolehlivé.. a taky za jeden digitální stojí 100kč,máš tři balení po dnou mamatestů. to je můj názor, já clearblue testovala,12DPO a nic tak nebylo a na mamatestech už od 11DPO

jane_s
8. črc 2012

@kikimaruska VELKÁ GRATULACE!!!! To je prostě bomba, tak další z nás se dočkala🙂)) tak snad postupně i my další že holky?😉

kikimaruska
8. črc 2012

Děkuju holky, koupím ještě ty Mamatesty...Carlblue jsem už měla ale tam píší přímo zkoušet nejdřív v den plánované MS a to je až za 6 dní...tak budu papírkovat zatím 🙂

tera87
8. črc 2012

Mě v lékárně řikala že clearblue digital dokáže i pýtej den po oplodnění... tak netušim 🙂
myslim si ale že mimi bude 🙂 tak zatim potichoučku gratuluju 🙂

tanis
8. črc 2012

@kikimaruska Gratuluju, myslím, že ten gynopevaryl nebude mít na to vliv, zkus další testík, ale věřím, že to bude ok....držím palce

tanis
8. črc 2012

@jane_s Musíme tomu věřit:o) Těším se, budu asi v sedmém nebi:o))

jane_s
8. črc 2012

@tanis ja dnes nebo zitra cekam na MS😀 tak jsem opravdu zvedava jak to zase dopadne..ale uz si moc nadeji nedelam:-\ no jo..budeme pracovat dal a treba se jednou zadari😉 ty ted cekas na Ovu nebo na MS?

tanis
8. črc 2012

Já mám teď MS:o( už 3. den:o)) Takže až se vrátíme do ČR, tak si koupím OVU test a jsem zvědavá, jestli vůbec přijde:o) Zatím první měsíc zkoušení nevyšel, ale stejně si člověk říká, že je to divný...celý život se bojíme, abychom neotěhotněly, třeba když jsem zapomněla vzít prášek a teď když to člověk naopak chce, tak nic:o)

tanis
8. črc 2012

@jane_s A dej vědět, jestli nakonec mrška dorazila:o)

jane_s
8. črc 2012

@tanis 😀DD jo no, některý holky úplně magořej, aby neotěhotněly a teď když vidím jak to jde a nejde, tak snad už prdím brát nějakou HA ty jo😀 Zbytečný..no ale neboj se, doladíme to a to by bylo aby nebylo..😉 Jj dám vědět, ale myslím si, že to dopadne jako každý měsíc 😔 😔 😔 No jo, tak ukápne slza a život tak i tak půjde dál že?😉 Tak držím pěstičky taky a dej zase vědět co a jak ju?😉

tanis
8. črc 2012

@jane_s Tak uvidíš, z každého oka jen jedna slza a jde se dál...jasan?:o) vědět dám....za 14 dní je svatbička, tak přijdu na trošku jiné myšlenky:o)

jane_s
8. črc 2012

@tanis No a to se akorát povede mimi😉 to bude super ty jo..svatba je nááádherná věc, koukej si to pořádně užít, dát si drinky a ono to pak půjde raz dva😉 těším se na fotky ze svatby🙂 budeš určitě nádherná nevěsta😉