Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

tera87
30. črc 2012

@jane_s Janinko moc na tebe myslim a držim pěsti ať je vše v pořádku 🙂

@zu81za tak jak? jsem napjatá 😉

hannyy
30. črc 2012

@jane_s ahojky Jani tak jak dopadl doktor ? doufam ze dobre 😉

jane_s
30. črc 2012

@tera87
@hannyy Ahojky Holčičky, tak přesně jak jsem předpokládala, mám tam cystu, 4,5 cm, ale uklidnilo mě, že se prý vstřebá zase a ve snažení o miminko nám nic nebrání, tak prostě te´d počkám na MS, měla by dorazit příští pondělí, tak cysta začne mizet a příší měsíc se do toho hold pořádně opřeme..moc vám děkuji za podporu, jste zlatíčka:-*
A jak vyyyyyyyyyyyyyyyyy????😉

tera87
30. črc 2012

@jane_s tak hlavně že ta mcha zmizííí 🙂 a už se ti ozvali z těch bylinek? cysta zmizí a miminko se bude moc aspon pěkně zahnízdit :-*** to se pak bude i střecha natřásat jak se do toho opřete 🙂 🙂 🙂

jane_s
30. črc 2012

@tera87 Doktor mi řekl, že jsem prej mohla klidně i te´d otěhotnět, že to se prý dozvím příští týden, měla bych příští pondělí dostat MS, tak uvidíme, ale asi to vidím na dýl😉 Z bylinek se zatím neozvali, asi léto dovolené, tak si počkám😉 a uvidíme, snad to dobře dopadne beru😉 S ní zatočím že uvidí😀

ddanda
30. črc 2012

@jane_s no vidíš, ještě není nic ztraceno 😀

jane_s
30. črc 2012

@ddanda No doktor je zřejmě optimista😀D ale já bych to opravdu viděla na příště Dani!

ddanda
30. črc 2012

@jane_s nojo, teď nebo příště, ten jeden měsíc už nehraje roli, viď? 😀 😀

tera87
30. črc 2012

@jane_s doktoro optimista ale ty nebuď pesimista 😀 třeba se opravdu zadařilo 🙂

tanis
30. črc 2012

@jane_s Tak hlavně, že to není nic vážného a můžete se dál snažit, to jsem ráda:o)

jane_s
30. črc 2012

@ddanda Jasnýýýý, měsíc sem, měsíc tam, všude kam se podívám😀 😀 😀
@tera87 No každopádně se to dozvím příští pondělí, ale ona mrcha dorazí, prej se jí u mě tak líbí, že si to nenechá ujít..a jak ty holčičko? 😉
@tanis Děkuji moc za podporu, moc si mě potěšila kočko.. přesně tak, neumírám a hurá do dalšího snažení😉 I vám ať to ale vyjde, ať se podělíme o pěkné fotky s pupkama😀

tera87
30. črc 2012

@jane_s my jsme si to včera nacvičovali 😀 tak už by ovulka mohla dorazit 🙂🙂

jane_s
30. črc 2012

@tera87 😀DD ano ano nácviků není nikdy dost😀 jen pěkně cvičte, ať jste připravení😉

tanis
30. črc 2012

@jane_s Na to se taky těším:o) i na to bříško a pár kilo navíc:o)))

hannyy
30. črc 2012

@jane_s no perfektni , to mam radost a ted muzete hura na to miminko vlitnout 😀

zu81za
30. črc 2012

Ahoj holky,tak jsem si udělala testik a vypadá to,že je tam mimisek. Nechci se moc radovat, abych to nezakrikla. Ještě to zkusím ve středu ráno a když jo, tak v pondělí k doktorce. 🙂

ddanda
30. črc 2012

@tera87 ale ať nepřetrénujete, pozor 😀

ddanda
30. črc 2012

@zu81za supr zprávička 😉

tera87
30. črc 2012

@zu81za jůůůůůů :-**
@ddanda neboooj všeho s mírou 😀
@jane_s to pak bude akce S po tom trénování 😀 země se otřásne a jestli tam to mimi ani ted nebude tak teda nevim nevim 😀

tanis
30. črc 2012

@zu81za Jů, to je hezký, všechny držíme palce, aby tam byly opět dvě čárečky:o)

zu81za
31. črc 2012

Ahoj holky, tak jsem to dnes ráno nevydržela a udělalal si další test a už jsou tam dvě hezčí // jak včera večer. Vůbec jsem to nečekala, že to půjde tak rychle a asi mně to zatím nedochází. Doufám, že se vám tento měsíc taky zadaří a bude nás víc. Držím palečky. 😉

jane_s
31. črc 2012

@hannyy No teď už aby přišla MS Haničko a pak hurá na nový cyklus😀 doporučil mi více se hýbat a nejíst tučná jídla..ty teda fakt nejím, ale co dneska není tučné že?😀 To zas jako já ráda jím, tak nebudu držet hladovku🙂))) A jak ty kočičko?
@zu81za Jéééé, tak to je super, velká gratulace, tak ať sílí čárečka a máš co pak potvrzené od dr.😉

@tera87 To jo, to budou otřesy, to ucítíte i vy ostatní😀DDD Trénink je důležitá věc, my ho teda teď zanedbáváme, protože to bolí při tom jak blázen, tak počkáme po MS no, nedá se svítit🙂))

tera87
31. črc 2012

@jane_s no mě to taky bolí a netušim proč ☹ podle dr je všechno v pořádku tak tam asi ještě zajdu.
Dneska mě zase bolí břicho jak když to mám dostat tak nevim co to je.

jane_s
31. črc 2012

@tera87 A nemáš to dostat? ☹ to je pořád nějaké trápení vid? Ale klidně si raději zajdi, za to nic nedáš..lepší to zkontrolovat než se trápit víš to? A nebo není to už OVU? Mě tak jako pobolívá podbřišek,když mám OVU!

tera87
31. črc 2012

@jane_s dostat urcite ne ms mi 26.7. skončila. včera jsem si dělala ovu test a nic. Zkusim to dneska ještě.

jane_s
31. črc 2012

@tera87 Tak to bude asi jinými problémy, doufám, že to budeš mít v pořádku kočko! Jinak OVU bys měla mít v půlce cyklu, tak to je ještě opravdu brzy vid? Ale zkus testovat tak od 10DC, abys něco neprošvihla..Já jsem si říkala, že testovat už nebudu, jenomže mám strach jestli OVU bude když jsem měla cystu, tak zase řeším jestli ještě radši netestovat, teď babo raď vid beru? Moc si přeju aby si byla v pořádku!

tera87
31. črc 2012

@jane_s brzo je ale jelikož jsem měla teď Ms rozhozenou tak se bojim abych jí neprošvihla. Já mám Janinko. pořád něco tak už mě to ani nezaráźí.Si moc hodná :-*
tak uvidíme.

hannyy
31. črc 2012

@zu81za no tak to je bezva, taky gratuluji 😉

@jane_s beru no ja cekam az na pristi tyden k panu dr, co se dozvim a jak to vse budeme resit, ted cekam na MS , sam rikal, ze uvidime kdy mrska prijde 😀 mela by zitra , ale pochybuji protoze mi zatim neni zle 😀 ta ovlivni i nasi dovolenou ........kez by neprisla vubec 😀 takove prani to je , ale urcite mi neni nic platne, avsak my se nevdzavame 😀

Holky jinak jsem posledni dobou silene unavena, vcera jsem asi uz v pul8 sla lezet a v 8 jsem mela uz pulnoc 😉

jane_s
31. črc 2012

@hannyy No a tak by třeba ani už nemusela chodit ne beru??😀 To by byla vůbec parádička že? Tak to na Tebe budu moc myslet, aby Ti to u dr.dopadlo jak nejlépe může..musíme tady všechny táhnout za jeden provaz, my to dokážeme😉 Jééé na tu dovču bych Ti to strašně přála ty plodné dny, to je prostě ráj tyjo! Na jiném místě se děti dělají prostě bez starostí, nádhera!

tanis
31. črc 2012

Holky, tak dnes neočekávaně brzy dorazila MS:o/ Teda fakt to nechápu, mám to dost nepravidelně..min. měsíc byl cyklus 34 dní, teď 26 dní:o( A to už neberu HA rok a půl...Máte to taky některá takhle?