Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

kacule1978
13. bře 2012

@pe_t_ka123 PS: nekdy ale muzes menstruovat, ale nemusíš k tomu ovulovat.......tak jsem to myslela 😉

kacule1978
15. bře 2012

@kacule1978 jj, přesně tak / bohužel / ale já nemám ani jedno 😀

mazula
18. bře 2012

Ahojte, rada by som sa pridala,s manželom sme sa začali snažiť tento mesiac,ale dnes došiel menzes ☹ prvý syn vyšiel na 1 krát, tak som docela smutná,ale nejak som to tušila, cyklus mám všelijaký, i hlien nie je to, čo býval pred 3 rokmi, a posledné 3 mesiace mám aj problémy s 1 prsníkom, vždy uprostred cyklu začne bolieť a prestane až keď dojde menzes, tak sa docela bojím, či to pôjde tak rýchlo.Syn bude mať v máji 3 roky, tak som myslela, že to dovtedy stihneme ☹ a horšie, že manžel jazdí s kamionom, takže od leta to bola prvá ovu , čo sme chytili a nič.A tak si poviem, že keď nevyšlo prvý krát, či vyjde na druhý...

kacule1978
19. bře 2012

@mazula vítaj, moja a neboj sa, vyjde nam to! Já nemám este ani jedno 🙂

mazula
20. bře 2012

@kacule1978
ahoj, a ako dlho sa snažíte?ja som to nechávala na poslednú chvílu pred skončením rodičovskej, no a nevyšlo,a ja chytila takú mániu, že som aj kočík už vybrala,ale teraz som trochu vychladla,manžel plánuje zmenu zamestnania,dokončujeme barák, takže aspoň odvrátim myšlienky.

kacule1978
20. bře 2012

@mazula No prosím Tě, my teď budeme zkoušet poprvé. Příští týden jdu na vyvolávačku, protože mám nepravidelný menzes......pak budu brát Clostilbegyt abych vůbec ovulovala.......tak uvidíme ☹ PS: jinak já kdybych mohla tak už mám koupený celý dětstký pokojíček a všechno.....už mám milion dupaček v neutrálních barvách.. 😖

mazula
20. bře 2012

@kacule1978
tak to držím palce.Ja mám už tiež dupky, riskla som dvoje ružové 😀 keď sa na 1.krát baba nepodarila,xixi,ale ja dúfam, že vôbec otehotniem a v poriadku donosím.S 1 synom som 10t ležela na rizikovom, lebo som v 29tt bola už otvorená a mala kontrakcie, tak si držme palce, nech to klapne,len nám tento mesiac asi nie,mám manželíka v práci ☹

kacule1978
21. bře 2012

Neboj se......vyjde to!

kacule1978
21. bře 2012

@mazula a kolik Ti je moja?

mazula
21. bře 2012

30 budem mať v októbri, no dúfam, tak som to odkladala, nech syn rozpráva, nech je bez plienik, potom sme na jeseň odstavovali od kojenia a na poslednú chvíľu som to nechala.Keby som aspoň muža doma mala a mohla každý mesiac dúfať, ale takto... ☹

kacule1978
23. bře 2012

neboj se! mně je 34 nemám ještě ani jedno ☹

mazula
23. bře 2012

@kacule1978
tak snažím sa to brať zatiaľ pokojne, len človek plánuje, čo s prácou,peniazmi,prvé do škôlky, už nejak to nakombinovať a keď som konečne nakombinovala, tak sa nezadarilo, tak len ďalej skúšať a dúfať.Držím palce, začínate tento mesiac?Neboj sa veku, kamoška otehotnela v 40 a to ešte nechtiac 😉 a ďaľšia v 44, tak hlavu hore

kacule1978
23. bře 2012

snad ano, no...... ☹

jankajarni
23. bře 2012

Ahoj holky, tak mam za sebou 1.mesic snazeni a vcera prisla mens, kterou jsem obrecela:( Vim, ze je to blbost, je to 1. mesic, ale nechapu, proc to nevyslo, snazili jsme se 12-20. DC krom dvou dnu kazdodenne, cyklus se mi zda ok, mam strach, ze je nekde treba v partnerovi nejaky problem a nepujde to treba dlouho...nekolik kamosek ma ted mimi pry na 1. pokus:(

kacule1978
23. bře 2012

@jankajarni neboj se, ještě. Vždyť u zdravých párů je prý 25% možnost na otěhotnění tak musíte chvilku počkat. Můj přítel se ke zkoušení nějak nemá a bez něj neotěhotnim tedy určitě. Přitom je mi už 34 ☹

kacule1978
23. bře 2012

HOlky, jinak poprvé za rok! jsem dnes dostala menstruaci asi po 23 dnech. Jindy tak 50 či 60. Tento měsíc jsem pila do ovu kontryhelový čaj, dvakrát denně. Takže fakt asi upravuje menzes. 😀

jankajarni
23. bře 2012

Diky, Kacule, potřebovala jsem to s někým sdílet, sama nechápu, proč mě to tolik vzalo. O kontryh. jsem taky slyšela chválu, já mám cyklus v poho. Tak pmalu začínám myslet na další cyklus, jestli se třeba snažit jindy, mín často, nevím...Můžete někdo, kdo už prcka máte, napsat nějakou zkušenost? díky

kacule1978
24. bře 2012

@jankajarni No všeobecně se nedoporučuje nějak moc 🙂 HLavně se doporučuje pro muže alespoň dvouděnní půst před ovulací a pak na to v den ovu skončit. Aby semeno bylo hodně "husté". Myslím, že pak tedy střílení třikrát denně kdy se tam ty spermie nemohou tak rychle vytvořit a uzrát je horší......ale to jsem slyšela 😉

mazula
25. bře 2012

@jankajarni
ahoj, no nám sa náš 1.syn podaril na 1.krát,ale teraz sme skúšali,tulkali sme každý druhý deň+deň ovu,podľa ovu testu a tiež nič.my to máme o to horšie, že muž jazdí s kamionom a nie je doma každú ovu ☹ ale už som si povedala, že sa nebudem stresovať, a to sme ponáhľali kým mi neskončí rodičovský,lebo ja budem pn,tak ako pri 1.tehu,keď som ležala 10t v nemocnici,tak uvidíme.musíš to brať tak, že aj keď sa budeš stresovať,nič tomu nepomôžeš,len pohoršíš.tak som sa prestala na to sústrediť, hľadať detské veci na nete,a je mi hneď lepšie.inak pri synovi sme tulkli len 1 krát počas ovu,možno ozaj na tie spermie nie je dobré tak často

kacule1978
25. bře 2012

@mazula no jasný....no člověk si řekně, že se stresovat nemá, ale já mám stres furt.....začali jsme s přítelem podnikat a ještě mám v červnu státnice....asi se po......třeba to tedy ani nepůjde......stejně by byla lepší asi nejdříve svatba, o tom taky mluvíme, ale zase já to miminko chtěla....nechám tomu volný průběh. Dnes jsem si vzala první prášek toho clostylbegitu.....snad mi nebude zle, některé holky s ním měly problémy

mazula
25. bře 2012

@kacule1978
Neboj, pôjde to určite,ja som otehotnela a do toho sme menili prácu, ja ostala pn,dom nedokončený, na konci v nemocnici, muž v krachujúcej firme, čo ledva základ poslala a x tisíc ostala dlžná...a prežili sme to.a teraz keď je relatívna pohoda, tak sa nezadarilo.ale poviem si, ako mi je súdené tak bude, tak sa radšej sústredím na iné veci.A dúfam, lebo som si v živote nechala pár krát vyložiť karty a vyšli mi aj 3 deti 😀 tak sa hádam trafili 😀 len sa netreba na to upínať,Ti vravím ja mánia aj kočík som bola kuk a teda aj vybrala 😀 takže už nič nepozerám radšej a keď sa zadarí, tak až potom,takže radšej kuk na nete niečo iné.neboj, ja tiež stále kuk mimi veci keď kupujem oblečenie pre staršieho 😵

jankajarni
25. bře 2012

Jj, psychika je fakt potvora, prostě nejde nemyslet.Já si řekla, že si to právě užiju bez stresu do podzimu a pak teprv se začnem snažit ve smyslu sledování ovu a tak. ale nevydržela jsem to, měla jsme pocit, že to vyšlo a pak mens byla pohroma...když si uvědomím, že párkrát nebude přítel doma, párkrát mlžem bejt nemocný nebo něco a párkrát to třeba nevyjde, tak je mi z toho čekání smutno. už ted vím, že se ted budem moct tulit nejdřív 14 DC, tak nevím, jestli to neprošvihnem. Mám nejkratší cyklus 28, nejdelší 31, tak nevím no...
mazula- to gratuluju k tomu 1. teda, my se tulili krom dvou dnu kazdy 12-20 DC a nic:(

mazula
25. bře 2012

@jankajarni
no vidíš,aj my to teraz sledovali ovu testy atd,a nic, a vtedy šup a podarilo sa,chce to klud,nám vychádza, že muž možno domky na víkend a to je DC, tak uvidíme.Tiež som si myslela,že to bude ako u prvého, sestrám klaplo vždy, keď trafili ovu, tak som si vravela, však pohoda, prečo by to nevyšlo ☹ musím dúfať, že to klapne, ale to ťažko, keď muž má prácu akú má...uvidíš, ak sa podarí, možno bude stačiť ozaj len ten jeden deň, že min.mesiac to bolo moc často.koľko máš rokov?

mazula
25. bře 2012

@jankajarni
A to mám pocit dnes 8DC že ma začína bolieť spodok ako na ovu,asi ma porazí,lebo už dlhšie mám pocit že ovu nie každý mesiac,aj keď som si 3mesiace robila testy a vychádzalo mi to na 14.deň,aj keď cyklus 25-27.som z toho pakica 😖 tým pádom ak je to ozaj ovu, tak zasa nič, a už potom neviem,ako to vyrátať, keď nemám muža doma. ☹

jankajarni
25. bře 2012

@mazula
Koukám, že máme víc společnýho,můj taky věčně pracovně fuč. Je mi 28. Ovu jsem testovat nezkoušela, jen počítat. Intuitivně tak nejak věřím, že ji mívám až tak cca 16 DC, ale nevím...Nejkratší je u mě 28, ale spíš typičtější 29, 30., tenhle posledni dokonce 31. Na těch 29/30 by ta 16 na ovu docela sedla, ne? Akorát jsem ted mela jeste hnusnou chripajznu, tak se bojim, ze telo neni ok a zas to nevyjde:( Ale zas jsem slysela, ze spousta holek byla ve stresu, vycerpana a najednou //.Taky to nemusi byt vubec ve mne, ze...to je desny, kdyz clovek vubec nevi, v cem je chyba a co udelat lip...

kacule1978
25. bře 2012

holky nebojte, však ono to jednou vyjde.....problém je, že vše fakt přepočítáváme na pokusy 1x za měsíc a nedostat to....a je to stále nahoru a dolu..... ale ono to vyjde!

mazula
25. bře 2012

@jankajarni
áno, to by mohlo byť,presne ako píšeš,keď sme od jesene tulkali a nedávali pozor, tak som si vravela oki,však som vedela, že sme nechytili ovu,ale teraz ovu sme chytli a test negatív,a teraz si poviem, že ako ďalej...keď ozaj po dlhom čase sme trafili ovu a nič, že ako dlho to teraz bude trvať,ale nevešiam hlavu a dúfam že manželík dorazí a ovu počká 😀 a hlavne, že to klapne,musííííííííííí

mazula
25. bře 2012

@kacule1978
no práve,kebyže ovu tak celý mesiac 😀

kacule1978
25. bře 2012

holky, my teprve budeme zkoušet a já jsem nervák takže to bude ještě jízda......

mazula
25. bře 2012

@kacule1978
😀 hlavne si to uži, ja som stresovala,sledovala testy, naháňala mužíka 😀 a nič z toho, držím place,kedy máš ovu?