Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mazula
3. dub 2012

kde ste sa stratili snažilky jaro 2012? 😉

jankajarni
3. dub 2012

@mazula Tak super, to by vám mohlo klapnout . Já se neztratila, ale zatím nic novýho🙂 Od 11DC mírný hleník a tulknutí bude až 14 DC, tak snad nebude pozdě...Od příštího měs. asi taky začnu testovat nebo měřit BT, počty a hlen mě matou...

mazula
3. dub 2012

@jankajarni
ja som bola teda prekvapená,myslela som, že ovu bola skôr,začala som testovať až večer 13 DC a keď som videla slabú čiarku,aj nasledujúce dni,myslela som,že je už po,tak som bola šokovaná,ale oki, som rada, tak sa necháme len prekvapiť,aj minulý mesiac som sa vytešovala, že sme chytili ovu a nič,tak len čakať,čakať,pri 1 synovi som merala BT asi 3 mesiace len a bola som z toho jeleň,ale pracovala som aj v noci, takže o ničom,ale hlien velice spolahlivý, ale teraz by som to bez testu nevedela.tak sa držme 😉

coralin
3. dub 2012

@lenickae Ahoj, gratuluju a kde? My jsme měli s mužem svatbu loni v červenci a bylo to super🙂

coralin
3. dub 2012

Ahoj, ráda se přidám, dnes jsem byla u doktora a kvůli imunologii posouváme stimulaci a celý proces IVF na květen (už třetí) tak uvidíme, ale docela se tak nějak zvláštně těšim 🙂 i když se i trochu bojim....

lenickae
3. dub 2012

@coralin Ahoj, jelikož už nevím, na jaký můj příspěvek reaguješ, tak ti nemůžu ani odpovědět 😀 . V této diskuzi jsem už nějaký čas nebyla..

coralin
3. dub 2012

lenickae Ahoj, na tu svatbu v červenci, ale v pohodě, já se tu tak rozhlížím neb tu nejsem moc dlouho

jankajarni
4. dub 2012

@mazula Tak jsem ted ze vseho jelen, mela jsem hlen 11-12DC, dneska (13DC) temer zadny. Tak jsem nevydrzela a testla dnes ovu testem a je tam jen slaboucka druha, takze neg. Ze by uz bylo pozde se mi nechce verit, to by musela byt ovu uz 11, 12 DC...Mela jsem driv vyjimecne kratsi cyklus nez 28, ale posledni tri cykly 28,29, 31. Jsem tak doufala na ten zitrek a naslednych par dni, jestli jsme prosvihli, tak je to desny. Predstava vseho znovu zas za dalsi mesic me desi...Udelam ovu jeste zitra, myslis, ze muze silit?

mazula
4. dub 2012

@jankajarni
zajtra vlozim foto moje testy uvidis, ja slabulinke ciarky, myslela som ze je po a potom ovu uplne silna,neboj,testuj

jankajarni
4. dub 2012

@mazula dik moc za povzbuzeni...strasi me jen ten nahle skonceny hlen, ale zdal se mi brzo a kratce (jen 2 dny), tak treba...moc ti drzim palce asobe taky, budu testovat

mazula
5. dub 2012
mazula
5. dub 2012

neviem či to dobre vidieť,asi je to moc malé,inak neboj hlien neni smerodatný, sú ženy, čo ho na vonkajšku necítia,ale je na krčku,ja teraz podľa hlienu neviem vôbec, pred 1 pôrodom úplne ako podľa knižky, takže preto radšej test, tak sa necháme prekvapiť, dnes som už 19DC, tak uvidíme

sefova
7. dub 2012

@jankajarni - určitě zkus testovat dál, pokud míváš delší cykly, je pravděpodobnější, že ovulka bude později. já mám pravidelné 30-ti denní cykly a ovu zpravidla 17 DC

mazula
8. dub 2012

@jankajarni
ako pokračuješ s testami?ja som dnes 22DC ale bolí ma brucho ako na menzes, tak neviem,neviem

jankajarni
9. dub 2012

@mazula dika za fotecku, ten 16DC vypada nadejne🙂 Já jsem tez testovala a bylo to takhle: 13 DC v 18.00 slaboucka, 14 DC v 18.00 téměř jako kontrolní, 15 DC v 10 hodin dopoledne nejsilnější a večer tentýž den (15DC) v 18.00 už slaboučká jako ten 13 DC. Tulko 15 DC večer, ale mám pocit, že jsme to nějak prošvihli, pač v ten den ráno jsem trochu ještě měla plodný hlen, ale odpoledně už ten bílý krémový a to jsem vyčetla, že už je po ovulce a čípek uzavřen, tak nevím...Ale celkově mám poslední dobou hlen nic moc, když si vzpomenu oproti dřív...netušíš, čím by to moho být, nějaké rozhašené hormony, nebo co?moc držímpalce, at to pobolívání není mens, ale úplně něco jiného🙂)

mazula
9. dub 2012

@jankajarni
uvidíš, niekde na koníkovi som čítala že treba tulky deň po pozitívnom teste,ale neviem presne ako to je.ja dnes 23,ale netuším,brucho pobolieva,ale aj pri prvom tehu stále na začiatku ako na menzes a v podstate prvý príznak bol až vynechaný menzes, boľavé prsia a nevoľnosť až neskor.Ako je to s hlienom ani sama netuším,teraz už len čakať,ak nedojde menzes,tak skúsim aj za 3 dni testnúť,to budem 26 a v poslednej dobe som mala najdlhší cyklus 28, tak ak by niečo bolo, hádam by to bolo vidieť už

mazula
10. dub 2012

@jankajarni
ja som dnes 24DC a skúsila som síce až poobede testnúť a nič,myslím že pri mojom cykle 26-27 už by niečo vidieť bolo,no sklamanie veľké...

mazula
10. dub 2012

inak som to aj tušila,lebo celý deň ma s prestávkami bolí brucho ako na menzes, takže ani 2.cyklus nebol úspešný ☹

megy
10. dub 2012

ráda bych vás povzbudila ve snažení a popřála co nejvíce pozitivních výsledků.

také bych vám chtěla napsat vlastní zkušenost s ovu testy - když jsem byla vdaná, tak jsem je zkoušela a nic z toho, ikdyž byly krásně pozitivní 😒 tak je otázkou, jestli jsou doopravdy tak spolehlivé, nebo je to jen tahák peněz.

Mívala jsem cykly cca 28dní, ovulka probíhala většinou 16-17DC, po dlouhých mých potížích jsem se zaměřila hlavně na sebe, začala jsem hodně plavat, více hýbat, pravidelně jíst, tekutin cca 3litry a musím se přiznat, že tomuto hlavně připisuji, že jsme otěhotněli bez potíží. Když jsem to pak zpětně počítala - tak jsem měla ovulku dokonce 13DC místo 16DC podle testů.

mazula
10. dub 2012

@megy
no, ja som k prvému prišla úplne "na pohodu" na 1.krát a preto som aj tak dúfala že klapne aj druhé mimi,tak som z toho celá rozcuchaná,že kde je zádrheľ ☹ Pozerám, že už to máš za pár 😉 držím palce,ja mám prvého tiež chlapčeka, na budúci mesiac bude mať 3.čaká ťa veľa radosti, už si to ako najviac ide,lebo to hrozne letí

mazula
10. dub 2012

@kacule1978
ahoj moja,ako to vyzerá u Teba?

kacule1978
10. dub 2012

@mazula ahoj moja, já som asi eště němala ovulaciu..dnes som 13 den a nic.....ale já mývám dlhé cykly tak těžko povedať.... ale zkůšame sa tuliť tak obdeň 🙂 Ako Ty?

kacule1978
10. dub 2012

@megy no to je pěkné.....a já za to vyhazuji tolik peněz 😀, jo, to mi potvrzuje to, že příroda je mocná čarodějka 🙂

jankajarni
10. dub 2012

@megy dík za zkušenost, člověk to asi nakonec vážně moc neovlivní a je to o pohodě a o štěstí...Jenže mně to prostě nejde se na to nesoustředit, je to nekonečný čekání na další dobu kolem poloviny cyklu a pak nejistota-je brzo?je pozdě? a jak často a kdy jste se tulili, když se zadařilo, jestli se můžu zeptat? my jsme si úplně neřekli, že se snažíme, spíš že tomu necháváme volný průběh, nechci, aby můj věděl, jak to prožívám...ale ted se ptal, jestli náhodou něco a jsem ve stresu z toho, že třeba taky začíná být nervozni, jestli je všechno ok...

sefova
10. dub 2012

@jankajarni - tak jak jsem psala, že mám ovu pravidelně, tak zrovna tenhle měsíc...hmmm....přikládám z jiné mé diskuse:
jiank u nás byly velký plány a nějak vzaly za svý 🙂 v pátek jasně pozitivní ovu test, jenže se ohlásila návštěva a přespala do soboty…nejprv naštvaná a pak jsem si řekla, hele je to znamení a nelitovala jsem. nasmála jsem si asi 5 let života navíc a skvěle jsme se bavili 🙂 v sobotu ráno utajená rychlovka 😉 , BT nahoře, kontrolní ovu test už ukazoval slabou druhou čárku. říkám si, jo jasně už je po. neděle ráno, teplota prudce dolů…no dělá si srandu? ovu negativní…dorazila druhá návštěva a opět přespali, druhej super večer…no a v pondělí ráno jak přes kopírák, teplota hup nahoru, jenže jsem si uvědomila, že mě pořád píchá v podbřišku, takže testík = jasně POZITIVNÍ! 😕 no kruci, jak může být pozitivní, když už je teplota nahoře…a závěr??? na to jsem fakt sama zvědavá 😀 užila jsem si super velikonoce :palec: a i kdyby to nedopadlo, nebudu litovat. má to ještě jednu výhodu…vzhledem k tomu zmatku nevím jakej DPO jsem nebo budu, takže mě to nebude lákat testovat a max to zkusím 30 DC, kdyby měla dorazit MS 😀 😀

- takže vidíš, příroda si to prostě vždycky zařídí po svém, ale ten cyklus, kdy se nám to povedlo i když nedopadlo, bylo ten 17DC, podle BT den největšího poklesu, než teplota prudce stoupla, testy jsem nedělala

mazula
11. dub 2012

@kacule1978
ahoj, no čo Ti poviem, ovu sme chytili,dnes som 25DC,ale od včera mám silné menzesové bolesti,takže tomu veľkú šancu nedávam ☹

kacule1978
11. dub 2012

@mazula neboj, moja, vyjde to. Ak nie teraz, tak na buduci mesiac!

mazula
11. dub 2012

@kacule1978
no to práve nevyjde,lebo môj nastupuje na 6t turnus do práce ☹ ale stále dúfam,dúfam, je mi ozaj horšie než obvykle, tak buď sa tam dole niečo deje,alebo bude extra bolavy menzes

kacule1978
11. dub 2012

@mazula no tak držím pesti......to, že pracuje mimo domov je těžké, to tedy ano,ale ja verim, že sa brzy podarí, moja 😉

mazula
12. dub 2012

dobré ránko, tak baby dnes som 26DC,vtedy vačšinou začínam aspoň špiniť,zatiaľ nič,ale ja menzes málokedy,skoro nikdy ráno,aj keď je tento cyklus divný,podbruško 2 dni strašne bolelo,aj dnes v noci,úplne dlabalo,teraz od ráno vôbec nič,a posledné 3 dni poobede mi je na zvracanie,ale len tak 2hod,potom je to ok, tak neviem, či zo stresu,čo mám doma,robota,malý,atď alebo sa niečo klube,aj keď neviem,či by to nebolo moc skoro,pri prvom som zvracala až okolo 5-6tt.držte mi palce babenky 😉