Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

tera87
21. črc 2012

@januliiisek to můžou ale je to málo pravděpodobný. Zkus najít néco tady na koníkovi určo tady néco bude 🙂

januliiisek
21. črc 2012

@tera87 Určitě se mrknu.. Ale tak snad to bude v pohodě(teda aspoň v to doufám). 🙂

jane_s
21. črc 2012

@januliiisek Tak se drž Jani, bude to dobrý uvidíš😉 jsme tady s Tebou! Dej vědět jak to dopadlo ano? Myslím na Tebe!

januliiisek
21. črc 2012

@jane_s Děkuji moc za podporu 🙂 Určitě jak budu něco vědět tak písnu.. Ale nejspíš se toho víc dozvím ohledně těch odběrů až na další kontrole myslím 15. A ještě jednou opravdu mocinky moc děkuji 😉

tera87
22. črc 2012

Dobré ranko tak už začínám špinit a MS je tady mrcha jedna 😀 a začnu pít ten kontryhelovej čaj.

verisek.s
22. črc 2012

@januliiisek Držím pěstičky, ať je všechno v pořádku a miminko roste jak má 🙂 🙂
@tera87 Heršvec, Teri, tak to je mi líto. Ale nevadí, není všem dnům konec 😉 😉

tera87
22. črc 2012

Já vás v tom nemohla nechat přeci 😀😀😀

jane_s
22. črc 2012

@tera87 Jéééé, tak to fakt dopadlo jo? Potvora jedna😀😀 ale zase seš jako frajerka, že s námi držíš jednu basu, tak ať potvora co nejdřív odejde a můžete se snažit dál😉 Ono to vy jde sakra, musíííííí😉

jane_s
22. črc 2012

@verisek.s Tak ja Verunko? Už dorazila MS v plné parádě nebo čekáš?😉

verisek.s
22. črc 2012

@jane_s Dorazila už v pondělí Jani, u je i po ní....tak příští víkend se na to vrhneme 😀 😀 😀

jane_s
22. črc 2012

@verisek.s Jéééé no tak to je fantastický, že je po ní😀 tak to to krásně vyjde na chatičku vid beru?😀 Tak to jsem zvědavááááá😉 a budeš testovat OVU?😉

kikimaruska
22. črc 2012

Ahojky, tak už jsme zpátky. Skoro celé nám to propršelo, ale co, já byla pořád unavená a stejně jsme většinu dovči jen prováleli a prospali 😀
@mavo u prvního syna jsme měli v bytě kočku i psa. Přestože by těhotná neměla čistit kočičí wc, u nás by to krom mě nikdo neudělal, takže já sem to čistila...přestože to nedoporučují. Kočka s náma spala i v posteli, ven nechodila, jen čistě gaučová...nic sem nechytla jako další mé kamarádky...podle mě to hrozí hlavně u tech venkovních, co se toulají i venku...ty domácí co nepřijdou s ničím do styku by neměly být tak rizikové...a pokud bude navíc i očkovaná, pravidelně odčervovaná....a krmená kupovaným žrádlem...

ddanda
23. črc 2012

@kikimaruska ahojky mamino, tak to jste měli ideální počasí na válení. Taky jsem včerejšek proválela na gauči, byli jsem v sobotu na svatbě....A jak se jinak cítíš?

tera87
23. črc 2012

@jane_s já si řikám że tělo má asi důvod proč se nezadařilo. Musíme být úplně zdravoučký. Do podzimu prostě budeme mít novou skupinu těhulky z jara 2012 😀 a jestli ne tak se naštvu. 😀😀😀
😀

verisek.s
23. črc 2012

@jane_s Jasan Jani, zásoba testů nakoupená 🙂 Tak v pátek asi začnu 🙂 No jinak tu teď byla mamka, vytáhla jsem si pořád v kartách holčičku (juch!!) a měla bych být těhotná přes léto, vycházela pořád 7, takže teď v červenci bysme to měli stihnout 🙂 🙂 Tak jsem zvědaváááá 😀 😀 😀 Jestli jí to vyjde, tak na to začnu asi fakt věřit 🙂
@tera87 Anooo, s tou skupinou úplně souhlasím 😀 😀 😀

ddanda
23. črc 2012

@tera87 už se hlásím do nové skupiny, to přece musí vyjít 😉

ddanda
23. črc 2012

@verisek.s vytáhni mi u mamky taky jednu holčičku v červenci 😀

kikimaruska
23. črc 2012

@ddanda jo jo, na válení ano...jak se cítím? unavená, pořád bych spala, občas se mi zamotá hlava,tak musím sednout na zadek 😀 , občas pobolívá břicho a jsem neustále příšerně nafouknutá a bolí mne prsa (ty mne nikdy nebolely ani při MS). Mám asi víc hlad, ale hlavně ta únava...pořád bych se válela, až je mi toho času proválenýho líto.
Holky já byla v květnu u kartářky, možná sem vám to psala...zeptat se právě co a jak s tím dítkem, že nejde a ona mi ihned řekla, že na svatbě už těhotná budu....no já tomu moc věřit nechtěla...ale i díky tomu sem začala testit ještě dřív, než dorazila MS....a ona už nedorazila... 🙂 😉

ddanda
23. črc 2012

@kikimaruska ty jo z toho mně uplně mrazí, nikdy jsem na to nijak nevěřila, ale teď jak to píšeš ..... Ještě počkám jak jane_s a verisek.s a jestli i jim to vyjde, tak tam taky zajdu 🙂 Hele z toho si nic nedělej, že bys pořád spala. Tu nemoc mám já taky, akorát by to ještě chtělo být k tomu těhotná 😀 Včera jsem jak malý děcko po obědě spala asi 3 hodiny a ještě se mi nechtělo vylézat. 😀

tera87
23. črc 2012

Já musim taky tu kartářku....

jane_s
23. črc 2012

@verisek.s 😀 tak to je luxus, ty už to máš jasné😀DD tak to jsem na to zvědavá, jestli to vyjde, tak se snad vydám za Tvojí maminkou ty jo😀 Moc Ti to přeju, to uteče a už začneš testovat a budete se snažit, jupííí a holčička, jééé co víc si přát😀 taky bych jí brala hned..já už taky testuju, tipuju OVU na zítra nebo pozítří, tak jsem zvědavá, dodám poté foto😉

jane_s
23. črc 2012

@ddanda
@kikimaruska Jéééé Maruško, tak to je bomba, ty kartářky někdy prostě fakt vědi,chce jim hlavně věřit😉 a Dani jestli to ještě vyjde i mě a Verče, tak taky musíš jasan?😉 Ale u mě si ještě musíš počkat, Mě řekla od 7., nejdýl 10. měsíc😀 doufám, že ale 7.🙂)) my totiž jedeme na menší dovču do krkonoš v září a tam už mě prý vidí těhu😀 tak to jsem teda zvědavá🙂)))

mourovata
24. črc 2012

Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? My se snažíme s manžílkem od května, bohužel naše snaženíčko hned v zápětí skončilo, páč jsem dostala boreliozu a ATB 😖 Ted mám snad poslední týden čekání, pak krev a pokud budou výsledky dobré, tak se hned budeme snažit 😀 Doufám, že nenastane ta druhá varianta, kterou vyhrožovala mudr, že budu na ATB ještě 3 měsíce. Občas vás tu pročítám a je moc pěkné, jak se navzájem podporujete 😉

tera87
24. črc 2012

@mourovata Ahojky jasně že můžeš budeme jen rádi 🙂 tak držim pěsti at to dopadne co nejlíp 🙂

hannyy
24. črc 2012

Ahoj holky taky se zapojim, my se o mimi snazime od dubna 2011 kdy jsme planovali svtabu, nakonec se svtaba odlozila , vzali jsme se az letos , ted vubec po svatbe kazdej ocekava ze budeme mit mimco, ale pri nasem pracovnim nasazeni to bude vazne jen zazrak, pritel jezdi na kamionu a trefit se do plodnych dnu je nadlidsky vykon, takze i kdyz moc chceme, nechavame tomu volny prubeh ...... rika se , ze kdo chce moc - nema nic ..... ale kdyz nekdo mooooooooc touzi po miminku, je tezke pro to neudelat maximum..... tak jsem si rekla, ze aspon myslenkove zacnu nasi cinost podporovat a zacala jsem nakupovat vecicky pro mimi , je to zabavna vec, manzel me podporuje ... 😉

tera87
24. črc 2012

@hannyy ahojky 🙂 já jsem trošku pověrčivá takže jsem nakupovala až po 3.měsíci 🙂 ale chápu tě 🙂

mourovata
24. črc 2012

@hannyy docela jsi mi některá slova brala z pusy, můj taky jezdí MKD. Kam jezdí tvůj, můj jezdí Rusko a teď jak na potvoru po svatbě je pryč vždy kolem 3 týdnů ☹ vždycky tajně doufám, že stihne přijet kolem OVU a nebude muset odjet dříve 😉

jane_s
25. črc 2012

@mourovata Ahojkyyyy, přeji Ti hrozně moc štěstíčka, ať jsi v pořádku a ať se hlavně daří pracovat na miminku bez problémů😉 Neboj se, ono to vyjde😉 to zaměstnání manžela je celkem takové na prd vid? Přece jen těch plodných dní je fakt málo za rok ale ono to vyjde uvidíš!😉

jane_s
25. črc 2012

@hannyy Ahojkyyyy, vítej mezi námi snažilkami, tak tfuj tfuj aby to vyšlo..koukejte si udělat v období plodných dní nějakou hezkou dovolenou a to by bylo aby nebylo😉 přijít na jiné myšlenky a hlavně ať jste spolu🙂 Je super, že se podporujete, to je základ veškerého úspěchu..je důležité chtít tak v normách a ono to přijde😉 Tak držím pěstičky a koukej nás informovat😉

januliiisek
25. črc 2012

@mourovata Ahojky,přeji hodně zdravíčka,aby bylo vše v pořádku a také hodně štěstíčka aby se vše povedlo 🙂 . Se zdravím je to opravdu na houby,jak já říkám po čem houby to je hned(a hlavně co se týče zdraví).