Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

trefulka
5. čer 2012

@klarrka to je dobře, že jsi vyzkoušela před nasazením hormonů (taky nejsem jejich příznivec) bylinky 🙂 Kdo tě navedl na kopřivu? Já bych nevěděla, co bych si měla koupit :D

Pijete třeba taky kontryhelový čaj?

majicek3
5. čer 2012

Ahoj holky take se přidávám 🙂 s kontryhelem sem zacla ted 🙂) dofam, ze se muze poit každý den a né podle nějakých pravidlech které neznam :(

mazula
5. čer 2012

@majicek3
ahoj, mám pocit práveže len do ovulácie a potom pauzu, mrkni tu na koníkovi si o tom baby píšu 😉

klarrka
6. čer 2012

@kikimaruska no, asi jsem to zakřikla, už zase špiním, ale když si to tak počítám podle starého cyklu, ještě před braním Norethisteronu to odpovídá normální ms. Po Norethisteronu mi měl naskočit nový cyklus 😠 .Tak se tělo třeba brání novému cyklu po umělých hormonech 😒 . Odpovídá tomu i bazální teplota, dnes mi klesla z 37.3 na 36.8. Tak kopřivu piji dál a víš co na ty sviňský hormony. Tělo je chytré a srovná se samo, tomu věřím 🙂 . Prostě na to prdím a nasazuji znovu FertilAid 😀 .

klarrka
6. čer 2012

@trefulka no, hledala jsem všude možně po nettu, co by tak mohlo na to krvácení pomoct.
Kontryhel jsem také jednu dobu pila. Mazu má pravdu, měl by se pít pouze první fázi cyklu, to proto, co kdyby náhodou // 🙂 . Já jsem po něm měla ukázkovou děl. sliznici. Kdo má problém s výstelkou, bolestivou a silnou ms, vřele doporučuji 😵 .
S manželem příští týden jedeme do Gennetu na ten spg, to jsem na to zvědavá, nechci mému mužíkovi fandit, ale myslím, že bude nadprůměrně v pořádku 😀

klarrka
6. čer 2012

@kikimaruska
Jo a na tu teplotu jsem se ptala, a bylo mi sestrou řečeno, že si mám dojít k obvoďákovi 😠 😠 . Ani mi nechtěla dát Dr. k telefonu 😠 .

pajjaa
6. čer 2012

@majicek3 smi se pit jen od ms do ovulace pak uz by nemel

pajjaa
6. čer 2012

@klarrka ahojky nevim co mate s manezelem za problem zdali je u nej nebo u tebe?- my na spermiogramu byli manzel me vse nadprumerne i morfologii ktera ma ted normu 5% a on mel 17% presto dr rikal,ze ta normal jeste pred dvema lety byla 30% takze nic moc i kdyz ted jak se noirmi snizuji je to dobry,ale jeste dva roky zpet slaby prumer- ja jsem relativne v poradku cyklus mam pravidelne a taky to nejde a prvni dite bylo hned- ted jsem po pengrilu a v ct jdeme na IUI

majicek3
6. čer 2012

@pajjaa děkuju to jsem vubec nevěděla moc diky 🙂

pajjaa
6. čer 2012

@majicek3 bylinky v tehu jsou obecne brane jak o drogy,ale od ms do ovu je to dobry na rust sliznice,ale po ovu uz nepit 🙂)

klarrka
7. čer 2012

@pajjaa No, psychika je mocná čarodějka 😒 . Nám poprvé vyšlo také hned, sice mimoděložně, ale je vidět, že to jde. V lednu jsem byla na průchodnosti vejcovodu, a od té doby do mě Dr. cpal hormony (Clostilbegyt, Ultrogestan), aby bylo těhu co nejdříve. První cyklus to fungovalo, pak stres v práci a ovu nikde, akorát rozházený cyklus. Tak že nasadil Noretisteron a od tý doby mám tyhle problémy 😢 . Manžel by měl být tedy v pořádku, problém je u mně ve snížené plodnosti díky jednomu vejdovodu. Můžu se zeptat, při IUI také podporují ovulku hormony (to je ten pengril?), či čekají, až přijde přirozeně? My asi půjdeme rovnou na IVF, i když bych raději ještě před tím zkusila IUI 😖 .

kikimaruska
7. čer 2012

Ahojky.
@klarrka Tak jak, už je to trochu lepší? Teplota klesla? Je divné, že tě dr,tedy sestra hned odpálila k obvoďákovi 😒 , přitom Tě dr léčí a dává Ti nějaké léky (hormony), tak třeba by to s tím mohlo souviset a vyběhnout i nějaké nežádoucí účinky...Snad už je líp 🙂 .

Mě pořád pobolívá břicho, nafouknutá sem jenom prasknout... 😝 😅 😕 eeee.ale to sem snad celou dobu, co sem vysadila HA 😝

pajjaa
7. čer 2012

@klarrka hele ja nevim ja byla 12den cyklu na utz a zjistil ze tam mam dve vajicka jedno 1.7cm a druhe 2.5cm takze jsem v utery dostala inkejkci a dneska jsem sla na IUI - manzel ma sperma dobre tak snad se nam zadari 🙂

klarrka
8. čer 2012

@kikimaruska Ahojky, no teploty mám stále, špiním stále, do toho pobolívá břicho. Taky si říkám, že to může být těma rozbouřenýma hormonama. Počkám do pondělí, a zkusím tam asi znovu zavolat 😒, budu se muset držet abych tu "hodnou, milou" sestřičku neposlala do patřičných míst.
No, to jsem měla také, když jsem vysadila HA 🙂 , začala jsem pít kontryhel a po něm mi bylo lépe 😉 .

@pajjaa Jé, tak to moc držím palečky, aby to vyšlo 🙂 .

pajjaa
8. čer 2012

@klarrka dekuji musime doufat 🙂

majicek3
10. čer 2012

@pajjaa dekuji 🙂) tak ted ještě ty měsíčky 🙂)

kikimaruska
10. čer 2012

@klarrka tak jak, myslím na Tebe 😉 , snad už je Ti líp...na ty teploty Ti nepomáhají ani běžně dostupné léky k její sražení? Pokud ji stále máš, už by s tím asi měl někdo něco dělat...musíš být asi i hrozně unavená...ne? 😕 😔 . Já mám zase noční...tak čekám čekám co přijde další dny...anebo nepřijde....kéž by.

pajjaa
10. čer 2012

@majicek3 promin ted jsem te mo nepochopila s tema mesickama? ja uz je nechci 🙂

majicek3
10. čer 2012

@pajjaa promin tak můžu začít od ms ale nějak se mě nechce dostavit :( tak čekam co se zas děje :( moc se mi nestává ,že bych měla problémy víš 🙂

pajjaa
10. čer 2012

@majicek3 a test uz jsis delala?🙂)

majicek3
10. čer 2012

hmm nic :( sem si řekla že ještě jeden za pár dní ale moc tomu nedávam no :( kéž by 🙂

klarrka
11. čer 2012

@kikimaruska Ahojky 🙂 , to jsi hodná, že na mně myslíš, to potěší. No, teploty ustaly v pátek a dnes přišla asi normální ms, tedy doufám, měla jsem to dostat až 17.6. Ale asi to je normál ms, odpovídají tomu bazální teploty i bolesti. Tak třeba ty teploty byly jako před ms a teď už se mi konečně nastartoval nový cyklus. Už se v tom nějak ztrácím 🙂 . Ty děláš na směny, no to je nepřijemný, hl. ty noční, já jsem na směny dělala 6 let, a už nikdy více nechci. Ale člověk si v dnešní době nemůže vybírat. Tak budu držet pěstičky, aby mrcha nepřišla 😉 🙂 .

kikimaruska
11. čer 2012

@klarrka tak to ráda slyším, že je Ti líp 🙂. Jo jo, na směny a ještě dojíždím 50 km...takže 100 za směnu plus kolem 100 km najezdím i v práci...je to někdy docela náročné, hlavně proto, že skoro nevidím malého, večer se vracím kolem 21 hod ☹ ...ale peníze jsou potřeba.... MS zatím nikde...ale může kdykoliv dorazit...projistotu nemám doma žádnej test, jinak už bych ho měla zase znehodnocenej určitě 😀

trefulka
11. čer 2012

@klarrka Super, to vypadá, že už jsi na nejlepší cestě vrátit se k normálu 🙂

Plánujete na letošek nějakou dovču? Na snažení prý to nejlepší - vypnout, odpočívat, žádný stresy....
Pracuješ ve Škodovce nebo jinde?

kikimaruska
11. čer 2012

@klarrka Tak břicho pobolívá stále, MS zatím nikde, test ale negativní ☹

trefulka
11. čer 2012

@kikimaruska A kolikátý jsi už den?

kikimaruska
11. čer 2012

@trefulka teprve první den, kdy měla přijít MS...údajně to testy garantujou první den, kdy měla dorazit MS, ale při prvním mimi byly taky negativní a až sem si dělala za 14 dní, tak teprv tam byly II. a to sem byla po 6tt myslím. Vím, že je na test brzy, ikdyž zas čtu, jak maminám testy vychází i pár dní před MS... 😒

klarrka
12. čer 2012

@kikimaruska JJ, jak říkáš, na test je ještě poměrně brzy. Naděje ale umírá poslední 😅. Tak koukám, že pro Tebe by byla mateřská spíše vysvobozením 😒 . Já na práci nadávám, ale když se rozhlédnu kolem... Sice mám dost stresovou práci, ale jen na ráno a v místě bydliště. Mně bazalka pořád nestoupá, tak je to asi fakt jasný. Jsem udělala dobře, že jsem se na ty svinsta vyprdla...

@trefulka Já doufám, nechci to zakřiknout 🙂 . Zítra jedeme s miláčkem do Gennetu. Doufám, že vše bude probíhat hladce, a můj mužík bude statečnej 🙂 . Musí to být pro něho asi nepřijemný, úplně ho lituji, chudáčka.
Já jsem momentálně v PN, jsem to všechno nějak nervově neustála a zhroutila se. Tak že dovča asi letos neklapne. JJ, ve ŠA a Ty pracuješ předpokládám také tam 😀 .

jane_s
12. čer 2012

Tak jsem myslela, že se zadařilo a místo toho přišla mega silná MS:-/ tak mi ukápla slza, ale život jde dál že?

verisek.s
12. čer 2012

@jane_s přesně tak, podaří se příště...jsem na tom stejně, dneska taky očekávám MS, test byl taky negativní, břicho bolí a já poznám vždy přicházející MS podle migrény, kterou mám 2 dny před.... ☹ ☹ ☹