Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

jane_s
12. čer 2012

@verisek.s Tak to máš ještě v pohodě,to jste zatím stihli tak 2 krát vid? Tak to je pohodička, to přijde už teď uvidíš😉 to bude raz dva..musí to teď dobře dopadnout😉 Chtěla by si holčičku nebo chlapečka?

verisek.s
12. čer 2012

@jane_s Já pracuju na veterině, takže jakmile budu těhu, frčím domů na neschopenku (chemikalie, RTG, krev a moč, anestetika, infekční prostředí). Tak se už i docela těším, jak si odpočinu, budeme rekontruovat byt, tak si v klidu pouklízím a pozařizuju a budu brouzdat po obchůdkách s miminkovským zbožím 🙂 🙂

verisek.s
12. čer 2012

@jane_s Já bych chtěla asi holčičku, mám 3 nevlastní brášky (nejmladší 11 let) a 1 nevlastní ségrušku, právě v Kanadě, ta bude mít v září 2 roky. Je to úžasně hodné dítko a úplně jse se do ní zbláznila 😀 😀 Ale samozřejmě chlapečka nezavrhuju, i když tam se nemůžeme s manželem absolutně dohodnout na ménu 😀 😀 Holčičku chceme Stellu, Nelu nebo Ellen a kluka já Vojtu a manžel Karlíka 😀 😀 😀

jane_s
12. čer 2012

@verisek.s Odkud jsi? Že bychom někdy vyrazili na společné nákupy😉 já budu řádit jak divá🙂)) je tolik krásných věcí že? Jinak já bych taky hrozně moc chtěla holčičku..podle grafů některých holek tady máme poslední šanci na holčičku v červnu, pak až v listopadu😀 takové ty grafy věku a pohlaví miminka, viděla jsi je? My taky pořád řešíme jména..kluka bych chtěla Tea a holčičku si ještě musím rozmyslet, ale hrozně bych si jí přála😀

verisek.s
12. čer 2012

@jane_s Já jsem ze Zlína, takže to máme pěkně daleko ☹ No aspoň, že existuje internet 🙂 Jojo, taky jsem se na ty grafy dívala, ale zrovna já jsem důkazem, že to neplatí 😀D Podle toho jsem totiž měla být kluk 😎 No uvidíme, necháme se překvapit, co na nás pak ze sona zamává 😀 😀

jane_s
12. čer 2012

@verisek.s Já si taky myslím, že ty grafy lze hodně brát s nadsázkou..zkoušela jsem to na tetě, jedno dítko jí tak vyšlo a druhé ne, takže se podle toho rozhodně nehodlám řídit🙂 No jo to máme od sebe teda pěknou dálku, ale přesně jak píšeš, je internet a foťák, tak si pošleme vše přes net..těším se na Tvé fotečky s bříškem..máš album na beremese?

ddanda
12. čer 2012

@jane_s @verisek.s Já jsem dobrala poslední pililku na začátku září 2011, ale nijak extra jsem se na to zatím nesoustředili. Spíš jsme říkali až to dopadne, tak to bude. Ale tudy asi cesta nevede 🙂

jane_s
12. čer 2012

@ddanda Jj jasně no..tak teď to chce OVU testík, pohlídat plodné dny, sexovat jako o závod a to by bylo, aby nebylo..ono je to hrozně časově zdlouhavé..když člověk dostane další MS je to takové to zklamání že? Já teď byla fakt smutná, protože už jsem měla takové příznaky, které jsem přisuzovala Těhu a zase přišla mrcha MS:-/ do teď jsem si nikdy OVU testy nedělala, jen jsem podle výpočtů věděla, kdy asi mám plodné dny, ale ono se na to nedá spolehnout..takže teď zkusím ten test a uvidí se🙂 kdy že máš MS a další OVU Dani?

ddanda
12. čer 2012

@verisek.s @jane_s Tak já jsem holky někde uprostřed mezi vámi, okres Ústí nad Orlicí. Mně vychází taky holčička až do srpna, pak už se to lomí a přechází na kluky ale moc velkou váhu tomu nedávám 🙂 Vždycky jsem chtěla první holčičku na čančání, česání, ... ale teď pomalu slevuji ze svých nároků a bylo by mi uplně jedno co, hlavně aby už to bylo 🙂 Jinak jsem snívala o dvojčatech, manželův dědeček byl z dvojčat takže by tam asi šance byla, ale myslím že pro začátek by stačilo jedno 😀 . Já pracuji v kanceláři mezi papírama, takže snad jednou budu moci chodit do práce co nejdýl to půjde.

jane_s
12. čer 2012

@verisek.s
@ddanda Tak to to máš ke mě do Náchoda kousek🙂 přes ústí jsem cestovala do Brna, je to tak hodinka cesty🙂 No jo přesně tak, je jedno co to asi bude, hlavně že to bude zdravé, ale tak ta holčička by nebyla špatná😀 co si budeme povídat..no uvidíme..teď je hlavní, aby se vůbec zadařilo že?🙂 Taky mi každý říká že budu mít dvojánky😀 ale fakt by mi to jedno bohatě stačilo, u nás v rodině to totiž parkrát je, ale ve starších generací a teď to asi už někoho čeká..snad to já nebudu🙂)))

ddanda
12. čer 2012

@jane_s MS jsem měla teď 8.6, podle čínského kalendáře početí by to mělo dopadnout na tvé narozky 😀 ale ovulaci odhaduji jen podle hlenu. Já jsem taky pokaždý smutná a chodím se i v práci vybrečet na záchod, když to dostanu. Ale nesmíme ztrácet naději. Příznaky těhotenství jsem měla hned jak jsem vysadila prášky, ale to bylo asi tou změnou. Teď když je mi občas šoufl, tak se začnu pozorovat a ani bych se nedivila, kdybych si to těhotebství vsugerovala 😀

ddanda
12. čer 2012

@jane_s Teď jsem si teprve vzpomněla že jsi z Náchodska, tam jsem byli na tý dovolení, Česká Čermná se to jmenuje.

jane_s
12. čer 2012

@ddanda No mě právě přijde, jestli si to taky někdy nevsugerovávám😀 a první měsíc po vysazení to bylo hrozný😀 to jsem si říkala, že jsem snad těhu ze vzduchu protože to bylo přesně jak píšeš, takový divný všechno🙂) Ale teď už žádný breky jasný? Teď to prostě už dopadne, já jsem si řekla, že chci, aby to prostě do září dopadlo, tak tomu budu věřit..jsem se dneska objednala k mé oblíbené kartářce, tak jsem zvědavá..ale to né kvůli mimi, ale tak zeptám se na to😉nedá mi to.. jééé tak to jste byli kousíček od náááás..čermnou znám, to jste určitě byli i na Dobrošově že?😉

ddanda
12. čer 2012

@jane_s jj, byli jsmena Dobrošově cestou z Pekla, ale otevírali až druhý den potom co jsme tam byli, tak nám ani nanuka neprodali 😀 Věříš kartářkám? Já u ní byla jednou někdy v 18ti a už si to ani moc nepamatuju.

jane_s
12. čer 2012

@ddanda 😀 tak tomu říkám pech🙂)) no věřím jen té jedné..jezdí k ní neskutečně moc lidí, je úžasná..není to taková ta klasická kecka, tahle je prostě i vzhledem čarodejnice, má to v sobě a člověka tak úžasně uklidní..mě už dvakrát strašně moc pomohla..tak se k ní chci zase vydat, ale jak píšu, otázka ohledně dětiček bude spíš druhořadá🙂 ale tak když už tam budu, asi mi to nedá😉 tak pak povím jak jsem dopadla ju? Jedu v úterý..já na to nikdy nevěřila, ale pak jsem se ocitla v situaci, kdy jsem byla na dně, tak jsem si říkala, že za zkoušku nic nedám..te´d tam jezdím právě hlavně kvůli podnikání víš?😉

ddanda
12. čer 2012

@jane_s aha, tak to chápu a jestli ji máš vyzkoušenou, tak není důvod ji nevěřit. V čem podnikáš, jestli se můžu zeptat?

jane_s
12. čer 2012

@ddanda pracovní oděvy, takže monterky pro chlapy a tak🙂 moc mě to baví, člověk si je svým pánem, je to moc fajnový..jinak jsem před tím byla kancelářská krysa..do 25 jsem studovala, proto i to mimi takhle pozdě🙂 jiné holčiny už mají prcky třeba ve 20🙂 ty jsi chtěla i dřív, nebo prostě až teď?

ddanda
12. čer 2012

@jane_s No vzhledem k tomu, že se s manželem známe už skoro 10 let, tak mně ta miminkovská mánie brala už asi v 24 letech. Taky to bylo asi tím, že jsem pracovala jako dělnice a neviděla jsem jiné východisko z toho stereotypu. Ale naštěstí byl můj manžel (tehdy ještě přítel) rozumnější než já a nedovolil mi to. Spíš mně ještě podporoval a hecoval k tomu, abych se snažila se z toho stereotypu dostat jinak. Tak jsem se dostala v práci výš a výš až jsem přestala po mimču toužit, jelikož mně moje práce strašně baví. Teď už jsem ale přestala koukat na to, jestli mně to v práci baví nebo ne a začala poslouchat své biologické hodiny 🙂

jane_s
12. čer 2012

@ddanda To je dobře, že nejsi typická kariéristka a že ses takhle rozhodla, to moc schvaluju😉 Dobře to dopadne uvidíš..až budeš mít v bříšku miminko, priority se změní.. a věřím, že to bude co nejdřííííve, těším se, jak si tady budeme psát, jak se to vyvíjí😀 jsem na nás na tři zvědavá😉

ddanda
12. čer 2012

@jane_s Já taky a jsem strašně ráda, že jsem Vás tu holky našla 😉 Já jsem měla vždycky ráda děti, chtěla jsem pracovat ve školce, ale neuměla jsem na žádný hudební nástroj, tak jsem nemohla jít na peďák 😖 Taky mám 2 neteře a 4 synovce, takže praxi už nějakou mám, jen to převést do používání 😀

verisek.s
12. čer 2012

@jane_s
@ddanda Tak to já jsem byla vždycky jako Michell ze seriálu Dokonalý svět 😀 Děti jsem nikdy nechtěla, nikdy je neplánovala. Vždycky jsem chtěla jen chovat psy. Přišly ale nějaké zdravotní komplikace a měla jsem si vybrat, jestli děti zkusíme, nebo by mohlo být potom už pozdě. Tak jsme se dohodli, že do toho půjdeme. Nejsem taková ta typická nedočkavka, ani se nerozplývám nad kočárky a ostatními miminky (většina mi přijde po narození stejně nepěkná 😀 ), ale těším se moc na to vlastní 🙂 Jinak my jsme byli s manželem spolužáci na zakládce 😀 Na střední jsme se nějak dali dohromdy a letos spolu budeme 10 let, z toho rok sezdaní 🙂 Nechci být stará matka (tím se nikoho nechci dotknout), ale přijde mi to přirozenější. Určitě bych chtěla mimčo do 30ti. Moje mamka měla brášku v 35 a moje "nevlastní mamka" měla ségrušku v 38......to bych nechtěla, vím, jak jsou pak na děti upjaté, rozmazlují je....Toť můj názor 🙂

ddanda
12. čer 2012

@verisek.s V tom s tebou souhlasím. Do 30ti je asi nejlepší doba na první mimčo. Určitě jste se rozhodli správně a mimčo, které na Vás někde čeká Vás za to bude milovat, že jste se rozhodli právě pro rodinu 🙂

jane_s
12. čer 2012

@verisek.s
@ddanda JJ jasně Veruuuu, to naprosto chápu, taky mě to chytlo až teď,před tím jsem si taky říkala, no jednou třeba🙂 ale jako taky nejsem prdlá, abych si měřila teploty a tak, to mi přijde už jako ujeté, takhle na začátku, tohle bych začala dělat až třeba po roce..ale do roka je naprosto normální, že to třeba nejde, doktor mi to sám řekl, že mám rok počkat a pak to když tak začneme řešit..ale snad nebude třeba.. Takže holky, máme to akorát, ať jsme v 29 nebo 30 mamči jasan?😉 prej se má člověk zabavit a nemyslet na to, mě přijde nové zboží za dva týdny, tak to se asi fakt nudit nebudu😀 kdo ví jestli budu mít sílu na muchlání😀

ddanda
12. čer 2012

@jane_s na to si sílu musíš nějakou nechat 😀

jane_s
12. čer 2012

@ddanda 😀 no budu se muset pochlapit a bojovat😀 přece si to zase nenechám celý měsíc utýýýct🙂))))

verisek.s
12. čer 2012

@jane_s
@ddanda Přesně tááááák, holky 😀 😀 😀
Že jsme to tu ale dneska docela zahltily, co? 😀DD

ddanda
12. čer 2012

@verisek.s @jane_s To teda jo, připadá mi to, jako by to tu bylo jen pro nás 3 😀

krevetaci
12. čer 2012

Ahoj, můžu se přidat? Posledí HA jsem dobrala v půlce dubna po devíti letech. MS nastartovala normálně a bohužel se dnes i dostavila. Zatím jsme se s manželem neměli šaci OPRAVDU snažit (kvůli jeho velmi nepravidelné pracovní době) ale stejně už jsem tak trochu doufala....Máte také pocit, že jsou najedoou všichi všude okolo vás těhotný nebo už mají mimčo a světě???

ddanda
12. čer 2012

@krevetaci jj, vítej v klubu 😉

kikimaruska
12. čer 2012

@klarrka To ráda slyším...že se tělo dává do pořádku a samo 🙂...jinak s prací , je to náročné, pendluju mezi dvěma domácnostmi a prací...o prázdninách se trvale stěhujeme k novému tatkovi (po svatbě) a malého vzali od září do školky, tak se budem vidět víc, ale zas problémy s hlídáním a vyzvedáváním ze školky...pořád něco. Navíc když pořád nevím,zda náhodou nejsem těhu, tak se o sebe víc bojím a dávám na sebe pozor, nechci kvuli nějakému šmejdovi nebo nějaký fetce atp.chytit cokoliv, co by mě pak mohlo ohrozit...anebo to malé....o rvačkách ani nemluvím, ale tomu se prostě nevyhnu, když nebude zbytí...
Jinak bříško mě bolelo celou noc...ted skoro každou, nyní i během dne, prozatím MS stále nikde...a kdyby se zadařilo, byl by to teprve 2-3tt, takže opravdu na test brzo. Pokud by náááhodou nedorazila, udělám testík v neděli...kéž by...Poslední noci se i budím a svědí mě celý tělo, musím se uplně svléct a spát nahá, jinak by mě to sežralo, což se ale vrací i o nočních v práci a to je potom děs, když mám 3-4 vrstvy oblečení, opasek s několika kg a svlýct se jaksi nemůžu 😅 😝