Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

kikimaruska
14. čer 2012

Holky tohle sem vyčetla:
Ovulační test

Plánujete otěhotnět? Náš ovulační test Vám pomůže díky vysoké citlivosti spolehlivě určit plodné dny, tedy nejvhodnější dobu pro pohlavní styk a oplodnění vajíčka. Ovu test je možné provést kdykoliv během dne a výsledek testování je téměř okamžitě k dispozici.

na těchto stránkách:
http://www.testydoma.cz/

přemýšlím, že bych pak koupila sadu...vychází to levněji, než např 2 ks těhu testů za 80 😝

ddanda
14. čer 2012

@kikimaruska @jane_s Tak normálně jsem test nesehnala, nemají ho skladem v lékárně, ale objednala mi ho a bude zítra. je tam tuším 6 ovu testíků+2 těhotenský asi za 120,- Tak jsem si objednala rovnou 2 balení. Sice nevím, nač mi budou další 4 těhu testy. Ty jsem si kupovala už předtím. Stály asi 60kč a jsou tam 3 testíky.

jane_s
14. čer 2012

@ddanda Jooo tak to vím co sis kupovala, na to jsem taky koukala..no oni TT mají všude ale OVU testy nikde, já jsem ho taky měla do druhého dne na objednání😉 jako velké lékárny ho mají ale ty menší nebo ne tak frekventované na objednávku, tak zítra už bude Tvůj😉 a můžeme to rozjet ve velkém😀 Neboj Těhu test se hodí😉 těch není nikdy dost uvidíš..já mám doma asi 6 připravených až budu jednou řádit🙂)))

jane_s
14. čer 2012

@kikimaruska JJ tak to příště můžeme zkusit, ale doufám, že už to nebude potřeba😀 Danča to tak teď sehnala.. No holky prostě to nebude už potřeba jasný?😉

jane_s
14. čer 2012

@verisek.s Kdepak Tě dneska máme Veruuuu?🙂 Asi pilně makáš vid? Tak se budeme těšit, až se tady zase ukážeš😉 My už jsme si pořídili OVU testy, tak brzy všechny začneme😀 to bude pak drbárnička že?

ddanda
14. čer 2012

@jane_s Verča dneska maká do večera, chuděra ☹

ddanda
14. čer 2012

@jane_s No právě proto říkám, že nevím co budu s tolika testy dělat, asi nechám testovat i manžela 😀

jane_s
14. čer 2012

@ddanda To jo😀 ať to máš tutový, že máte OVU oba😀DDD No jsem na to naše testování zvědavá🙂)) ale věřím, že to dobře dopadne😉 těším se pak na pozitivní zprávičky😉 No jo Verča se snad tady zase ukáže, až jí to vyjde😉

ddanda
14. čer 2012

@jane_s Já myslím že s naším přístupem (že si z toho děláme prču) by to mělo dopadnout a budeme pak mít prčovní mimča 😀

jane_s
14. čer 2012

@ddanda Ale ono to je dobře..podle mě, když to budeme brát strašně vážně a negativně, tak o to víc to nepůjde, ona psychika hraje velkou roli..tím že nás tady je víc v podobné situaci, tak tím jsme víc v pohodě, podpoříme se a s naším hahaha přístupem to bude raz dva😀DD to bude dětí počatých v červnu😀

ddanda
14. čer 2012

@jane_s a v březnu budou porodnice praskat ve švech 😀

mokio
14. čer 2012

ahoj holky. zase se po delší době přidám. V po jsem byla na folikumetrii...1 folík ale za to povedený..22mm.Tak držte palečky.Byla to moje první ovulace po vysazení antikoncepce s pomocí clostíku.Snažilkování bylo, tak uvidíme🙂

ddanda
14. čer 2012

@mokio To víš že ti je budeme držet, stejně jako všem tady 😉

mokio
14. čer 2012

@ddanda já taky přeju všem, aby to klaplo🙂

krevetaci
14. čer 2012

Ahoj holky, chci se zeptat jestli se snažíkujete jen večer, aby jste už pak nemuseli vstavat?

jane_s
14. čer 2012

@mokio I já držím pěstičky🙂 Dobře to dopadne😉

jane_s
14. čer 2012

@krevetaci JJ dá se říct, že večer, ale pak vstávám🙂 a co ty?

jane_s
14. čer 2012

@ddanda 😀 to jo teda, ale já jsem si vždycky strašně přála mít miminko od března do června🙂 tak nějak jarní období je můj velký sen, tak uvidíme😉

pajjaa
14. čer 2012

@krevetaci po sexu cca staci deset min lezet

pajjaa
14. čer 2012

@mokio ja byla taky a mela jsem dva folikly jeden 2,4 a druhy 1,7cm a rikali ze ten 2.4cm je uz moc velky - delali mi IUI o dva dny pozdeji po utz folikul 🙂 tak ted cekame :¨) aby to vyslo

mokio
14. čer 2012

@jane_s já moc děkuju 🙂 už se těším, až si budu dělat testík...určitě napíšu, jak to dopadlo 🙂 Je fajn si popovídat s holkama, které prožívají totéž 😉

ddanda
14. čer 2012

@jane_s Mně teda to taky vždycky bere nejvíc na jaře, když vysvitne sluníčko, že bych vzala nějakej kočárek a šla drandit 🙂

mokio
14. čer 2012

@pajjaa moc velký?a to jako, že už je to špatně? moje doktorka byla nadšená z toho mého 22mm a řekla, že už určitě přijdu příště těhotná 😀 No, kéž by měla pravdu...Jinak Ti strašně mooooc držím palečky? Kdy budeš zhruba vědět, jak to dopadlo?? 🙂

ddanda
14. čer 2012

@krevetaci My teda převážně večer. Znám ale i holky, který po tulení dělaly stojku kvůli gravitaci, asi když už člověk neví co, tak zkouší všechno možný ☹

jane_s
14. čer 2012

@ddanda ano ano..presne tak..jaro a leto je na to jako delane..tak musime max. v zari mit ty prtousky v sobe jasan? Uz se taky strasne moc tesim na prochazky s kocarkem🙂

jane_s
14. čer 2012

@mokio a kdy budes testovat? Tesim se na pozitivni vysledek a drzim pesticky na max.😉

ddanda
14. čer 2012

@jane_s až v září????!!!! 😅

jane_s
14. čer 2012

@ddanda no vyjde to uz ted urcite ale max musi v zari abychom meli mimi na jare vis?😉

verisek.s
14. čer 2012

@ddanda
@jane_s Ahooooj holky moje, já jsem právě dorazila z práce, letím do vany a do postele. Zítra písnu a ráno letím do lékárny, ať vás doženu a mám testy doma, než přijdou ty objednané z netu 😀 😀 😀 Tak dobroooou 🙂

jane_s
14. čer 2012

@verisek.s Ahojky holcicko..musis byt KO tak dobrou noc preji a zitra koukej supajdit pro testy jasan?😀 zacina to tady byt testomanie..tak nesmis chybet kocko😉 tak si zitra napiseme..poradne si odpocni🙂