Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

ddanda
26. črc 2012

@hannyy tak to máš taky dobrý, mně sám od sebe manžel řekl, abych mu obstarala od své lékařky doporučení na vyšetření. Paní doktorka ho chválila, že takových moc není. Ale byla bych radši, kdybychom nikam nemuseli, no 😢

tera87
26. črc 2012

@ddanda třeba nebudete muset 🙂 a když tak se aspon dovíte co by mohlo být špatně a dají to aspon dopořádku 🙂

ddanda
26. črc 2012

@tera87 Nokoukám teda žádnej troškař 😒

ddanda
26. črc 2012

@tera87 no právě že on měl kdysi problémy, byl operovaný, takže je docela možné že je chyba tam, proto už mi dala doktorka to doporučení teď, abychom zbytečně nečekali na něco, co se třeba ani "přírodně" povést nemůže.Ale stejně pořád doufám že by to mohlo vyjít.

tera87
26. črc 2012

@ddanda no jooo no ☹ ale co nadělám... pro mě je nejdůležitější že je zdravoučkej Honzíček 🙂

tera87
26. črc 2012

@ddanda vyjde určitě 🙂 a když ne tak tomu trošku pémůžou 🙂 a bude to ...určitě se to povede :-*

hannyy
26. črc 2012

@ddanda a jak to u vas dopadlo ? 🙂 doufam, ze dobre nebo jste jeste nebyli 😖

hannyy
26. črc 2012

Holky ja mam dneska prace , se z toho asi zblaznim , po praci jedu k tomu Dr. moc jsem na dnesek nespala, ale verim, ze mi nejak pomuze 😉

ddanda
26. črc 2012

@hannyy ještě jsme nebyli, dali jsme si poslední šanci. Tak se uvidí kolem 8.8. Pokud dostanu ms, tak jdeme 😢

ddanda
26. črc 2012

@hannyy určitě ti něco poradí 😉

ddanda
26. črc 2012

@tera87 To jo, to je nejdůležitější. 😉

hannyy
26. črc 2012

@jane_s ahoj Beru , dej vedet jak jsi dopadla, ja se pak navecir tady ukazu az prijedu od Dr. 😉

mazula
26. črc 2012

tak baby,dnes mi zistili výraznú alergiu na palinu,v 30 🙂 no porazí ma.nemáte niektorá skúsenosti s alergiou v tehu?neskutočné,to by ma ani vo sne nenapadlo, a ja že sa mi ťažko dýcha zo stresu...

jane_s
26. črc 2012

@hannyy Ahojky Haničko, tak jsem doma, ať Ti to dobře dopadne, moc na Tebe budu myslet ano?😉 Jinak já kurz super, sice mě bralo to břicho dost☹ asi si zítra zavolám k lékaři, ať prostě vím, tohle není samo sebou, zítra se prostě objednám..Jistota je jistota, nechci něco zanedbat když nám jde o miminko.. ale jsem ráda, že mám kurz za sebou, pak jsem si udělala radost na menších nákupech hodinových a pádila jsem domů😉 Tak držím pěstičky a napiš mi jasan?😉

jane_s
26. črc 2012

@tera87 No koukám, že to máš taky kočko veselý, no jsou to radosti vid? Já mám fakt velkou bolest na levé straně, stříli to do boku šíleně☹ Tak jsem se naštvala právě teď a zavolala jsem sestře a objednala jsem se, jdu v pondělí na kontrolu☹ chjo, fakt už na to nemám, to je pořád dokola a to jsem si myslela,že už budu v pořádku! Mimochodem taky mám chronický zánět močáku..fakt super věc..🙂)) no zkrátka nic nemůže být normální že? Kočko ty by si mi nezjistila ty bylinky prosím? Budu Ti moc vděčná, já se ničemu nebráním!

krevetaci
26. črc 2012

Ahoj holky,tak jak to tu pročítam tak jste si těch potíží se zdravíček docela užili což? To už zasloužilo nějaké těhu a pěkně klidné a pohodové. Všem co se teď snaží držím palce a snažte se i za mě!!! 🙂

krevetaci
26. črc 2012

Ahoj holky,tak jak to tu pročítam tak jste si těch potíží se zdravíčkem docela užili což? To už zasloužilo nějaké těhu a pěkně klidné a pohodové. Všem co se teď snaží držím palce a snažte se i za mě!!! 🙂

tera87
26. črc 2012

určitě zjistila napíšu ti to večer 🙂

hannyy
26. črc 2012

@jane_s Beru tak jsem zpatky, no vubec jsem nepochodila, sestricka byla mila ale rekla mi, ze jejich ordinovani ma jeden hacek, no a sice to ze jsou soukromi - tzn. vse si hradis sama a pak si jdes teprv vybehavat a zebrat na pojistovnu jestli ti neco proplati zpatky, a sumy nebyly male, sice jsem si nechala dat termin na ct, nemeli vubec volno - ale psala jsem kolegyni at mi poradi kam chodi ona . Rikala jsem o tom i moji mamce a ta rikala, ze existuje neco na oddaleni , ale ze to mam dobre probrat s Dr. aby mi to nerozhodilo uplne vse 😒 takze cekat a hledat jineho Dr. 😒

ddanda
26. črc 2012

@hannyy a ty tam nemáš svého gynekologa? Chodíš tady v ČR jinak?

mourovata
26. črc 2012

taky mám 2 cysty a asi i po zánětech srůsty, pořád mě bolí břicho a při MS trpím ukrutně, mě řekl mudr, že mám otěhotnět a tím, že se to samo zlepší a cysty i třeba zmizí. A pokud těhu nepůjde a nebo se budou stupňovat bolesti tak operace a pak těhu 😒

hannyy
26. črc 2012

@ddanda nn mam - teda mela jsem, ale prestehovala jsem se jinam za praci a tudiz potrebuji noveho , muj stavjici je 85km a tu strecku jezdit nehodlam 😀 uz jsem ale nasla noveho manzelsky par a jen 14km tak jsem ji hned psala, v rakousku to chodi trochu jinak jak v cz 😉 ja v cz nemam zadne doktory uz , vse mam jen v rakousku . stejne tak az budu v tehu budu rodit tady kvuli materske 😉 i kdyz ji budu travit v cz 🙂

tera87
26. črc 2012

@mourovata já mám MS bolesti hrozný! Bez rášků se neobejdu ale tentokrát zřejmě po tom cvičeníčku nebyly tak hrozný.

januliiisek
26. črc 2012

No bolesti při MS jsem měla i já neskutečné.. A když už to přišlo tak minimálně 2-3 dny jsem trpěla,ležela se slzama v očích a na břichu termafon a naládovaná min 2-3 čtyřstovkovýma Ibalginama a stejně jsem se bolestí kroutila jak had ☹

tera87
26. črc 2012

@januliiisek tak to mám to samé ☹

jane_s
26. črc 2012

@hannyy Jejda kočko, tak by bylo lepší si najít pořádného nového gynekologa, ať jsi klidnější a máš tam zázemí, kdybyste čekali miminko ať chodíš k lékaři, kterému budeš důvěřovat..já jsem taky měnila gynekologa před půl rokem a jsem s novým moc spokojená..až tam tedy chodím nějak často teď☹ samý problémy co neberu HA Fakt že jo?
Tak sladké sny a zítra si napíšeme ju?😉

hannyy
26. črc 2012

@jane_s : jj uz jsem jedny nasla, je to manzelsky par, skvele propracovany webovky , tak uvidime zda me vemou a hl. berou vsechny zdravotni kassy - takze je to dobre .......... doufam, ze mi vyjdou , rovnou jsem ji psala i jaky mam problem atd . tak verim, ze to dopadne dobre 😉 tak sladke sny 🙂 a zitra si pisnem ja teda kolem obeda, pak asi se sem nedostanu , zitra prijede manza a jedeme domu do cz 😉 a chystame se na dvoudeni rocovy festival , ne ze by jsme tomu aztak hoveli, ale bude tam more kamaradu a znamych se kteryma se cl.nevidi a tak spiz jdem kvuli nim 😉

tanis
26. črc 2012

Ahoj holky, tak máme konečně po svatbičce a naše snažení o mimi pokračuje:o) musím se tu probrat vašimi zprávičkami, ať vím, co je nového:o))))

jane_s
27. črc 2012

@hannyy Ahojky Haničko, teeeeda, tak to si to moc užijte, koukej si dát drink a pořádně se odreagovat, ono to fakt někdy chce dát si do budky vid?😀 Přece nemůžeme bejt pořád vážný a něčím se trápit to nejde..a kde je ten festival? Už se asi na manžela moc těšíš vid?😉

tera87
27. črc 2012

@tanis jůůůůů a dfotečky máš na beremku? veliká gratulace novomanželko naše 🙂 a at se zadaří co nejdříííív :-*

@jane_s poslala jsem ti ve zprávičce věci k těm bylinkám 🙂