Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

ashlee
14. únor 2012

ahoj holky

tabulka:

snažilky
lucinka0606.........24 let.............1snažení / 14 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let.............2snažení / 10 DC (posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let.............1snažení / 9 DC (poslední cyklus 26dní)
zuzkka88.............24let..............

zuzkka88
autor
14. únor 2012

Ahoj holky super tabulka! 🙂

tabulka:

snažilky
lucinka0606.........24 let.............1. snažení / 14 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 10 DC (posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení / 9 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 9 DC (poslední cyklus 30 dní)

xsuzzi
14. únor 2012

Ahoj holky, vám musim něco ukázat 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Tak tohle na mě dnes čekalo doma, když jsem přišla z práce 😅 😅 😅 😅 😅 taťka s Péťulkou mě překvapili( a to doslova, pač taťka na tyhle svátky nehraje 😀) a dali mi ten nejkrásnější dáreček na světě 😅 tu kytku jako Péťulka s taťkou udělali pro mě 😅 a jako je to ta nejkrásnější kytka na světě jako fakt 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 naprosto úžasný 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 prdelky moje 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 sem se tak dlouho nezasmála 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lucinka0606
14. únor 2012

@xsuzzi 🙂 No to já ale taky hrozně ráda rodím dřív 🙂 Tobinek byl 36+6, zvědavec jeden 🙂
Takže u vás hezky začínáte stylově na Valentýna, joooooo? 😉 No, já včera tátu nepřemluvila, takže dnešek to jistí 🙂 Už mám v koupelně nachystané a schované sexy prádýlko, takže vymydlinkovat, navoňat ,hezky ze sebe udělat sexy kóču 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a všechno jako dáreček zabalit do župánku, ať má co rozbalovat 😀 😀 😀 My na Valentýna sice nehrajem, ale když se to dneska zrovna tak hodí 🙂

No a k Peťulkovi...teda hezky si s ním užíváte ☹ Ale hlavní je, že je uplně v pořádku a není postižený(i když, i kdyby byl, tak to bude stejně pořád váš nejdokonalejší Peťulka 🙂 ) A nevycházely ti nějak špatně testy v těhotenství??? Nebo to se nedá poznat? Ani na UTZ to nebylo vidět? To s tou imunitou je na prd...náš Tobinek má jen alergii na bílkovinu kravského mléka a nemá ekzémy, ale trpí na bříško a na střívka...no a jak jsou prostě střívka zodpovědná za imunitu, tak tou alergií je taky každou chhvilku na hromadě...zrovna teď má střevní chřipku a normální děti jsou za 3 dny o.k. a my už 5 den průjmujeme a nechceme papat a bude to asi ještě chvíli pokračovat ☹ Ale to je nic oproti tomu vašemu častému marodění...☹ On si to teď Peťulka všechno vybere, vytvoří si imunitu a pak bude dobře 🙂 Ta školka mu dá asi teď pěkně zabrat a i tobě, ale všechno zlé je pro něco dobré 😉 A ta krev v moči, to je taky zvláštní, že na to ještě nepřišli...to je divné teda... Ale dívala jsem se na fotky a je to krásný chlapeček a vypadáte všichni moc spokojeně 🙂

lucinka0606
14. únor 2012

@xsuzzi No nááááááádherná kytička 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 To muselo být pusinek Peťulkovi i tatínkovi 🙂

lucinka0606
14. únor 2012

Jupíjou!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jde se tvořit Valentýnské miminečkoooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucinka0606
15. únor 2012

No včera večer tady nikdo, tak snad všichni slavili Valentýna, jak se sluší a patří 😉

ashlee
15. únor 2012

tabulka:

snažilky
lucinka0606.........24 let................1. snažení / 15 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 11 DC (posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení /10 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 10 DC (poslední cyklus 30 dní)

ashlee
15. únor 2012

ahoj holky

u nas konečně napadl snih,jsem zvedava jak dlouho vydrží. 😀

xsuzzi
15. únor 2012

hoj baby 🙂
Letim na chvilku, pozdravit a zase letim, jsme s malym sami.Přijela jsem z práce a řeknu vám, že dnes mi došlo, že co jako budu dělat respektive co mám dělat, jako postavila jsem z křesla 90ti kilovýho člověka ostatně asi jako cca 27x za den každej den a pak mi došlo, že co, když jsem nebo budu náhodou těhulka, jak to mám jako těch 14 dní než zjistim, že jsem těhu dělat? :-/ 😅 noc nic, to bylo jen zamyšlení 🙂
@lucinka0606 - takže Lucííííííí 😀 😀 😀 😀 doufám, že jsme si umotali včera večer valentýnský miminko 😀 nebo samozřejmě všichni, ale já nevim jestli se někdo ještě včera snažil mimo nás dvou 😀 jinak ano, my začli stylově včera poprvé na valentýna 😅 jako ale fakt se žádný kozačky a punčošky a mašličky nekonali, sem na sobě normálně měla pyžamo 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 tož, ale jsme se snažili o miminkoooo 😵 😵 😵 😵 😀 krásný pocit radosti holky fakt 😅 😵 tak snad nám to vyšlo jako, že jo 😀 😵
Holka ty se taky musíš ve všem opičit nebo jak 😅 jak, že taky rodíš dřív? 😅 no seš lepší já až v 38tt 😀 😀 😀 😀 😀 tak já ti nevim, ale to je jedno, den sem den tam, prostě to máme všechno a budeme mít na stejno Ju? Neboj 😅 😀 😀 😀 😵
Jinak ve zkratce 🙂 na UTZ v těhu nic nikdo nenašel, ani náznakem, tak nevim kde se stala chyba. každopádně je dobře, že to dopadlo "jenom" takhle a máme "zdravé" dítko 🙂
Tak já zas letím, mějte se hezky a večer snaženíčko pokračuje!!! 😀 nezapomeňte! 😵 😀 😀

zuzkka88
autor
15. únor 2012

Holky co se snažíte, držím palečky, ať to vyjde.. já včera udělala naše oblíbený špagetky a zapálila svíčku a koupila přítelovi trenky z HM od beckhama 🙂 Já dostala kytičku v květináči a bonboniéru 🙂

lucinka0606
15. únor 2012

@xsuzzi Jasně že to vyšlo, jak vám tak i nám a všem, co včera tvořili...přeci jen ten svátek Valentýna má nějaké kouzlo, ne? 😉 Takže nám ten malý tlusťoučký chlapeček s lukem a šípem jistojistě vstřelil na toho valentýna jedno(někomu třeba i více) mrňavoučké miminečko do bříška 😀 😀 😀 😀 😀
No ty brďo, ale my už jako pracujeme od 10.2., což znamená, že už teda 5 dní v kuse(jeden den jsme teda vynechali) a já už su teda jako mrtvá docela...Po téměř desetiletém vztahu, kdy už opravdu každý den nejsme zvyklí sexovat, to je docela záhul 😀 😀 😀 😀 😀 Tak jsme neřádili ani při Tobinkovi 😀 😀 😀 😀 No mazeeeec 😀 Zítra budu 16DC a to už asi vzdáme...nebo dáme aspoň pauzičku...Snad plodné dny proběhly tak jak měly, docela jsem i cítila, že by ovu měla proběhnout, tak děj se vůle boží 😀 Všechno mě normálně bolí, třísla, hýždě, břišní svaly i záda....fyzička v háji...no a ještě k tomu všemu pěkně špatné podmínky...dítě nám spí ještě v postýlce v ložnici, a vzbudí ho každé šustnutí, takže jsme byli odkázáni na koberec v obýváku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ...no nejsme my blázni 🙂 Sice jsme si to pokaždé užili, nebylo to nic umělého, ale už jsme oba k.o. 😀
A už ve mě začíná krásně vzkvétat má netrpělivost...já těch 14 dní do testování nevydržíííííííím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😝 😝 😝 😝 😝

ashlee
16. únor 2012

tabulka:

snažilky
lucinka0606.........24 let................1. snažení / 16 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 12 DC (posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení /11 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 11 DC (poslední cyklus 30 dní)

leni_tom
16. únor 2012

@xsuzzi @lucinka0606 Teda holky vy jedete 😀 Vám trochu závidím , já pořád láduju HA. Ale už se těším až za 3,5 měsíce vysadím. Už mám v diáři napsaný, že za dva týdny kupuju Femibion, ať mám pocit, že se to miminko aspoň trošku blíží. Ale docela to utíká. Navíc se teď zintenzivní přípravy na svatbu...a už se nemžu dočkat léta a toho až jednoho dne uvidím // na testu 🙂
@xsuzzi Ty nemoci u dětí, to by nemělo být, to by se mělo zakázat, je to hrozný. Tak zaplaťpánbůh, že to máte alespoň takhle. Vždycky může být hůř avždycky si říkám, že jsou i lidi, který jsou na tom hůř.
Jinak moje kolegyňka si včera poprvé pochovala Matyáška - v jeho 8mi dnech a prý krásně přibírá na váze 😉

xsuzzi
16. únor 2012

Ahoj holky 🙂
@zuzkka88 - děkujeme moc 🙂

@lucinka0606 - lucinko beruško, my včera nic, docela hodně jsme se kvuli miminkou a sexu pohádali a je po všem, netuším kdy mám ovu jak mám rozházenej cyklus, ale myslim, že teď někdy, takže my tento měsíc určitě nic, pač včera nic, dnes nic a zítra má jet Peťka k babičce do soboty a chtěli jsme si užít hezký večer, nějaký dobrý papání, filmek snažení o miminko, jenže manželovi začlo vadit jaksi, že máme sex jenom kvuli miminku a né kvuli potěšení ☹ on chce sex, já teď nemám poslední měsíce moc chutě, tak teď ho má, ale kvuli miminku a to mu zas vadí, že je kvuli miminku a ne proto, že mě to těší ☹ takže hádka jak sviň, ale taková ta ošklivá co jsme neměli roky, řekli jsme si spousty ošklivýho a vážnýho a já nemám chuť už na nic a už vůbec ne na to,že s nim zítra budu mít nějaký tulení 😔 jsem naštvaná prostě moc 😔 chjo, nj. ale to bude ok, akorát,že já prostě ztratila chuť na zítřek 😢 tak vám to Luci určitě výjde, nám tenhle měsíc určitě ne 😢 😔 nj. má to tak asi být 😝 😔 ale kdyby to vyšlo bylo by to fajn, ale jak říkám nevim kdy mám ovu, měla jsem pocit,že včera, ale taky to nemuselo být,pač hlen nemá tu konzistenci jak při ovulaci,takže mě ještě ovu možná čeká a třeba jako při normálním 28dňovým cyklu, nevim. každopádně s nim fakt dnes spát nebudu 😝 😝 😝 😝 😒
leni- tak se připoj už teď 😀 😵 tak mějte hezký den holky 😵

xsuzzi
16. únor 2012

tak podle ovu kalkulačky bych měla mít ovu 19týho. No to by jsme museli mít zítra a pozítří nějakej sex a to jako momentálně seru 😝 😅

iff_kov
16. únor 2012

ahoj holky, můžu se k vám přidat? máme doma 15ti měsíční holčičku a tento měsíc se chceme začít snažit a o druhé mimi.. a pokud se podaří na první pokus jako s malou, taky budeme mít taky listopadové mimi 🙂 ...a ovu mi vychází na 22.2. 😀

ashlee
16. únor 2012

@iff_kov ahoj mám te přidat do tabulky?

lucinka0606
16. únor 2012

@xsuzzi Jééééééééééééjda ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ No to jsou mi ale špatné zprávy...to se mě teda vůůůůbec nelíbí ☹ ☹ ☹ ☹ Nuž ale naprosto to chápu....my měli to samé u Tobinka...sice jsme neměli škaredou hádku, ale můj byl naštvaný, že se chci tulit na povel jen kvůli miminku...chjoooo!!! ☹ Říkal, že se cítil jako inseminátor... 😀 Ale tak jako jak to má člověk udělat, když chce miminko a je dlouho ve vztahu....ten sex už prostě nikdy nebude takový vzrušující a častý, jako byl na začátku...My prostě po 10 letech jsme rádi, když se podaří 3x za měsíc...ani jeden z nás to totiž často nevyžaduje a oběma nám to tak vyhovuje...sex není v našem vztahu priorita...no, ale když se chce miminko, tak to prostě 3x za měsíc nejde no...to se prostě musí častěji a načasovat se to muší 🙂 Je to těžké téma, pač buď bude spokojený jeden, nebo druhý...když teda budete tulinkovat dle ovu, budeš spokojená ty, pač využiješ ty pravé dny k početí a budeš se těšit, že se miminko povede....když se budete tulinkovat dle chuti, tak bude spokojený manžel, ale už ne ty, pač dle chuti to vyjde třeba jen 1x za měsíc a tím pádem nemůžeš skoro ani doufat v miminko....Ale víš coooo, taková velká hádka...to by taky mohlo být velké usmiřování 😵 😵 😵 Nevzdávej to....za miminko přeci stojí.... 😵 😵
Je fakt, že já jsem dnes ráda, že ty plodné dny jsou za náma, byla to docela fuška a nezvyk, my to tentokrát opravdu neflákali...můj se stím nějak smířil a byl každý večer nachystaný 🙂 Byť mi přes den kolikrát říkal, že dnes jako fakt ne, tak jsem ho vždy nějak nastartovala 🙂 A když jsme dneska u oběda ten týden rekapitulovali a já mu řakla, že jsem tento týden dosáhla toho, čeho jsem chtěla, tak říkal, že on vlastně může kdykoli, ale že funguje jako diesel, že se musí první pořádně zahřát 😀 😀 😀 😀
Takže nevzdávat a usmiřovat 🙂

iff_kov
16. únor 2012

@ashlee nevím, aby se to náhodou nezakřiklo 🙂

lucinka0606
16. únor 2012

@iff_kov Ahojka...super 🙂 Se dívám, že se tady nějak rozesnažili maminky , které už mají jedno dítko doma 🙂 A co tak vidím, tak se nám to všem u prvního dítka podařilo napoprvé 🙂 Tak uvidíme, jak to bude probíhat tentokrát, snad taky napoprvé 🙂 Já měla ovu teď někdy, mezi 10.-15. 2. tak uvidíme co z toho vyleze 🙂 Se už nemůžu dočkat....Budu zase jako blázen testovat moc brzo, se znám 🙂

iff_kov
16. únor 2012

@lucinka0606 já testovala ten den, když nedorazila ms, ale tentokrát budu testovat co nejdřív 🙂 testíku jsem nakoupila už dostatek 😀 ...

zuzkka88
autor
16. únor 2012

@iff_kov Ahoj vítám 🙂 Určitě se brzy zadaří, držím palečky 🙂
@xsuzzi teda tak to mě mrzí.. ale to se určitě přežene a bude zase dobře a zase se budete snažit o miminko 😉

iff_kov
16. únor 2012

@zuzkka88 děkuji za přivítání 🙂 ... doufám, že se zadaří .-) a tobě taky 🙂

zuzkka88
autor
16. únor 2012

@iff_kov děkuji 🙂 snad jo.. my začínáme příští měsíc

iff_kov
16. únor 2012

@zuzkka88 budeme příští měsíc na vás myslet 🙂

xsuzzi
16. únor 2012

@iff_kov -vítám tě 🙂
holky díky. No jsem naštvaná moc prostě. Jsem hodně zklamaná ☹

@lucinka0606 - právě, že mi říkal, že by si představoval, abych ho sváděla a já nevim co, tak jsem mu řekla, že mi není 20, ani 25, že to dělat nebudu, že prostě má být rád, že ten sex je a ne pitvat to proč ho děláme, že prostě to jsem dělala dřív, ale teď to dělat nebudu a on, že proč ne, že to je normální. No pěkný houby normální, jako mě bude za měsíc 29 máme za sebou 11 let vztahu skoro, to prostě upadl nebo co, já jsem ráda co chodim do práce, že k tomu vůbec dojde a on na mě se sváděním. Že se to tak dělá, že to neumim a já nevim co ☹ prostě to bylo ošklivý. Usmiřovaní v podobě sexu u nás není jestli holky narážíte na sladký usmiřování,tak bohužel ☹ jel na noční o půl 6 a já tu teď přemýšlím, že co bych mu napsala za sms, honěj se mi hlavou myšlenky jako jak je to skvělý, že nemůžu promluvit o miminku,protože prý to není vůbec erotický,že děláme sex kvuli němu ☹ hlavně, že ho oba chcem, no je to děs ☹ dneska nic určitě nebude a fakt si neumim představit, že se zítra normálně pomilujeme, proč bych to měla chtít a proč cítit potom všem co mi tak ublížilo 😔 fakt na sex nemám ani pomyšlení 😔

iff_kov
16. únor 2012

@xsuzzi děkuji 🙂

xsuzzi
16. únor 2012

jo sem zapoměla říct jak to dnes vypadalo. Shodou okolností mě ráno vyzvedaval manžel a odvezl do práce, že potřeeboval jet na poradu a přišla jsem do auta a řekl mi...dobrý den... jak kdyby nic, odpo pro mě přijeli s malym a lítali po lese a když mě viděli tak se mi schovali za strom, přišla jsem a on jako by nic by se bavil, vůbec sem neměla náladu a chuť se bavit a ani jsem se prostě nebavila, dotklo se mě to asi hodně,protože když něco tak já neumim nemluvit a i když mi naštve on,tak hned prostě během chvíle jako udobření nebo sms když jsme v práci nebo tak,tentokrát nebylo nic, nic sem nepsala, ani se s nim odpo nebavila,pak jel do práce,prostě jsem na něj moc naštvaná,ani nevim co mám dělat 😒

zuzkka88
autor
16. únor 2012

@xsuzzi Nic si z toho nedělej, chlapi to prostě vnímají jinak.. chtějí si pořád něco dokazovat, chtějí být žádoucí... tak až na to budeš mít chuť, zkus si třeba vzít hezkou košilku, zapálit svíčku... třeba nachystej olejíček na masáž, až přijde sundej mu tričko, začniho masírovat, sem tam mu dej pusu na ouško, na krk, na rameno, zašeptej mu, jak je ti s ním dobře a uvidíš, jak pookřeje... bude to jen o vás dvou, o miminku ani zmínka, a přece jen z toho třeba miminko bude a budete se z toho radovat oba 🙂 a to z lásky mezi vámi i pak z miminka