Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

xsuzzi
17. únor 2012

no snad joo no 😅 😀 😀 😀 😀 😵

ashlee
18. únor 2012

tabulka:

snažilky
lucinka0606.........24 let................1. snažení / 18 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 14 DC (posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 13 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 13 DC (poslední cyklus 30 dní)

xsuzzi
18. únor 2012

luci holka ty si budeš moct ani ne za týden dělat test holka 😀 no kruciš 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😵
no já to vidím, že jdu hupsnout na manžela, se musim ještě trochu snažit, aby z toho něco popřípadně bylo 😀

mitote
18. únor 2012

@ashlee a ja v tabulce nejsem ☹

mitote
18. únor 2012

@xsuzzi ja taky za tyden 😀 necelej, cca ve ctvrtek ocekavam menzes 🙂

xsuzzi
18. únor 2012

@mitote - tak super, si tu dělala neviditelnou,tak se na tebe zapomělo asi 😨 ale neva, doženeme... hele 😀
snažilky
lucinka0606.........24 let................1. snažení / 18 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 14 DC (posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 13 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 13 DC (poslední cyklus 30 dní)
mitote..................

doplň info holka 😀

mitote
18. únor 2012

@xsuzzi 23 let, snazeni jako kolikaty mesic? 2 🙂 asi 24 DC, cyklus obvykle 28 DC

xsuzzi
18. únor 2012

snažilky
lucinka0606.........24 let................1. snažení / 18 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 14 DC (posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 13 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 13 DC (poslední cyklus 30 dní)
mitote.................. 23 let..............2. snažení / ...........(poslední cyklus 24 dní)

kolikátý jsi DC?

mitote
18. únor 2012

@xsuzzi DC se pocita od prvniho dne menzes ne?

ashlee
18. únor 2012

@mitote jo počita se od prvniho dne ms

mitote
18. únor 2012

@ashlee tak jsem 24DC 🙂 a cyklus mam 28 dni

xsuzzi
18. únor 2012

lucinka0606.........24 let................1. snažení / 18 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 14 DC (posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 13 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 13 DC (poslední cyklus 30 dní)
mitote.................. 23 let..............2. snažení / 24 DC (poslední cyklus 28 dní)

holka tak to testni a hneeeeeeeed 😅 😀 😀 😀

ashlee
18. únor 2012

tabulka
snažilky
mitote.................. 23 let.................2. snažení /24DC(poslední cyklus 28 dní)
lucinka0606.........24 let................1. snažení /18 DC (poslední cyklus 32 dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 14 DC(posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 13 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 13 DC (poslední cyklus 30 dní)

lucinka0606
18. únor 2012

@xsuzzi Jj, za týden testnu 🙂 Jak já se těším 😵 😵 😵 😵 Testnu jen tak ze srandy 22.2., což je ve stedu, pač má manžílek svátek, tak kdyby náhodou, tak ať mu můžu dát dáreček navíc 🙂 🙂 🙂 Ale to bude asi k ničemu, je to eště moooc brzo, tak potom to nechám třeba na pátek 24., máme jít ven s kámošema, tak abych věděla, jestli si můžu dát pivko 😀 Já nevím totiž uplně přesně kdy jsem měla ovu...řekla bych že 14, ale nevím nevím...
A co teda, hupsla jsi teda na chlapa???? A ty poznáš, kdy máš ovu???

No a nejdřív tady bude pěkně testovat @mitote 🙂 Závist!!! 😉 😉 😉 Já jsem totiž strašně moc nedočkavá a do středy strááášně moc daleko 😀 😀 😀 Ale moc přeju // 🙂 A dá se počítat s //, pracovali jste pilně??? 🙂 🙂 🙂

lucinka0606
18. únor 2012

Holky a co nějaké přípravy, já beru kys. listovou a piju do půlky cyklu kontryhelový čaj...Kontryhelový čaj jsem pila i u Tobinka a zadařilo se na poprvé, docela mu věřím a listovka, to je prostě jen prevence na VVV, takže ta jako těhotenství nepomůže, ale je dobré ji baštit 🙂 Do manžílka žádné extra vitaminky nedostanu, ale tak spoléhám na to, že je sportovec a nemá nijak extra sedavé zaměstnání 😀

zuzkka88
autor
18. únor 2012

@lucinka0606 já taky baštím listovku.. beru femibion, ten je nejlepší (i podle doktorů). Dávám ho i přiteli, doporučila mi to gynekoložka.

ashlee
18. únor 2012

@lucinka0606 ja beru femibion,mam mthfr homozygot.doporučila mi to dr. na hematologii.až budu tehotna tak budu brat nejaky vitaminy ale jen do 12tt.Minule jsem brala gs mamavit.

mitote
18. únor 2012

@lucinka0606 co to je pylne? 😀 my se milujem, kdyz je chut, asi jsme to i do OVU trefili, ale ze bychom kazdy den, to fakt ne 🙂 a testovala jsem se dnes a nic...

pincola
18. únor 2012

@zuzkka88 Zuzi má se Femiboon dávat i příteli?????No já jsem na otehotne.cz viděla přímo nějaký preparát vhodný pro muže. Ale je fakt, že ten Femibion asi stačí.

xsuzzi
18. únor 2012

čus já taky baštim listovku,jinak nic 🙂
Luci koukám,že tvůj manžílek má svátek stejně jako můj manžílek a syn 😀
no holky jako ehm... Luci 😀 scion fiction u nás, jsme se normálně ráno tulili 😀 😵 já před Péťulou ovu poznala, pač sem měla cyklus 28 dní a 14 dní ovu, ale teď jak to mám rozházený,tak nevim kdy ji mám, jen výpočty a ani mě nebolí vaječník není blbě nebo tak,to sem dřívější cykly měla, i hlen sem měla jak před 4ma dněma,tak dnes,takže nevim, dnes si říkám jestli nemám ovulku dneska, ale fakt nevim 😅 no buď dnes předevčírem nebo zítra nebo pozítří 😅 jindy to nebude asi 😀 takže ale hlavně jedeme dál s vámi i tento měsíc 😀
jen holky, já nevim jak to mám říct, ale dneska mě napadlo nebo napadlo, že si nejsem uplně jistá jestli to miminko je teďkom dobrá volba,nevim jestli teď ho zrovna chci 🤐 😔 ale je to haluz,protože jsem ho moc chtěla ještě než jsem nastoupila do práce,ale nešlo to,ale moc jsem po něm toužila,teď poslední měsíce taky,ale teď jako by to ustalo,nevim jestli to není ještě tou hádkou nebo mě napadlo,že nevim jestli jsem po něm netoužila hlavně z praktických důvodů,když mě napadá dneska tohle ☹ jako,že by se tím vyřešilo spousty věcí a problémů a najednou mi to je jedno, tak si nejsem jistá,jestli to není teď špatně,že se o něj už snažíme ☹ já prostě nevim čím to je to moje myšlení teďkom ☹

zuzkka88
autor
18. únor 2012

@pincola nemusí se.. ale já se ptala doktorky přímo na vitamíny pro partnera a doporučila mi ten femibion, stejně jako mně.. tak baštíme ten.. Až asi kdyby byl problém, tak bych dala nějaký na kvalitu spermií (pohyblivost a tak), teď nepředpokládám, že by s nima něco měl. A v tom femibionu je těch látek hodně.

pincola
18. únor 2012

@xsuzzi Tak tě uklidním, že tyhle pocity mám věčně já. Teď teda ne, ale jsou dny kdy fakt nevím jestli chci. I jsem to tu řešila s holkama na diskusi a hodně holek mi odpovědělo, že to má uplně stejné. Takže klid, je to asi normální🙂 😎

pincola
18. únor 2012

@zuzkka88 Já mu zase cpu kvanta zeleniny a ovoce, ale on to má rád. Sní, co dostane na talíř 😀 A berete každý den jeden?Já Femibion beru každý den jeden, ale štve mne ta cena. Mám ještě Calibrum z dřívějška , tak bych mu mohla přidávat to. Podle mne je pro chalapa ten Metafolin(to co má Femibion navíc) zbytečný. nebo chlapi také potřebují Listovku ve zvýšeném množství? Neříkala doktorka?

zuzkka88
autor
18. únor 2012

@pincola Bohužel neříkala.. No já baštím každý den a příteli dávám ob den. On právě na tu zeleninu a ovoce moc není.

pincola
18. únor 2012

@zuzkka88 Aha tak to pak jo, to je pak dobře, že mu to dáváš. Mrknu na to složení těch vitamínů pro muže.

xsuzzi
18. únor 2012

@pincola -fakt? Já vyplývám z toho,že když jsem měla období,kdy jsem chtěla, tak vim,že bych skákala radostí do stropu,kdyby se zadařilo,kdybych to zjistila teď tak nevim zda bych měla radost 🤐 a to bych ji chtěla mít 😢 nevim co to mám teď s myšlením,asi jsem divná 😔 přitom sem po něm tak toužila,chjo

pincola
18. únor 2012

@zuzkka88 Tak tam mají taky listovku-i muži. Složení s Femibionem je podobné, akorád obsahuje nějaké látky navíc. Hlavně minerály. Cena je podobná jako Femibion. Takže pokud přítel nepotřebuje posilovat plodnost, ten Femibion mu určitě stačí. 🙂

pincola
18. únor 2012

@xsuzzi A taky máš pocit, že jsi absolutní sobec? To mívám já. fakt klid. mě bylo uplně do pláče, kolik holek mi odpovědělo, že uvažují přesně jako já. Já to měla minulý měsíc. Zaháněla jsem MS a nakupovala bodíčka a přála si aby. večer jsem se překlopila a doufala v MS. Ta přišla, já pocítila radost v zápětí vztek na sebe samotnou a holky mě pak utěšovaly, že to mají taky 😀 😀

zuzkka88
autor
18. únor 2012

@pincola doufám, že nepotřebuje. 🙂 Uvidíme časem.

pincola
18. únor 2012

@zuzkka88 Dokoupit se to dá vždycky. Já to zatím taky nebudu kupovat. Zas nesmíme bláznit. 🙂