Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

medi_ivca
22. únor 2012

@xsuzzi zkusim tedy testnout. Ale az o vikendu. Az budu doma pekne v teplicku a bez stresu v praci 😎
Ale faaaaaaakt jen kvuli tobe 😀 😀

ashlee
22. únor 2012

tabulka

snažilky

romannaa............25 let..................3. snažení / 28 DC (poslední cyklus 28dní)
lucinka0606.........24 let................1. snažení / 22 DC (poslední cyklus 32 dní)
medi_ivca ............32let.................1.snažení / 21DC (posledni cyklus 28dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 18 DC(posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 17 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 17 DC (poslední cyklus 30 dní).
iff_kov...................22let................1snažení / 14DC ( poslední cyklus 28 dní)
mitote.................. 23 let................. snažení / 1DC(poslední cyklus 27 dní)

medi_ivca
22. únor 2012

@ashlee hele dobre delas 🙂 svatby jsou o zabave. A proc se nikdo nechce brat? Dyt svatba je tak super. Tedy ta nase byla. Trvala tri dny a tri noci, super. Jen jatra s nama pak dlouho nemluvily 😀

xsuzzi
22. únor 2012

@medi_ivca -no super 😅 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 psk hned napiš hlavně jooo!!! 😀 😀 😀 😵 😵 😵
mitote- drž se brouku, ať výsledky dopadnou dobře! 😵

medi_ivca
22. únor 2012

@xsuzzi 😀 rozkaz sefiku ( tak to vzdycky rika muj synovec )

leni_tom
22. únor 2012

@ashlee Máte v květnu svatbu? My 2.6., za chvilku je to tu, tak to už uteče.

mitote
22. únor 2012

@ashlee uz mam 2DC spise

ashlee
22. únor 2012

@mitote a u snažení mám napsat co?

ashlee
22. únor 2012

@leni_tom ne bratranec meho manžela se žení v dubnu 28. . já se vdavala 4/7 2009

mitote
22. únor 2012

@ashlee asi treti snazeni zaciname ne novym cyklem ne?

ashlee
22. únor 2012

@mitote ja se ptala protože jsem nevedela jsetli se budete snažit 😅

ashlee
22. únor 2012

tabulka

snažilky

romannaa............25 let..................3. snažení / 28 DC (poslední cyklus 28dní)
lucinka0606.........24 let................1. snažení / 22 DC (poslední cyklus 32 dní)
medi_ivca ............32let.................1.snažení / 21DC (posledni cyklus 28dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 18 DC(posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 17 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 17 DC (poslední cyklus 30 dní).
iff_kov...................22let................1snažení / 14DC ( poslední cyklus 28 dní)
mitote.................. 23 let................. 3snažení / 2DC(poslední cyklus 26 dní)

ashlee
22. únor 2012

@mitote opraveno

mitote
22. únor 2012

@ashlee no takhle, chranit se urco nebudem, otazka je, jestli se da otehotnet :-/

ashlee
23. únor 2012

@mitote tak když budeš cvičit tu mojžišovku tak by to mohlo byt dobry.určitě otěhotníš.

ashlee
23. únor 2012

tabulka

snažilky

romannaa............25 let..................3. snažení / 29 DC (poslední cyklus 28dní)
lucinka0606.........24 let................1. snažení / 23 DC (poslední cyklus 32 dní)
medi_ivca ............32let.................1.snažení / 22DC (posledni cyklus 28dní)
ashlee..................27let...............2. snažení / 19 DC(posledni cyklus 27dní)
xsuzzi...................28let................1. snažení/ 18 DC (poslední cyklus 26 dní)
zuzkka88.............24let................0. snažení / 18 DC (poslední cyklus 30 dní).
iff_kov...................22let................1snažení / 15DC ( poslední cyklus 28 dní)
mitote.................. 23 let................. 3snažení / 3DC(poslední cyklus 26 dní)

ashlee
23. únor 2012

@romannaa už jsi testovala? 🙂

markiiii88
23. únor 2012

Ahojky holky,teda koukám 14dní se tu neukážu a ejhle....jinak naše snažení sice pokračuje,ale minulí měsíc jsem byla na vyvolávačce a tento měsíc opět nic,byla jsem u doktora a závěr ......... ,,nemáte žádnou ovulaci,vajíčka nedozrávají,momentálně jste vlastně neplodná,ale nebojte vše se spraví léky,nastavím vám stimulaci ovulace,, tak jsem zvědavá co dnes u doktora dostanu za léky....................takže 2měsíce snažení byli k ničemu,ale což teď půjdeme na novo.Jinak jsem koukala na diskusi ohledně konizace děložního čípku a též ho mám zasebou,už jsou to bezmála 3roky. Ještě jednu věc,holky když si necháváte dělat hormonální profil u lékaře tak si pro jistotu řekněte i o rozbor krve na hormony štítné žlázy, já sice na endokrinologii chodím,ale tam mi řekli,že není třeba léků až jedině,že budu těhotná no a gyndař mi zase řekl,že je to blbost,že musím nasadit tyto prášky ještě před otěhotněním,jinak by to viděl bledě.Ať žijou doktoři,ale ten můj gynekolog je suprovej,aspoň mě nevyhodil,že mám přijít až po roce snažení,jak se mnohde stává.

medi_ivca
23. únor 2012

@markiiii88 ahoj, ja taky chodim na endokrino, mam "jen" 0,5 cm velky uzlik. Moje doktorka rika, ze opravdu neni ted treba brat hormony. Beru pravidelne jodid. Pro letrox si mam prijit az budu vedet ze jsem tehotna. To ale hned v prvnich tydnech. Myslim ze endokrinolog vi lepe, kdy zacit brat hormony. 🙂

ashlee
23. únor 2012

taky chodim na endokrinologii,mam sniženou funkci štitné žlazy a beru euthyrox 50 1/2 každy rano.
Když jsme se snažili o prvniho synka tak jsem si nechala udelat testy na štítnou žlazu.a pak me dr poslala na endokrinologii,to už jsem byla v 5tt a dr mi naspal prašky.

xsuzzi
23. únor 2012

Ahoj holky 🙂
tak jak dopadli naše testovatelky? 🙂
Holky já tenhle měsíc nejspíš nic, právě jsem se dozvěděla, že ovu neproběhla s těma bolestma vaječníků jak sem skoro ani nedošlápla, ale až ty 3 dny po s tím hlenem, že s tou bolestí se tělo teprve připravuje na ovu. takže my tenhle měsíc nic, od soboty jsme s manžílkem nic,pač ho bolí v krku už kolik dní. Tak třeba příště 🙂

lucinka0606
23. únor 2012

Jé, já včera zapomněla dát vědět....No testla jsem tedy, ale jak se dalo očekávat...test bílý jako sníh...Udělala jsem to jen kvůli manželovu svátku, kdyby náhodou, tak mi měl hezký dáreček 🙂 Ale nehážu flintu do žita...vůbec nevím, kdy teda přesně proběhla ovu...já myslela že 14., ale začínám si myslet, že klidně i 15 nebo 16....no i kdyby 14, tak včera to bylo 8DPO a to si myslím, že by prostě vidět nešlo...no a kdyby to bylo později třeba 15 nebo 16, tož to by test určitě nezaznamenal....zatím su v klidu 😀 Já měla totiž hlen snad už od 10 a měla jsem ho až do toho 15...ale vaječníky mě bolely nejvíc asi 14 a 15 🙂
Holky my se tulili naposled 14 večer, myslíte, že kdybych měla ovu třeba až toho 16, že by mohlo dojít k oplodnění?????????????

xsuzzi
23. únor 2012

@lucinka0606 -to víš,že jo 🙂

iff_kov
23. únor 2012

@lucinka0606 to by mohla být holčička 🙂

lucinka0606
23. únor 2012

Ještě u Tobinka jsem měla fakt extrémního ducha 10DPO, takže se mě nejspíš pomaličku zvyšuje HCG v krvi, nebo se mi později zahnizďuje vajíčko, nebo já vlastně nevím, už mě z toho docela je*e 😝 😝 😝 😀 😀 😀
@iff_kov A holčička jooooo, to by bylo fáááájn 😵 😵 😵 😵

lucinka0606
23. únor 2012

Jo a dnes mě tak zvláštně pobolívalo bříško odpoledne....podobně jako při MS, ale ta jako fakt ještě nehrozí....ale možná to taky byly střeva....vím já 😀

xsuzzi
23. únor 2012

spíš mi řekněte jestli naše rybičky mohli přežít od soboty do úterý? jestli byla ovu teda až takhle pozdě😝

medi_ivca
23. únor 2012

Jak dlouho vas, uz maminy, bolelo brisko, kdyz se vam zahnizdovalo vajicko? 😅

xsuzzi
23. únor 2012

@medi_ivca -mě vůbec asi nezahnizďovalo,pač já to zjistila jen díky vynechané ms 😅

medi_ivca
23. únor 2012

@xsuzzi 😀 😀 😀 hmmmm