Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

luciplasi
12. dub 2012

Ahojky holky, všechny vás zdravím jsem tu nová. 😉 S přítelem se snažíme od března o 1mimi🙂. zatím to nevyšlo, tak se snažíme dál nasadila jsem od včerejška kyselinu listovou, nemáte s tím někdo zkušenosti? Teď jsem momentálně nachlazená beru bromexin a paralen, myslíte že to může nějak těhu ovlivnit? Doufám že duben budeme mít pozitivní 😀 . Díky Lucka

mazula
12. dub 2012

@luciplasi
ahoj,aj my sme prvú ovu chytili minulý mesiac a nič a teraz čakám,ak dnes nedojde menzes, tak zajtra testnem.mám cyklus okolo 27.kyselina listová je dobrá, ja som ju užívala aj pri 1 synovi,môj mudr.to odporúča 3mesiace pred tehu a potom 1trimester,ako prevencia proti rázštepom, je to vraj jediný dokázaný výskum, preto neodporúča žiadne iné tehu vitamíny.tak držím palce nech Vám to vyjde čím skôr.Paralen je určite ok,bromhexin neviem

luciplasi
12. dub 2012

@mazula děkuji moc za odpověď🙂. Držím palečky a dej vědět jak to dopadlo🙂.

jankajarni
12. dub 2012

@luciplasi Ahoj, tak tě tu vítám...Na mě dnes padla nějak ze všeho depka, jsem si dost jistá, že duben nevyšel a představa, že do dalšího snažení zbývaj ještě tři týdny...Příští týden přečkat mens a pak ještě skoro 2 týd...Mám pocit, že aby se v inkriminovanou dobu všecko sešlo je fakt těžký (oba doma, zdraví, správně načasovat...) A snažení může být na měsíce...Navíc se úplně bojím, co si bude uvnitř můj říkat až zas příští týden dostanu menses, aby z toho taky nebyl v depresi, i když nic neřekne a děláme, že nic...Nemáte některá pro mě něco povzbudivého? Nemužu se poradne na nic soustředit ani se ničím namotivovat...

mazula
12. dub 2012

@jankajarni
moja, v klude,ešte je skoro, nemôžeš vedieť, či sa nezadarilo,ja stále žiadne špinenie,a to som 26DC,je mi ťažko už asi 3 alebo 4 deň,ale nie celý deň a dnes poobede 2x taký biely hurdkovitý výtok, tak neviem, ak do rána nebude menzes, testnem.a ktorý DC si teraz?

jankajarni
12. dub 2012

moc bych ti to prala, aspon by bylo nejake povzbuzeni. jsem si celkem jistá kvuli te zmene hlenu a asi to i odpovida tem ovu testum (viz vyse), proste jsme to o par hodin prosvihli:( Ale treba by to stejne neklaplo...Jsem dnes 21DC.

mazula
12. dub 2012

@jankajarni však to ešte neni nič stratené,keď si len 21.ja som tiež čítala o tom hliene,ale bolo to len 2x tak na papieri inak nič,tak dúfam a pevne verím v pozitívny test ráno,napíšem,mysli na mňa

mazula
12. dub 2012

@jankajarni
a mám obavy z toho, že keďže ovu až 16DC, či sa i menzes o deň,dva neposunul, tým pádom by ma to čakalo zajtra.Len to nechápem, lebo už 3dni ma bolí podbruško na menzes skoro počas celého dňa a menzes nikde,ale jeden nikdy nevie,počkám do zajtra,ale ak test negatív, tak už asi nič,lebo 27DC a 11DPO by už niečo muselo byť.

jankajarni
12. dub 2012

@mazula Tak určitě napiš, kamarádce se // ukázaly až týden po vynechání MS, takže je šance!

sefova
12. dub 2012

@mazula - nevzdávej to,dokud MS nedorazí, je tu pořád šance a 11 DC ještě nemusí být nic vidět!

mazula
12. dub 2012

@sefova
ďakujem za povzbudenie,ozvem sa zajtra

mazula
13. dub 2012

ahojte,no tak dnes 27DC,ale test negatív,po limite tam síce vybehlo niečo,ale hneď 2 čmuhy, takže test negatív,menzes zatiaľ nič, tak mi ostáva už len čakať ☹

luciplasi
13. dub 2012

@jankajarni Ahojky nevěš hlavu, neboj nejsi jediná kdo má takovéto myšlenky i já z toho mívám taky depku. Jak se správným načasováním tak nějak se vším. Oběhala jsem si i doktory abych měla jistotu, že je vše v pořádku (před 4 roky jsme prodělala embolii), naštěstí dvě nejhorší mutace dopadly dobře ale ta třetí vyšla pozitivní. Takže mi bylo řečeno, že mě to neohrožuje, ale miminko (že tam může vzniknout emob),takže taky nic moc povzbudivá zpráva, to víš pořád přemýšlím nad tím zda to vše dopadne ok. když se zadaří. ☹
Neboj brzy se zadaří musíme doufat a moc nad tím nepřemýšlet, i když to nejde 😖 😅 MOC MOC TI DRŽÍM PALEČKY A HURÁ NA SNAŽENÍČKO 😀
PS: můžu se zeptat odkud si?

luciplasi
13. dub 2012

@zuzkka88 taky se velice ráda přidám 😀

ludmilad
13. dub 2012

Ahojte, taky se snažíme o mimčo, už druhé. První se zadařilo až po 6 měsících od vynechání prášků, poslední 3 měsíce s použitím ovu testů a měření BT. Teď jsem začala rovnou s testy a BT, ale už třetí měsíc nic.....☹ Vždycky jsem pak moc zklamaná - poslední jsem se dozvěděla dnes, že to nevyšlo - pátek 13. ☹

mazula
13. dub 2012

ahojte, no tak menzes stále nič, ale mám celý deň taký žltkavý výtok a sem tam pociťujem pálenie, menzesové bolesti skoro ustali, tak neviem čo z toho nakoniec bude,žeby predsa?alebo aby to nebol len zápal ☹ keďže test negatívny ☹

jankajarni
13. dub 2012

@mazula uvidíš, kdyby to nevyšlo, tak aspon už budeš zas na začátku dalšího cyklu🙂 I když jsi psala, že manža je pak pracovně pryč, že? o to víc držím palce. já si ještě musím týden počkat do menzes, představa, že další pokus má význam doufat tak za tři týdny a že to zas nevyjde a čekání další měsíc...fuj...tohle je děs běs, co okolností do toho může přijít-nemoci, cestování...jsem si myslela, že tak na 3. měsíc už to musí vyjít a ono to fakt není snadný. a máš ten nejcitlivější těhu test?

jankajarni
13. dub 2012

@luciplasi njn, ted se nervujeme snažením, pak zas budou obavy, aby bylo všechno ok. A ten, kdo si nedělá s ničím hlavu, kouří a chlastá a paří a tak, ten otěhulí hned a všechno je ok🙂 Jsem z Prahy, odkud ty?

jankajarni
13. dub 2012

@ludmilad Ahoj, a můžu se zeptat, jak jsi interpretovala ty ovu testy, když se to poprvé povedlo? My to asi právě tenhle měs prošvihli (mrkni na můj popis), tulili jsme se až den po prvním pozitivním testu a to asi bylo pozdě... Pátek 13. taková zpráva, to nepotěší:( Ale jak jsem psala Mazule, aspon už jsi zas 1DC nového cyklu a můžeš doufat, ze tahle MS je už fakt poslední, já ještě musím na ni čekat, i když jsem si jistá, že bylo pozdě a dorazí...

jankajarni
13. dub 2012

jo, holky, mužu se zeptat, kolik vám je a v kolika jste měly první dítko? připadám si děsně stará (je mi 28) na první mimčo, chtěla bych dětí víc a tímhle tempem...

luciplasi
13. dub 2012

@jankajarni svatá pravda já teď bydlím v Praze v Třeboradicích 😀 . Včera jsem nakoupila ovul. testíky tak na to příští měsíc zase vlítnem - pokud by to teďka nevyšlo 😅 .... no necháme se překvapit.... 🙂

luciplasi
13. dub 2012

Holky prosím co to znamená DC nějak tomu nerozumím 😒

mazula
13. dub 2012

@jankajarni
tak je to v ťahu, začala som špiniť,takže na 2.pokus nič a ďalšiu ovu manžel mimo.z toho by jeden aj plakal...

ludmilad
13. dub 2012

@jankajarni První dítko ve 30, takže jsi úplně v pohodě 😉 Na popis mrknu a můžu ti poslat do IP svůj graf, když se to povedlo.
@luciplasi DC je myslím den cyklu, jestli se nepletu

mazula
13. dub 2012

@jankajarni
s vekom by som neplašila,ja 26,ale teraz budem mať na jeseň 30,takže ty úplne v pohode

jankajarni
13. dub 2012

@mazula to mě moc mrzí...jsem s tebou... já měla dneska zas depku, snažím se to překonat, pač si řikám, že pokud se budu stresovat, nepůjde to už vůbec, ale stejně to nejde. Na druhou stranu, ženský těhotněly i za války a pochybuju, že jsem víc na nervy než válečnej stav🙂 Mám pořád různé sny o těhu, takže podvědomí pracuje...aspon 1 roštáka ale už máš, to je důležitý...a pozitivní je, že kdyby se ti zadařilo v červnu, vykoukne mimi už třeba na svět v době krásnýho jara🙂 snažím se myslet na to, že pokud nevyjde květen ani červen, tak v létě by mohlo bejt na dovče pěkný snaženíčko, to je jediný, co mě drží🙂ale pak to zas na mě padne, co když s náma něco je a nepůjde to nikdy...život bez dětí pro mě nikdy neměl smysl...

jankajarni
13. dub 2012

@ludmilad díky moc, že na to koukneš... a musím pro to poslání grafíku něco udělat|? nejak se ještě úplně nekamarádím tady s tou technikou🙂 o měření BT jsem taky už uvažovala, ale mě by to strašně stresovalo a taky nechci, aby partne věděl,takže s tím asi zatím počkám

mazula
13. dub 2012

@jankajarni
no a mne končí na bud.mesiac rodičovská,tak som si to nechala na poslednú chvílu.v práci musím dať výpoved, malý mi ide do školky až od septmebra a to neviem ako sa uchytí,hlavne sa liečime na imune,tak neviem,neviem,aj ja depka obrovská,keby aspon ten chlap doma bol vždy...

luciplasi
13. dub 2012

@ludmilad děkuji za objasnění 😉 🙂

luciplasi
13. dub 2012

holky mám dotaz 10 - 11 byla ovu. to jsme se s přítelem mazlili a dnes od rána mě bolí bradavky myslíte že by to mohlo být tak brzy těhu? 😨 Díky za každou odpověď 😉