Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

mazula
18. kvě 2012

@axonka
tak daj vedieť,držím palce

mazula
18. kvě 2012

@luciplasi
ahoj, my minulý mesiac nič, teraz sme tulki len 5DC a manžel išiel do práce, takže tento mesiac tiež nič, príde domov za 4t, tak hádam stihneme ďalšiu ovu,začala som piť alchemilku a mudr mu doporučil také bylinkové kapsule tak sa necháme prekvapiť,keď sa nezadarí, urobí mi odbery, tak neviem,ako dopadneme 😒

axonka
18. kvě 2012

@mazula diky, urcite se ozvu.....dnes krvaceni ustalo 😅 😅 , ze by se neco delo?????

mazula
18. kvě 2012

@axonka
to je dobré znamenie, tak by to mala aj pri hniezdení byť 😉

axonka
18. kvě 2012

@mazula snad mas pravdu.... ja uz pomalu objednavam ovulacni testy na pristi mesic 🙂 Jeste chvilku pockam 😉

mazula
18. kvě 2012

@axonka
to určite počkaj 😉 akurát som čítala tu na MK o ovu testoch, že tiež nie sú až tak spoľahlivé 😒 za naj metódu sa považuje vraj meranie BT,čo ale nevyhovuje každému a hlavne trvá dlhšie, než to podľa teploty vysleduješ...

axonka
18. kvě 2012

@mazula nejsem typ na mereni BT, nemam trepilvost. Testy mi vyhovuji, protoze vse hned vidim🙂) ale jak rikam, jeste pockam 🙂 A jak je to u tebe, jak vam jde snazeni o mimco?

mazula
18. kvě 2012

@axonka
nič moc ☹ 3 mesiace nič, aj keď ten posledný sme snažili len do 15DC,nebol čas, dokončujeme dom a tak...teraz tulki len 5DC a manžel išiel na 4t do práce takže neviem neviem,mne ovu ukazujú testy 16DC aj 17DC hlien som mala aj skôr aj neskôr, niekedy ani vôbec, tak už neviem ako na to,kúpila som si alchemilkový čaj a ženský dal také bylinkové kapsule na mesiac, tak uvidíme.prvý syn sa nám podaril 1.mesiac a to sme tulki len počas ovu 1krát, a teraz toto,ale to bolo skoro pred 4 rokmi,tehu som mala rizikové, 10t v nemocnici, užívala lieky, potom skoro 2 a pol roka kojila, tak neviem, či toto nie je dôsledok toho všetkého,a teraz som doma v strese, tak sa v podstate ani nedivím...a vy sa snažíte o prvé mimi?

simko77
18. kvě 2012

@mavo aqhojky, no s kočkama je to trochu složitější - je tu velká za fixovaná horzba toxoplazmozi,ale kdle mých informací od veterinářyk, dokt. a i s netu. Je to tak,že kyž ji máš dlouho i ten rok,takt onevadí ale neměla by sis jako těhotná pořizvoat kotě nebo t tu nemoc můžeš právě nejvíce dostat od kotětě. JInak od větší už, pokud se samo dodrřžují hygienické věci, kočka nežere syrové maso. Větší pravděopodnost je se syrového masa!!! špatně umystého prkénka (od masa) nebo když jako těhotná budeš připravoat syro. maso!!!

mazula
18. kvě 2012

@kacule1978
no ahoj,ahoj,kde si?ako sa darí? 🙂

pajjaa
18. kvě 2012

@axonka ahojky - tak co?dneska jsi nestovala? 🙂 kolikaty jsi dpo ?

pajjaa
18. kvě 2012

@mazula ahojjky,nam prvni syn taky vysel hned ten mesic a druhe taky nic,ale ja uz byla u gynekologa a ten mi dal zadanku na vysetreni manzela

mazula
18. kvě 2012

@pajjaa
a ako dlhosa snažíte?mne gyn odporučil pre muža užívať zinok a vitamín E na kvalitu spermií

pajjaa
18. kvě 2012

@mazula no pomalu 13mesic

luciplasi
18. kvě 2012

@mazula ahojky neboj vše dobře dopadne a cože to piješ? Já beru přes měsíc kyselinu listovou, tak jsem zvědavá. Držím moc palečky a určitě písni 😉 ....

axonka
18. kvě 2012

@simko77 Ahoj, jojo. Snazime se o prvni dite, zatim na to nebyl cas 🙂 ....takovy blby klise, ale proste to nejak driv neslo. Kupovali jsme dum, pak ho renovovali a najednou uteklo sest let..... Ja bych nehazela flintu do zita, mozna, ze jses fakt vystersovana, napjata a telo do toho terenu proste miminko nechce. Chce to klid, pohodu a hlavne zadny stres.

axonka
18. kvě 2012

@pajjaa ja jsem mela ovulovat 8.5., ale to byl spis jen takovy odhad podle tech kalkulacek na netu, ktere nejsou smerodatne....cyklus mam pravidelny, takze by to melo byt 7. nebo 8.5. Nene, dneska jsem se netestovala, az v nedeli rano ucinim dalsi pokus.

pajjaa
19. kvě 2012

@axonka tak drzim palecky ja myslim,ze tehu jsi 🙂

mazula
20. kvě 2012

@axonka
ahoj, tak ako testík,hádala som to dobre na tehu však? 😉

mazula
20. kvě 2012

@luciplasi
ahoj,alchemilku, tuším kontryhel a kapsule mi predal ženský, také nejaké bylliné,ale Tebe to už možno nebude treba 😉 držím palce nech to vyjde tentokrát

mazula
20. kvě 2012

@jankajarni
ahoj, tak ako to vyzerá?

jankajarni
20. kvě 2012

@mazula Ahoj, mno od středy mě bolí prsa, ale to před MS mívám. Měla být dneska,zatím nic, ale nějaký den dva u mě posun bývá. Zkoušela jsem zkontrolovat čípek, četla jse někde, že by se měl tak den nebo dva před MS otevírat, ale nejsem si jistá,jak ho cítím, to asi chce praxi...Ale jak jsem psala, moc nedoufám...

axonka
20. kvě 2012

@pajjaa Ahoj holky, tak porad jen jedna / ☹ , tak uvidime jesti prijde MS....

axonka
20. kvě 2012

@mazula testik ma jen jednu carku.....uvidime jestli prijde MS.....

mazula
20. kvě 2012

@axonka
tak vždy je šanca,než nedojde MS,kedy čakáš resp.nečakáš?

mazula
20. kvě 2012

@jankajarni
tak to je ale super keď nedoošla MS,držím palce 🙂

axonka
20. kvě 2012

@mazula nejdřive ve ctvrtek nejpozdeji v sobotu, mam cyklus 26 az 28 dni 🙂

pajjaa
20. kvě 2012

@axonka ja mam cyklus cca po 30.dnech- tak jsem mela mit ovu asi misto 9.5 11.5 kdyz ty ji po 28dnech mas 8-9.5.. tak uvidime treba ten test jesre vyjde 🙂)

mazula
20. kvě 2012

@axonka
tak to ešte môžeš mať pozitívny,ja som pri prvom synovi robila test 5 dní pred MS a bol negatívny a potom som testovala až keď už 5dní meškalo,tak to je ešte skoro,keď to môže byť aj sobota, to máš vlastne ešte 6dní 😉

axonka
20. kvě 2012

@mazula diky za podporu, zitra si jeste par testiku poridim a pokud MS ve ctrvtek nedorazi, tak si test jeste zopakuji. ja se zatim nehroutim, bylo to vlasne teprve prvni velke snazeni....byla by dost nahoda kdyby to hned vyslo 🙂