Snažilky, jaro 2012

zuzkka88
1. lis 2011

Ahoj holky. Které se chystáte začít se snažením o potomka na jaře roku 2012, přidejte se. Můžeme si navzájem radit, podporovat se, a tak celkově sdílet snad jedno z nejhezčích období v životě. 🙂

kikimaruska
30. kvě 2012

Ahojky. Tak Ovu testy jsem nikdy neměla...Ovu mi vychází přesně dle propočtů od posl.MS. Dr mi nyní vypočetl na minulý pátek podle UTZ, kdy se schodovala i s výpočtem. Včera mě ale celé odpoledne a večer bylo pěkně blbě, bolelo mě břicho, jako kdyby měla přijít MS (mívám pravidelně bolesti v MS)...plus sem byla příšerně nafouknutá a to sem žádné nadýmavé jídlo nejedla. Tak nevím, co ty hormony zas plaší, je dávno po ovu a do MS daleko... 😒

pajjaa
30. kvě 2012

@verisek.s od prvniho dne kdyse objevi spineni a ovu je i podle delky cyklu jestli ji mas po 28.dnech tak to i ten desaty den byt muze .))

pajjaa
30. kvě 2012

@klarrka ten comfort je na prd - zkus predikor ..))

trefulka
30. kvě 2012

@klarrka Díky za tip, příští měsíc je snad vyzkouším. Nechápu, že jsem to neudělala už dávno 😒 Asi to bude tím, že mně to plánování nikdy nešlo :/ Nebo ještě líp snad žádný z mých plánů ještě nevyšel 😀
Třeba se to konečně zlomí 🙂))

Jak u tebe - konečně líp?

klarrka
31. kvě 2012

@pajjaa A proč na prd? Ten predikor to jsou proužkové testy? A kolik stojí?

@trefulka No, bohužel pořád krvácím, už to bude 14 dní, táhne se to. Léky na stažení dělohy jsem začala brát v úterý, tak počítám, že do víkendu bych měla být ok, snad 😒 . Nejvíc mě štve, že ovulka asi tenhle měsíc vůbec nepřijde, bazálku mám pořád kolem 36.7. Tak snad příští měsíc. Moje teta (má takový ty "nadpřirozený" schopnosti) mi minulý rok v srpnu předpověděla, že za rok se nám to povede, tak tomu věřím 😀 . Když jsem potom v srpnu zjistila, že jsem těhu, tak jsem se ještě smála, že jí to nevyšlo, a ejhle, ono jí to opravdu vyšlo, těhu se nekonalo. Člověk musí být alespoň trochu optimista, jinak by se z toho zbláznil.

Jak bych si přála, aby nám štěstíčko přálo a my se holky konečně mohly přesunout do těhulek 😵 . Snad se brzy dočkáme.

klarrka
31. kvě 2012

@kikimaruska Že by těhu 😉 ?

kikimaruska
31. kvě 2012

@klarrka no já nevím, bříško mě občas stále lehce pobolívá...ale nechci se moc radovat, už jsem se radovala 3x 😝 ...sem nebyla zvyklá např.cítit bolesti při ovulaci,, když jsem brala antikoncepci. No uvidíme...MS čekám 11-12.6 😉

klarrka
31. kvě 2012

@kikimaruska Tak třeba to vyjde 😉 , dej vědět, držím palečky 🙂 Já mám těhu příznaky každý měsíc 😀 , ale je to způsobeno Ultroušem, který do sebe láduju každý 20.-24. DC. Tak se drž.

jankajarni
2. čer 2012

@mazula Ahoj,tak co u tebe nového? Já byla u Dr., prý vše naprosto ok.Tenhle měsíc se nemůžem snažit, tím pádem až začátkem července, takže už je defińitivne jasno, že se z jarni snažilky měním na letní🙂 Je mi smutno z toho neustálého čekání, mám pocit, že těch šancí je tak málo..přemýšlím o té psychice, ale je přece spousta patnáctek, který otěhotněj na disko nechtěně a určitě jejich psychika dítě nechce a přesto...jinak zkusím zas ovutest, i když můj tu není, at vím. a dr. mi doporučil měřit bt, tak to trochu vyzkouším...

mazula
2. čer 2012

@jankajarni
ahoj, no ja nejak nič, manžel v práci, som 2 dni pred menzesom,manžel dojde až po menzese,ale neviem ešte presne, tak hádam sa trafíme do ovu,aj keď neviem čo z toho bude.to práveže nikto nevie 😉a nejak na to nemyslím ešte, tým, že viem, že ma menzes teraz čaká,tak sa ozvem 😉

jankajarni
2. čer 2012

@mazula Takže už cca 2 týdny do snažení... já celý měsíc🙂 Dneska nebo zítra asi ovu(dnes ovu test +), tak uvidím zítra, ale chce se mi brečet, že je to na nic a zas další měsíc v háji:( zkoušela jsi měřit bt? a jak to zvládáš jen s malým? já nic moc, mám pocit, že jsem na to hrozně sama, můj to bere "je to osud, až to bude, tak to bude", ale já jsem totálně zdeptaná. nechci být před ním jako blázen, ale potají vždycky bulím a dneska jsem dokonce nevydržela a koupila dupačky, totálně mi hrabe:(

klarrka
2. čer 2012

@jankajarni No alespoň máš ovu, toho si važ, jen tiše závidím 😉 Já už 14 dní krvácím, mám totál rozhozenej cyklus z hormonů, Dr. mi napsal na zastavení krvácení zase jen další hormony, tak na ně prdím a nasadila jsem kopřivu, ta prý umí krvácení zastavit, je fakt, že dnes po prvním dnu užívání je to lepší. Nejhorší je, že dva cykly v háji bez snažení a mám čas jen do září. Chjo.

kikimaruska
2. čer 2012

Ahojky🙂

@klarrka jé, pořád krvácíš? ☹ hm snad Ti ty hormony už pomůžou...Kopřiva je dobrá na hodně věcí, třeba podporuje i činnost vaječníků a je prý dobrá i na předmenstrulační a menstrulační nadýmání... 😉

jankajarni
3. čer 2012

@klarrka jj, ale stejně je to na nic...jak už jsem tady psala, v poslední době mám moc málo plodného hlenu (dřív hoodně), říkala jsem to Dr. a nereaguje na to. Ale já myslím, že by to mohlo být důležitý...bud je problém v tom, nebo v partnerovi(když ovu je), jinak už nevím:( Držím moc palce, ještě jsem slyšela, že na stažení dělohy a úpravu cyklu je dobry kontryhel, zkoušela jsi?

ki22wik
3. čer 2012

Ahoj snazilky.Mam takovy dotazek.6.5 jsem dobrala HA.Me plodne dny probehly mezi 24.-28.5.Pohlavni nechraneny styk probehl 25.,26.,27.5.Myslite si ze je na provedeni tehotenskeho testu brzy?Dekuji predem za vase odpovedi🙂 😅

ki22wik
3. čer 2012

A jeste sem zapomnela dodat ze MS by se mela dostavit kolem 9.6.Co myslite?brzy na test?

petronelat
3. čer 2012

Ahoj, chtěla bych se jen zeptat na vaše názory...Před 14 dny mi doktorka píchla Pregnyl. TT jsem si dělala12.,13.,a 14.den od injekce a ve všech byla byla hodně slaboulinká čárečka (ani se neměnila intenzita barvy). Zítra 4.6. by mi měli dorazit měsíčky, ale v pátek (12.den od Pregnylu a se slaboučkou čárečkou) jsem celý den špinila a pak už nic. Zítra budu volat Dr., ale jsem hrozně nedočkavá, tak doufám, že zbytečně neplašim... Děkuju za vaše reakce

klarrka
3. čer 2012

@jankajarni
JJ, zkoušela, taky nezabral ☹ .Dr měl podezření na mimoděl. těhu, nebo potrat, podruhé bych to už snad nepřežila, naštěstí jsem měla HCG > 1, tak že negativní. Asi mi nezbude nic jiného, než Orgametril nasadit. Někomu pomohl, jinému akorát rozházel cyklus. No co, já ho mám stejně rozházený, tak nemám co ztratit. S tím hlenem si nedělej starosti, např. při braní Clostibelgydu není skoro žádný hlen, i přes to se mnoha ženským zadařilo. Mého muže Dr. vyslal na spg, teď ho tam budu objednávat, tak se na to zeptej Dr. Ale jestli se snažíte míň jak rok, ještě bych se neznepokojovala.

@kikimaruska Njn, už čtrnáct dní ☹ ☹ . Sice to je po té kopřivě lepší, ale už se mi nechce čekat, jestli se to uráčí vzpamatovat, tak že zítra nasadím hormonky a snad k úpravě cyklu pomůžou. Dr. říkal, že to může být způsobeno také psychikou, či hormonální nerovnováhou, no nevím no. Ještě k tomu všemu mám už čtvrtý den zvýšené teploty. Už aby bylo lépe.

Holky moc děkuji za podporu, opravdu to člověku pomůže, když se může takhle vykecat 🙂 .

kikimaruska
3. čer 2012

@ki22wik co vím tak HA by měla nejmíň týden, 14 dní ještě po vysazení účinkovat, než se zcela vyloučí z těla...a i kdyby to vyšlo, testy udajně mohou vyjít pozitivní nejdříve v den očekávané MS, takže před tím je testování zbytečné. Ikdyž chápu, já byla natěšená a x jsem jich takto vyplácala, ikdyž psali nejdříve v den MS a já testila třeba 4 dny předem... 😀 , nyní už projistotu nemám doma žádný, protože bych je zas znehodnotila předčasně...jen to zbytečně hypnotizuju a nic 😒 😕 😨
@klarrka tak držím palečky, at hormony pomůžou, jak mají. Sousedka měla taky nějaké gyn.problémy a pak krvácela, brala asi tři dávky hormonů, víc jak 1,5 měs krvácela...bylo to děsný, ale nakonec se to upravilo. Ona je tedy už starší, je jí 52...A zvýšené teploty, pokud nejsi nachlazená, nemůže to být nějaký zánětlivý proces uvnitř..?Nemáš bolesti..? Já budu zítra večer volat na výsledky na cyto, tak jsem zvědavá...

tprk
3. čer 2012

petronelat: podle mě jsi těhotná, gratuluju😉 na začátku těhotenství může být špinění, ale ne krvácení, a v testu se ti udělá čárka - těhotenství - jenom pokud máš těhotenské hormony v těle, jinak ne... 🙂

klarrka
4. čer 2012

@kikimaruska No, bolesti mám, dostala jsem nějaké čípky, protizánětlivé. Dnes tělu dám ještě poslední šanci a zítra ty hormony nasadím, jen doufám, že z toho nebude další cysta, když blokují ovulaci, to už bych asi nepřežila 😢 . Proklínám svého Dr., kvůli němu jsem ztratila dva cykly, vím, že to myslel dobře, ale spíš mi uškodil. Před tím jsem to měla jak hodinky. Tak dej vědět co a jak výsledky 😉

pajjaa
4. čer 2012

@klarrka predikor jsou testy v plastu - fertylity predikor - comfort me vychazel porad // a znam vic lidi co jim ukazoval falesne // treba i osm dni - coz je blbost

ki22wik
4. čer 2012

@kikimaruskajo no ja prave nevim.Nektery lekar rekne,ze otehotnet se muze ihned po vysazeni jiny zase pockejte 2,3 cykly nez se telo ocisti od hormonu a zase v poucnych priruckach pisi to same.Tak jsem z toho takova mimo 😨 Ale kazdopadne dekuji za radu a info.No uvidime zda se dostavi MS ci nikkoliv.Jinak zkouset se bude dale🙂 😉

kikimaruska
4. čer 2012

@klarrka večer dám vědět. A držím moc prstíčky, aby se Ti to už ustálilo 😉 a mohli jste se snažit 🙂
@ki22wik no jako se vším, na vše sto názorů...pokud chceš, testi se dále...jak sem říkala, dělala sem to samé a kdyby to tak nelezlo do peněz, mám tu plnou lékárnu... 😝 😀 ...ale ted jsem se zařekla, že koupím testy, až bude mít MS zpoždění, dřív ne. 🙂 , ikdyž už jsem si zas objednala krásný setíky dupaček a bodyček (měli slevy k dětskému dni), jsem hrozná... 😕 😨

ki22wik
4. čer 2012

@kikimaruska vsak ja uz taky testiky zkusim az bude mit Ms zpozdeni,driv take ne🙂 😀 Jak rikas,kdyby to tak nelezlo do penez tak testim snad kazdy treti den 😀 😀 Nejsi hrozna,jen ses na to nadrzena,obrazne receno 😉 Ja mam doma uz 2.letou holcicku a chteli bysme k ni brasku🙂Nez se narodila,silela jsem s oblecenim hlavne do ruzova🙂Pak jsem zjistila,ze jsme toho pouzily pulku:(Silene ty prcikove rostou🙂

kikimaruska
4. čer 2012

Tak hlásím, že cytologie OK a další termín návštěvy 3.9....teda stále doufám, že to bude mnooohem dřív 😨

pajjaa
4. čer 2012

@axonka kocko prosimte jak je to s litam v prvnim trimestru? ja jdu ted v patek 8.6 na IUI a tyden na to 15.6 letim na vikend do Bruselu to znamena ze budu tyden po IUI? nemuze to popripade mimi nejak ohrozit?

axonka
4. čer 2012

@pajjaa Ahojky, ja myslim, ze v prvnim trimestru je letani povoleno. Mne se nic neprihodilo 😕 , ale to jsem ani nevedela, ze uz jsem tehotna, kazdopadne bych se poptala dr.at ti to posveti. Kdyz jsem gyndr.rekla, ze jsem byla pred dvema tydny v Manile, ani se nepozastavil.....Drzim palce at to vyjde🙂

klarrka
5. čer 2012

@kikimaruska No tak super, to je fajn, že jsi OK 🙂 .
Já děkuji kopřivě a povyšuju ji na královnu bylinek, od včerejška od 12.00 hod nekrvácím 😀 😀 😀 . Já jsem tak šťastná, že nemusím nasazovat ty hnusy. Teď jen, aby se cyklus srovnal a vrhnout se na snažení 🙂 . Jen mně znepokojuje, že mám pořád zvýšenou teplotu a to i bazální 😖 . No, třeba je to nervama...

kikimaruska
5. čer 2012

@klarrka no supeeer 🙂 , zase jednou bylinky zvítězily nad chemií 🙂 😵 , ještě bych ji ale chvilku pila, aby se ty účinky nevyplavily předčasně, či jak to říct 😀 . S tou teplotou Ti neporadím 😒 , možná dr.by věděl? Co mu zavolat? Třeba je to opravdu tím stresem...a vším.